Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.11. 11:45


Ha Monti lesz az edző, kizártnak tartom hogy ekkora legyen iránta a türelem, mint a spanyol iránt, pedig a spanyol nem semmit mívelt, szánalmasabbnál szánalmasabb és égőbb vereségeket ért el a csapattal, mégis kihúzta a szezon végéig.
Remélem ezt a 433at el fogja felejteni, bár a cataniával is ezt nyomja, ajaj :S :)
Ettől már csak a firkászok szánalmasabbak, nem megy a barca style, jön Monti és jöhet vele 3 cataniás :lol: most komolyan Sab köbö 2 hónappal ezelőtt minőséget ígért(és állítólag közel volt egy játékos lefixálása), ők nálam nem igazán azok, szal ha Sab nem kamuzott, talán der Wiel lehet az a minőség, ha igen, akkor meg keresztet is vethetünk rá, mivel a cselzi és a real is érdeklődik iránta, magyarul ha megegyezett, lepaktált a Romával, a real és cselzi baxhatja, ha nem, akkor meg mi..... :)

közvetlenül a cdsről
http://www.corrieredellosport.it/calcio ... d%C3%AC%3F

barca idea josé angel.........jajj, jesusjupi...... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.11. 11:36


Sajnálom, hogy Lucho kudarcot vallott. És miatta is, nem csak a csapat miatt. Remélem, ez a kudarc nem fogja nagyon visszavetni.

Egyébként míg máshol folyton kirugdossák az edzőket, én nem emlékszem, mikor volt ilyen a Románál. Itt mindig nagy a türelem, és a végül az edzők mondanak le önszántukból. .
Hogy e miért van így, , és hogy ezen inkább örömködni, vagy bosszankodni kell, nem tudom eldönteni. mindenesetre figyelemre méltó.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.11. 11:33


a videó végén Sabatini és Baldini a kék ég előtt kb mint Zeusz és Poszeidón (vagy Apollón vagy még inkább Hádész) :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.11. 11:25


habi írta:
feree80 írta:Cds szerint akár már hétfőn aláírhat Monti 2 évre bruttó 3,1 milláért, plusz 1 éves opcióval......

ezt be tudnád linkelni?

google-ben kerestem a cds oldalra, illetve Montira is, de eléggé eredménytelen voltam

http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... tmw=351559
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.11. 10:56


Már a nemzetisport is közli Enrique távozását.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... oz-2129725

Ja és itt az állítólagos felvétel ahol közölte a stábbal szándékait. Roma Channel

http://www.youtube.com/watch?v=6SdjzoGs8Mc
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.11. 10:08


Amugy meg Guus Hiddink-nek le jar a szerzodese az Anzsi Mahacskala-nal
Hatha szeretne valahol tortenelmet irni es nagyot alkotni itt minden adva lenne NEKI hogy megtegye de ez csak az en almom nem olvastam semmit rola.(DE JO LENNE) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :lol:
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.05.11. 09:48


feree80 írta:Cds szerint akár már hétfőn aláírhat Monti 2 évre bruttó 3,1 milláért, plusz 1 éves opcióval......

ezt be tudnád linkelni?

google-ben kerestem a cds oldalra, illetve Montira is, de eléggé eredménytelen voltam
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.11. 08:55


csak Montit ne!
Nem mondom hogy pár év múlva - ha addig jól teljesít - nem örülnék neki, de most nagyon ne!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.11. 08:19


Cds szerint akár már hétfőn aláírhat Monti 2 évre bruttó 3,1 milláért, plusz 1 éves opcióval......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.11. 01:13


Trigoria írta:
a vezetőség annyira modta, hogy lali marad ha szörik ha takad

én épp ezért is mondtam, hogy majd megkérik Lalit hogy ő mondjon le amit majd a vezetőség nagy nehezen, "muszájból" elfogad
haladunk is efelé


odaértünk: http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... oz-2129725
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.10. 23:29


a vezetőség annyira modta, hogy lali marad ha szörik ha takad

én épp ezért is mondtam, hogy majd megkérik Lalit hogy ő mondjon le amit majd a vezetőség nagy nehezen, "muszájból" elfogad
haladunk is efelé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.05.10. 21:05


tomm írta:a vezetőség annyira modta, hogy lali marad ha szörik ha takad, hogy én már bele éltem magam, hogy lássuk, egy normális kerettel mit csinál. ettől függetlenül alapvetően örülök a hirnek, de csak, ha nem montella jön. ha igen, kivánom neki, hogy sikerre vigye a csapatot természetesen, de ezt a cserét sajnálnám, plussz kissé viccet csinálna magából a vezetőség, ami sose jó


Pezsgőt nem bontok, de ha már csere, legyen csere, de akkor sem Monti. Sem tekintélyben, sem tapasztalatban, sem semmiben nincs szerintem LE előtt. Az az egy szól mellette, hogy nem külföldről esik be, ismeri a csapat egy részét, a belpolitikai viszonyokat a Románál, (ez épp így hátrány is!), a közönség szereti, és látta egész évben játszani (azt mondjuk ritkán, inkább szenvedni) ezt a keretet is. Miért nem lehet hagyni valakit építkezni egy ideig? Miért kellett akkor Montit elzavarni? Most meddig maradhat? 6 forduló és meg tudják buktatni a játékosok, ha véletlenül keménykedni kezd?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.10. 18:36


A nap fénypontja ez hír, 1 éve várok rá :mrgreen: Egy sört ( pezsgő híján) el is fogyasztanék Lajoska távozásának legőszintébb örömére. Köszönjük Lajos, távozhat!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.10. 18:29


a vezetőség annyira modta, hogy lali marad ha szörik ha takad, hogy én már bele éltem magam, hogy lássuk, egy normális kerettel mit csinál. ettől függetlenül alapvetően örülök a hirnek, de csak, ha nem montella jön. ha igen, kivánom neki, hogy sikerre vigye a csapatot természetesen, de ezt a cserét sajnálnám, plussz kissé viccet csinálna magából a vezetőség, ami sose jó
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.10. 18:12


a cds címlapon hozza, de a channel4es is fenn van.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.05.10. 18:05


Ez biztos?
Veszem is ki a hűtőből a pezsgőt! :D :D :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.10. 17:33


Lajos mai az edzésen közölte a játékosokkal, hogy a szezon végén távozik Rómából.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.10. 15:08


furcsa ügy ez
régen nem akartak ennyire maradásra bírni a szurkolók egy 7. (vagy 8.) helyen végző csapat edzőjét

Juve vinné Borriellot? Mindenképpen jussunk velük megegyezésre!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.10. 13:36


tegnap a BK, ma pedig az LE fan Club vonult ki Trigoriába:
"Lajos, tarts ki, itt a te jövőd!"
http://www.romanews.eu/2012/05/10/allenamento-roma-squadra-pronta-ad-entrare-in-campo/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.10. 13:32


Én nekem mindegy ki jön csak Lajos menjen!
Egyébként ma olvastam a Nemzeti Sportban, hogy Rudnevs-et akartuk volna leigazolni, de a Hamburg rálicitált.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.05.10. 11:53


Jelenleg Monti nagyon nem lenne jó választás...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.10. 11:20


tomm írta:1: lajos pont annyit irányitott felnőtt csapatot, mint monti: 1 év (jó, meg még néhány meccs tavalyról, de ha azokat számitásba vesszük, számitásba vehetjük tornyi barnabást is)
2: LE-t pont azért hozták ide, hogy valami újat csináljon, igenis erőltesse rá a csapatra az akaratát, ne pedig egy semmitmondó focit játszasson

rövid távon lehet, hogy monti némileg sikeresebb lenne mint lali, de hosszútávon akkor már inkább a spanyolra voksolnék


Én sem értem, hogy mi ez a nagy koncepcióváltás. Ha idehozzák Montellát, annyit bizonyítanak majd, hogy a következetesség szikrája is hiányzik a vezetőségből. Nem szoktam vattanézni, de már nagyon érik. Azért reménykedem, hogy meggondolják magukat.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.10. 11:12


Monti azért sikeresebb volt felnőttcsapatnál, vagy inkább Lajos sikertelenebb volt felnőttcsapatnál, nem tudom melyik a helyesebb, de tény hogy Montella, Lajossal ellentétben nagy csapatnál még nem bizonyíthatott, azt meg hogy sikeres lesz-e nem tudjuk, és nem akármilyen nagy csapatról lenne szó, hanem a Romárol, az ő Romájáról, ami sokat jelenthet.
Nemsokára minden kiderül.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.10. 09:59


1: lajos pont annyit irányitott felnőtt csapatot, mint monti: 1 év (jó, meg még néhány meccs tavalyról, de ha azokat számitásba vesszük, számitásba vehetjük tornyi barnabást is)
2: LE-t pont azért hozták ide, hogy valami újat csináljon, igenis erőltesse rá a csapatra az akaratát, ne pedig egy semmitmondó focit játszasson

rövid távon lehet, hogy monti némileg sikeresebb lenne mint lali, de hosszútávon akkor már inkább a spanyolra voksolnék
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.10. 08:45


slider írta:...nincs bajom Montellával, csak nyugodtabb lennék, ha kicsit később jönne ide. Elég fiatal, bőven van még ideje, hogy nálunk bizonyítson.

Épp mint Lajos, csak Montella már annyival beljebb van, hogy irányított felnőtt csapatot, plusz ő nem erőltetne rá a csapatra egy teljesen ismeretlen stílust.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron