Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.02.06. 03:01


fradista romanista írta:Andreazzoli egy változást már hozott: eltörölte a játékosok által kárhoztatott dupla edzést. Ezentúl délutánonként lesznek csak edzések


Hehh!?
Moniz a Fradinál is bevezette a 2 edzést, mégsem hallani elégedetlenkedést...
Már látom is Totti leépülését.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.05. 11:22


Andreazzoli egy változást már hozott: eltörölte a játékosok által kárhoztatott dupla edzést. Ezentúl délutánonként lesznek csak edzések
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.05. 09:30


múgy tudja vki, hogy hogy van ez? itt van a nagy conte, a bonucci, a pepe, meg a napoly, cannavárostul, pontlevonásostul....
ugye őket eltiltották, pontot vontak le, majd felmentették őket :lol:
Rájuk más szabályok érvényesek mint Gubertire :?: ha jól tom a 3 éves eltiltása továbbra is érvényben van......

fair play calcio, fair play rendszer=kutyakomédia. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.05. 08:07


Sokan mondják,h. ha LE kapott egy egész évet, ZZ-nek is járt volna.
Ez igaz, de az is igaz, h. pont azért, mert LE kapott egy évet, (ami aztán elvesztegetett évek bizonyult) , pont ezért nem kaphatott ZZ megint egy egészet. Ha fordított sorrendben jöttek volna, esetleg épp ZZ kapott volna egy egész évet, hátha...

Én nagyon bízok AA-ban!
(bár eddig is bíztam szinte mindenkiben.... :( )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.05. 07:49


Én nem spal miatt hagynám meg őt. Hanem mert ha úgyis tök mindegy ki jön erre a félévre, akkor adjuk meg az es3lyt egy olyan embernek aki régóta itt van a csapatnál és romanista. Ha meg újat hoznak akkor ne félévre tegyék.. ZZ-hez annyit, hogy én messiásként vártam, sajnos nem láttam, hogy változott volna bármi,amivel közelebb lettünk volna a bl helyhez, de elég élvezhető volt a focink ősszel. Gyakorlatilag a Milan meccs óta pedig ugyanaz van, mint LEnél, elpuskázott helyzetek, fölösleges dominancia mezőnyben. Mégis megérdemelte volna a teljes évet, még ha én már ott is tartottam, hogy inkább nem nézek meccset, mert csak felidegesít a tehetetlenségünk. Ha úgysem lesz meg a BL hely, akkor legalább megérdemelt volna annyit az öreg, hogy szépen menjen el esetleg egy 4. 5.hellyel. amennyiben meg tényleg olyan edzőt akarnának, aki már most a jövő évre készül velük akkor nem panuról lenne szó (bár valamiért feree álláspontját osztom), hanem komolyabb nevekről. Bár edzőkérdésben mindig nehéz okosnak lenni, túl sok embernek égett meg a keze már. Bárki jön akkor 8. Hely alá ne menjünk, többi már tök mindegy idén
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.02.05. 01:07


Mazzone jól szólt:

"Én év végéig hagytam volna dolgozni Zemant akár 10 vereség után is. Akárki hozta meg ezt a döntést, nem ért hozzá. A szezon ezen szakaszában ilyen döntést hozni felfoghatatlan."

Ugyan ezt mondtam én is.

Ugyanakkor Spalletti miatt én is elhiszem, hogy Andraezzoli a legjobb megoldás!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.04. 18:17


különben én olyat olvastam, hogy ált. nincs összhang baldini és sabatini között, szal sab Andreazzolit támogatta, míg a nagy baldini blanct akarta, de nem jött össze, szal Panut favorizálná...

Különben akárki akármit mond, Panuról már játékoskorában látszott/lerítt róla, hogy egy erős, karakteres, határozott jellem. :wink:
Én mindenképpen szeretném ha előbb vagy inkább utóbb de egyszer a Roma edzője legyen. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.04. 18:09


ezt meg én nem értem, wazzé? az inter és a milan anyagilag meg van roppanva, és még így is ők diktálnak, na de komolyan?!
az inter megvett vmi horvát gyereket, de csak úgy tudta megvenni hogy a eladta snejdert, meg coutinhot a poolnak, közben meg a valódi kiszemeltjükről paulinhoról lemaradtak, így lett végül a horvát srác....
a milan meg maga a vicc, persze ha szurkolójuk lennék, tapsikolnák hogy mittudomén 100 részletre megvették a feka majmot a szititől....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.04. 18:02


komolytalan

ami meg Blanc-t illtEeti, már csak azért sem jöhet, mert van vmi megállapodása Morattival, hogy ha úgy adódik, ő követi Stramaccionit (röhej, nem?)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2013.02.04. 17:15


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... oje_-70790 Vélemények? :D Gondolom mindenkinek Montella jut eszébe...
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.04. 16:13


Az uruk ott lesznek a 2013as u20 vb-n, a selejtezők sztárja, gólkirálya Nico Lopez lett a maga 6 góljával
http://www.conmebol.com/pages/estadisti ... sub20.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2013.02.04. 10:35


Nyilvánvalóan megvoltak az Öreg szakmai hibái, de a vezetőség gyakorlatilag hátbaszúrta ezzel a döntéssel.. Mitől lesz jobb ez a szezon? Miért nem lehetett év végéig várni? Bárhogy is alakulnak a továbbiak, az nem az új edző hibája/érdeme lesz.
Szakmailag védhető a dolog, de emberileg leírták magukat. Tudták előre, h ez lesz, még egy hete is megerősítették a posztját.
Simán el tudom már azt is hinni, h itt bárki beáldozható a profit miatt, profit meg abból lehet leggyorsabban, ha hozunk tiniket fillérekért és eladjuk sok-sok haszonnal a "nagyoknak". Ha nyáron eladják Marquinhost, akkor a helyzet egyértelmű, nem csapatépítés folyik, hanem emberkereskedelem...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 23:41


Természetesen spallettit is megkérdezték a fejleményekről.
Ő tuti nem jönne (per pillanat, ahogy mondta :) , mert nemrég írt alá újabb 3 évet Sztpéterváron. Amúg a lehető legjobb választásnak tartja Andreollit, és nem csak átmenetileg, aki nagyon megérdemli ezt a lehetősléget, ls akit a játékosok is elismernek. Ő amúgy vitte volna magával oroszországba, de ő inkább a Románál akart maradni, mert az ott töltött évek alatt romanista lett..
az interjút amúgy egy "Forza Roma sempre" felkiáltással zárta... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.03. 22:15


francesco írta:Érdekes okfejtés az új taktikai felállásról. Nekem az első variáció tetszik a visszavont középpályával.

http://ilnostrocalcio.blog.nepsport.hu/ ... Roma-edzo/


ezt a cikket láttam az azzurin is most akkor melyik ctrl + c, ctrl +v-zik? :P vagy ugyanaz a szerző?
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.03. 21:47


meg lehet rákapott a pókerre, amihez azért ész is kéne :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 21:32


Nincs már annyi lóvéja Ferkónak.
Olyan szerződést kötött anno,hogy évről évre csökken a fizuja.
Én sem vállalnám be... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 21:10


Csak eszembe jutot: Spalletti és Ranieri alatt a csapat rendszeresen elment együtt vacsorázni, a hivatalos bankettek mellett spontán is általában Feri kontójára. Az utóbbi két évben ezek pld teljesen megszűntek....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.03. 18:45


Igazából pont ez volt az újítás Totti játékában, annyira nem termelte a gólokat mint Spá idejében, viszont a góljai mellé rakta a gólpasszait, mondjuk most hirtelen a csúcson levő Totti nem ugrik be első blikre, hogy akkor is ilyen jó volt gólpasszokban, de idén a góljai és gólpasszai miatt brutál hasznos volt a játéka :wink: és tavalyhoz képest idén egyszer sem kérdőjeleztem meg hogy kezdőben van e a helye.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.02.03. 18:38


Remélem Totti játéka nem esik vissza, látványosan ment neki a játék újra, ami borítékolható is volt Zeman érkeztekor, hisz tisztában voltunk a zemániájával. Kérdés hogy egy új edző képes lesz fenntartani benne ezt a motiváltságot, kétlem, majd kapunk valami Lajos féle átlagedzőt aki úgy lesz vele, hogy Totti csak egy kiöregedő ikon, aki jobban tenné ha visszavonulna 38 évesen, majd padoztatja. Zeman alatt lőtt 8 gólt és adott ugyanennyi gólpasszt, de ez nem számít, mert juhéjj, végre elment Zeman. :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.03. 18:34


Phoenix100 írta:
Vélemény a jövőbeli esélyeinkről?

kezdjük a közeljövővel, kell 3-4 meccs ahhoz hogy meglássuk hogy milyen szerkezetben és mit is akarunk játszani, ahogy a mondás tartja új seprő jól seper kezdetben, vagyis az edzőváltások igen-igen nagy %ában be szoktak jönni, szal reménykedek mégha idegenben is kell a Samppal meccselni.
Szeretném hinni, hogy jön egy ember, aki idáig láthatatlan volt, és csodát tesz, de valahogy nem megy, olyan szerencsétlen ez a helyzet, a közeg meg maga a Roma hogy nem tudok benne hinni, sajnos.
távolabbi jövő, mint eddig, vége a szezonnak, lepasszoljuk a löncshúst, veszünk frisseket, hozzunk edzőt, beindítjuk a Roma.projekt 3.0-át, és reménykedünk, hogy előrébb jutunk mint a megelőző évben, én ezt várom, köbö....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.02.03. 18:09


Zeman nyilatkozott és arra a kérdésre, hogy abbahagyná-e az edzősködés, így válaszolt: "Ahhoz előbb le kell, hogy lőjenek." :D
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 18:03


Oké,bence,értem.
Én is írtam,hogy az ovis-taknyos rész nem illik ASR írásába.
Kábé azt akarta ezzel mondani,hogy egyesek még a pucájukat vakargatták,amikor ő nézte Zeman Romáját.
Nem hiszem,hogy ez közösségbomlasztó lenne.Ez túl erős kifejezés.Inkább olyan lenéző mondatnak tűnhet,de én ezt sem éreztem ki belőle.Nyilván egy-két meccsközi és -utáni Zeman-szidás (ami tényleg gusztustalan volt,ha már a fikánál tartunk :wink: ) szellemi alkotójának szólt ASR ovis párhuzama.Nem azoknak,aki el akarták őt küldeni.Az érthető.Aki intelligensen teszi(ahogy szerintem te tetted),azzal az égvilágon semmi gond nincs.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.03. 16:06


zsolti írta:Bence!
Most akkor neked "nagyon tetszett" ASR írása,vagy "bontja a közösséget"?Mindegy,költői.
ASR szövegéből egyáltalán nem derül ki,de még csak nem is sugall rá fórumtársunk,hogy az idő miatt nagyobb szurkolónak tartja magát bárkinél.

Zsolti!
Egy kis szövegértés..
A mondandó tetszett, ugyanakkor azt a részt közösségbomlasztónak tartom, hogy aki Zemant kritizálja és kirúgása mellett volt, az az első edzősködése alatt még a saját fikáját ette..
Ez teljesen fölösleges ide...
Még kis szövegértés.
Ha valaki azt mondja, hogy egy adott fórumtárs az oviban szórakozott a fikájával amikor ő már a Romának szurkolt az mi?
Tényleg nem sugall rá?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.03. 15:33


Xaba írta:
cejas írta:Taddei csele, amit ideiglenes edzőnkről nevezett el. Nem ma volt! :)

http://www.youtube.com/watch?v=btdkTEe3C2c


Jól tudom, hogy ezt a cselt életében csak egyszer csinálta meg meccsen?

Igy is eggyel tobbszor mint az osszes tobbi jatekosunk. Techinkai trukkokben mindig is jo volt a Paripa a negy labaval :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.02.03. 15:31


Érdekes okfejtés az új taktikai felállásról. Nekem az első variáció tetszik a visszavont középpályával.

http://ilnostrocalcio.blog.nepsport.hu/ ... Roma-edzo/
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég