Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.24. 07:18


Idezem a komentatort a tv-bol Giuseppe Rossi minden bizonyal a Napoliban fojtatja palyafutasat...ppppppffffffffffffffffffff..........
errol megint le maradunk NO COMENT
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.05.24. 01:10


Írjatok nekem valamit Bielsa-ról! Én azt gondolom, ő nagyon jó lenne, sőt szeretném, de mit gondoltok Ti?

VB szerintem nyilatkozatban már jó Roma ismerő. Csak hosszú távon megy bárhova. (projektál - a projekt szót kérném minden fordításban másra cserélni, mert totál őrjítő, és az egészet máshova helyezi - én egy csapatot akarok, sok sok szerelemmel, múlttal, jövővel, játékossal és szurkolással - nem egy p r o j e k t -et ) És ez talán nem pont az olasz bajnokság. Én kitartok a mellett, hogy előbb garanciákat adva kell egy edző sok évre, nem mint Moni kisrepülő, vagy más, aki 5-6 hónapra szól. Edzőt és csapatépítést! Már tényleg nagyon utálom LE kirúgását, talán már megmondhatná, kiket akar hozni...
Edzőt akarok (nem új projektet) de azonnal!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.23. 21:21


Primavera, Final Eight: Roma v Varese
The draw has been made for the final phase of the Primavera league. Alberto De Rossi's side will take on Varese in the quarter finals on 2 June. Whoever comes out on top will play the winner of the quarter final between Lazio and Torino. The other two ties see Inter play Palermo and Juventus v Milan on 3 June.

Roma v Zaglebie Lubin at Wrigley Field in Chicago
The summer tournament for Roma’s first team, taking place in the United States in July, will have its first stop Chicago as the Giallorossi take on Polish team Zaglebie Lubin in their first friendly match.To purchase tickets for the match, which will be played at the legendary Wrigley Field on 22 July.

Felkészülés
LA ROMA in ritiro a Riscone di Brunico dal 7 al 18 luglio
bari meccsek:

il 22 luglio a Chicago contro lo Zaglebie,
il 25 luglio a Boston contro il Liverpool,
il 28 luglio a New York contro L’america Cali.
Azért addigra jó lenne egy edzőt összekukázni, utána meg pár játékost, remélhetőleg minőséget, ahogy Sab is ígérte.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.23. 21:14


Lehet, h rohadt nagy mákunk lesz megint. Witselért bejelentkezett a milan :D. Most már rámehetünk akkor Sisora :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.23. 19:59


Nem értem ezeket a pletykákat. Komolyan Witselért 20 millió eurót adnánk?
Van der Wiel-nek nagyon megörültem kiderült, hogy csak kacsa emélem ez is az. Biztos nem rossz játékos, sőt lehet ha idejön megszeretem de ennyiért... Ráadásul egy büdös nagy favágó
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.23. 18:55


mondjuk én azon röhögök, és értetlenkedek, hogy firkászok hogy tudnak olyan hülyeséget írni, hogy borinira szemet vetett a zebra falka, főleg azok után hogy arra felé cavaniznak, van persiznek, meg higanyoznak, és arrafelé ezek a nevek nem is akkora kacsák, mintha velünk hoznák össze ezeket a neveket......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.05.23. 18:50


Verratti a Pescaraban szeretne játszani jövőre a Serie A-ban. Ha meg elmenne, sztem a Juve lesz a befutó, lévén Juve fan. Egyetlen esélyünk lenne a megszerzésére szerintem, az pedig akkor következhet be, ha Zeman lesz az edző.
Én is inkább Sissoko párti vagyok, jó partnere lenne DDR-nek.
már csak egy komplett védelem és egy csatár kellene :D
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.23. 16:52


Mi a reteknek kell Witsel 20 m-ért, amikor Sissoko kb térden állva könyörög, h jöhessen? Destro-t be kell hozni Borini mellé és a jövő olasz csatárkettőse nálunk képződik, főleg ha Verratti-t behúzzuk még mögéjük, az nagyon ütés lenne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.23. 15:19


slider írta:Még egy pletyka: Witselért 20 milliót ajánl Sab.


tavaly meg 10ért simán átengedtük a Benficának...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.23. 10:48


Szerintem Borini marad!!!!!!!!
1 Jol erzi magat kap rendszeres jatek lehetoseget
2 mar meg hoszabitotuk a kolcsont a jovo szezonra ugy hogy addig a mienk


Montelat meg felejtsuk mar el nem kell nekunk most egy kemeny kezu acelos edzo kell (es nem Acel Zoltanra gondoltam) :D :D :D :D :D :D
2-3 vedo egy Verbeli befejezo csatar meg Verratti Iranyitonak o erte leggalabb nem kell 20 millakat kiadni olasz es nagyon penge nem veletlenul van benne a valogatott bo kereteben.

vedekezni ott van DDR ha van eleg vedonk akkor jatszhat vegre a sajat posztjan cserenek Gago.
(de nem kell lehurogni ez csak az en velemenyem)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.23. 08:15


janakopulos írta:Akkor már inkább Eriksen az Ajaxból!


Ezzel nem értek egyet. Eriksen egy az egyben ugyanaz, mint Pjanic, talán technikásabb, de védekezésben gyenge. Ezzel szemben Witsel igazi Box-to-box játékos, bejátsza az egész pályát, ha kell támad, ha kell, védekezik. Kb ez lenne Sab legjobb igazolása eddig, de tuti, hogy nem jön ide. A Real, City, Manchester, Chelsea, Milan fogat fog rá licitálni a nyáron...

Más: a zebrákkal szexuálók társasága új játékost nézett ki magának: http://www.romanews.eu/2012/05/23/merca ... le-borini/
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.22. 21:19


janakopulos írta: de ennek pont ugyanannyi valóságtartalma van, mint más egyéb pletykának! :wink:

igazad van tehát semmi :D AZ új kihívásokról meg annyit, hogy csak 1 éves szerződést ajánlottak neki, ő 2 éveset szeretett volna, ezért hagyja ott a kékeket. (off: amúgy különböző idézetek egy hozzászólásba is tudsz rakni :wink: nem vagyok moderátor, csak zavarja a szemem a duplaposzt, köszi
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.22. 21:02


Ahány oldal, annyi féle verzió. Én általában a Romanews-ról tájékozódok, de az ottani infók között is rengeteg a kacsa. Még egy pletyka: Witselért 20 milliót ajánl Sab.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.22. 20:15


http://www.forzaroma.info/la-repubblica ... ggio-71089

itt meg azt mondja, hogy villás előnyben
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.22. 20:01


Rossz hír: Baldini is beleegyezett Montellába, állítólag tárgyalni fogunk a Cataniával. Pedig már reménykedtem, hogy legalább 1 értelmes ember van a vezetőségben. :evil:

Jó hír: Állítólag a Napoli Osvaldót akarja Lavezzi helyére, aki a PSG-be távozik. Ha sikerülne elpasszolni normális áron + Boriello eladásából szerintem tudnánk venni egy minőségi csatárt. Palacio meg egyre valószínűbb, hogy az Interbe megy, szerencsére. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.22. 19:48


http://www.zaglebie-lubin.pl/sites/defa ... yfield.jpg
nem egyszerűbb lett volna egy amcsi csapattal meccselni, ha már usába vagyunk, vajh mekkora a stadion, és meg fogják tölteni?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.22. 17:30


az jutott eszembe, hogy asszem mikor lajcsi jött, a szerződésébe beletettek egy olyat, ha a barca hívja, akkor a roma köteles elengedi, így rémlik, most nem azé monti meg az ügynöke ennyire pesszimisták voltak, hozzáteszem az én fejembe se fordult meg hogy ilyen gyorsan visszatérhet, de mennyivel egyszerűbb lett volna egy opciót(ha a roma hívja, jöhet) beletenni a szerződésébe.....

kölcsönadott(közös), fiatal játékosaink ki hol, és mennyit játszottak.....
http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTM3MTIy
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.22. 17:04


Virga írta:
sebastian írta:Hozzánk csak levezetni jön Drogba...;) A Bl már nem kihívás neki. Ami viszont az, hogy megdöntse a bajnoki gól rekordját. És itt nálunk erre eléggé nagy sansz van.

örülök neki, hogy ebben a csúnya, rideg valóságban vannak még olyanok, akik ennyire mérhetetlenül pozitív álmodozók :) Amúgy eddig ez a Drogba dolog a ti agyszüleményetek, semmilyen hírt nem láttam még erről. Ha levezetni akar, akkor miért nem a macskalábba megy, ahol 3x akkora fizetést kaphat mint máshol??


Mert az Orosz barátaink kemények, és ott nem lehet gólkirály..:DDD

Persze mindenki tudja, hogy ez csak vicc, de azért nem lenne rossz..:D És ha sokan akarjuk, akkor lehet, hogy valóssággá válik!! De tényleg..Vonzás törvénye....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.05.22. 17:03


Nem értem ezt a "Drogbázást". Szerintem abszolút nem illik bele a koncepciónkba egy 34 éves játékost leigazolni horrorisztikus gázsiért. ( Mielőtt bárki felhozná: Heinze más tészta, őt aprópénzért foglalkoztatjuk, és csak kiegészítő embernek hoztuk.Szinte hobbiból van itt.)

Zeman jó lenne: Bízik a fiatalokban és közönségszórakoztató támadó focit játszat. Szerintem valami hasonlót akarnak az amerikai tulajdonosok. Valószínüleg addigra akarnak egy ütőképes csapatot, amikorra meglesz az új stadion. 2015-ig kötöttünk szerződést az Olimpico használatára, én abban bízom, hogy ez azért történt így mert addigra akarják felépíteni az új stadiont.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára remus 2012.05.22. 17:05-kor.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.22. 14:35


sebastian írta:Hozzánk csak levezetni jön Drogba...;) A Bl már nem kihívás neki. Ami viszont az, hogy megdöntse a bajnoki gól rekordját. És itt nálunk erre eléggé nagy sansz van.

örülök neki, hogy ebben a csúnya, rideg valóságban vannak még olyanok, akik ennyire mérhetetlenül pozitív álmodozók :) Amúgy eddig ez a Drogba dolog a ti agyszüleményetek, semmilyen hírt nem láttam még erről. Ha levezetni akar, akkor miért nem a macskalábba megy, ahol 3x akkora fizetést kaphat mint máshol??
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.22. 14:32


Hozzánk csak levezetni jön Drogba...;) A Bl már nem kihívás neki. Ami viszont az, hogy megdöntse a bajnoki gól rekordját. És itt nálunk erre eléggé nagy sansz van.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.22. 12:11


feree jól mondja
Drogba??!!! Srácok!!!
Egy BL-győztest hagy ott egy Romáért???? Ahol se BL se EL se bajnokesélyesség, se pénz???? Bili.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.22. 11:08


FM-be tényleg van erre sansz..... :) :) :) valóságban mindez amit írtál, a nullához konvergál.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.22. 09:51


IlPrincipe írta:Lehet szentségtörés lesz, amit írok, de pl most miért nem merül fel Deschamps neve? Tavaly volt róla is szó, most egyáltalán nem. Mondjuk nem követtem, nem tudom hol és mit csinált az elmúlt egy évben, de Montellánál ő is jobb! Montellát nagyon nem kívánom a kispadra.



Hasonloan latjuk a hejzetett mert nekem is nagyon be jonne ha jovore o ulne a kispadon.
de nalam meg most is Capello lenne a favorit aki szerintem hejere tudna rakni a nagykepu SZTARJAINKAT (lasd:Osvaldo stb)
Mar nagyon varom a fejlemenyeket
de egy valamiben mind egyet ertunk CSAK MONTIT NE
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.05.22. 09:48


Akkor jöhet Zeman + Drogba, illetve a védelmet egy pöttyet megerősítjük. Nagyon nem szükséges, mert ha az előbb felsorolt 2 úriember érkezik akkor úgyis többet rúgunk 1-2-vel mint amennyit kapunk.
Komolyra fordítva: Monti remélem tényleg nem jön, akkor bárki más a jelöltek közül, Drogba lehet hogy nem a leggólerősebb csatár manapság, de benne azért tényleg mindig ott van a veszély, és ha helyzetbe tud kerülni akkor az gól. Oszinak is volt lehetősége bőven. Ha tényleg van lóvé a csapatnál, akkor adni kell neki egy 1+1 éves szerződést (ő sem fiatal már).
Bojannal jók lennének elöl.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég