Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.10.21. 13:57


tegnap megjelent egy hosszú interjú sabatini-vrel, ma sikerült elolvasnom (ma meg Baldini-vel, majd azt is megnézem.

Pld elmondja,milyen hihetetlen módon szemelték ki LE-t. a sajtó még nagyban csámcsogott különféle neveken, amikor már eldöntötték. Egy általa meg nem nevezett illető (aki ma aztán jelentkezett: egy öreg olasz ügynök, akinek történetesen Barcelonában él a fia) hívta fel rá a figyelmét (korábban a genoának is ajánlotta). Sabatini erre beszerzett róla néhány anyagot, nyilatkozatokat, stb, majd felhívta baldini-nek akinek név nélkül ismertette őket. baldini egyből rávágta, hogy szerezd meg, aki ilyeneket mond" . Ezek után megmondta kiről van szó, Baldini meg egyből elment hozzá és megegyeztek (szóval folyik a mítoszteremtés.... :) )
Szerinte LE már most nagy edző, még ha nincs is nagy múltja, és bízik benne, hogy sokáig marad majd.
Amúgy a haverját, Delio Rossi-t is nagy edzőnek tartja, de sose akarta idehozni, mert megértette, h. a múltja kizárja

Nagyon elégedett a csapat hozzáállásával. Példaként megemlített , hogy amikor Baldini-vel lementek az öltözőbe 40 perccel edzés előtt, már mindenki az öltözőben volt és készült az edzésre, és hogy ez milyen "forradalmi" változás.(naná, úgy látszik fülest kaptak, hogy lejön a főnök :D )
Mindenki egytől egyik nagyon áldozatkész és lojális, és kiváló az összhang az edzővel.

Eddig minden új szerzeménnyel elégedett, de kiemelte Pjanic-ot, aki egyből alapemberré vált. Visszautasította a firkász kérdését, hogy heinze megszerzése volt-e a legjobb üzlet ár-érték arány szempontjából, mondván, hogy számára mindenki 4 millió-be került (mert ennyi volt az érkezők átlagos ára)
Borriello-t biztatja, hogy hamarosan eljön az ő ideje is. Juan-ról u.ez. kjaerben nagyon bízik a történtek ellenére. őt egyébként ő akarta idehozni. (amúgy az új érkezőkről folyamatosan egyeztetett LE-val, és általában ő tett javaslatokat).

Jelenleg az általa elképzelt csapat 60 %-ban már kész, csak még nem mindig folyamatos a játék.
januárban további játékosokat akar hozni, de közelebbit erről nem mondott. n Azt viszont kizárta, hogy még kapust is hozna. Stek évekig megoldást jelent

DDR szerződéséről annyit mondott, hogy holt biztos benne, hogy marad és hosszabbít.

Bojan: őt pld LE javasolta, nem ő, de nagyon elégedett vele, szeretnék megtartani a nehéz feltételek ellenére, és a játékos is maradni akar, imádja Rómát. Eldöntötték, hogy már decemberben megkeresik a barceloná-t, és megpróbálják újratárgyalni a szerződését. Biztos benne, hogy maradni fog, és a a klub egyik szimbóluma lehet majd.
(egyébként a szurkolók is nagyon elfogadták, Totti és DDR meze után az övéből fogy a legtöbb (a negyedik pedig - elég meglepő - Angyal Józsi)

Nagyon örül, hogy végre itt van Baldini, mert végre háttérbe vonulhat, és nem kell mindennel foglalkoznia. teljes az összhang közöttük. Egyébként is, őt baldini hozta ide.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.10.19. 18:42


vagy például Ferrarit is ő hozta a Romába :) vagyis anno sportigazgató volt, most generale direttorének, vagyis általános igazgatónak érkezik, mondjuk első lépés gyanánt meghosszabbíthatná Sab szerződését(vagy aki arra illetékes), mivel csak 1 évre írt alá.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.10.19. 18:32


És jó szeme van a tehetségekhez is, állítólag Higuain-t is ő vitte a Madridhoz.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.10.19. 15:20


Kép
nincs harag úgy látszik :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.10.19. 15:15


Utolsó bajnoki címünk tevékeny részese volt. Ennyi elég a népnek.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.10.19. 13:45


bigg írta:
feree80 írta:Baldini hazatért :)


Biztos tudhat valamit ha mindenki ennyire örül neki, igaz fogalmam sincs mit csinál, de azt biztos jól...

Isla szerintem is jó lenne, de ez még csak olyan mint feree nyári fantáziálása Müllerről.


Baldinis dologgal én is így vagyok, valaki elmondhatná hogy miért is örül mindenki ennyire ? konkrétan hogy mit fog csinálni "általánosigazgató" poszt alatt ?:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.10.19. 13:07


feree80 írta:Baldini hazatért :)


Biztos tudhat valamit ha mindenki ennyire örül neki, igaz fogalmam sincs mit csinál, de azt biztos jól...

Isla szerintem is jó lenne, de ez még csak olyan mint feree nyári fantáziálása Müllerről.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.10.19. 12:20


hát Ansaldi eredeti posztja bal oldali bekk és ott is szokott játszani. tud jobb oldalt is de ott gyengébb teljesítményre képes. szerintem ha már posztra igazolunk akkor inkább Isla, árba ugyanott vannak kb. Isla ismeri olaszországot, 2 évvel fiatalbb. igazából nem is értem hogy jött szóba Ansaldi, bár örülnék neki is, de Angel helyére vagy mi? oké h tudd játszani jobb oldalt is de sztem ez bármelyik védőről elmondható hogy le tud húzni pár meccset akár az ellentétes oldalon is, viszont hosszú távon lehet h nem lenne nyerő. ha már bal oldalon vált profi és ismert játékossá akk szerintem kár lenne...
Viszon ez Isla ügy csak az ÉN agyszüleményem hogy jo lenne hozzánk, nehogy az legyen belőlle h konkrét ügy van belőlle !!!!:DD
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.10.19. 12:20


http://css.rn.cdn.serverclienti.com/wp- ... rique1.jpg
http://net-media.tccstatic.com/storage/ ... 46997.jpeg
Baldini hazatért :)

közben Lajos a Lamela, Oszi, Bojan 3ast próbálgatja az edzésen....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2011.10.19. 12:21-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.10.18. 17:55


bigg írta:
reaosns(Roma bella) írta:a télen rástartolunk Granenora a hírek szerint...bár támadó középpályás ez nem jelent jót DDR ügy miatt...


Merem remélni, hogy ez inkább Perotta számára nem jelent jót...


hát én is nagyon remélem. Egyébként az Udine Handanovic utánn Islára is kitűzte az árcédulát. Handanovicot 20 milla körül engednék el (minket ez ugysem érint van már egy tuti kapusunk), viszont, Isla a teljes jobb oldalt ve tudja játszani és jobbszélsővédőként is nagyon jó. Nekünk pedig pont egy ilyen játékos kell és 12 milla körül elengedné az Udine.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.10.18. 00:15


reaosns(Roma bella) írta:a télen rástartolunk Granenora a hírek szerint...bár támadó középpályás ez nem jelent jót DDR ügy miatt...


Merem remélni, hogy ez inkább Perotta számára nem jelent jót...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.10.17. 23:27


nem tudom, hogy nekünk jó-e ha jön Baldini, bár azt sem tudom mire jó egy általános igazgató ( ne mondjátok, hogy igazgat :D ). Felvilágosít valaki?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.10.17. 17:39


így e!:DDDDDD Itt a tegnapi igazság--:D
Csatolmányok
11.jpg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.10.17. 17:21


Lehet,h nem ide való, de jól néz ki, bár én a középső ujjat Tájárentósra csináltam volna meg, Hogy látszodjék, mennyire próbálta felfelé tolni a szart!!!!!
Csatolmányok
297416_296146400398467_132091026804006_1232698_998884996_n.jpg
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.10.15. 15:15


a télen rástartolunk Granenora a hírek szerint...bár támadó középpályás ez nem jelent jót DDR ügy miatt...

http://www.azzurri.co.hu/roma/roma-gran ... bi-erdekel
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.10.15. 10:28


kit érdekel, hogy lotitonál mi a szokás és kit érdekel hogy benibácsi kap-e fizetést. engem az érdekel, hogy fejlessze a csapatot, a fizetése az ő ügye...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.10.15. 07:59


Legjobb tudomásom szerint Pjanicnak nincs semmi komoly baja, szal nyugodtan kezdhet Totti helyén mint trequartista(sőt sztem a legjobb megoldás ez lenne), azért remélem Lamela odafér a padra, és ha szükség úgy kivánja derbin debütálhat a Romában....gól meg hab lenne a tortán... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.10.15. 01:21


Nem normál, de ma normális meccs előtti hangulatkeltés. Baldini-ről, ha írnátok egy-két pozitív dolgot, az jót tenne a megítélésének. Legalábbis nálam. - és nem a múltról.

Holnap este sajnos nem tudok kimenni, de többen együtt szurkolunk! (És ráadásul most jobban benne van a vereség, mint bármikor az elmúlt 3 évben, de a 3:1 ami lesz - IDE, az ok!)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.10.14. 21:57


Ciki, most szivárgott ki (érdekes....), hogy Tom papa is fizetést kap az egyesülettől elnökösködésért, kb annyit, amennyit Rozi vágott zsebre (1.1 milliót) Azon kívül jár neki hav 1 repülőjegy, Rómában sofőrös autó meg testőr, stb. Erre hogy hogy nem Lotito kolléga is rögtön megnyilatkozott, hogy náluk a vezetésből senki sem kap fizetést
Amúgy történnek egyéb furcsa dolgok is..Ma valakik Baldini-ellenes transzparenst feszítettek ki Trigoriában. És a vezetőség kérésére rendőrök vőrizték a sporttelepet, ki tudja kik elől.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.10.14. 20:18


DDR az elmúlt évek alapján nyugodtan menjen el.

fradista romanista írta: reméljük holnap azért játszhat.
Vasárnap! Ugye?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.10.14. 13:49

Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.10.14. 11:53


nem üldözi a családját a mafia mivel felesége (após) részéről ő is a mafia "tagja" _:D:D erre biztos nem fogják majd a dolgot, üldözi a mafia olaszba és elmegy spanyolba...biztos nem találnák meg:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.10.14. 11:51


Pjanic kisebb ágyéksérülés miatt félbehagyta az edzést, reméljük holnap azért játszhat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.10.14. 07:12


fradista romanista írta:mondom, csak folyik a zavarkeltés.
Igazából DDR nem engefheti meg magának, hogy elmenjen, az új vezetés nem engedheti meg magának, hogy elpasszolja.
Szerintem ezt mindkét fél jól tudja, csak most még folyik az idegek harca, melyik fél bírja tovább

:kira like
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.10.13. 22:36


mondom, csak folyik a zavarkeltés.
Igazából DDR nem engefheti meg magának, hogy elmenjen, az új vezetés nem engedheti meg magának, hogy elpasszolja.
Szerintem ezt mindkét fél jól tudja, csak most még folyik az idegek harca, melyik fél bírja tovább
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég