Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.02. 20:21


3m egy másodosztályú 31 éves védőért? Netán ő olaszország egyik legnagyobb marlboro csempésze, vagy mégis mi a francot látott meg benne az öreg?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.02. 19:35


valóban nagy sz@rban lett volna: a végén még be kellett volna raknia Uçant :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.02. 19:33


fradista romanista írta:Pjanic megúszta. a fegyelmi bizottság szerint a tv-felvételek nem voltak egyértelműek :lol:



milyen mák ez.. :D :D :D
Lehet valahol magam ellen beszélek,de kurvára megnéztem volna hogy Rudi hogy teszi akkro össze a középpályát ha nicns Pjanic...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.02. 19:20


Pjanic megúszta. a fegyelmi bizottság szerint a tv-felvételek nem voltak egyértelműek :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.02.02. 18:55


Szerintem itt mindannyian az olaszos olasz focit szerettük meg, nem az eredményeket. Gyanítom, hogy soha nem lettem volna Roma szurkoló, ha nem Graziani, Conti vagy épp Nela érzelmeit látom egy 84es májusi éjszakán. Akkor sem, ha teszem fel nyerünk pár honosított feszes testű fekete atlétával. Legyenek tele a francia/angol csapatok afriaki srácokkal. Legyen sikeresebbek ettől. Nekem ennyit megérne, ha megragadnánk az elmúlt 20 év szintjén. Csak legyen egy capitanonk, akit lehet imádni, legyen pár saját nevelésünk a kezdőben és legyen néhány olasz válogatottunk, akiknek lehet szurkolni a nagy tornákon is.

És ez nem Ibarbonak vagy Doumbianak szól, hanem a tendenciának.
gigalike F.Totti!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.02. 18:34


Garcia nem bízik a tizenévesekben. Neki egy 30 éves játékos kell. Ennyi, azokat szereti. A védő meg félévre jön, mert már 6x leírtuk ha jön vissza Castan nem kell védő. Manolas, Castan, Yanga-Mbwia, Romangoli elég. Kérdés Garcia meri e Romangolit játszatni azok után, hogy Mihajlovicnál kb minden meccsen kezdő. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.02.02. 18:27


Erre a Spollira hirtelen azt hittem olasz,hát sajna csalódnom kellett. Igazából azzal sem értettem volna egyet,ha hozunk egy kerekest vagy kaboult,6-10 millióért,és ezzel sem. Somma az empoliba megy kölcsönbe. Amúgy hogyan követelhetjük itt páran,hogy játszanak a primaverasok,és közben nehogy becsússzon 4 x egymás után mert világ vége van,és közben loholjunk a juve nyakán?eredmányességet követelünk saját nevelésű 18 éves játékosokkal? ne mááár...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.02.02. 18:25


EGY HÉT A SAMPNÁL. Egészen szürreális a történet, de könnyen lehet, hogy 19 perc játék után Samuel Eto'o elhagyja a Sampdoriát. Sajtóhírek szerint az Evertontól szerződtetett kameruni csúnyán összebalhézott vezetőedzőjével az első meccsén, és máris kész felbontani a szerződését új klubjával. A csatár a mai edzésen már nem jelent meg…

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ra-2392191
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.02. 17:53


gob doolom vészmegoldáskétn merült fel, mha kjaboul végülis nem jön össze.
Viszont Borriello végleg megy a GFenovába!!!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.02. 17:15


fogkefe1 írta:84-ben még nem is éltem, te már a Romának szurkoltál? WOW.


Meghatározó élmény volt az a meccs, de becserélném egy 84 utáni születési dátumra :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.02.02. 16:57


84-ben még nem is éltem, te már a Romának szurkoltál? WOW.

Örülök Ibarbo érkezésének. Egyből olyan szépet nyilatkozott, hogy mondom végre!!!! Nem ilyen hülyeségek, hogy kupát akarok nyerni, meg bajno akarok lenni... "Még mindig nem hiszem el, hogy a Roma játékosa lehetek". Na ez alázat ez szép... Remélem a pályán is megmutatkozik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.02. 16:51


régen csak egy internazionale volt, most meg mind az..... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.02. 16:48


F72Quadraro írta:
fradista romanista írta:Te nem vetted észre, h. az utóbbi időben elszürkült a csapat? Nos ezután szinesebb lesz, örülj neki! :D


Nyomdában dolgozom, tudtommal F.Totti is... Ha sok feketét adsz a szürkéhez, hát nem világosodni fognak a színek... :-)

Mindemellett marad Aldair az egyik kedvencem.


:D úgy-úgy, ahogy a tanult kolléga mondja. Ismét egyet kell értsek!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.02. 16:46


F72Quadraro írta:Lassan afrikai válogatott érzésem lesz... Egy fiatal olasz elmegy, helyette jön 30 millióért két fekete srác, szerintem jelentősen áron felül...
Mi ebben a jó? Remélem három hónap alatt megmutatják...


ez tök igaz. Destro játékáért nem rajongtam, de legalább olasz volt. Az elmúlt 2 éveben elég csúnyán megborult az egyensúly. A döntéshelyzetben lévők egyben eredménykényszerben is vannak. ebből jön ki az olcsó feka munkaerő nagy tömegekben. Ebben nagyon nem lesz változás szerintem. Hozzá kell szoknunk, hogy 3-4 olasznál nem lesz több a kezdőben vagy majdnem kezdőben. Kiutat valami központi szabályozás jelenthetne, de évek óta elbuknak az ilyen kezdeményezések. Csak látszatmegoldások vannak.

Szerintem itt mindannyian az olaszos olasz focit szerettük meg, nem az eredményeket. Gyanítom, hogy soha nem lettem volna Roma szurkoló, ha nem Graziani, Conti vagy épp Nela érzelmeit látom egy 84es májusi éjszakán. Akkor sem, ha teszem fel nyerünk pár honosított feszes testű fekete atlétával. Legyenek tele a francia/angol csapatok afriaki srácokkal. Legyen sikeresebbek ettől. Nekem ennyit megérne, ha megragadnánk az elmúlt 20 év szintjén. Csak legyen egy capitanonk, akit lehet imádni, legyen pár saját nevelésünk a kezdőben és legyen néhány olasz válogatottunk, akiknek lehet szurkolni a nagy tornákon is.

És ez nem Ibarbonak vagy Doumbianak szól, hanem a tendenciának.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.02. 16:29


cejas írta:Ez a sok non-EUs nem egyszerű. Ezért maradhatott most ki Balanta...

Ezen a héten valami begyorsult, szerintem bekérették a főnökök Sabot és Garciát. Ők ezt találták ki.

Van rá esély, mert legalább a neve felmerült volna. De hogy Santont miért nem próbáltuk meg, ezen nem tudok túllépni. Kölcsönbe jó lenne.

Lemaradtam viszont a Pjanic történetről. Mennyire időre meszelték el?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.02.02. 16:21


Ez a sok non-EUs nem egyszerű. Ezért maradhatott most ki Balanta...

Ezen a héten valami begyorsult, szerintem bekérették a főnökök Sabot és Garciát. Ők ezt találták ki.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.02. 16:19


fradista romanista írta:Te nem vetted észre, h. az utóbbi időben elszürkült a csapat? Nos ezután szinesebb lesz, örülj neki! :D


Nyomdában dolgozom, tudtommal F.Totti is... Ha sok feketét adsz a szürkéhez, hát nem világosodni fognak a színek... :-)

Mindemellett marad Aldair az egyik kedvencem.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.02.02. 16:18


Hát, nekem sem tetszik, hogy sehol egy olasz, akit igazolhatnánk. Még pletyka szinten sem hallani olaszról. Egyébként minek nekünk most középhátvéd? Eddig megvoltunk hárommal, akkor ezután miért nem. Ha minden kötél szakad, Keita vagy az egészséges De Rossi is eljátszik azon a poszton. Ennyi erővel jobbhátvédet is igazolhatnánk, Torosidis már időtlen idők óta sérült, ki tudja meddig. Szóval Roma egy olasz csapat, jó lenne, ha ez játékosokból is kitűnne. Egyébként is a következő BL szezonban már komoly feltételeknek kell megfelelni tudomásom szerint, ami a hazai és fiatal játékosokat illeti.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.02.02. 16:18


feree80 írta:
mcsabi írta:nagyon, nagyon megváltozott sab igazolási stratégiája, nyilván mert beleszól garcia is....

És nyilván beleszólt az elmúlt másfél évben is. Szerintem inkább a lehetőségeink változtak. A cashflow cefet szar lehet, ezért szórakozunk az ilyen opciós ügyletekkel. Így drágábbak a játékosok, de kisebb a kockázat. Az Iturbe dealből ezt is tanultuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.02. 16:12


mcsabi írta:De mi a helyzet Balanta-val? Masszív védő, aki még a bal oldalon is bevethető és egy jó ideig körül is udvaroltuk

hát pont én is ezen gondolkodtam, azért van már 3 tapasztalt belső védőnk, egészséges, manolas, astori, yanga, mivel a bl-ben sem állunk már, sztem(baxott nagy kockázatot nem vállalt volna) nyugodtan bevállalhatott volna sab egy viszonylag ismeretlen fiatal/fiatalabb (20-23) belső védőt, akiben benne lett volna a kiugrás( beválik > megvétel) lehetősége, ehelyett hoz még 1 koros, tapasztaltat(nulla kockázatot vállal ezzel, ebben garcia keze van) a 3 mellé.....
nagyon, nagyon megváltozott sab igazolási stratégiája, nyilván mert beleszól garcia is....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.02.02. 16:07


De mi a helyzet Balanta-val? Masszív védő, aki még a bal oldalon is bevethető és egy jó ideig körül is udvaroltuk
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.02.02. 15:51


Te nem vetted észre, h. az utóbbi időben elszürkült a csapat? Nos ezután szinesebb lesz, örülj neki! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.02.02. 15:48


Lassan afrikai válogatott érzésem lesz... Egy fiatal olasz elmegy, helyette jön 30 millióért két fekete srác, szerintem jelentősen áron felül...
Mi ebben a jó? Remélem három hónap alatt megmutatják...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.02.02. 15:33


snatch írta:szerintem csak opció, nem kötelező.

nekem is így rémlik, hogy nem kötelező

kaboul meg qrva sokat(meg súlyosak is voltak közte) volt sérült a szpörsznél
és állítólag sab a 30 éves ajaxos moisandert is le szeretné igazolni(lejár a szerződése), nyárra, ingyé.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.02.02. 15:20


szerintem csak opció, nem kötelező.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég