Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.24. 16:54

Trigoria írta:Megértettük. Még valami? :wink:

Most már semmi!!! Mondom, hogy most már semmi!!! 8)
Asabil

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.24. 12:30

Most olvasom a híreket:Mexes ennyire el akar menni?Nem romanista,nem hajtana szívvel,jöjjön Burdisso.
Hmmm... ezt gondold át szerintem mégegyszer. Az a Mexes aki sírt a samp ellen a PADON....nem romanista...?

Értsük már meg, hogy azt a pár olaszt, aki érdemes lenne rá, min. 2x ennyiért tudnánk csak idehozni,
Megértettük. Még valami? :wink: Nyilvánvalóan nem az idehozandó olaszokra utalok én pl, hanem azokra akik már itt vannak, de nem kellenek valami oknál fogva. Vagy a primaverából elherdált tehetségeinkre.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.24. 09:53

holnap este 7ig van ideje a klubnak, hogy megegyezzen, megoldja a közös tulajdonlású játékosok ügyét, elvileg 10 ilyen játékosunk volt, ezeknek egy része 3ad vagy 4ed osztályú klubban tolta tavaly, szal ezen játékosok megtartása avagy elvesztése miatt gondolom nem fog főni a vezetők feje, továbbá curci ügye is megoldódott, a samp megvette a sienától 50%át 2,5 milláért, így továbbra is közös tulajdonba marad, csak a siena helyett a samp lesz a roma mellett a játékos tulajdonosa, viszont ha az udinével nem sikerül megegyezni mottával kapcsolatban(hírek szerint az volt a játékos óhaja h ne újjítsák meg a közös tulajdonlást) akkor bezony borítékolásra kerül a sor, csak megjegyzem eddig 3,5 millába van a klubnak a játékos, emellett rosi ügye is megoldódott, elvileg meg lesz hosszabbítva a közös tulajdonlása a sienával, és így tér vissza romába....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
feree80

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.24. 08:47

A lényeg, hogy érthető voltam, nem? :wink:
Asabil

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2010.06.24. 07:00

Aldair írta:Asabil, ez nem a premier manager :)

:D....kár, hogy itt nem lehet hszt like-olni....de lájk:D
Szerintem az "igaz" szurkoló csak ismétlésből látja kedvenc csapatának gólörömét, hisz a gól után maga is őrjöng.
CaPy

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.23. 22:04

Értsük már meg, hogy azt a pár olaszt, aki érdemes lenne rá, min. 2x ennyiért tudnánk csak idehozni, de nekünk 5 millánk sincs, nemhogy 10-15 milliónk!!! Nyilván mindenki szívesen látna pl. egy Bonucci-t a csapatban, de egyelőre nem ez a realitás. Az utánpótlásunk meg egyelőre jól bújtatja az új DDR-eket meg AA-kat (én nem mondom, hogy nincsenek - mert a primaveránk a maga nemében igenis jó -, de komoly látszatuk biztos nincs)!

Isla azért lenne nagy húzás, mert vmi elképesztően sokoldalú játékos. DR-t, DMR-t, DMC-t, AMR-t is tud játszani, de én mintha már a baloldalon is láttam volna az Udinese-ben. Egy rakkolós, sokat futó, csupaszív chilei gyerek. De, gondolom, belőle sem lesz semmi.
Asabil

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.23. 15:30

hány éve tologatják már egyik hétről a másikra az utolsó utáni utáni utáni utáni utáni utáni utáni határidőt, emlékszik még valaki? igazából már hírértékük sincs, annyiszor segget csináltak a szákukból minden oldalon.
persze szállístd csak a híreket fr, nem a hírhozóval van a gond... :) bár nemrég még a te fejed repült volna :lol:

Isla jó!
De megint egy olasz nem kell, és egy külföldi meg igen... azt csodálkoznak a vbt látva

és ezért nem látom értelmét, hogy itt néhányan az intert szidják az olasztlansága miatt. nem sokkal több olaszunk van, viszont ők ezért jöttek létre.
tomm

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.23. 14:18

hagyjátok már abba az egészségtelen fantáziálást :)
Nyilván nem veszünk senkit, se digót, se latino-t, senkit. És a jelen helyzetben jobb is így.
Már az is sokba lenne nekünk, ha valakit sikerül ingyen idecsábítnai.

Egyébkénbt megvolt a meghallgatás, , a békéltetést elnapolták a következő tárgyalási napra, július 5-re. Szóval tovább tart a bizonytalanság.
fradista romanista

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2010.06.23. 11:01

Isla és Pizarro nagy haverok és Isla nagyon szeretne Romába játszani a haverjával....
FORZA MAGICA ROMA! <3<3<3<3!
Gladiators921

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.23. 10:52

Isla jó!
De megint egy olasz nem kell, és egy külföldi meg igen... :( azt csodálkoznak a vbt látva
Trigoria
Moderátor

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.23. 10:48

blint63 írta:Na mi van, 8 és felet nem tudunk kiadni a már bizonyított Burdiért, de egy tök ismeretlenért chileiért kiadnánk 6-ot???

Nem ismeretlen! A bajnokságban játszik és kint van a VB-n, gondolom Pizzaro is ismeri hisz a földije... nehéz lesz megszerezni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.23. 10:20

Na mi van, 8 és felet nem tudunk kiadni a már bizonyított Burdiért, de egy tök ismeretlenért chileiért kiadnánk 6-ot???
blint63

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.23. 09:15

sztem egyetlen ember sem ér majd 100 millió eurót
azért arra kíváncsi lennék, melyik biztosító vállalta be mr céert, és mennyi az éves bizt. díja
tomm

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.23. 09:08

fradista romanista írta:BRÉKING NYÚZ:
holnap nyilvánosságra kerül a választottbíróság döntése az unicredit-Itlapetroli ügyben.
Ami biz. hrek szerint azt tatalmazza, hogy:
- Az egész Italpetroli, beleértve a csapatot, átmegy az Unicredit tulajdonába
- Sensiuk megtarhatják a villáukat (legalább nem lesznek hajléktaklanok ... :) :( )
- Amíg az itapltroli nem talál új tulajt, Rozi maradhatna az egyesület elnöke.

Fura ez nekem, nemrég még arról volt szó, hogy vagy az olaj cég, vagy a Roma lesz a banké... na de mindkettő?, ennyire lepattantak lennének a Sensik? Arról nem beszélve, hogy a 300 milla nem is sok, egy olajcég eladásából lazán fedezni kéne, de szerintem a klubbnak is magában... beszarok, hogy 3 C.Ronaldó ára és... :roll: na itt a különbség a Roma és a Real között.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
bigg

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.23. 08:08

Gladiators921 írta:és akk nem költhetünk semmit?? semmi új játékos nem fog addig jönni??

A tulajdonosváltás nyilván azzal is járna, hogy minden játékosvásárlást le kell állítani.
És nemhogy nem jön senki, de még Burdisso-t se lehet akkjor megtartani.
És ez az átmeneti állapot eklég sokáig eltarthat, mert még érdeklődő sincs állítólag. Már Angelini sem az.
fradista romanista

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.22. 22:26

CaPy írta:Csak ebből Sanchezt nem tudjuk megvenni..

megszerzése nem is volt reális.
Emilio írta:háááát emberek...nézve a mai argentin-görög meccset ha burdisso nem fog sokat keresni akkor jöhet,de olyan nagyot nem mutatott.

végigolvasva ezt a mondatot, nekem az jön le, h ebből az 1 meccsből döntenéd e hogy kell e nékünk burdisso, holott az elmúlt év a rendelkezésedre állt, h lemérd a képességeit. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
feree80

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.22. 22:11

ha mexes marad, nincs égető szükség burdira
a mai meccset nézve messi sem az a hiper-szuper
tomm

HozzászólásSzerző: CaPy Dátum: 2010.06.22. 21:37

Csak ebből Sanchezt nem tudjuk megvenni...sajna nagy kedvencemet Pastore-t sem :evil: :lol:
Szerintem az "igaz" szurkoló csak ismétlésből látja kedvenc csapatának gólörömét, hisz a gól után maga is őrjöng.
CaPy

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.22. 20:48

Én is azt mondom, hogy hagy vigyék 5-ért, Donit még eladjuk vagy 2-3-ért és máris megtudjuk venni azt a szerencsétlen Burdissot, és végre vége lenne a Burdisso-sagának is.
Masterposi

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.22. 20:41

no, állítólag a spurs kemény 5 millát juróba hajlandó adni pestáért, állítólag 8at szeretnénk.(én is sok mindent szeretnék mégse teljesül az összes kívánságom!)
hadd vigyék!(mondjuk a wolfsburg is mutat csekély érdeklődést a brazil iránt).
feree80

HozzászólásSzerző: Gladiators921 Dátum: 2010.06.22. 18:52

és akk nem költhetünk semmit?? semmi új játékos nem fog addig jönni??
FORZA MAGICA ROMA! <3<3<3<3!
Gladiators921

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.22. 18:49

Szóval semmi sem változik.
bigg

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.22. 18:21

BRÉKING NYÚZ:
holnap nyilvánosságra kerül a választottbíróság döntése az unicredit-Itlapetroli ügyben.
Ami biz. hrek szerint azt tatalmazza, hogy:
- Az egész Italpetroli, beleértve a csapatot, átmegy az Unicredit tulajdonába
- Sensiuk megtarhatják a villáukat (legalább nem lesznek hajléktaklanok ... :) :( )
- Amíg az itapltroli nem talál új tulajt, Rozi maradhatna az egyesület elnöke.
fradista romanista

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.22. 17:59

Burdi ügyben nem sikerült megegyezni, mert az inter túl sokat kér. :( Hétgfőn újra próbálkoznak.
fradista romanista

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.22. 10:07

Miért nem tudunk az adidas kegyeibe férkőzni
Mert akkor az lesz az a nap amikor nem veszek több Roma-mezt! Nincs a kappánál szebb és jobb mez a világon! Gyűlölöm az adidast!
Budapesten 1 azaz 1 bolt van ahol igazán kappa és Roma cuccokat árulnak,de miért csak 1?
Helyből több is eszembe jut.

Amúgy meg ez megint az a kérdés részben, hogy ki miért szereti a Romát. Én pl azért IS mert nem egy real-szintű, ismertségű, marketingű klub.
Igazából, mindent egybevéve, nekem inkább megfelelő a helyzet a klubbal jelenleg, mint nem.

Ha nem lenne Sensiék adóssága, sokkal jobb helyzetben lennénk. Nálam ez a fő ok.
Trigoria
Moderátor

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma