Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.29. 13:39


ha ez igaz, akkor ebben inkább azt látom, hogy ott a lehetőség, hogy bármikor válthatunk rá, amikor jólesik
ez viszont szemétség Fonsecára nézve, és óriási nyomást rak rá
de egyelőre semmi hivatalos

Gabesz, jó az avatárod :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.29. 13:29

h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.29. 11:24

Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.29. 10:23


Azért sokatmondó az a szavazás, F.Totti.
Toronymagasan vezet a mindkettő maradjon, a többi nagyjából egál.
Megosztja ez mindenhol a szurkolókat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.29. 10:10


Az előbbit csak azért írtam mert olvastam, hogy az inter meg a Roma ma tárgyal a 4 milliós fizu különbség leküzdéséről. AS-t ismerve neki csak a lóvé számít, remélem nem megy bele a fizuja csökkentésébe ami kb 380 ezer euro/hét vagy hónap. Mindenhol más összeget írnak.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.29. 10:04


Dzekóról megvan a véleményem tudjátok, bárkiért elpasszolnám, de a Dzeko - Alexis Sánchez csere egy vicc lenne. Ok, ingyen jöhetne AS hozzánk, minimálbérért, de ez Dzekótól legyen független.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.29. 09:45


Ha Dzekonak mindenképpen mennie kell akkor inkább egy primaverás jöjjön cserébe, plusz lóvé. Sanchezzel látatlanban szívni fogunk, ráadásul kb. duplája a fizuja. A statjai minden tekintetben a béka segge alatt vannak Dzekohoz képest. Mayoral plusz Sári megoldják majd így vagy úgy. Vagy nem :mrgreen:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.29. 09:04


Volt máshol is szavazás:
Are you with?
Dzeko, its our captain 20,1%
Fonseca, its our manager 17,5%
Neither, out both 18,2%
Both, make peace! 44,2%
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.29. 09:01


:D :?: :D

Utálom a negatív általánosítást itt a fórumra ráhúzva, és mindig kikelek ellene.
ha bebizonyítod, hogy MINDENKI lehülyézett, vendégem vagy akármire :!:
Megsúgom nehéz lesz, ugyanis visszanéztem, tomm és én reagáltunk egyedül arra a hsz-re. Ráadásul a csúsztatásod ott jön elő, hogy nem azzal nem értettünk egyet, hogy az új tulajoknak mi a célja a csapattal, hanem azzal, hogy a játékosok ne akarnának nyerni, és hogy aki akart, azt elküldték.
Tehát ez pontosan kimeríti a csúsztatás fogalmát, és ha emiatt elmész, akkor a mártírkodásét is.

Szerintem ezért kár megsértődni, és szeretnénk ha maradnál.
De ha menni akarsz, akkor viszlát
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.01.29. 09:06-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.01.29. 07:41


Trigoria írta:
Csebi977 írta:Én snatch-al értek egyet. Nem akarnak ezek sok pénzt beletolni. Szerintem mások a célok,amiket kb egy hete leírtam,de itt mindenki lehülyézett....

ne mártírkodj, nem áll jól! És ne csúsztass és sarkíts a mindenkivel, mert nem igaz. :wink:


egy kis Cassano: :))
https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... at-2807369
durva hogy még csak 38... :(


Ok főnök! Viszlát fórum!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 23:04


Egyenesen az üvegből, kanállal ettem a Nutellát.

ki nem? :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.28. 21:58


Csebi977 írta:Én snatch-al értek egyet. Nem akarnak ezek sok pénzt beletolni. Szerintem mások a célok,amiket kb egy hete leírtam,de itt mindenki lehülyézett....

ne mártírkodj, nem áll jól! És ne csúsztass és sarkíts a mindenkivel, mert nem igaz. :wink:


egy kis Cassano: :))
https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... at-2807369
durva hogy még csak 38... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.01.28. 21:10


Pastore fizetését amúgy semennyire sem állja a biztosító? Amerikában az ilyenre direkt kötnek biztosítást.

Azért vicces, hogy a Sanchez vonal lett az Eriksen vonalból. Mondjuk azt sem értem, hogy Lukaku és Martinez mellé minek kellene Dzeko is. Ha holnap nem tudja elszórni Pinto akkor szerintem az lenne a legbölcsebb, ha fölülről leszólnának,hogy oké nem kedveled, de na, nekünk nem kevés pénz ez, nem kell a kezdőbe tenni, de legalább a csapat része legyen. Az utolsó napon már hülyeségek lennének belőle. Giroud vonalat sem értem. Miért kellene Dzeko a Chelseanek?

Az mondjuk látszik, hogy pénzt senki nem ad már érte.( Érthető is) ezért csere útján próbálkozunk. Ami azt eredményezne, hogy az egyszem csatár Mayoral a csapatban.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 20:34


Pinto neve becsapós, mert nem h-val írja, csak simán Tiago :)

De ja, amúgy igen, ki lehetne innen paterolni még pár pénzégetőt. Pastoréval kezdeni. Pastore olyan, mintha Trigoriában Friedkin szórná ki az eurókat az irodája ablakán. Kb ugyanannyi értelme van.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.28. 20:32


Amúgy ezt a Dzeko ügyet egyre kevésbé értem. Összeveszett Fonsecaval, elvették tőle a csk karszalagot, ez nem elég büntetés? Azzal, hogy a portugál megtagadta a kérését, hogy csatlakozzon a csapathoz, kb azt jelentette, hogy az amúgy se magas értékét ott még jobban csökkentettük. Ezt az új Alexis vonalat nem is tudom mire vélni. Holnap Shaarawy részt vesz az orvosin és be lehet jelenteni, nem lesz ő elég? Mire kell nekünk egy öreg, kiégett játékos magas fizetésért?
Másrészről ha ennyire kemény legény Fonseca, miért nem rakja ki Faziot, Santont és Pastoret? Tuti meg lehetne úgy keseríteni az ő életüket is annyira, hogy menekülni akarjanak.
Ha ez a csere valóban létrejön, akkor részemről Thiago is mehet a vérbe a honfitársával együtt
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 19:42


a csapat a 3. helyen van, ezt most felesleges lenne felforgatni, megnézik mi lesz a szezon vége

ez egyértelmű. de ha akarnák, és nagyon akarták volna, már nyáron is tudtak volna 1-1 NAGY nevet hozni "csak úgy", de nem tették. Most sem fogják. És nincsenek kétségeim afelől, hogy nyáron sem fogják. Bevallom, nekem sosem tetszett az ilyen City-Chelsea-féle nagybevásárlás és nagyklubbá válás, szóval nem zavarna, ha nem szórnák a lóvét ész nélkül. Persze nekik is céljuk, hogy jól szerepeljen a csapat, szóval valamire, valakire biztosan fognak költeni.

de szerintem ezt el lehet felejteni, hogy jó lenne Levát-Messit-CRonaldót megvenni, meg hátulra a világ 3 legjobb védőjét és a padra Kloppot. Mert ezek, de még ennél klasszisokkal gyengébb/rosszabb játékost/edzőt sem fognak venni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.01.28. 18:55


Én snatch-al értek egyet. Nem akarnak ezek sok pénzt beletolni. Szerintem mások a célok,amiket kb egy hete leírtam,de itt mindenki lehülyézett....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.01.28. 18:44


snatch írta:ez a Friedkinék áldoznak rá, pénzt tesznek bele stb dolgot el kell engedni. Látszik, hogy Friedkinék nem arab/orosz/kínai befektetők, akik ahogy megjelennek, már öntik is a klubba a töménytelen pénzt.

Jelenleg még fogalmunk sincs, hogy pontosan mik a céljaik, mert nem mondták el és gyakorlatilag nem is történik semmi, amiből bármire következtetni lehetne. Sajnos nyáron már elég későn érkeztek ahhoz, hogy ott gyökeres változásokat tudtak volna eszközölni, télen meg nagy nevet nem fognak tudni hozni (se edzőt, se játékost). Vagyis nyilván lehetne, de ilyenkor nehezebb ezeket elmozdítani és egyébként is, télen nincsenek edzőtáborok, barátságos mérkőzések, mire használhatóvá válik valaki, a szezon java már lement.
Szerintem a jelenlegi helyzetben inkább kivárásra játszanak, a csapat a 3. helyen van, ezt most felesleges lenne felforgatni, megnézik mi lesz a szezon vége. Én úgy gondolom, hogy legkorábban jövő őszre láthatjuk meg, hogy pontosan mennyire gondolják komolyan és milyen célokat tűztek ki.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.28. 18:41


A Dzeko - Alexis Sanchez cseréről írnak több helyen

jöhetnének már a cikkek a Dzeko - Zsák Bab cseréről. Abba is belemennék. Ahogy a klub is szerintem jelenleg, csak tartja a látszatot, hogy nem adjuk Babért egy az egyben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.01.28. 18:13


Amúgy nekem ez tetszik is. Épüljön csapat végre mint Spal papa első korszakában ami maga volt a tömör gyönyör, mondjuk a második pont annyira volt negatív nekem.
Pl én azt unom H 2 évente teljesen átalakul a csapat. Minden edző, minden sportigazgató hozzá a saját embereit és évente 5-10 játékos jön megy.
Ha állandóságot hoz a Friedkin Era nekem már megérte
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 17:44


ez a Friedkinék áldoznak rá, pénzt tesznek bele stb dolgot el kell engedni. Látszik, hogy Friedkinék nem arab/orosz/kínai befektetők, akik ahogy megjelennek, már öntik is a klubba a töménytelen pénzt. Ha ezt akarták volna, már megtették volna. Nem ezt akarják, nem ezt teszik. Ész nélkül nem fognak pénzt "önteni" a klubba. Szóval lehet álmodozni, de már mind felnőtt emberek vagyunk, elvileg nem hiszünk a mesékben.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.28. 17:37


Ilyen ügyletekbe kár lenne belefogni. Egyszerűbb lenne az afrikait kibaxni és akkor Dzeko feltámadna Allegrinél vagy akár Spallettinél. Bár, ha Allegri jönne akkor a nagy nevek is szívesebben igazolnának ide, főleg, ha Friedkin nagy csapatot akarna kreálni és áldozna is rá, nem is kevés korpát.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 17:28


Hakan Sükür...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.28. 17:22


Hát, eléggé kétségbe lehetünk esve, ha ilyen ügylet egyáltalán szóba kerül.
Ki lesz a következő, Arda Turan?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.28. 16:30

Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron