Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.24. 13:16


Xaba írta:Bojant meg nem tudom.. nagyon szerettem volna az elején, hogy beváljon, de én nagyon úgy látom, hogy nem fog:( Pláne annyira, hogy jövőre 28-at fizessünk még érte..


Itt még 28-at mondtál, másodszor már 30-at, srófolod fölfelé az árát... :)
Am nem kell 28-at fizetni érte, asszem csak 16-ot... úgy emlékszem, hogy a barca köteles visszavásárolni 12-milláért a szezon végén, aztán 28-ért köteles visszaadni nekünk, de csak ha kérjük, na de így csak 16-ba fáj nekünk... lehet egy-két millát tévedek, de a szerződés így köttetett.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.24. 12:50


bigg írta:
Xaba írta:Bojant meg nem tudom.. nagyon szerettem volna az elején, hogy beváljon, de én nagyon úgy látom, hogy nem fog:( Pláne annyira, hogy jövőre 28-at fizessünk még érte..

Ja, és még valami. Én ott látom Bradleyt is a kezdőben. A kis kopasznak is megtetszett a játéka, a hajtása.. az, hogy a pályán még a csapból is ő folyik :D


Bojan az amcsi meccsen jól tolta és Zeman kezei alatt még jobb lehet, mint a tehetséges csatárok általában..., azért az fura, hogy épp Lajos alatt nem ment neki, aki idehozta és a barca stílust erőltette, az meg ugye Bojannak elvileg megy, de mégsem volt jó.

Bradley meg azt adta amit vártunk tőle, erőszakos, sokat hajt... észrevettem, hogy a kommentátor egyedül neki mindig mondta a nevét ha hozzá került a labda, először azt hittem, hogy azért mert ő is amcsi..., de az valószínűbb, hogy azért mert ő a legfelismerhetőbb a csapatban a virító kopasz feje miatt. :)

Igen.. Bojannak jól megy, ha gyenge az ellenfél. Úgy-e a góljánál pár embert megbogozott, de ha olasz vagy angol védők lettek volna előtte, akkor kis paca maradt volna a földön azoknál a cseleknél, amikor villámgyorsan, de éppen csakhogy elsimult a védő mellett.. Amúgy tényleg fura Bojan esete.. Szerintem túl korán került fel a nagy Barcaba.. úgy-e 17 évesen hozták fel.. majd Guardiola visszaküldte (volna, csak ő nem akart menni). Akár hogy is.. én ismét megismétlem amit mondtam: Én nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos nem így alakult:( És akkor már ne vele foglalkozzunk. Nem hiszem, hogy Zeman 1 év alatt 30 misit érő játékost faragna belőle..

Trigoria írta:Xaba:

Digi Sport
0:25
Labdarúgás (élő)
Felkészülési mérkőzés, Liverpool-AS Roma

Köszi, de itt más az időszámítás :| 1 órával több, mint felétek..
Ezért akarom felvételről megnézni és úgy, hogy ne tudjam előre az eredményt:P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.24. 12:03


Xaba írta:Bojant meg nem tudom.. nagyon szerettem volna az elején, hogy beváljon, de én nagyon úgy látom, hogy nem fog:( Pláne annyira, hogy jövőre 28-at fizessünk még érte..

Ja, és még valami. Én ott látom Bradleyt is a kezdőben. A kis kopasznak is megtetszett a játéka, a hajtása.. az, hogy a pályán még a csapból is ő folyik :D


Bojan az amcsi meccsen jól tolta és Zeman kezei alatt még jobb lehet, mint a tehetséges csatárok általában..., azért az fura, hogy épp Lajos alatt nem ment neki, aki idehozta és a barca stílust erőltette, az meg ugye Bojannak elvileg megy, de mégsem volt jó.

Bradley meg azt adta amit vártunk tőle, erőszakos, sokat hajt... észrevettem, hogy a kommentátor egyedül neki mindig mondta a nevét ha hozzá került a labda, először azt hittem, hogy azért mert ő is amcsi..., de az valószínűbb, hogy azért mert ő a legfelismerhetőbb a csapatban a virító kopasz feje miatt. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.24. 11:40


Xaba:

Digi Sport
0:25
Labdarúgás (élő)
Felkészülési mérkőzés, Liverpool-AS Roma


Vierit nem csipáztam, azt a testfelépítést ámblokk nem szeretem. De Destro jöjjön és lássuk mit tud. Olaszoknak mindig örülünk.
Osvaldot emberileg nagyon bírom, nagyon összespanoltak Tottival látszik minden képen. :) Nem örülnék ha elmenne, de sajnos a pályán kevés.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.24. 11:35


Szerintem Pjanicot senki nem fogja kiszorítani.. Tavaly is nagyon nyomta a középpályát! Én nagyon megkedveltem:)
Szerintem, ha Piris és Dodo nem két fantasztikus játékos, akkor ne erőltessük ezt a két szélen felfutó szélső védőket.. Térjünk át inkább 3-4-3 ra..
Én még mindig várok egy 28-31 éves közép hátvédet. Nem lesz így elég és megbízható.. Ha valaki lesérül, nincs cserénk.. Nagyon boldog lennék, ha még jönne oda valaki.
Bojant meg nem tudom.. nagyon szerettem volna az elején, hogy beváljon, de én nagyon úgy látom, hogy nem fog:( Pláne annyira, hogy jövőre 28-at fizessünk még érte.. Nem kellene erőltetni, mert foglalja a helyet :roll: Jó játékos, technikás, gyors meg minden, de valami...valami nagyon hiányzik (sajnos)

Ja, és még valami. Én ott látom Bradleyt is a kezdőben. A kis kopasznak is megtetszett a játéka, a hajtása.. az, hogy a pályán még a csapból is ő folyik :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.24. 11:25


GrazieRoma írta:Elől nagyon ott leszünk szerintem, Lamela, Bojan, Destro simán szétkapja a védelmeket. :)

Szerintem ha még egy középhátvédet igazolunk, rendben is van a keret.

Stek - Dodo, Castan, Burdisso, Piris - De Rossi, Tachsidis, Pjanic - Bojan, Destro, Lamela

(Osvaldo, Totti, Bradley, Angel, Taddei, Marquinho, Perrotta, Simplicio, Okaka, Florenzi stb.)
Szerintem ez a kezdő rendben is van.


Szerintem is támadásunk már rendben van, a amerikai meccsen mind a három csatárunk gólt lőtt, már látszik Zeman keze nyoma... megjegyzem Osvaldo gólja csak olyan oszvaldós volt, kérdés hogy Zeman szerint szükség lesz-e az ilyen oszvaldós gólokra, ha igen, akkor ő fog kezdeni.
Egyébként nekem Pjanic gyengének tűnt, állandóan szerelni tudták, lehet őt Marquinho majd kiszorítja a kezdőből.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.24. 11:18


Destro happy with Totti praise
The Italian youngster, close to signing a deal with the capital club, is delighted that the 35-year-old holds him in high regard

Szóval a goal.com szerint Destro a Roma játékosa lesz(tt) :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.24. 10:24


bigg írta:
sebastian írta:Várom nagyon a pool meccset..:D


Szintén várom, kár hogy 00:30-kor lesz, általában fent szoktam maradni, de most tuti bealszom... :(
Na de most akkor sem!!! :x


S az nálunk 1:30.. És másnap meló.. Remélem le tudom majd tölteni valahonnan.. Csak úgy kéne, hogy ne tudjam az eredményt, hogy izguljak:D
Tehát ha valaki tud majd linket ahonnan letölthető, az privibe írja meg, hogy ne kelljen feljönnöm fórumra és meglássam az eredményt :P
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.24. 10:18


fradista romanista írta:Buffon azért még felhívta, meggyőzendő, hogy mégis inkább a juvét válassza.


Valami olyasmit olvastam, hogy Totti is beszélt már vele. Lassan tényleg kezdem elhinni, hogy ő az új Messi, legalábbis amekkora hájp van körülötte...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.24. 10:12


Destro : azt írják, egykor lesz a randi az ügynökeivel. holnapra meg már vizsgálatra várják a klinikára.
meg azt is, hogy Buffon azért még felhívta, meggyőzendő, hogy mégis inkább a juvét válassza.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.24. 09:53


sebastian írta:Várom nagyon a pool meccset..:D


Szintén várom, kár hogy 00:30-kor lesz, általában fent szoktam maradni, de most tuti bealszom... :(
Na de most akkor sem!!! :x
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.23. 21:27


A tegnapi meccs alapján megnyugtató volt Taxidísz játéka. És nekem pozitív volt Bradley is...Nyilván a pool elleni meccs többet fog mutatni, mint a tegnapi, de ez is jó volt...

Remélem Zeman papa tudja mit csinál, és okoz nekünk egy olyan meglepetést, hogy csak pillázunk....És ha ez Totti nélkül lesz, hát legyen. Természetesen jobban örülnék ha vele történne a varázs..:D Magica Totti..:DD

Várom nagyon a pool meccset..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.23. 20:09


Borini már a múlt, felejtsük el.. nincs mit tenni.
Sok idő van még az átigazolási szezonból és nyugodt vagyok, mert legalább tevékenykedtünk idáig .. nem úgy mint az utóbbi években
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.23. 19:58


Én nem tudom követni, hogy mi lesz ebből a Destro-üzletből. Most már tényleg jobban örülnék ha a Juvéhoz menne, ennyi idő alatt megszerezhettünk volna valaki mást vagy megtarthattuk volna Borinit.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.07.23. 17:58


Piris a Romáé, Rosit talán rásózzuk a Genoara
Gazzetta.it szerint
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.23. 08:27


habi írta:Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...

Nem valami fair play... de mi is ezt csináljuk a Spanyoloknál.. Nagyon utálhatnak most ott minket.. tuti csuklik az anyja az embereknek:))

Bírom ezeket a Cavanis cikkeket:) Egyikben úgy-e azt mondták, hogy ha fizetés emelést kér, akkor padszerelő lesz 1 éven át, most meg ez a 100 misi:) Jó dumája van az öregnek:D Kell neki Cavani, ragaszkodik hozzá.. helyes! A szurkolók tuti nagyon bírják a fejét :)
Nem úgy mint nálunk....... "háááát... DDR egy igazi bajnok... éééés.... nagyon jó játékos... római..... nem akar elmenni... deeee.. esetleg.... nem nem nem... mondjuk mi nem állunk az útjába.. elvégre szabad akarata van... őőőő... de azért nem eladó...hacsak.." :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.07.23. 08:26


Hát ha tényleg eladják De Rossit 30 millió euróért, nálam a vezetőség leírja magát végleg. Minimum 50 millió, és fontban, az alatt szóba sem állnék senkivel. De én személy szerint 100ért se adnám...
Destro ügyben pedig remélem nálunk köt ki, nyugodtabban várnám a szezont.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 23:10


tomm írta:ha derossi elmegy, szomorú leszek. ha 30 misiért, akkor mérges.


De Rossiról úgy kellene nyilatkozni, mint azt tette Laurentis Cavaniról....

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... nirol.html

Mondjuk ezen gyenge 10 percet vinnyogtam...:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.22. 21:40


ha derossi elmegy, szomorú leszek. ha 30 misiért, akkor mérges.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 21:31


Hmmm. Bátor Zeman nyilatkozata....De biztos tudja, ha mondja....Legyen így!!! Remélem tudja mit csináál és hogyan vásárol...:D Jó ez a Taxidísz gyerek..:D 1 gól passz és 1 gól. Remélem varázsló az öreg..:DD

Forza Zeman...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 21:28


Trigoria írta:Srácok!
Elkerülendő a visszakérdezést, kérlek Titeket hogy minden hírnél (pláne ha fontos) FORRÁST írjatok magatoktól, na csak ha kérdezik! Köszönöm!


Ok...:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 20:43


Srácok!
Elkerülendő a visszakérdezést, kérlek Titeket hogy minden hírnél (pláne ha fontos) FORRÁST írjatok magatoktól, na csak ha kérdezik! Köszönöm!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:33


habi írta:
sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...


Itt:

http://www3.lastampa.it/sport/sezioni/c ... tp/463223/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.22. 19:28


sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:05


Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron