Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.27. 14:16


:D :D :D
Ez de hülye!

Wijnaldummal kezdhetünk barátkozni. Állítólag megegyeztünk a párizsiakkal. 10 milkás kölcsön, vételi opcióval. Kíváncsi leszek rá ez mit takar pontosan. Elég húzósnak tűnik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.27. 14:10

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.27. 12:52


és ahogy adagolják a videókat, egyre hosszabbakat, más más szögből - profi

https://fb.watch/ewUA1mhbNt/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.27. 10:21


Igazából marketingnek is rohadt jó. Mind a potenciális partnerek, mind a leendő játékosok felé. Sőt, valószínűleg felbecsülhetetlen érték ez is a klubnak. Mégis eltörpül az érzés mellett, hogy kicsit (?) mi is ehhez az egész csodához tartozunk.
Nincsenek címek, scudetto, BL, stb. De bmeg, ilyen meg másnak nincs!!!!

Nyilván nyafogok majd én is, ha nem jönnek az eredmények, de Roma szurkoló igazából senki nem az eredmények miatt lesz. Amiért szeretjük ezt a klubot, az néha nehezen látható, néha nagyon a mélyben rejtőzik, de soha nem múlik el.
Ja, nehéz nem csöpögősen, sziruposan írni erről. De nem is feltétlenül kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.27. 10:01


https://www.facebook.com/watch/?v=32178 ... ef=sharing
én továbbra se térek magamhoz
H I H E T E T L E N :shock:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.27. 08:12


ahh, ez valami csoda. ezek a videók... libabőr, ahogy F.Totti is írta. Imádom!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.26. 22:09


már az EKL-győzelemnél is sejtettem, de most lett biztos. Róma népe szív valamit :DD Elképesztő, erre nincsenek szavak. Szürreális. Szerintem ez már túl van tolva, érthetetlen ami ott folyik. :D Valszeg lehet ez valami médiahack vagy bármi. :D Vagy tudják hogy túltolják, de jó progi, gyerünk ki a térre. :D

közben nso-n mi vagyunk terítéken:
https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... or-2905145
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2022.07.26. 22:00


Nincs még egy ilyen klub a világon! Ott akarok élni!
Remélem Dybala is olyan rohadt szentimentális, mint én, meg, mint amilyennek tűnik, és tényleg közös felvirágzás lesz!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.26. 21:45


Én is elsírtam magam. A világon ilyen nincs sehol máshol!
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.26. 21:13


Fú, Dybala fogadtatása egészen elképesztőre sikerült. Ha ezek után se akar maradni...., áh, kizárt.
https://twitter.com/ActuFoot_/status/15 ... U23UQ&s=19

Ez csak egy a sok közül. Nézzétek videókat. Konstans libabőr.
CR7 most besír, hogy nem ide igazolt. Tiszta őrület ez a város. :shock:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 14:46


F.Totti írta:
jazon írta:
F.Totti írta:A hollanddal lehet nem lesz gondunk. Van PL érdeklődő. A bérigénye odavaló.
Eddig is volt Pl érdeklődő. A legerősebb kérő pedig az Everton, a volt klubjának a riválisa.


PL érdeklődő mindig van mindenkire. Alap. Az Everton vonal viszont besülni látszik. Így vagy lesz újabb kétségbeesett angol jelentkező vagy nálunk landol.
Nem kell új, mert van. Már régóta hallani vagy háromról. Nem nézek utána, de a Leicester és talán a West Ham volt még érdeklődő, akit írtak korábban. Nekik simán nagy fogás lenne. Viszont ő elsősorban ide akar jönni, Mou is szeretné, ezért dolgozunk az ügyön. Nincs rá garancia, hogy idejön, de van rá jó esély. A PSG meg mihamarabb szabadulni akar tőle, kell a hely másnak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.26. 10:55


jazon írta:
F.Totti írta:A hollanddal lehet nem lesz gondunk. Van PL érdeklődő. A bérigénye odavaló.
Eddig is volt Pl érdeklődő. A legerősebb kérő pedig az Everton, a volt klubjának a riválisa.


PL érdeklődő mindig van mindenkire. Alap. Az Everton vonal viszont besülni látszik. Így vagy lesz újabb kétségbeesett angol jelentkező vagy nálunk landol.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 09:52


F.Totti írta:A hollanddal lehet nem lesz gondunk. Van PL érdeklődő. A bérigénye odavaló.
Eddig is volt Pl érdeklődő. A legerősebb kérő pedig az Everton, a volt klubjának a riválisa. Szerintem továbbra is nagy az esély az érkezésére. A tulajunk is közbenjárt állítólag ebben, felhasználva jó kapcsolatát a PSG-vel.
A pletyka kölcsönről (ahol a bére felét állnák), és kötelező vételi opcióról ír, 10 misi összegben. Majd kiderül. (Ezzel a konstrukcióval az a gond, hogy szerintem nem nagyon lehetne érvényesíteni a külföldről jövő játékosokra vonatkozó bérkedvezményt.)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 09:42


Diawaránál azt írja, hogy a Galata edzője vétózta végül meg a dolgot. Még régebbi erősen pletyka alapon hallottam olyat, hogy a Galatával már minden le volt zsírozva, amikor a semmiből bemondott bónuszemelést Diawara, és azért bukott az üzlet. Nem tudni mennyire igaz az, illetve a többi visszautasításos hír.

Az ő részéről azért furcsa ez, mert ilyen fiatalon (sn kedvéért: tegyük fel, hogy tényleg ennyi idős...) a saját karrierjét teszi ezzel tönkre. Más esetben azt mondja, hogy neki ez jó zseton, és nem ad alább ennek, amit lehet, begyűjti most a nyugdíjalapjára. Túlfizetett játékosnál ilyen előfordulhat (pláne, ha idős -ami itt nem áll elvileg fenn).

Más, ha már védőkről volt korábban szó:
Kumbulla a Toro egyik jelöltje volt már rég Bremer távozása esetén. Állítólag a kapott igazolási összeg feléért végezhet erősítéseket csak az edző, így igyekeznek olcsó megoldásokat keresni. Kumbulla esetében ők inkább kölcsönben gondolkodtak, mi pénzt kértünk (egy forrás szerint 22 misit), amit sokalltak, így hamar továbbálltak más jelöltek felé.
Ibanez esetében szerintem többet kérnénk biztosan. Nála szerintem egyedül a Newcastle az, akiről el tudom képzelni, hogy komoly ajánlatot tehet.

Érkező oldalon mi is olcsó megoldásokat keresünk.
Legújabban Bailly a legerősebb pletyka, Di Marzio szerint Zagadou mellet iránta is megy erősen az érdeklődés. Ő Mou exe, 28 éves, nem rossz játékos, de eléggé gyakran sérült, és nem felel meg a bal lábas feltételnek sem. 10 misit kérnek, de kölcsön + opcióban gondolkodnánk.
Zagadou, a fiatal, 40 éves*, sérülékeny ingyen igazolható védőt az ügynöke ajánlotta nekünk. Ettől függetlenül nem zárkózunk el teljesen tőle, óccó lenne.
A fiatal brazil Natan iránt is érdeklődünk (Di Marzio szerint), más forrás 10 misis ajánlatot ír, amit elutasítottak a brazilok.

Szóval keresgélünk a padra, sok név felmerül, és gyaníthatóan továbbra is 10 misi a felső határ.
(Ndicka iránt a Milan is érdeklődik, állítólag 18-20 misit kérnének érte (mondjuk ő talán kevésbé padra lenne). Senesiért is többet kérnek 10-nél.)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.26. 09:29


A hollanddal lehet nem lesz gondunk. Van PL érdeklődő. A bérigénye odavaló.
Diawarának lehet tényleg arc poeticája van. Nem adja egy szint alá. Vagy csak szimplán nálunk szeretne klubikon lenni. :)

Eric Bailly-től viszont tényleg jó lenne megmenekülni. kb 5 éve volt jó, azóta sérülés, sérülés hátán. Azt sem tudtam, hogy még a ManUtd játékosa. Oké, hogy ingyen jönne a padra, de ne vegye már el a fiataloktól a helyet és gondolom a bére sem feltétlenül lenne kispadkompatibilis.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.07.25. 21:58


azért qrva kíváncsi lennék erre a diawarára, jobban mondva a játékos arcpoetikájára, filozófiájára, hogy 25 évesen mégis mit képzel magáról, hová is szeretne ELigazolni :!: :?: innen, tavaly még elfogadtam, hogy sehová nem megy, de ebből most már qrvára elegem van, páros lábbal kellene kirúgni rómából. :wink: :twisted:

a hollanddal szemben természetesen frattesit preferálom.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.25. 08:27


40-hez közelít. de ezt kép nélkül is megmondtam.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.24. 18:13


Szerintem ez egy baba.
Egy dadus kene melle, nem fociedzo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.24. 18:10


google a barátod sn

épp hogy csak 23 éves lett nemrég:
https://i.bundesliga.com/player/dfl-obj ... 0001k6.png
ránézésre vagy 3 háborút megjárt kiégett veterán :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.24. 17:04


Ja, a "Zagadou fiatal" témában azért várnám Sn véleményét :D

muti a csávót. nem láttam még. így elsőre 35nek mondom, de szeretném látni :lol: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.24. 09:31


Ja, felőlem leírhatod ezeket, nem zavar, sőt. Aki nem követ semmi egyéb forrást, annak jó összefoglaló. Én is át szoktam futni. Szóval csak így tovább, örülök minden kommentnek, főleg így holtszezonban. csak leírtam egy hülyeségről, hogy hülyeség. De nem a kommentedre értettem csak magára a hírre. Valószínűleg pont az előtt olvastam, miután téged, így összefolyt a kettő, de feléd egész biztos hogy nulla kritikai él volt a hozzászólásomban, hisz nem te 'gyártottad' Ha másképp jött le, sry.

A zalewskis hírre azért reagáltam, mert megszólítottál.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.24. 06:13


Röviden listáztam azokat a játékosokat, akik iránt feltehetően van érdeklődés (igyekeztem odaírni a lehetséges súlyát is ezeknek). Erre reagáltál azzal, hogy miért adnák el a védőinket, és nem említettél semmilyen sajtót akkor még, hogy arról írnál.

Azért ezek a hírek jellemzően akkor jönnek ki, amikor már kapcsolatfelvétel megtörtént.
Egy csapatnak van egy elsőszámú jelöltje, azt igyekszik leigazolni, de ettől függetlenül kell B, C opció, ha az A sokáig nem halad előre. A B és C opciókkal meg érdemes kapcsolatot teremteni, hogy már legyen kiindulási alap, információk a később esetleges tárgyaláshoz. (Sok B C opció ki is eshet ilyenkor, mert mondjuk nem eladó, vagy túl sokat kérnének stb. ezért nem elég egy B opcióval felvenni a kapcsolatot.) Ideális esetben végül nyer az A opció, és a B, C, Z pedig elfelejtődik.
Szerintem meg nem haszontalan ezt követni, le lehet szűrni, hogy milyen posztra keresünk, ki lehet az elsődleges jelölt, milyen alternatívák vannak terítéken, ezáltal milyen megközelítéssel milyen paramétereket nézünk. A rövid összegzésnek meg másoknak is hasznos lehet.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.23. 21:32


jazon írta:Zalewski után is érdeklődik a PSG és Tottenham, de szerintem ő simán nem eladó, szóval F.Totti mércével ez nem hír. :)


Akkor még egyszer röviden. A védős hírben az volt a gyönyörű, hogy 4 mondatban elírták hogy
1. Áruljuk a védőinket
2. Kevés a védők
3. Szarabb védőket nézegetünk.
Ha elhozzák két hírben, akkor csak a szokásos mercato kétsoros. Így vicces volt. Főleg hogy ebből eljutittunk oda, hogy mire jó Ibanez (apropó Ibanez profil. Labdakihozatalban pont szörnyű. A védőink közül szvsz a legrosszabb), mennyi lehet az ára, hányfajta fázis van egy átigazolási szezonban és ebből hol tart ő, valamint miért és hova jönne egy 23 évesnek hazudott 30 feletti négus. Kicsit túl messze, de holtszezon van és hétvége, úgyhogy miért is ne.

A Zalewski hír persze hír, de Klopp nyilatkozta hogy egy átigazolási szezonban minimum 50 játékost tesznek elé abból a több mint 100ból,akiket a scoutok komolyabban figyelnek. Ebben nyilván benne volt Zalewski is. Azaz holnap ugyanezt a hírt le lehet hozni másik két random top 20as klubbal is. Ezek mind-mind figyelik őt. Ez sima mercato hírecske. Foglalkozni még felesleges vele, de májat hizlalni jó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.23. 18:29


Aquilani írta:Wijnaldum-ról megkérdeztem egy pool szurkoló ismerősömet,...


Így-így! Ezek a legjobb infók. Én is mindig az érintett haverokat kérdezem, ha igazoltuk vkit tőlük. Ha jól figyeltem Trigo is. Ez sokkal többet mond, mint az a 4-5 meccs, amin látok vkit vagy amit a transfermark/whoscored/stb infókból le lehet szűrni. Köszi AA.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.23. 15:50


F.Totti írta:Mindez szép és jó. És akkor? Nem válasz arra, hogy mi a szarért adnánk el Ibanezt és Kumbullát, ha amúgy is kevesen vagyunk a poszton. Ráadásul akikkel szóba hoznak gyengék. Mindezt 4 mondaton belül képes a sajtó lehozni.
Mert ők az esetleges érdeklődőket/kérőket írják. Érdeklődő meg lehet sok, mert az is az, akinek csupán C opció lenne. Az más kérdés, hogy mi nem akarjuk eladni. Ibanezre a mercato eleje óta van kereslet (itt is megemlítettem), erről beszámol a sajtó, néha clickbaitesen, mert a sajtó ilyen. Ettől még igazad van: nem sok esély van a távozásra, és több értelme lenne akkor írniuk, ha komoly tárgyalások lennének, viszont akkor ott van az esélye, hogy lemaradnának a hírek közlésében azoktól, akik a bizonytalant is közlik, illetve nem lenne miről írniuk, és nem lenne olvasottság. (Ez a 20 misis sztori meg gyanúsan sántít.)

Zalewski után is érdeklődik a PSG és Tottenham, de szerintem ő simán nem eladó, szóval F.Totti mércével ez nem hír. :)

Újabban Bailly neve is felmerült mint védő, haladunk előre a kukázásban. :P Nem látok nagy esélyt az érkezésére, még csak nem is bal lábas. :)
Azért a védők nagy részénél 10 misi alatti nevek jönnek elő, ezek szerintem mind 5. számú jelöltek lennének, padra 10 misi az igazolási határ gondolom.

Hogy legyen valódi hír is (ami közvetlenül minket csak nevelőegyesületi pénzben érinthet): Frattesi barátja Scamacca meg megy a West Hambe (szerencsére nem PSG padjára), ami azt jelenti, hogy a Sasshoz friss pénz érkezik, és még annyira sem fognak igyekezni Frattesi eladásával...
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég

cron