Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.04. 19:50


Gago nem az a klasszis focista, nem is rossz de én nem bánom, hogy nem marad.
Ha valamit el akarunk érni nem az ő fajta focistákra van szükség aki 2 méterről mellélövi a ziccert egy x-es meccsen.
Kedveltem mert hajtott, küzdött becsülettel de szerintem több kell a középpályára.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.06.04. 19:24


Virga írta:én egyáltalán nem örülök Gago távozásának, szerintem ő jó játékos, 7 misi meg azért annyira nem sok, főleg ha számomra brazi ismeretleneket hozunk el 5 körül. De majd én sajnálkozom egyedül és csendben.

Így már akkor ketten siránkozunk, szerintem sem játszott rosszul a srác, 7 milla tényleg nem sok, ő mégsem zsákbamacska.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.04. 18:36


Hívatalos! Zeman az új edzőnk....

Hajrá....Lássuk az érkezőket és a távozókat----:D :roll:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.04. 18:02


én egyáltalán nem örülök Gago távozásának, szerintem ő jó játékos, 7 misi meg azért annyira nem sok, főleg ha számomra brazi ismeretleneket hozunk el 5 körül. De majd én sajnálkozom egyedül és csendben. Cica meg nem is nagyon játszott nálunk (amikor igen akkor sem alkotott maradandót), igazából mindenki jobban jár. Remélem azért ZZ elbeszélget Sab atyánkkal arról, hogy kiket/miket szeretne (és remélem azért nem csak Délamcsiból igazolunk)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.04. 17:58


Immár hivatalosan is Zeman az edzőnk. :D

http://www.corrieredellosport.it/calcio ... sentazione
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.06.04. 17:11


fradista romanista írta:A hírek szerint az öreg bohém már Trigirában jár :D


Állítólag néhány órán belül hivatalosan is bejelentik.

Hivatalos. Holnap 17:00-kor sajtótájékoztató.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2012.06.04. 18:00-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.04. 16:47


calderoni írta:gyerekek!!! elsiklunk a nap híre fölött?? Cicinho eltolja a biciklit!! évek óta várok erre. 12 millió euró ment a levesbe....az előző vezetés talán egyik legnagyobb öngólja volt, madridba még mindig fogják a hasukat a röhögéstől. Gagót már nem ettük meg gyerekek, új szelek fújnak. Pezsgő híján egy Dreher szisszent nálam :mrgreen:


hát még Barusso :) azt hittem soha nem fut ki a szerződése.....
Gagot sztem megfogjuk bánni, bár ne így legyen....
Brazil források szerint megszereztük Leandro Castant, tán 5,5 millába fog kerülni.....hivatalosnak még nem hivatalos, libertadores utná..:S remélem Sabnak jó szeme van, és nem egyszezonos csóka lesz......mert bezony egy brazil Dedét köbö 10 millából el lehetett volna hozni......szal a védelembe tényleg minőség kell. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.04. 16:36


A hírek szerint az öreg bohém már Trigirában jár :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.06.04. 16:33


gyerekek!!! elsiklunk a nap híre fölött?? Cicinho eltolja a biciklit!! évek óta várok erre. 12 millió euró ment a levesbe....az előző vezetés talán egyik legnagyobb öngólja volt, madridba még mindig fogják a hasukat a röhögéstől. Gagót már nem ettük meg gyerekek, új szelek fújnak. Pezsgő híján egy Dreher szisszent nálam :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.04. 14:47


ha gondolod mondd meg neki, hogy szívesen veszünk minden beszámolót a római élményekről, esetleges további fejleményekről (és te bemásolnád amit ír pl)
már ezt is köszönjük szépen neki!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.06.04. 11:47


feree80 írta:Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Sab korábban elkotyogott vmit, szal bármennyire is a fiatalokra akarjuk építeni a csapatot, a sajtó egyfolytában erről ír, én továbbra is várom azt a nagy durranást akit Sab korábban beígért(sztem játékosról volt szó, nem edzőről :) )
Már most arra számítok(bár csak feltételezés) hogy jövőre ZZ/ZZ játékstílusa miatt emelkedni fog a nézőszám, plusz ha még tényleg sikerülne egy nagy durranást igazolni(Jovetics, álom, álom, de szép álom :) ) akkor aztán tényleg komolyan megmozdulna az állóvíz Rómában.

Ja, csütörtökön mutatják be az új mezeket, természetesen a kappa részvételével. :) :wink:



Eriksen se lenne rossz (talán a csatársorban is megállná a helyét, nem csak kp-ként), külön figyelni fogom a dánokat miatta az EB-n
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.04. 10:31


Abszolút nem, Zemannál meg pláne nem. Pld az is az egyik dilije, hogy nála a kapusok is pont u.azt a terhelést kapják, mint a mezőnyjátékosok. Ugyanolyan kemény erőnléti edzések, futások, stb. stb :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.04. 09:32


Egy kapusnak nem mindegy milyen focit játszik a csapat?, neki mindig ugyan az a dolga, védenie kell... amúgy Stek.-nek Zeman alatt többször kell majd a hálóból kiszednie a labdát, lehet ezt már hallotta és nem tetszik neki.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.04. 09:01


feree80 írta:Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Mourinho 11 misijéhez képest, azért nem olyan sok..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.04. 08:34


Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Sab korábban elkotyogott vmit, szal bármennyire is a fiatalokra akarjuk építeni a csapatot, a sajtó egyfolytában erről ír, én továbbra is várom azt a nagy durranást akit Sab korábban beígért(sztem játékosról volt szó, nem edzőről :) )
Már most arra számítok(bár csak feltételezés) hogy jövőre ZZ/ZZ játékstílusa miatt emelkedni fog a nézőszám, plusz ha még tényleg sikerülne egy nagy durranást igazolni(Jovetics, álom, álom, de szép álom :) ) akkor aztán tényleg komolyan megmozdulna az állóvíz Rómában.

Ja, csütörtökön mutatják be az új mezeket, természetesen a kappa részvételével. :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.06.04. 00:35


Xaba írta:És kérdezd már meg, hogy miből állt az a próbajáték.. Elmész és játszol egy x perces meccset vagy mi? És hány jelentkezőből, hányat vettek fel?
Én szurkoltam neki... Jó lenne egy "belső ember" :)


Azt is mondd meg: sokan szurkolnak ezért! :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.03. 21:45


lucifer0013 írta:
bigg írta:
lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után

Minek nekünk még egy Adriano?

nem ezt írtam én is? bár mind1


Nem, a te szöveged hosszabb, és nem oly frappáns... :P
Egyébként nem neked szántam, hanem annak aki felvetette ezt a Ronaldiho dolgot, nem keresek vissza ki volt az...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.03. 17:28


CaPy írta:Nagyon tetszik Zeman nyilatkozata(az angol verziót olvastam)! Az is ahogy a Pescararol beszél és az indok is amiért hozzánk jön:
“I will lead Roma next season. I had worked at Roma before and was unable to really do what I wanted, but now I once again have the opportunity to coach an important club. This is my last chance to be at a top-ranking side with important ambitions, as I am no longer a young man,” added the 65-year-old.

Egyenes embernek tűnik, remélem rengeteg emlékezetes pillanata lesz még ennél a klubnál.

Más(akiket érdekel): Beszéltem a sráccal aki próbajátékon volt, azt mondta nem tudta megmutatni tudása legjavát, mert idősebbekkel játszatták(95ös) és eléggé elnyomták. Reméljük azért még lesz lehetősége, jó lenne egy magyar a primavera csapatba:)

Toni :(


Egyet értek veled! Bár én még szkeptikus vagyok Zemannal kapcsolatban, de nagyon bízok benne, azok után, hogy hogy dícséritek:)


És kérdezd már meg, hogy miből állt az a próbajáték.. Elmész és játszol egy x perces meccset vagy mi? És hány jelentkezőből, hányat vettek fel?
Én szurkoltam neki... Jó lenne egy "belső ember" :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.06.03. 15:49


bigg írta:
lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után


Minek nekünk még egy Adriano?


nem ezt írtam én is? bár mind1
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.03. 15:02


Megnyithatna már a mercato....Csak abban bízom, hogy nem az utolsó napokban igazolgatunk a leppató morzsákból. Hanem belecsapunk már az elején....Szeretném ha hetente legalább 2 minőségi igazolást be jelentenének. Várom a Pescara fiatal reménységeit...
Jó lenne egy fiatal harapós csapat. Nem érdekelne, hogy kikapunk, ha a meccs előtt 11 pár csillogó szemet, a végén pedig 11 tüdőt látok a pályán sz*rrá izzadt mezben.... :mrgreen: :flagbig: :mrgreen:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.06.03. 14:16


Nagyon örülök Zeman érkezésének.És nagyon várom a szeptembert.
Már jó pár éve amikor ugyanennyire vártam.Forze Roma.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.03. 08:33

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.02. 22:56


ugyanez van lefordítva is a főoldalon a híreknél :wink:

A srácról meg naná hogy mindannyiunkat érdeklik a hírek! Köszönjük szépen!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.02. 20:55


“I have lived in Rome for many years and people often stop me in the street asking me to return, both Lazio and Roma fans. I hope they’ll continue to do so next year.”
Kíváncsi leszek a Lazio drukkerek reakciójára most hogy jön. :)

Tonit sajnálom, én is olvastam épp a hírt. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27935
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.06.02. 20:17


Zeman bá is megerősítette a hírt :)

http://football-italia.net/19513/zeman- ... -lead-roma
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég