Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.03. 15:27


cejas írta:Taddei csele, amit ideiglenes edzőnkről nevezett el. Nem ma volt! :)

http://www.youtube.com/watch?v=btdkTEe3C2c


Jól tudom, hogy ezt a cselt életében csak egyszer csinálta meg meccsen?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 14:56


feree80 írta:kirúgják az edzőt majd rá következő nap meg a gazzella már sabatini szerz.hosszabbítását taglalja, döbbenetes.
.
Furcsa dolgokat produkál néha az élet. Vsz. a szerződéshsszabbítás régóta tervbe volt véve, és az ügyvédi irodában arról is egyeztettek, ha már ott jártak, nincs ebben semmi különös.
Amúgy nem akarom védeni (sőt!) de azért nem végzett annyira rossz munkát. Ha végigmész azon a tucat néven, aki az utsó 2 évben került ide, akik közülük valóban betliztek, (kezdve jose Angellel, ki tudná feledni ezt a nevet?), azok épp hogy nem az ő, hanem a 2 edző kiszemeltjei voltak (az edzők kiválasztása tényleg elég szerencsétlen volt, amiben felelős az egész társaság, de hogy ez mennyire múlt személyesen rajta, nem tudom). És sportigazgatóként vsz kajabálhatott volna hamarabb és hangosabban, hogy nem jó irányba mennek a dolgok)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.03. 14:55


feree80 írta:kirúgják az edzőt majd rá következő nap meg a gazzella már sabatini szerz.hosszabbítását taglalja, döbbenetes.


Ha ez megtörténik, én megöngyilkolom magam. :( Na jó, nem, de egy agyvérzés azért garantált.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 14:44


Taddei csele, amit ideiglenes edzőnkről nevezett el. Nem ma volt! :)

http://www.youtube.com/watch?v=btdkTEe3C2c
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 14:36


Akkor jó. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 14:33


zeman nagyságát illetően nem mint emberről, hanem mint edzőről beszéltem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.03. 14:16


Ha az igazságot akarja képviselni, akkor menjen el az öreg ügyésznek, na jó ez csak vicc volt :)

Ami viszont több, mint valószínű, hogy ZZ-nek ez volt az utolsó Seria A-s csapata, egy pályafutás szerintem itt véget ért.

Ami a csapatunkat illeti, amellett, hogy 3 éve szopóágon vagyunk, azt is nagyon sajnálom, hogy Totti karrierjének utolsó szakasza ilyen dicstelenre sikerül, és itt a csapat eredményeire és nem capitano játékára gondolok.

Arról pedig ne is álmodjunk, hogy tavaszi hadjáratba kezdünk, ez a banda erre alkalmatlan, talán az 5-6. helyek valamelyike összejöhet az év végére. Első három már felejtős, a Milan jön fel, mint a talajvíz, plusz idehozták ezt az idiótát, aki ebben a Seria A-ban 1 gólt jelent meccsenként. Az Inter-Fio-Udine trióval kell majd megküzdenünk az EL helyekért. És nem kell gondolkodni, hogy kell-e nekünk az EL, vagy sem, mert már nem vagyunk abban a pozicióban, hogy válogassunk. Ki kell menjünk a nemzetközi porondra, gondolom a tulajdonosi kör sem mindig a Pescaraval, meg a Sienaval akar játszani, mert abból nem lesz üzlet.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 13:55


Bence!
Most akkor neked "nagyon tetszett" ASR írása,vagy "bontja a közösséget"?Mindegy,költői.
ASR szövegéből egyáltalán nem derül ki,de még csak nem is sugall rá fórumtársunk,hogy az idő miatt nagyobb szurkolónak tartja magát bárkinél.
Tomm.Zeman nagyságát párhuzamba vonni a Jézuska létezésével kicsit ironikus.Ebben az olasz fertőben igenis megvan Zeman nagysága,csak ebből a Roma lószart se profitált.Makacs,bénán nyilatkozó,taktikailag lebénult volt az öreg(és itt most lehetne sorolni a hibáit),ám még mindig ő képviseli az igazat és a tisztát ebben a mocsokban.Hogy szart sem értünk vele?
Igaz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.03. 13:43


Valaki tudna egy beszámolót írni Andreazzoliról? Mire számíthatunk?Mert ha jól olvasom már régóta itt tevékenykedik, de én még nem halottam a nevét :roll:

Már írtatok eleget Zemanról, én ezt nem tenném, inkább a jövőn gondolkodok! Egyrészt ha Zemannak mennie kellett, szerintem ez volt a legjobb döntés, hogy egy belső ember vegye át a csapatot, semmi értelme nem lett volna idehozni egy edzőt,mert egy hét alatt átvenni a csapatot az nem túl hálás!
Kicsit a tavalyi Chelsea jut eszembe, amikor elküldték félidőben Villas-Boast és átvette Di Matteo a csapatot, bl győzelem lett a vége!!!! Igazából néztem a tabellát, ha ma nem nyer a lázio, a többi meccsen bármilyen eredmény alakul is, 9 pontra van csak a bl helyezés.....ami azért nem elérhetetlen! Főleg ha eszünkbe jut egy-két nagy menetelés, pl. amikor Spa átvette a csapatot, 10 győzelmes széria, ami egy juve elleni döntetlennel zárult le, vagy Raniéri híres tavaszi hadjárata.... Benne lehet a pakliban most is egy ilyen.... de viszont elég nehéz a következő 3 meccsünk, samp- atalanta idegenben, juve otthon!!! Ha ezeket sikerül behúzni reménykedhetünk...,ha nem, hát akkor nem tudom mi lesz!
Mert, mint írtam a jövőről beszélek, csakis akkor van esélyünk olyan játékosokat megszerezni, akikkel komolyabb eredményeket elérhetünk, ha bl indulók leszünk! Amég ez nem jön össze, mindig csak a gyengébbje vagy a fiatalabbja jön, és úgy nehéz lesz! Egy megoldás lehet még, ha megnyerjük a kupát ( lehet még két derby áll előttünk...:) ) és indulunk az európa ligában, persze ez nagyon-nagyon messze van a bl-től, de valahol el kell indulni!Mert amég nincs nemzetközi indulás, nem leszünk versenyképesek.... Sosem fogom elfelejteni, amikor idegenben kivertük a reált a nyolcaddöntőben, vagy a Lyont!
Vélemény a jövőbeli esélyeinkről?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.03. 13:35


kirúgják az edzőt majd rá következő nap meg a gazzella már sabatini szerz.hosszabbítását taglalja, döbbenetes.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 12:41


a párhuzam sehogy sem állja meg a helyét: totti immár 20 éve játszik a roma-ban, zeman nem egész 3 évet tötltött itt. totti olasz bajnok, olasz kupa győztes, világbajnok. zeman serie-b-t nyert. totti 36 évesen öreg játékos. zeman 65 évesen nem számit különösebben öregnek. ha tottit szidja valaki, mint focistát, nem haraggal, hanem sajnálkozással nézek, hiszen nyilvánvalóan gyengeelméjű szegény. zemannál elég megnézni a pályafutását, önmagáért beszél...

pl zsoltit megértem, aki azt mondja, egy legenda összeomlott, ez nyilván szar dolog.
persze még mindig lehet hinni zeman nagyságában,semmi gond, mint ahogy azzal sincs gond, hogy a karácsonyfát a jézuska hozza...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.03. 12:26


bence írta:ASR nagyon tetszik amit írtál, de az nem szimpatikus, hogy magadat, és a Zeman favorizálókat nagyobb szurkolóként állítod be

Nem hiszem, hogy ezt tette volna, szimplán az emberhez közelebb áll, ha 15-20 éve szurkol nekik. Ez szerintem szimplán egy olyasmi felháborodás, ami benned is meglenne, ha valaki Tottit szídná úgy, hogy nem is látta fénykorában
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 12:25


hát érdekes lenne, ha mindenki csak azokról a dolgokról alkotna véleményt, amik azután történtek, hogy elért egy bizonyos kort/érettségi szintet. magyarul az egész történelmet szőröstül-bőröstül dobhatjuk a kukába...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.03. 11:50


ASR nagyon tetszik amit írtál, de az nem szimpatikus, hogy magadat, és a Zeman favorizálókat nagyobb szurkolóként állítod be (még ha konkrétan nem is írod le) mint másokat.
Én speciel 2000-ben lettem Roma szurkoló, bár akkor még létem mögött nem volt túl sok identitás :)
Olaszországban nyaraltunk és a szüleim vettek nekem egy Totti mezt. Ott kezdődött el az életre szóló szerelem.
A manchesteri 1-7 után Roma mezbe mentem iskolába, és büszkén járkáltam benne, gondolhatjátok mit kaptam az osztálytársaimtól.. De szerintem mindenkinek vannak ilyen történetei.
Szóval nem gondolom, hogy te nagyobb romanista lennél mint én (vagy bármelyik más fórumozó) azért mert a régebbi Zeman érában is a csapatnak szurkoltál.
És abban is igazad van, hogy mindannyian a legjobbat akarjuk a csapatnak, de írásod számomra valamelyest bontja a közösséget.
Lehet velem van a baj, ez esetben elnézéseteket kérem :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 11:28


Imrovic, nekem tetszik a vázlatod. Én támogatom az edzőségedet, nálam te nyertél a fórumról. Szerintem annyi tapasztalatod van, mint Petkovicsnak, és nem lennél nagyobb lutri, mint Blanc, akit megesznek a játékosai reggelire, vagy Monti, aki haldoklik a Fio kispadján vagy bárki más. Mindenki Dodo. Tehetséges, de nem tudni, hogy mi lesz belőle.

Ha nem tudsz olaszul, az nem baj, mert legalább Stek tud végre kommunikálni valakivel.

Én csak azt nem komálom, hogy minden évben más mászik fel a torony tetejére és ugrik fejest a semmibe. Aztán kitöri a nyakát és mászhat fel ismét valaki más. Hát nincs víz ebben a ro**dt medencében! Szeretném, ha valaki megugraná már azt a 3,5 szaltót valami értékelhető 9 vagy 9,5-es összpontszámmal és akkor végre lubickolhatunk nézve a játékunkat és az eredményeinket.

Hosszú ez a projekt, nagyon hosszú. De kivárjuk!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 11:17


Valaki írta egy másik fórumon, hogy szerinte a 4-2-3-1 Olaszországban nem működik. Érdekes. Spaval azért szereztünk néhány 2. helyet ezzel a felállással.

Ennél is lényegesbb, hogy két dologra kell irányulnia: stabilabbá kell tennie a védekezést, a féktelen támadást tudatossá, de hatékonnyá téve. Hűha, lehet, hogy feltaláltam a spanyolviaszt! :lol:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2013.02.03. 11:16


Én ennek a formációnak örülnék a legjobban:Steak a kapuban..Balza,Marcos,Castan,Torosidis(Piris) hátul....DDR és Bradley középen ....Marquinho Pjanic Lamella egy picit előrébb Totti vagy(Oszi) a végén.Florenzi nálam még pados.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.03. 10:56


Oszi

Totti, Pjanics, Lamela

DDR, Bradley

Balza, Marcos, Burdi, Piris

Lobont

Nálam ez lenne a kezdő, vétek lenne Oszi és Destrot is padoztani.......
Igazából a támadó3as meg úgy cseréli egymással a helyeket, ahogy akarja......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 10:51


Lehet, hogy nem tévedtek nagyot az összeállításban. Az Il Tempo a tegnapi első edzés után szintén a 4-2-3-1-ről cikkezik.
Állítólag Stek elfogadta a kapusposztot év végéig. (Szomorú, hogy erről győzködni kell. Nehéz profinak lenni, az események fényében...)
Hátvédsorban középen Castan és Marcos. Jobb oldalon Piris vagy Torosidis. Bal oldalon Balza, most Dodo vagy a görög.
DDR-Bradley
Előttük: Lamela-Pjanic-Florenzi
Legelől Totti. Bár kérdéses, hogy mennyire fogadja el Osvaldo és Destro a padot.

Saját vélemény:
Én ehhez még hozzátenném, hogy capitano vajon el tudja-e látni az egyedüli csatár pozícióját? Az előző fél évben látott Tottit látjuk majd, vagy a fáradékony és lassú 1 évvel ezelőttit.
Szegény Lopeznek nem sok helye van a csapatban. Középcsatár posztra ebben a felállásban van elég ember.
Marquinho több szerepet kaphat, hiszen a csatár mögötti 3-as alakzat egyetlen alternatívája. (Amennyiben Tottit nem ide vonják vissza.)

A puding próbája az evés. Addig meg csak gyakoroljanak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.02.03. 10:33


KIrugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D
Hú de utáltam ezt a pacákot.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 10:31


sztem ez a barca akkor is sikeres lenne,ha az anyósodat ültetnéd le a kispadra...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 10:23


Amúgy nagyon drukkolok Andreollinak, hogy végre a háttérből előállva is bizonyíthat. (ez beválni látszik a Barcánál is szegény Villanovával....)
Azt írják róla, hogy megszállott taktikai elemző, videóbuzi :D. (gondolom Zdeneknél ez a tulajdonsága nem sokat számított...)
a várható 4-2-3-1 nálam ideálisan így néz ki:

a védelem nagyjából adott
DDR - Bradley
Pjanic - Lamela - Marquinho (Florenzi)
Totti (Osvaldo)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 10:21


ha vucsi, menez, mexes marad, egy emberként szidja a fórum a vezetőséget, hogy miért nem rugdalták ki őket.
elég megnézni a statisztikájukat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 09:13


Én is emléxem. (pld ezért is örültem a legazolásának nagy naívan, bár józanabb pillanataimban már akkor is voltak balsejtelmeim)
Szóval a múklt miatt tényleg örültem kicsit. De az a helyzet, hogy ezzel is az történt, mint sok minden mással. Sok dolog van az ember múltjában, amit visszahozna, de sajnos nem megy. Egy dolog a nosztalgia, és másik a jelenlegi körülmények/képességek/lehetőségek, teljesítmény.
(Tottit mondjuk érdekes módon pont ez a nosztalgia inspirálta , valószínűleg csak rövid távon, de az más tészta...)

És ebben a tekintetben szvsz kapott az öreg épp elég türelmet (felállítása tehát inkább a jobb későn, mint soha kategória...), de a kevés pozitívum mellett sajnos túl sok volt a negatívum.

Nem neheztelek az öregre, csak sajnálom, hogy belerángattatott ebbe a kalandba.
Tőle az előélete alapján nagyjából azt lehetett várni, amit hozott. A vezetésre annál inkább haragszom. Állítólag éles szemű , a futballhoz értő szakemberek. Nekik tudniuk kellett volna, amitől sok laikus is tartott, és végül bekövetkezett. De ahelyett, hogy a LajosHenrik-féle balul sikerült kisérlet után végre a csapatépítés hosszabb távú szempontjainak valóban megfelelő edzőt hoztak volna ide, ZZ kinevezésével szúrták ki a szurkolók szemét , rövid távon erősítendő az új tulajdonosi kör és vezetés elfogadottságát. Ez szemfényvesztés, kalandorság volt, valljuk be. Szerintem ezért jogos elsősorban a vezetéssel szembeni vattenézés, és nem azért mert végülis felállították, vagy mert történtek hibák pld a játékosigazolásoknál vagy nem költöttek el még pár milliót.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 08:41


ASR!
Mcsabi!
Óriási like nektek! :wink:
Bár ASR-nél ez az ovis-fikás párhuzam kicsit kilóg az írásból,mégis jó volt olvasni,hogy egyesek tényleg szömorúak Zeman menesztése miatt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég