Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.10.10. 16:50


13 milliót sikerült csökkenteni a fizetéseken, de jól is jönne az a Pastore 4,5...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.10.10. 15:36


20/21-es fizetések

Kép
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.10. 15:15


snatch írta:
tomm írta:Vezernek van annyira vezer, mint totti. A jateka minosege viszont latotavolsagban sincs hozza kepets...

de nem a Totti-szint volt a kérdés. Azt sokan nem érik el, sem most, sem soha.


Zaniolo igencsak eselyes lett volna, hogy legalabbis megkozelitse a szintjet, ha nem serult volna le. Pellegrini latotavolsagban sincs.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.10. 14:05


Amúgy én Cristantét is bírom :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.10. 14:02


tomm írta:Vezernek van annyira vezer, mint totti. A jateka minosege viszont latotavolsagban sincs hozza kepets...

de nem a Totti-szint volt a kérdés. Azt sokan nem érik el, sem most, sem soha.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.10.10. 12:00


Pellegrini nekem olyan mint Pjanic, én Pjanicot sem tartottam jónak abból amit én láttam mérkőzés közbe, de elfogadom hogy statok alapján hasznos és jó, de sajna az én hozzá nem értő szemem nem igazán észleli ezt meccs közbe.
feram89
 
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.10. 11:21


Tudom, hogy nem te dobtad fel a Cristante-szintet, F.Totti. :wink:
Summa summárum: többet vártunk/várunk ettől a fiatalembertől, mint amennyit eddig mutatott.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.10. 10:22


Vezernek van annyira vezer, mint totti. A jateka minosege viszont latotavolsagban sincs hozza kepets...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.10. 09:50


tomm írta:Az viszont fix, hogy ha totti ot jelolte meg utodjanak, akkor tottinak semmi keresnivaloja a menedzseri szakmaban.

Vagy pont hogy nem. Ez akkoriban volt, mikor el akarta vinni a Juve és az Arsenal is. Egy kis emocionális töltet a szerződéshosszabbításhoz jól jött.
Azt meg nem láthatjuk mi megy edzésen és az öltözőben. De ja, pályán nem tűnik vezérnek. Mondjuk nekem ezzel nincs bajom. Elég ha hoz egy fix válogatott szintet 10 éven át. Az meg simán benne van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.10. 09:11


Az viszont fix, hogy ha totti ot jelolte meg utodjanak, akkor tottinak semmi keresnivaloja a menedzseri szakmaban.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.10. 08:46


Zsolti írta:Jó, jó, F.Totti, te most rámentél erre a Cristante-szintre. :wink:


Tévedsz, nem én mondtam. Csak erre reagáltam. Az megint más hogy én mit látok/remélek. Att elfogadom ha erre azt mondod, hogy baromság. Azon lehetne értelmesen vitatkozni. De akkor sem Cristante szint ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.10. 08:43


Ha lesz időm megnézem.
De Cristante nálunk is a csatárok mögött kezdett. Iszonyú volt, igaz a minta pici, mert talán ha 3-4 meccsen játszott ott. Kiindulni csak abból tudtam, amit nálunk a pályán láttam. Válogatott, azaz nem lehet teljesen szar, de nálunk nem volt 5 jó meccse. Bizonytalan, pontatlan, gyakran esetlen. De láttam jól játszani én is. Néha mert vertikálisan passzolni és ment is neki. De az átlagos teljesítménye messze Pellegrini alatt van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.10. 08:39


Jó, jó, F.Totti, te most rámentél erre a Cristante-szintre. :wink:
De neked alapvetésed, hogy Pellegrini a jövő embere, a jövő olasz válogatottja, a jövő vezére.
Cristantétől olyan messzire van valóban, mint az általam felsorolt címektől. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.10.10. 08:38


Véletlenül se akarok beleállni ebbe, de olyat is tudsz nézni, hogy Pelle vs Cristante atalantai időszaka? Amikor mondjuk Pellehez hasonló poszton játszott, nem a védőként? Tényleg csak a kíváncsiság hajt, mert részemről azt gondolom hogy Cristante amúgy nem olyan rossz játékos, mint ahogy mi beállítjuk, inkább azon a poszton rossz, ahol játszania kell nálunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.10. 08:27


Bakker, nem bírtam ki, csak megnéztem.
A whoscored szerint 6 játékosunk érte el az átlag 7.00-ás osztályzatot: Dzeko, Mirante, Kolarov, Mkhitaryan, Smalling és Cristante... Ja nem, Pellegrini. Csak Pelle 30 év alatti.

Cristante a 24. a csapatban. Egyetlen /meccs mutatóban sem jobb, mint Lorenzo. A védekező számokban sem! Mondjatok már egy dolgot, amiért Pellegrini és Cristante egy szint. Vagy csak egy jó storyt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.10. 08:10


Az állítás az volt hogy 'Cristante szint'. (Ezzel értesz egyet Zsolti?) Erre írtam hogy erős volt. Lehet ködösíteni, de ebből indultunk. Nem hasonlítottam Pjanichoz, se Krooshoz vagy Pirlohoz.

Ahhoz meg nem kell statokat bújni hogy tudjam, nem volt 50% alatti pontossága. Vagy kérlek keresd ki és mond mikor. Szvsz 70% alatti se nagyon volt. De véletlenül se fogok utána nézni. Annak sem kell utánanézni, hogy a legtöbb kulcspassza volt tavaly a csapatból. Pellegrininek, nem Cristantenak.

A piaci értéke egész biztos második legnagyobb Zaniolo mögött. Kb háromszorosa lehet Cristantenak.

A tavalyi teljes szezonos osztályzatai alapján mindenhol top5 játékos. Akik előtte vannak öregek. Cristante a közelében sincs.

Ezek a tények. És még ennél is fontosabb hogy római.

Ennyit a Cristante szintről. Atyavilág, az is fáj hogy ez így felmerülhet. Cristante vagy Pellegrini...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2020.10.10. 08:38-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.10. 07:18


Még véletlenül sem F.Tottinak ellentmondva - mert laikus szakmai szemmel is százszor többet lát a pályán, mint én -, de mégis egyetértek Ferenc10-zel a Pellegrini-kérdésben. Foghatjuk az aktuális edzőire, hogy nem találják a helyét, de igazából ő egy közepesnél valamivel jobb Serie A-játékos, úgyhogy olyan nagyon sokat valóban nem várhatunk tőle. Én őt ezért nem ekézem már régóta.
Amúgy meg EDF klasszikus 4-3-3-as rendszere most kibas.ottul passzolna a középpályánkra. Diawara hátul mélyben, a két letámadó box-to-box pedig lehetne Pellegrini és Veretout, akik közül inkább Pellegrini lenne a fazonszabó. A tapasztalatokból kiindulva működne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.10.10. 00:38


Ja és életemben nem láttam "irányítót" ilyen gyamoltalanul kapura lőni.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2020.10.10. 00:35


F.Totti írta:
Ferenc10 írta:Lorenzo iszonyat vakon van, ha nem római lenne kb Cristante szinten kéne kezelni a srácot.


Húha, ez elég erős lett így. Pellegrini technikás, okos és az egész liga egyik legjobban letámadó játékosa. A csapat egyik legnagyobb értéke. A saját csapattársai is nyilatkozták róla, hogy hihetetlen jó a ritmusérzéke, mind a támadásszervezésnél, mind a védekezésnél. Totti konkrétan őt jelölte utódjául. Egy nagy baja van, hogy fejben gyenge. Hajlamos szétesni, beletörődni. Ezért nem igazi kapitány. De hogy Cristante lenne... inkább hagyjuk.



Igen igen szép szavak ezek, és jó sztorik. De a számok egészen mást mondanak. Jöhetnék azzal, hogy vannak meccsek mikor 50% alatti a passz pontossága, és meccsek tucatjai ahol szinte láthatatlan . De erre azt mondanád igen, azért ennyi mert állandóan kulcs passzokkal operál. Ez tok jó is lenne ha több előnyünk lenne belőle mint hátrányunk. Az lenne a roma "vezérének" trequartistajanak legnagyobb erénye hogy jól tud letamadni? Meg hogy Totti mit gondol róla? A tavalyi szezonja ha jól emlékszem 12 assistal zárult,amit 6-8 meccsen hozott össze. Egy meccsen tripla assist, és azokon a meccseken amiken daraltunk eselytelenebbet duplázott. Nagy stat mester vagy csekkold le. Én épp múltkor néztem ezen adatokat. Teljesen beárazza a csapatot az, ha pelletol várjuk azt hogy legyen a tamadasok agya és vezére. Ha Pjanicra ment az 5 meccses jelző, aki valóban képes volt akár egymaga mozgatni elől a támadókat, forintos labdákat adni, diktálni a játék tempóját mindemellett szabadokbol betalalni akkor Pellegrinire én nyugodt szívvel ramondom hogy hogy nincs 3 jó meccse zsinórban szinte mióta nálunk van. Szépen hangzottak persze a hogy most keypass stb, de ezek ellenére még sem lóg ki felfelé ebből a csapatból (nem lenne nehéz) mégsem tud vezér figura lenni (sem játékban sem személyiségben). Az hogy ő a legertekesebb értékunk leginkább annak köszönhető hogy most ő a soros aki viszi tovább a római nevelésű játékos legendáját. Sokkal többet látnak bele nagyon sokan.

De legalább római.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.08. 12:56


Szerintem inkább a 2019-2020 (májustól májusig vagy júliustól júliusig). Nem tudom hogy van az üzleti év Olaszországban, de a legritkább esetben szokott egybe esni a naptári évvel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.10.08. 12:47


Ez konkretan a 2019 es ev?
A stadionok bezarasa miatt itt azert lesznek meg rekord dontogetok
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.08. 09:21


Történelmi időket élünk.
A klub tavalyi 204 milliós vesztesége második legnagyobb az olasz foci történetében (207 millióval a 2006-07-es Inter a csúcstartó).
A saját rekordunk 115M volt. Akkor mondjuk legalább tudtuk hová folyt a rengeteg pénz. 2 évvel a legutóbbi bajnoki címünk után történt.

Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet még bárki helyén a tavalyi menedzsmentből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.07. 19:26


F.Totti: jó az kétségtelen, hogy mi balf.sz klub vagyunk ebben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.07. 18:52


OFF
Ha valaki nem facebookozna, és nem olvassa asroma.hu oldalt, akkor itt egy kvíz:
https://asroma.hu/kerdoiv/ultra_konyv_n ... 1602051120
3 db könyvet fogok kisorsolni a sportkonyvek.hu felajánlásából.
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8097
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.07. 18:16


Ez így van Trigo. De így van mindenki másnál is. Mégis mi vagyunk az egyik legbalfékebb klub, ha eladásról van szó.
Szerinted Diallo mennyire akart menni a Atalanta padjáról Manchesterbe? Mennyire akarta eladni a klub (aki leginkább az eladásából él) és mennyire akart egy n+1-edik tehetségért megfeszülni Solskjaer? Mégis 21 milla lett a vége. Egy 18 éves senkiért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9920
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég