Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.19. 09:38


Nem ő a legszebb, nem ő a világ legjobb kphátvédje, nem ő a legtisztább, legelegánsabb játékos a világon, de ebben a jelenlegi Rómában ő az egyik legerőszakosabb, legelszántabb, legagresszívebb játékosa a csapatnak, ilyen fel nem adó játékosokra van szükségünk elől és hátul mint Burdisso.
(Mirko és Menez tanulhatnának tőle)

http://www.youtube.com/watch?v=nhnxOdwbXW8
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.06.19. 09:35


valahogy nekem olyan érzésem van, ahogy már többen is írtátok itt, hogy amíg nincs tulajváltás igazolás sem lesz... én el is könyveltem magamban, hogy júliusig semmi nem lesz. Akik otthon vannak Sabatiniben, ha Angliába meg Argentínába is megy, akkor ugye Bojan miatt Spanyolhonba is? Mert gondolom ha tényleg érdekel minket a higany gyerek (márpedig jó lenne ha érdekelne) akkor velük is kéne tárgyalni nem? (remélem neymar tényleg oda megy, vagy vmi csatár és akkor nyugiba elhozhatjuk :) ) na akkor most jön egy kis számolgatás- Azt mondják, hogy 40 misink van. Bojan 10, Alvarez is gondolom kb annyi, Ha még higany is jön az sem lesz kevesebb mint 10, de inkább 15m ez mondjuk 35. Ha nagyon belemegyünk gondolom Mirko ha megy kb 18ért teszi (felőlem mehet mert akkor még legalább 2 normális védő kijönne az árából). A "barca bébik" mennyire lehetnek drágák? Nem hiszem, hogy túl olcsón elengednék őket :/
Jaj de jó lenne már, ha július lenne, látnám mennyire gondolja az elnök komolyan a csapatépítést...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.19. 09:14


Még nincs átigazolási időszak

hivatalosan asszem tényleg nincs :) (valszeg elszámoltam magam, akkor a 3 hónapos mercato valszeg csak 2 lesz, papíron) ha jól tom jún.30ig kell a kölcsönjékosoknak visszatérnie a bázisra, de ettől függetlenül játékost lehet igazolni, max a bejelenteni júl1jével vagy azt követően, vagyis csak ez után fotozkodhat a játékos az új csapatának a mezével, ha jól tudom...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.19. 09:06


calderoni írta:Bármennyire is igazoltuk le Sabatinit, nyilvánvaló, hogy nem vagyunk tényezők az átigazolási piacon. Figyelgetni lehet, tárgyalni is. Az évek sora alatt láthattuk, hogy hamarabb kell igazolni, mint a nagy csapatok, mert hoppon maradunk, csak a selejt marad. Az évek sora alatt azt is láthattuk, hogy hamarabb kell igazolni, mert ha egy héttel a bajnokság kezdete előtt hozunk valakit, az mikorra épül be? Hogy lehet az, hogy a Palermo vonzóbb volt anno Sabatini kiszemeltjeinek, mint most a Roma? Nincs pénz? El kell adni a két flegmát, abból lesz Alvarez. Luis Enriquének már az új játékosokkal együtt kellene az edzőtáborba vonulnia, hogy legyen belőlünk valami. 0, azaz nulla játékost igazoltunk.


Hó na! Relax öcsém! Szerinted a focistáknak nem jár szabadság? Várjál ember..
"A Roma július 13-án kezdi meg a felkészülést a trigoriai edzőtáborban"
Tehát még a "jól megérdemelt" szabadságukat élvezik. Szerintem 13. -ig lesz hozva már 4-5 játékos. Meglátjátok!
Van egy tény: Sabatini felfigyel egy játékosra, azt nem ossza meg a sajtóban, mert ha megossza, akkor más csapatok is érdeklődnek majd iránta és ellopják előlünk! Tehát van ott még sok kiszemelt, csak 1/5 -éd mondják el nekünk:) Meglátjátok
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.19. 08:57


Hogy pozitívan induljon a nap, mondjuk általában így szokott, a gds szerint Sabatini elmegy turnézni, először Anglia, ahol megpróbálja vhogy a Poolra sózni Donit v Sergiot, ha már ott van, a gúnároknál is szerencsét próbál Clichy ügyben, utána Barca, Krikics lefixálása, és utána állítólag Argentina a célállomás.
Grecot a CAgliari vinné
Cicirettit a Foggia kölcsönbe
D'Alessandrot, Cresenzit a Livorno

Közben közeledik a borítékolás, Roma játékosokról semmit nem lehet olvasni, viszont Viviano meg lehet hogy így fog új tulajra találni, egyenlőre uis nincs megegyezés az Inter és a Bologna közt(sztem bármelyikhez fog végül kerülni, akkor se lesz olcsó).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.19. 07:47


Bármennyire is igazoltuk le Sabatinit, nyilvánvaló, hogy nem vagyunk tényezők az átigazolási piacon. Figyelgetni lehet, tárgyalni is. Az évek sora alatt láthattuk, hogy hamarabb kell igazolni, mint a nagy csapatok, mert hoppon maradunk, csak a selejt marad. Az évek sora alatt azt is láthattuk, hogy hamarabb kell igazolni, mert ha egy héttel a bajnokság kezdete előtt hozunk valakit, az mikorra épül be? Hogy lehet az, hogy a Palermo vonzóbb volt anno Sabatini kiszemeltjeinek, mint most a Roma? Nincs pénz? El kell adni a két flegmát, abból lesz Alvarez. Luis Enriquének már az új játékosokkal együtt kellene az edzőtáborba vonulnia, hogy legyen belőlünk valami. 0, azaz nulla játékost igazoltunk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.18. 19:13


Lassan megbékélek a gondolattal hogy nem igazoljuk le _Pastorét(túl drága), nem igazoljuk le Lamelát(drága, sőt lehet hogy még nem elég érett) de az bebaxna ha Alvarezt tényleg elvinné a Malaga. :twisted:
de van ettől jobb is, állítólag csúszhat az átvétel-átadás, vagyis DiBenedetto tényleges színre lépése, na az lesz a faxa, jún.20 írunk mindjárt, a mercató már nyitva, idáig csak a vezetőségbe igazoltunk, de játékost max csak nézegetünk, pedig most már témyleg ideje lenni vkinek, mondjuk Sabatiniek leülni a kiszemeltekkel meg a klubjaikkal, oszt tárgyalni, de akkor ki és mikor fog így rábólintani egy játékos megszerzésére...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.18. 18:50


Xaba írta:http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20110618-leertekelesre-varva/12628
Ezt nézzétek! 25-t adnának Sanchezért, és még kellene 5... tehát összbe 30. Adnánk mi érte 35-40 et.. Szerintem van olyan jó, mind Pastore.. Ráadásul Chilei:) Azokkal nincs bajom. Lásd Pizzaro. ő is 30 éves koráig nagyon jól nyomta! Idén se túl rossz, bár vannak ellenvetések. De jobbak mind a brazil Taddeiek, Adrianok :D

Na, már csak az kéne, a chileiért kiadni 40et, akkor nekük a mercato be is zárulna. :wink: oszt építs csapatot LE-e. :)
Már nem először olvasom, hogy 40 milla van a mercatora, mostani hír, kacsa szerint Alverezre nyomul Sabatini, még a coppa előtt szeretné elhozni, állítólag 10 M-t adnánk érte, de aszongyák keveslik, nyilván a Veleznek az az érdeke hogy minnél fentebb srófolja az árat, reménykedjük hogy elég lesz.
Amúgy mozgása, meg a feje tényleg hajaz egy pöttyet Kákára...
közben a legfrisebb, tán malagába tart. :shock: :lol:
Most amúgy tán Sergio és ügynöke próbál szerencsét a Poollal, talán igaz, mondjuk ha igaz lenne, vele 1000szer jobban járnak az angolok, mint a colossal.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.18. 18:12


CaPy írta:Prade és a többiek viszont elmehetne a pi...ba, most is a Doni, Cicinho stb. brazil igazolások miatt kell szívnia Sabatininek, nem akarok hülyeséget mondani de asszem Cicának 4 millát fizettünk(és még most is) évente. Doni és az ő keresete évente annyi mint amennyiért a Palermoba vitték Pastoret...vicc


És a nagy Tottinak 5 millió a fizuja.. Igaz 7 volt, és a nehéz anyagi helyzet miatt, visszahozatta, ÖNKÉNT! Tisztelet!

És Doni a Liverpoolba, hát ez akkor vicc ember.. Ennyire lesülyedt a pool?:D De most komolyan.. Bl,EL-ben 3-assával kapta gólokat meccsenként:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.18. 17:01


tudunk addig igazolni amig nincs meg a tulajváltás? mert ez megint csúszni látszik
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10361
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.18. 17:01


imádom a chileieket! Sanchezt a nagycsapatok akarják, a TÉNYLEG nagycsapatok - ergo mi elfelejthetjük.

Amúgy kész, nálam ennyi volt Doni. Mehet a lelátóra egy évig. A pálya közelébe nem engedném a pénzsóvár brazil k.. a..-t. Védeni akar de pénzt is akar. Persze.

Krkicre meg jó a 10 milla (sőt szerintem kiváló!), a 12-ért vissza az vicc. Ez kb egy kölcsönvétel, amin CSAK MI bukhatunk! Vagy legyen a vissza 18-20, vagy sima kölcsön legyen 15-ös opcióval nekünk, hogy megvehessük.
Ha meg tudnánk őt szerezni és mellé még Higuaint is - befognám a számat egy évig akármit is igazolnánk ezek mellett.

(Amúgy kezdünk nagyon komoly gárdát összehozni vezetés-szinten - gondolom komoly fizetésekkel párostíva)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28057
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.18. 16:10


http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... arva/12628
Ezt nézzétek! 25-t adnának Sanchezért, és még kellene 5... tehát összbe 30. Adnánk mi érte 35-40 et.. Szerintem van olyan jó, mind Pastore.. Ráadásul Chilei:) Azokkal nincs bajom. Lásd Pizzaro. ő is 30 éves koráig nagyon jól nyomta! Idén se túl rossz, bár vannak ellenvetések. De jobbak mind a brazil Taddeiek, Adrianok :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.18. 13:02


slider írta:Nevetséges, hogy Bojant 12-ért visszavegyék. Egy év alatt formába lendülne, aztán gyakorlatilag ingyen visszamehetne. Francokat! Még mindig az az érzésem, hogy minket mindenki hülyének néz, egyszerűen nem hiszem el.


Ezt mondtam pár napja, hogy ha a Barca elengedi akkor csak így, megmondták hogy a tehetségeiket nem kótyavetyélik el... de én nem tartanék annyira ettől a visszavásárlástól, jövőre sem fog beférni a kezdőbe, plusz még ha Rossi is oda igazol, akkor még a padra sem!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.18. 12:22


Doninak jelenleg 2,5 milla a fizuja? Aztak****.. hát ezt nem hiszem el!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.18. 12:22


fantasista76 írta:Baptistáék meg szépen erősítenek: Van Nistelrooy, Toulalan, Mathijsen..

Ha már itt vagyunk.. Baptistan is nagyot buktunk! Akit a Realtol hoztunk, azokon mind buktunk! pl: Cicinho,Baptista..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.18. 12:20


CaPy írta:Juve 14ért vinné Vucsit, mi 20at kérünk érte.
Közben egy érdekesség:
http://en.wikipedia.org/wiki/Stefan_Savi%C4%87

állítólag nagyon tehetséges fiatal védő, nem tudom, hogy ténylegesen leigazoltuk-e, valaki tud erről valamit?

Bojanról meg azt írták, h 10ért jöhetne, DE 12 ért visszavehetné a Barca. Szerintem nem sok a 10 érte, de a 12es visszavásárlás nagyon gyenge, legalább 15-18nak kéne lennie, h nekünk is legyen rajta haszon ha berobban...


Hát.. ez a Wikipédia.. :)) durva
De Bojannal kapcsolatban is igazat adok!15 igazságos lenne
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.18. 11:46


Az a hülyeség, hogy most megvegyük, a spanyol lehet bármilyen tehetséges, meg érett, azért egy Barcában másképp mutat mint Rómában, plusz nem csak csapatot, hanem országot is vált, Ménesnek 3 évében került míg aklimatizálódott :D :D :D Rómában, hozzuk el kölcsönbe, ha beválik, 1 év múlva vegyük meg, oszt magasról tojok rá hogy tesz e a Barca visszavásárlási opciót rá, vagy sem. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.18. 11:38


Nevetséges, hogy Bojant 12-ért visszavegyék. Egy év alatt formába lendülne, aztán gyakorlatilag ingyen visszamehetne. Francokat! Még mindig az az érzésem, hogy minket mindenki hülyének néz, egyszerűen nem hiszem el. Ez itt nem a Barca felzárkóztató szakkör! Vagy ne legyen visszavásárlási záradék, vagy legyen, de akkor 30 millió kb. Csak remélni tudom, hogy Sabatini is így gondolkodik.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.18. 10:26


Hunszi írta:az Arsenalos Clichyert 8 millát akarunk adni, hogy felulmuljuk a Pool 5millás ajánlatát


adjuk oda ingyen donit és hozzuk el mi 5ért
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10361
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.17. 19:51


az Arsenalos Clichyert 8 millát akarunk adni, hogy felulmuljuk a Pool 5millás ajánlatát
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3997
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.06.17. 19:09


Pastorénak csak az a bolond főnöke strófolja fel az árát, nem ér 50-et a srác, ha 20-at elfogadnak, hozzuk, többet nem adnék érte. Ha emlékezetem nem csal a tavaszi idénye is pocsékra sikeredett. Hozzuk a fiatalokat a Barca b-ből, grátiszba Krkicet, aztán az alvarez, lamela duból az egyiket vagy mindkettőt (bár továbbra sem tudom, hogy kik ők), egy gólvágót előre (Miccoli, Higuain, Pato, Milito - még egy ilyen szerencsétlen idénye nem lehet), aztán erősítsük meg a védelmünket, mert az jelenleg szinte nincs is, és a kapus posztra sem ártana igazolni. Szóval kell 5-6 játékos minimum, ebbe nem fér bele, hogy egyért kidobjunk 50 milliót.

Ugye jól tudom, hogy Cica még a mi játékosunk? Valahol olvastam, hogy pár százezer euro az értéke. Vele is jó üzletet kötöttünk anno. Mennyiért is vettük? 8 millione?

Baptistáék meg szépen erősítenek: Van Nistelrooy, Toulalan, Mathijsen..
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.17. 18:26


Biztos hogy kell egy nagy név idén. Nem nekem, hanem a szurkolók többségének odakint. MIndegy ki, de nagy legyen. Én is inkább vennék 50-ből 3-5 másikat, de KELL egy nagy név az új tulajtól. Enélkül nincs ereje, nincs belépője, egy senki.

mezből jó a tavalyi, máris spóroltunk, köszönjük :wink:

(Levy: saját tapasztalat az iphone? :D Tudjuk előre mennyit bír az aksija : :D de kérdezz bátran)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28057
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.17. 18:25


igazából, más Kappa csapatok se nagyon mutatták be a mezüket, talán egyet láttam, de az a mez egy az egyben ugyan az a stílus volt mint az idei Roma mezek
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.17. 17:48


A következő szezonbéli mezről semmi hír? Már rengeteg csapatnak megvan a jövé évi meze. Kappa marad, vagy jön valami hitvány tömegmárka?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.17. 17:02


Levy ASR írta:Steve!
Attól, hogy van pénz - nem tudom, mondjuk, hogy van - nem kell ész nélkül szórni!

Pl.
Veszel egy frissen megjelent ájfont és 3 hónap múlva kiderül, hogy xar a komplett konstrukció, mert zabálj az akkut. Eladhatod, de akkor már egy új is csak fele annyitért vehető, mint amennyiért Te vásároltad. Alapból 50 % buktál rajta...
Pastore lehet, hogy ér 50-et, mert 2 év múlva 75 M lesz majd az ára, de ha nem, akkor egy kalap xar marad az 50ből.
Vegyünk érte 3 játékost, ls abból egy legyen istenadta tehetség, akit aztán vagy pénzre váltunk, vagy a Scudetto megnyerésekor vállra emelünk :)


Persze, örülnék ha találunk három jó játékost, akik közül az egyik istenadta tehetség. Csak nekem úgy tűnik, hogy ez utóbbi éppen Pastore. Szerintem is sok az ötven, csakhogy nem mi szabjuk meg az árát és szerintem sanszos, hogy akár ennyiért is megvegye valaki. Valamelyik klub megengedheti magának, valamelyik meg nem, hogy ennyiért vegyen ilyen játékosokat. Sajnos, a mi csapatunk még mindig az utóbbi kategóriában van. Ez volt a commentem lényege.
Ettől függetlenül nem ártana letenni az asztalra mondjuk egy 20-25 millió körüli ajánlatot még idejében, mert ha jön egy két a Chelsea-éhez hasonló ajánlat, akkor már mindegy.
Amúgy meg persze, hogy lehet, nem válik be Pastore és veszítünk rajta, de gondolom ezt nevezik rizikónak.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Hunszi valamint 7 vendég