Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.24. 23:32


Fifa játéknap. Kötelező szünet ott is, ahol egy darab dél-amerikai vagy sárga sincs. Broáf. Megint a legjobbkor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.01.24. 18:43


Köszi. Ezek szerint ez akkora kihatással van az olasz bajnokságra, hogy szünetet kell tartani. Érdekes.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.01.24. 18:05


Válogatott meccseket játszanak Ázsiában és Amerikában a vb-re való kijutásért.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.01.24. 17:54


Fenruár 6.-ig szünet lesz. Valaki tudja miért?
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.24. 10:28


+1
ejj de szépen leírtál mindent

még annyit tennék hozzá, hogy
ha a játékos nem tökös, és nehezen tud érdeket érvényesíteni
vagy sík hülye és buta mint a tök pl. Ilyenből is sok van. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.24. 09:19


Személy szerint rühellem az ügynököket. Nem nevezném üzletembernek őket, semmi hasznosat nem tesznek. A legtöbb ügynök csak a pénzgeneráláshoz ért, arra hajt. Gondolom, vannak kivételek, amelyek valóban szakmailag állnak a dologhoz, és a játékos karrierjét építik fel.
Például, ha Zsuzsinak egy rendes ügynöke lett volna, akkor nem a macskahalacskába küldi, hogy ott sok zsetont lehet szerezni, hanem mondjuk a bundásligába. A játékosnak meg elmagyarázza, hogy egy bundás középcsapat egy jó lépcsőfok a karrieredben, fejlődést biztosíthat, ami később nagyobb csapatot is jelenthet, nagyobb fizuval, hírnévvel.
Sok játékosnak ültethetnek bogarat a fülébe, hogy mondjuk ne hosszabbítson, aztán majd oda menjen, ahol sok fizut ígérnek. Menjen egy arab csapat kispadjára jobb fizetésért, ahelyett, hogy egy kis-közep csapat hőse legyen. Előbbihez nem kell sok teljesítmény, de megfizetik, utóbbi meg melós.
Az a plusz pénz, amit kisajtolnak a klubokból egy jelentős része az ő jutalékuk lesz alapból. (Nem értem, miért nem lehet ezt az összeget limitálni.) Lehet hasznos egy ügynök, ha a játékos nem tökös, és nehezen tud érdeket érvényesíteni, illetve ha egy olyan szakember, aki valóban látja, hogy mi az észszerű lépés egy karrierben. Ez utóbbi viszont számos esetben sántít, és leginkább 'ahol több pénzt ajánlanak most, az a jó' hozzáállás megy.

Flonál sem biztos, hogy nem kavart be egy ilyen kedves ügynök a képbe. Szerintem vele az a gond, hogy nem annyira jó játékos, mint amennyi fizetési igény fellép. Ideiglenes megoldásra sok helyen jónak bizonyul, de irreálisan alacsony összegért se akarják megvenni, pontosan a fizetése miatt. Flonak, ha Romában akar valóban játszani, akkor az ügynökét el kellene zavarnia, és belemennie egy alacsonyabb fizetésbe (lehet, csökkenteni akarták, és ebből a sértődés). Ehelyett az ügynökére hallgat, és mivel itt nem honorálják a tudását sok zsetonnal, ezért azt érzi, hogy nem kell igazán a csapatnak. Ez nem igaz, csak rúgja ki az ügynökét. Nem tudni, mi van a háttérben, de minden cserélődött a klubnál (vezetés, edző, csk), de a helyzet nem változott, ezért erre van a legnagyobb esély.

Mcsabi: a Romától azért nem köszönt el, mert csak kölcsönbe ment. Majd ha véglegesen megveszik, akkor lehet felróni neki, hogy ha nem köszönne el. Szerintem valahol ő is szeretne visszatérni, csak lehetnek feltételei (fizetés, csk-szalag?) ehhez. Mivel a feltételek nem teljesülnek, így azt mondhatja, hogy elűzték.

Személy szerint sajnálom, mert én szívesen látnám ott, ahova tartozik, és ez a Roma.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.23. 18:37


“Mit értesz anynira jó és sehova alatt?”

Nyilvan nem tudom a konstrukciokat, de bemutatkozott a Valenciaban, a PSG-ben es a Milanban. Ha valahol nagyon meggyőző lett volna, gondolom megveszik. De nem vették. De itt sem tudom a hátteret. Na mindegy. Nincs nálunk, úgyhogy hagyjuk is. Letárom én is. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.23. 18:28


Ha valami olyan van a háttérben, amit nem tudunk, akkor nem is fog olyat nyilatkozni, hogy jönne vissza. De szerintem így is kinyilvánította, hogy mit jelent neki Róma azzal a két mondatával is.
Ha annyira jó, vajon miért nem kell sehova?
MIt értesz anynira jó és sehova alatt? Nem mondtam, és senki se, hogy akkora sztár ő. De egy Romába bőven jó volt, és lenne most is. Amúgy meg amikor a PSG-ben tolta (egy "sehova" ugyebár :wink: ), és néztem az adott meccset, akkor felfelé lógott ki - viccen kívül és elfogultság nélkül. De nyilván csak pár meccset láttam. De kiegyezhetünk abban, hogy voltak nagyon jó és nagyon rossz meccsei is.
Na, de én is lezárom ezt ezzel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.23. 18:24


na mindegy, én mindig is imádtam, mindig is imádni fogom. Hacsak meg nem tudok valami olyat, amit úgysem fogok megtudni. :)[/quote]

Hátha kiad egyszer egy önéletrajzot.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.23. 18:19


Hát engem azzal, hogy neha ollózott egyet, nem vett meg. Valóban volt néha egy-egy penge megoldása, de messze nem ellensúlyozta a hiányosságait. Sosem ért vissza, mindig lemaradt az ellenfélről. Ha annyira jó, vajon miért nem kell sehova? A Milan már a harmadik klubja rövid idő alatt. A származás meg egy dolog, esetében egy adat, és ő amiatt se hasonlítsa magát. Elűzték, oké, legyen. De most sincs itt es egyetlen szóval nem tett olyan nyilatkozatot, hogy szeretne itt lenni. Ha így lenne, megtehette volna. Ez még Nainggolannak is sikerült. Nálam mindenesetre leírta magát. De ez a szép, hogy nem kell ugyanúgy gondolnunk. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.23. 18:11


Ferkosz írta:
fogkefe1 írta:A szurkolók hasonlították, mert Romában mi van? Bonsai kupa meg lokális hősök... És igen ő is az volt, ahogy most Pellegrini az, de Pellegrini sem jobb meg De Rossinál sem, nem hogy Tottinál...

Florenzi nem jatektudasa miatt volt itt hős, hanem azzal amit képviselt. Úgy láttuk szerette a csapatot és római volt. Na ő úgy érezte több helyi hős nem kell, ami baromság, szerintem ezt csak mondja. Kell nekünk Pellegrini mint egy falat kenyér és kellene a többi római játékos is, mert mi van nekünk az elmúlt 10 évből? Egy Bonsai!!!!! Meg az a tudat, hogy Totti és De Rossi a világ összes csapatába befért volna, de ők maradtak. Miért? Mert ez Roma!


Nem mondtunk ellent egymásnak. És az - amúgy elég kezdetleges - “hős”’ státusza mostanra végérvényesen megkopott. Kiváncsi vagyok hányan sírják vissza manapság Romában.

szerintem a rómaiak 99%-a (mármint a mászókakékre élvezőket leszámítva)

és Ferkosz, szerintem meg nagyon jó játékos. Vannak hiányosságai, de a technikája néha ámulatba ejtett.

És tényleg ne hasonlítsa már magát Tottihoz vagy DDR-hez.
nem a játéktudását hasonlította, hanem a római származás miatti szerepét a klubnál. Azt meg nagyon helyesen!

sn: sosem tudjuk meg, hogy nem Mou mondott-e rá nemet

na mindegy, én mindig is imádtam, mindig is imádni fogom. Hacsak meg nem tudok valami olyat, amit úgysem fogok megtudni. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.23. 15:39


előbbi témához annyit, hát nem tudom..... valszeg este nézhetem hitler icipici tetkós fiját a kezdőben, hányni tudnék :wink: :twisted: különben meg úgy izgulok, hogy mi lesz ma:mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.01.23. 15:18


igaz, hogy mcsabi nagy edzőzsenifan, amit nehezen tudok megemészteni :mrgreen: , de most ebben egyetértek vele. Ment a pletyka, hogy Flonak Pallottával és az akkori vezetőséggel volt baja, ezért akkor lépett, de közben mindenki eltűnt, aki azt a kort képviselte, de ő ahelyett, hogy visszajött volna előző nyáron és na gyerekek, most odab*szunk mi rómaiak és bizonyított volna, helyette elment a redvás milánba...gratulálok. ennél már csak a láció lett volna elegánsabb.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.01.23. 14:26


Trigoria írta:mcsabi: nem tudjuk az igazságot - és pont ez a baj. Te eldöntötted és állást foglaltál az egyik irányba. Lelked rajta. Én nem merek ilyet. Szerintem van valami a háttérben, amit nem tudunk.

Sosem fogjuk megtudni az igazságot, így mindenkinek lesz egy meglátása. Az enyém az, hogy Pallottaval valóban nem volt jó a viszony, de a PSG-ben megnőtt az arca és miután itt pár évig még nem remélhet trófeát, lelépett a Milanba és most próbálja másra hárítani a felelősséget. De Roma oldalakon nem nagyon olvasni vele együttérző szurkolói hozzászólásokat, gondolom ennek is van valami oka.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.23. 12:30


fogkefe1 írta:A szurkolók hasonlították, mert Romában mi van? Bonsai kupa meg lokális hősök... És igen ő is az volt, ahogy most Pellegrini az, de Pellegrini sem jobb meg De Rossinál sem, nem hogy Tottinál...

Florenzi nem jatektudasa miatt volt itt hős, hanem azzal amit képviselt. Úgy láttuk szerette a csapatot és római volt. Na ő úgy érezte több helyi hős nem kell, ami baromság, szerintem ezt csak mondja. Kell nekünk Pellegrini mint egy falat kenyér és kellene a többi római játékos is, mert mi van nekünk az elmúlt 10 évből? Egy Bonsai!!!!! Meg az a tudat, hogy Totti és De Rossi a világ összes csapatába befért volna, de ők maradtak. Miért? Mert ez Roma!


Nem mondtunk ellent egymásnak. És az - amúgy elég kezdetleges - “hős”’ státusza mostanra végérvényesen megkopott. Kiváncsi vagyok hányan sírják vissza manapság Romában.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.01.23. 12:24


A szurkolók hasonlították, mert Romában mi van? Bonsai kupa meg lokális hősök... És igen ő is az volt, ahogy most Pellegrini az, de Pellegrini sem jobb meg De Rossinál sem, nem hogy Tottinál...

Florenzi nem jatektudasa miatt volt itt hős, hanem azzal amit képviselt. Úgy láttuk szerette a csapatot és római volt. Na ő úgy érezte több helyi hős nem kell, ami baromság, szerintem ezt csak mondja. Kell nekünk Pellegrini mint egy falat kenyér és kellene a többi római játékos is, mert mi van nekünk az elmúlt 10 évből? Egy Bonsai!!!!! Meg az a tudat, hogy Totti és De Rossi a világ összes csapatába befért volna, de ők maradtak. Miért? Mert ez Roma!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.23. 12:12


Lehet, hogy ezért kiosztotok majd, de szerintem - ha érzelmektől mentesen közelítek a dologhoz - egyszerüen nem elég jó játékos. A játékát sosem bírtam, folyamatosan hibázik védekezésben. Meggyőződésem, hogy anno Portóban a Bl. továbbjutás is rajta ment el. Bocs. És tényleg ne hasonlítsa már magát Tottihoz vagy DDR-hez.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.23. 11:46


feram89 írta:Szerintem ott azt úgy kell érteni, látta hogy Totti(valamennyire jogosan) és DDR visszalett vonultatva akaratuk ellenére, és Ő nem akart balhét és inkább lépett mert látta őt is paterolni akarják

Hát de most leírtad ugyanazt amit mondott :) magyarázat nélkül. MIÉRT akarták paterolni? Ez a kérdés

szerk:
mcsabi: nem tudjuk az igazságot - és pont ez a baj. Te eldöntötted és állást foglaltál az egyik irányba. Lelked rajta. Én nem merek ilyet. Szerintem van valami a háttérben, amit nem tudunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.01.23. 11:46


Nehogy Flo előadja, hogy milyen érzései vannak a klub irányába, mert mindjárt elsírom magam. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nézzétek vissza az instáját. Érdekes módon el tudott köszönni külön posztban a valencia-i és a párizsi szurkolóktól is, de amikor aláírt a milanba, akkor nem jött a poszt, hogy milyen szép éveket töltött Rómában. És akkor most 5 hónap után eszébe jut, hogy ő mennyire imádja a klubot, de elüldözték. Ki üldözte el? Pallotta és a sleppje. Vagy annyira követi a csapatot, hogy lemaradt a tulajváltásról? Ha annyira imádta volna a klubot, akkor az EB után mielőbb igyekezett volna vissza, hogy bizonyítson Mou-nak, de emlékeim szerint neki esze ágában se volt visszatérni.
Az meg külön röhej, hogy Tottihoz és De Rossihoz hasonlítja magát. Nincs olyan terület, ahol egy lapon lehetne említeni velük. Kívánom, hogy legyen boldog Milánóban, fasza kis csapat épül ott és az ilyen nyilatkozatokat inkább hanyagolja.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.23. 09:42


Trigoria írta:Ez pont olyan, hogy ha játékos lennék, szívesen lennék az ügyfele, mert tudnám, hogy anyagilag sínen lennék onnantól. De szurkolóként, és a focit szeretőként okádok tőle. Az ügynökökről kialakult negatív képhez nemhogy hozzájárult, habnem egyenesen nagyrészt miatt olyan amilyen. :)



Szerintem Jorge Mendes és a sleppje sokkal rosszabb. Ők durvábban rátelepszenek a klubokra és a szabályokat is jobban kijátszák. Persze attól, hogy van rosszabb, még nem lesz jó Raiola.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.01.22. 23:38


Szerintem ott azt úgy kell érteni, látta hogy Totti(valamennyire jogosan) és DDR visszalett vonultatva akaratuk ellenére, és Ő nem akart balhét és inkább lépett mert látta őt is paterolni akarják
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.22. 23:13


milyen interjú? link?

ok, megvan közben
https://football-italia.net/florenzi-th ... s-anymore/
https://romapress.net/florenzi-on-roma- ... ed-heroes/

őőő, nekme ez sántít, és túl egyszerű sztori így
Totti és DDR visszavonuló játékosok voltak már kb, Flo nem. Mennie kellett, meg rajta a sor? Nekem ez így nem kerek.
Amúgy meg menynibe tartana visszahozni nyártól? Semennyibe, szerintem azonnal jönne. Tehát ha SEMMI MÁS háttérben lévő ok nincsen, akkor a vezetőségnek és Mounak csak egy szavába kerülne.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.01.22. 23:02


“The moment I realised that our paths were splitting is when they (the club) said that Roma supporters no longer need heroes. Not long before my farewell, both Totti and De Rossi also left the club, then I understood that it was my turn.”
Florenzi szavai.. rohadjon meg az akkori vezetés.....

Amúgy külföldi mind magyar drukkerek is negatívan reagálnak az interjura, de nekem pont hogy pozitiv dolgok jönnek le belőle
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.22. 22:29


Ez pont olyan, hogy ha játékos lennék, szívesen lennék az ügyfele, mert tudnám, hogy anyagilag sínen lennék onnantól. De szurkolóként, és a focit szeretőként okádok tőle. Az ügynökökről kialakult negatív képhez nemhogy hozzájárult, habnem egyenesen nagyrészt miatt olyan amilyen. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.22. 21:30


Pont ezt akartam irni, h nem lehet rossz ugynok, ha ennyi ugyfele van. A focistak erdekeben a klubbokbol kihajtja a szart is, kozben persze jol meggazdagodik. En is utalom, de kozben meg elismerem, de lelegeztetogepet még neki se kivanok.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég