Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 18:52


Számomra egyre érhetetlenebb kezd lenni a transzferjeink egy része

Rosi? már kiveséztem.... :D
Greco, a görög csapat mezét már fogta, de a Roma semmi hiv.kommünikát nem adott ki róla, gondolom ingyé ment, és nem büszkék rá :-)
Brighi, egyáltalán hivatalos e a Torinoba igazolása? vagy vmi nem koser körülötte? :S
Angel, ripszpopsz, spanyolba találta magát, az a picsányi xar van kommunikálva kölcsön(ami ingyen kölcsön?! :O :-) opcióval.....
Okaka, megy a Parmába, ők majd továbbpasszolják a másodosztályba! mi ezt nem tudjuk végrehajtani, mért van szükség ehhez a Parmára? :-)

Rosi ment, holnap meg Torosidisz érkezhet a helyére......
Okakára visszatérve, sztem neki is felbontják a szerződését, úgy van értelme a Parmának, majd onnan kölcsönbe(Spezia :!: ) menetelnek....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.07. 18:46

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.07. 15:37


szóval ZZ nem szereti az ilyesmit:
http://www.youtube.com/watch?v=iskK_v0RHbw

hmm..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.07. 15:30


én erre is iszom egyet majd :D
én még fizettem is volna érte hogy ne lássam többet Roma mezben (akár olasz akár nem)
fél millánál többet nem ér, 1-nél többet egy Taddei-menedzser által készített videoval se lehetett volna kapni érte senkitől sehonnan
A többi eladandót is eltolnám akár ingyen is - ha máshogy nem megy. Nyilván kivárnak a vezetőségben, hátha kell valakinek, de ha nem megy, akkor még időben lépni kell.
Heinzével kapcsolatban óriási fekete pont ZZ-nak. De ha ennyi lesz az ellenőrzőjében egy év múlva akkor ámen.
A baj hogy ez a szerződésbontogatás nem jó image nekünk. Ezek után mindenki így akar majd velünk üzletelni. A Chelsea-nél azért nem csinálják, mert ott nincsenek ilyen öreg hulladékok gondolom.

az a klubos lista nem is durva
Ketten sokat költöttek, ami miatt egy sokat is keresett
a többi igazából nem durva eddig - már az utóbbi évekhez képest szerintem

Garnett részesedést akart? (Bár mintha ezt régen is mondták volna már.) Mekkora lett volna már! Bostonnak drukkolok, Garnettet imádom. Kicsi a világ lett volna.

DDR helyét egy támadócsapatban biztos nehezebb megtalálni, de Zemannak (ha nem akarjuk eladni) agyban már két hónapja tudnia kell a posztját.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.07. 15:27


GrazieRoma írta:Kövezzetek meg, de Aleandro Rosi volt az egyetlen jatekos ebben a keretben, akit akar ingyen is eleengedtem volna barhova.


Meg is érdemled a kövezést!!! :twisted:
..
De csak, mert kihagytad hűn szerető paripánkat
Többiben egyet értek.


Fantomasso írta:Akármennyire nem szeretem Rosit azért mégis zavar hogy ingyen ment el... 25 éves, jó fizikumu, olasz játékos aki U16 tol U19 ig mindent megjárt, az egy dolog hogy nem tud futbalozni, de azért pár milliót ki lehetett volna belölle sajtolni :)

Az utolsó vesszőig minden igaz.. tovább sajnos nem. Mindenki látja, hogy 2 forintot nem ér a játékos.. Szerintem ingyen sem kap lehetőséget:))
Am. belegondoltatok, hogy a fociban milyen kevés 1 misi.. de a való életben, a mi mindennapi keresetünkhöz képest. 1 millió euró mekkora összeg..
kb. 280 millió fórint.. :roll: Mennyi is egy átlag ember 1 évi keresete?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 15:25


Továbbra is érthetetlen ez a Rosi ügy, de nem csak ez, Greco, Brighi(már ha egyáltalán eligazolt?! :) Angel eligazolása is legalább ennyire érthetetlen(módja és komunikálása) és titokzatos.....;)

Il River Plate segue Pizarro. Solassi (vice.presidente): "È un grande calciatore"
na, a River lesz e a 14dik csapat, akit el fog utasítani?! :lol:

Vkiből/vkikből csak pénzt kéne csinálni, mert nem vagyunk szeretetszolgáltat :wink: és még az arab sziti, psg, vagy a cselzi se szokott olyat csinálni, hogy csak úgy felbontogatja(közösen) a szerződéseket.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.07. 14:47


Akármennyire nem szeretem Rosit azért mégis zavar hogy ingyen ment el... 25 éves, jó fizikumu, olasz játékos aki U16 tol U19 ig mindent megjárt, az egy dolog hogy nem tud futbalozni, de azért pár milliót ki lehetett volna belölle sajtolni :)
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 14:36


és ezek után Rosi aláír 4 évre a Parmához.... :lol: :lol: és ez most komoly, qrvára kibogozhatatlan, sőt érhetetlen némely transzfer olaszban, nekem ez is ilyen. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 14:21


fradista romanista írta:
feree80 írta:Ez kemény, Rosinak még a lelátó se jut jövőre, ugyanis a vezetőség felbontotta a szerződését, a távozását nem sajnálom, de a módjával azért nem értek egyet.:


olyan nincs, hogy különös indok nélkül csak úgy egyoldalúan szeződést bontsnak: természetrsen közös megegyezéssel történt a dolog.
(nyilván a Roma rájött, hogy pénzért már nem tudna tőle megszabadulni, Rosi meg reménykedik, hogy így csak könnyebben talál magának csapatot)

ja, a közös szó kimaradt, de ez akkor is borzasztó, hogy egy fél millás fizetésű játékostól csak így lehet megszabadulni.....
lehet már nem helytálló, de a Parma tudta volna állni azt a fél millát, sőt nyilván magasabb fizut akarhatott, feltételezem...S
http://www.gazzetta.it/Calcio/07-09-201 ... ello.html#

arról cikkeztek a Parma kölcsönvette volna opcióval, vagyis állta volna a fizuját, meg egy 2 millás opció, ha jól rémlik...S
így viszont az lett belőle, hogy 2 éve volt, vagyis 2x fél milla, de a klubnak ez bruttoban lett volna, vagyis 2 millába került volna Rosi, teszem azt megegyeztek 1 millás bánatpénztben(tipp) akkor a Roma 1 millát sporolt...:S csak így lehetett ezt megoldani???

Akkor ezek után Borisnak és Pizzának, Perrottára is vmi hasonló várhat......:S (mondjuk az elsőt meg a másodikat nem sajnálnám, még így sem). :wink:

nyáron, eddig ki mennyit költött
THM_0010360689.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.07. 14:09


feree80 írta:Ez kemény, Rosinak még a lelátó se jut jövőre, ugyanis a vezetőség felbontotta a szerződését, a távozását nem sajnálom, de a módjával azért nem értek egyet.:


olyan nincs, hogy különös indok nélkül csak úgy egyoldalúan szeződést bontsnak: természetrsen közös megegyezéssel történt a dolog.
(nyilván a Roma rájött, hogy pénzért már nem tudna tőle megszabadulni, Rosi meg reménykedik, hogy így csak könnyebben talál magának csapatot)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.07. 14:03


feree80 írta:Ez kemény, Rosinak még a lelátó se jut jövőre, ugyanis a vezetőség felbontotta a szerződését, a távozását nem sajnálom, de a módjával azért nem értek egyet.

Uvini nem járta meg a Spurst..... :lol: :wink:


Vagy a vezetőség látja úgy a dolgokat, ahogy mi... vagy olvassák ezt a fórumot:))))))
Ohh.. gratie
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 13:55


Ez kemény, Rosinak még a lelátó se jut jövőre, ugyanis a vezetőség felbontotta a szerződését, a távozását nem sajnálom, de a módjával azért nem értek egyet.

Uvini nem járta meg a Spurst..... :lol: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.07. 13:34


érdekes üzleten gondolkodunk állítólag a Sampdoriaval közösen megakarjuk venni Uvinit közös tulajdonrészben és az első évben odaadni a Sampnak, hogy fejlődjön
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.07. 12:32


Kedves Zdenek!

Nyílt levél!

Nagyszerű igazolásokat hajtott végre a csapat, ilyenekből kellene még vagy 3 - gondolunk itt Destrora és Balzarettire elsősorban - és valóban versenyképes garnitúra lennénk.
Nagyszerű, hogy olyan fogalmi zavarban szenvedőket, mint Rosi és Angel, eltávolított a gárdától, sokkal jobb lesz nekünk nélkülük!
De a megváltó jóistenre kérem: HEINZET NEEEEEEEE! :D :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.07. 12:25


Én ennyire nem vagyok optimista, van egy csomó igéretes fiatalaunk, akárcsak tavaly, tehát a potenciál benne van a csapatban, de véleményem szerint nem egy bajnoki címre. Legjobb 5-be várom a csapatot és elégedett is leszek ha ez meglesz. A BL hely azért lehetséges, mert gyengék az ellenfelek is (főleg ha Edison uraság tényleg dobbant Nápolyból), ezért volt az tavaly is. Még mindig probléma van a védelemmel, bár azt sejtettem, hogy ZZ-nél nem ez lesz a legfontosabb csapatrész. Az edzőmeccsekről még annyit, hogy nem csupán nyertünk, hanem élvezhető futballt játszottunk és számomra ez a legfontosabb. Remélem a cseh mester végre egy olyan gárdát pakolt össze, akik nem csak a nagyok ellen szívják fel magukat, hanem hozzák az úgy nevezett kötelezőket, mert erre sajnos évek óta nem volt példa. A másik dolog meg az, hogy az edzőmeccsek alapján Lamela annyira akar idén, hogy félelmetes, remélem jó a megérzésem és ez a szezon tényleg az övé lesz.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.07. 11:30


Én tudtam rosiról, mindig is utáltam, ő az ellen beépített embere.:)) Rég ki kellett volna rúgni, na mindegy.
Csapat alakul, én De Rossit visszaraknám kp védőbe, úgy már az a rész is atom lenne (olasz szinten:) ). Nálam egyértelműen a bjnoki cím az elvárás, de az első három meglesz akkor is nagyon boldog leszek. Jó lenne újra BL-ben, jöőre tuti jó kis spílereket hoznának. De már is is hatalmas dolog, hogy végre a Roma észszerűen építkezik nyáron, Zeman meg végre oda került ahová való.:)
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.07. 10:57


http://www.transfermarkt.de/de/aleandro ... 34239.html
nem is tudtam, hogy rosi lazios volt...

ddr a világ egyik legjobb védekező játékosa (direkt nem középpályást irtam, ott is, védelemben is csodálatos), tehát konfliktusra ok nulla.
a fenomenális hosszú passzainál meg magam alá pipilek gyönyörűségtől. ha ezt, meg a távoli lövéseit letiltja zz, akkor csak kb a scudetto mentheti meg a haragomtól :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.07. 10:37


feree80 írta: így eggyel több szurker ül és csápol a csapatért a lelátóról.....


Remélem legalább a bérletet kifizetik :D De Pizza ennyire szeret minket vagy ilyen szörnyű fizatést adnának neki? Egyszerűen azt nem értem, hogy egy fiatal Rosi miért nem megy el akárhová, ahol lehetőséget kaphat, ha itt megmondták neki, hogy nem számítanak rá
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.07. 10:28


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... ek-2160125

Garnett nem vehet nálunk részesedést.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.07. 09:56


védelembe uazok a nevek mint múlt héten, de mindenki drága, úgy hogy már gastadellot is pletykálják....a távozók listája uaz mint a múlt héten, de heinzére tán már a parma, qpr és a malorca is nyomul....kétlem hogy a parmaiak véges a türelme, szal én elkönyveltem rosit maradónak.... :( mint ahogy pizza is elutasít mindenkit, így eggyel több szurker ül és csápol a csapatért a lelátóról..... :( szintán uaz folyik a csapból borissal kapcs-ban, mint ami szokott, szal ha gilától megválik precijóska, boris érkezne hozzájuk, blábláblá....szvsz ha precijóska akarná borist, már megszerezte volna.... :(

szal boriska, pizza, rosi a lelátóra!!!

csapatrészek erősorrendje, nálam
kapus poszt > támadó szekció > kpályás sor > védelem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.07. 09:49


én sem igazán értem, de szerintem valmi olyasmi lehet a dolog mögött, ami miatt Pizzáról is végleg lemondott az öreg. tehát, hogy neki olyan játékosok kellenek a középpályán pláne, akik ek egy kicsit se statiks a játéka, és képesek folyamatosan száguldozni a pályán. De lehet, hogy az egész csak kitaláció, zavarkeltés.
Az biztos, hogy az EB meg az utána kövekező szabija miatt vagy 2 hónapig ZZ nélküle szervezett egy teljesen új csapatot és játékrendszert, és nyilván nem olyan egyszerő neki ebbe secperc alatt beilleszkedni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.07. 09:27


az okosok,különben - nemcsak a nyilatkozat alapján - azt fejtegetik, hogz ZZ és DDR között küdolt a konfliktus, mert egyelőre nincs meg a helye DDR-nek ZZ játékrendszerében


számomra ez értelmezhetetlen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.07. 08:40


fradista romanista lehetséges. Én is láttam egy kis ilyesmit a kommentben.. De én szerintem ZZ is tudja, hogy jelenleg De Rossi a legjobb játékos a keretben és kap neki helyet. Ha máshol nem, középhátvédnek.. Biztosra veszem, hogy látta az EB -n a teljesítményét.. és számít rá
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.07. 07:57


vagy a vezetőség komolyan fontolgatja, hogy eladnánk a szitinek? :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.07. 07:35


Xaba írta:http://www.azzurri.co.hu/Roma/Zeman-13-0-Nem-eleg-jo


az okosok,különben - nemcsak a nyilatkozat alapján - azt fejtegetik, hogz ZZ és DDR között küdolt a konfliktus, mert egyelőre nincs meg a helye DDR-nek ZZ játékrendszerében
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég