Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.30. 10:31


fradista romanista írta:Mibnden érintett egybehangzó nyilatkozata alapján szinte biztos, nyugodj meg.
Különben tegnap a hírre még a tőzsdén is ugrott egy nagyot a csapat részvényeinek az árfolyama :)
Sőt, még Dorotea is vissza fog térni a fórumra, hidd el! :)


Na örülök neki! Kíváncsi vagyok Zeman mit boltol az átigazolási piacon. Nem várok nagy neveket, főleg fiatal tehetségeket, de azért nem ártana egy-egy tapasztaltabb védő. Mert ha totális támadófocit játszunk, akkor a mostani védelemmel csoda ha 3 kapott gól alatt megússzuk a meccseket. Monjuk ha többet rúgunk.... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2012.05.30. 10:17


Tökéletesen egyetértek Totti1984 hozzászólásával! :)
Amennyire nem érdekelt már itt a finisre a meccsnézés meg úgy a Roma háza tájáról semmi, most ugyanekkora izgalommal várom a jövőt!!
Ááá.. hatalmas flash lesz... le fogom pipilni a bokám. :oops: :wink:

[OFF] Köszi snatch, hogy nem töröltél még ki!! Vagyok, csak passzív, azaz olvasó üzemmódban! :) [ON]
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.30. 10:10


Mibnden érintett egybehangzó nyilatkozata alapján szinte biztos, nyugodj meg.
Különben tegnap a hírre még a tőzsdén is ugrott egy nagyot a csapat részvényeinek az árfolyama :)
Sőt, még Dorotea is vissza fog térni a fórumra, hidd el! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.05.30. 10:22-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.30. 10:10


még nem hivatalos, de úgy fest, hogy ő lesz, hétvége felé fogják bejelenteni, állítólag...

a nagy kacsaáradat közte két dolog kezd megvilágosodni,
add1, ha ténleg 2 millát kínáltunk Gagoért(ha én tettem volna az ajnálatot, szégyeltem volna magam :wink: ) akkor nem is akartuk megvenni.
add2, ha Monti aláír a Fiohoz(ha jól tom qrva nagy ellenségei a Cataniának) nem volt itt szó semmilyen lelépti pénzről, csak a firkászok fanáziálásának agyszüleménye volt....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.30. 10:06


Akkor Zeman biztos? Itt mindenki 100%-ra veszi, hogy ő lesz az edző de egyetlen hivatalos sajtóorgánumban se olvastam, hogy ő az ASR edzője. Vagy lemaradtam?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.30. 00:55


Igazából pont ezért is okos döntés a vezetők részéről Zeman. A szurkolók maximálisan örülni fognak neki, a klubnak mégsem kerül az egész egy fillérjébe sem (a másik kettő jelölthöz képest). Tehát nem kell sztárigazolás, nem kell költeni, hisz hozzák Zemant. Egy év haladékot kaptak a következő beruházásra.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.29. 23:19


Olyan nagy igazolűáspkat szerintem felesleges remélni.
Azt írja a zújság, hogy az egyik legfőbb oka, hogy végülis Villas Boas és Bielsa helyezz ztemanra esett a választás pont az, hogy neki nem voltak köktsléges igényei, elsősorban abból próbál építkezni, ami van. És miután idén sikerükt termelni vagy 50 milliós hiányt, ez igencsak fomtos szepont volt.
(Amúgy azt is írják, hogy Gago vsz megy vissza Madridba, mert a Real jóval többet kér érte, mint amennyit Zeman szerint ér)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 22:04


félreértés ne essék, én is minden olasz nagy tehetségért áldoznék, csak megkérik az árát ahhoz képest hogy még nem sokat tett le az asztalra...
de százszor inkább ő mint Osvaldo pl
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.29. 19:06


Tottika84 írta:En nem sajnalnek Marcoert 12 millat visszik az ebre is 19 evesen biztos nem veletlen.Olasz is ami nalam sokat nyom a latban


Verratti csak a bő keretben volt benne, az EB-re nem viszi Prandelli :
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.29. 18:57


Ha már átigazolásokról beszélünk és edzőkről, Ranieri már több értesülés szerint is aláírt 2évre a Monacohoz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.29. 17:54


En nem sajnalnek Marcoert 12 millat visszik az ebre is 19 evesen biztos nem veletlen.Olasz is ami nalam sokat nyom a latban
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.29. 17:41


Az jutott az eszembe, egyáltalán ezt hogyan akarná megoldani?! bl, uefa kupa, vb selejtezők, csak egy pár apróság :) klubbok(nemcsak elsőosztályú!) meg majd 2-3 évig elvegetáálnak?! :D > show must go on

más, amúgy a nyár szégyene lenne, ha azok a játékosok, akik nem fértek bele a fiatalítási projektbe, visszaszivárognának a nyáron a kezdő közelébe, rem Sab/Baldini nem hagyja, nem is hagyhatja, mert ez az ő saruk lenne........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.29. 17:24


Nem kötnék életbiztosítást Mario Montival. :D
Persze őt arra szerződtették, hogy megszorításokkal megállítsa az adósságspirált, de úgy látszik minden téren a legnépszerűtlenebb szeretne lenni.

Sőt, szerintem nemcsak, hogy be kellene zárni a bajnokságot, hanem a csapatokat szőröstül-bőröstül száműzni kellene 3 évre valami ismeretlen, isten háta mögötti helyre, mondjuk Magyarországra. :lol:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.29. 16:24


Trigoria írta:Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?

Bojan mennyi volt? Pjanic mennyi volt? Lamela mennyi volt? Igazából egyik se váltotta meg a világot, Lamelában van egyedül potenciál. Cicinho, Pizarro mennyi volt anno? Gago 7 milláért maradjon csak margiték nyakán, nem győzött meg oly nagyon. Zemantől mindenek előtt egy nagy takarítást várok. Az új fejezet az ASR történelmében most kezdődik.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.05.29. 15:34


Trigoria írta:
Szóval ez egy szerelemből született döntés.
És mi épp ezeket imádjuk a Romával kapcsolatban.
Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?


Unico grande ... :flagbig:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 15:26


Szóval ez egy szerelemből született döntés.
És mi épp ezeket imádjuk a Romával kapcsolatban.

Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.29. 11:18


F72Quadraro írta:Ugye a Pescar edzője is csak attól tartott...

Természetesen elnökét akartam írni...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.29. 11:16


Csak azért, hogy egyértelmű legyen: Zeman nem azért megy el Pescarából Rómába (reméljük), mert ott szétszedik a csapatot. Azt a csapatot amúgy ő rakta össze ismeretlen emberekből. Aki kicsit is követte pályafutását, figyelte nyilatkozatait, az tudja, hogy milyen szálak kötik Zemant Rómához és a Romához. Sok nyilatkozatában elmondta, hogy itt is jól érzi magát, ott is, de ha Roma hívná... de Totti a legnagyobb (aki mellesleg meg Zemant tartja a legnagyobbnak)... Ugye a Pescar edzője is csak attól tartott, hogy a Roma fogja őt keresni. Ha bárki más, akkor marad Pescarában, de ismeri a kapcsolatát Romával és ezért fél, hogy felhívják. Hát felhívták... Szóval ez egy szerelemből született döntés.

Akinek amúgy csak a győzelem, a bajnoki cím számít... akinek csak a győzelem az egyetlen érték, ez nem biztos, hogy Zemant akarja.
Akinek a becsület, a tisztesség, az alázat fontos értékek, akinek a foci egy szenvedély és érzelmek is, az Zemant akarja.
Jó nézni az olasz honlapok cikkei után a bejegyzéseket, amiben más csapatuk szurkolói, szimpatizánsai írják, hogy most kicsit a Romának is fognak szorítani.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.29. 11:04


Sabatiniék 800.000et ajánlottak Zemannak plusz bónuszok ő viszont 1.1 milliót szeretne plusz 1 milliót ha bejuttatja a csapatot a BL-be ami szerintem egy korrekt bónusz uh nem hinném, hogy sokáig húznák a tárgyalásokat
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 10:36


Robben-ügyről tudunk valamit?

igen, hogy hápog :wink:

H Sabatini is arról beszél hogy Zemnat SZERETNÉK, akkor reméljük meg is szerzik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.05.29. 09:34


uglykidjoe írta:Nagggyon-nagyon kíváncsi leszek Zemannal (már ha tényleg jön) a csapatra. Azért remélem nem kapunk olyan sok gólt mint idén, még ha kétszer-háromszor annyit is lövünk. Robben-ügyről tudunk valamit?

Felőlem nyerhetünk akár minden meccsen 3-2-re, 4-3-ra, stb :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.29. 08:52


azt mondta Sbatini, h. azért Zeman-t szeretnék, mert hasonló a felogása LE-vel, tehát a folytonosságot jelentené: azon az úton menne tovább, amit LE elkezdett.
Mondjuk a sok kapott gól ebből már tényleg megvan ! :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.05.29. 08:40


Biztos lehetsz benne, hogy sok gólt fogunk kapni, de reméljük, hogy sokkal többet rúgunk. Jöjjön Zeman és a totális foci!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.05.29. 07:12


Nagggyon-nagyon kíváncsi leszek Zemannal (már ha tényleg jön) a csapatra. Azért remélem nem kapunk olyan sok gólt mint idén, még ha kétszer-háromszor annyit is lövünk. Robben-ügyről tudunk valamit?
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.28. 21:17


Ja, úgy néz ki van (lesz) edzőnk.!!!!!

Baldini szinte mindenben megállapodott Zemannal, már csak a szerződés hosszán vitatkoznak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég