Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 12:41


a párhuzam sehogy sem állja meg a helyét: totti immár 20 éve játszik a roma-ban, zeman nem egész 3 évet tötltött itt. totti olasz bajnok, olasz kupa győztes, világbajnok. zeman serie-b-t nyert. totti 36 évesen öreg játékos. zeman 65 évesen nem számit különösebben öregnek. ha tottit szidja valaki, mint focistát, nem haraggal, hanem sajnálkozással nézek, hiszen nyilvánvalóan gyengeelméjű szegény. zemannál elég megnézni a pályafutását, önmagáért beszél...

pl zsoltit megértem, aki azt mondja, egy legenda összeomlott, ez nyilván szar dolog.
persze még mindig lehet hinni zeman nagyságában,semmi gond, mint ahogy azzal sincs gond, hogy a karácsonyfát a jézuska hozza...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.03. 12:26


bence írta:ASR nagyon tetszik amit írtál, de az nem szimpatikus, hogy magadat, és a Zeman favorizálókat nagyobb szurkolóként állítod be

Nem hiszem, hogy ezt tette volna, szimplán az emberhez közelebb áll, ha 15-20 éve szurkol nekik. Ez szerintem szimplán egy olyasmi felháborodás, ami benned is meglenne, ha valaki Tottit szídná úgy, hogy nem is látta fénykorában
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 12:25


hát érdekes lenne, ha mindenki csak azokról a dolgokról alkotna véleményt, amik azután történtek, hogy elért egy bizonyos kort/érettségi szintet. magyarul az egész történelmet szőröstül-bőröstül dobhatjuk a kukába...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.03. 11:50


ASR nagyon tetszik amit írtál, de az nem szimpatikus, hogy magadat, és a Zeman favorizálókat nagyobb szurkolóként állítod be (még ha konkrétan nem is írod le) mint másokat.
Én speciel 2000-ben lettem Roma szurkoló, bár akkor még létem mögött nem volt túl sok identitás :)
Olaszországban nyaraltunk és a szüleim vettek nekem egy Totti mezt. Ott kezdődött el az életre szóló szerelem.
A manchesteri 1-7 után Roma mezbe mentem iskolába, és büszkén járkáltam benne, gondolhatjátok mit kaptam az osztálytársaimtól.. De szerintem mindenkinek vannak ilyen történetei.
Szóval nem gondolom, hogy te nagyobb romanista lennél mint én (vagy bármelyik más fórumozó) azért mert a régebbi Zeman érában is a csapatnak szurkoltál.
És abban is igazad van, hogy mindannyian a legjobbat akarjuk a csapatnak, de írásod számomra valamelyest bontja a közösséget.
Lehet velem van a baj, ez esetben elnézéseteket kérem :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 11:28


Imrovic, nekem tetszik a vázlatod. Én támogatom az edzőségedet, nálam te nyertél a fórumról. Szerintem annyi tapasztalatod van, mint Petkovicsnak, és nem lennél nagyobb lutri, mint Blanc, akit megesznek a játékosai reggelire, vagy Monti, aki haldoklik a Fio kispadján vagy bárki más. Mindenki Dodo. Tehetséges, de nem tudni, hogy mi lesz belőle.

Ha nem tudsz olaszul, az nem baj, mert legalább Stek tud végre kommunikálni valakivel.

Én csak azt nem komálom, hogy minden évben más mászik fel a torony tetejére és ugrik fejest a semmibe. Aztán kitöri a nyakát és mászhat fel ismét valaki más. Hát nincs víz ebben a ro**dt medencében! Szeretném, ha valaki megugraná már azt a 3,5 szaltót valami értékelhető 9 vagy 9,5-es összpontszámmal és akkor végre lubickolhatunk nézve a játékunkat és az eredményeinket.

Hosszú ez a projekt, nagyon hosszú. De kivárjuk!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 11:17


Valaki írta egy másik fórumon, hogy szerinte a 4-2-3-1 Olaszországban nem működik. Érdekes. Spaval azért szereztünk néhány 2. helyet ezzel a felállással.

Ennél is lényegesbb, hogy két dologra kell irányulnia: stabilabbá kell tennie a védekezést, a féktelen támadást tudatossá, de hatékonnyá téve. Hűha, lehet, hogy feltaláltam a spanyolviaszt! :lol:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2013.02.03. 11:16


Én ennek a formációnak örülnék a legjobban:Steak a kapuban..Balza,Marcos,Castan,Torosidis(Piris) hátul....DDR és Bradley középen ....Marquinho Pjanic Lamella egy picit előrébb Totti vagy(Oszi) a végén.Florenzi nálam még pados.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.03. 10:56


Oszi

Totti, Pjanics, Lamela

DDR, Bradley

Balza, Marcos, Burdi, Piris

Lobont

Nálam ez lenne a kezdő, vétek lenne Oszi és Destrot is padoztani.......
Igazából a támadó3as meg úgy cseréli egymással a helyeket, ahogy akarja......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.03. 10:51


Lehet, hogy nem tévedtek nagyot az összeállításban. Az Il Tempo a tegnapi első edzés után szintén a 4-2-3-1-ről cikkezik.
Állítólag Stek elfogadta a kapusposztot év végéig. (Szomorú, hogy erről győzködni kell. Nehéz profinak lenni, az események fényében...)
Hátvédsorban középen Castan és Marcos. Jobb oldalon Piris vagy Torosidis. Bal oldalon Balza, most Dodo vagy a görög.
DDR-Bradley
Előttük: Lamela-Pjanic-Florenzi
Legelől Totti. Bár kérdéses, hogy mennyire fogadja el Osvaldo és Destro a padot.

Saját vélemény:
Én ehhez még hozzátenném, hogy capitano vajon el tudja-e látni az egyedüli csatár pozícióját? Az előző fél évben látott Tottit látjuk majd, vagy a fáradékony és lassú 1 évvel ezelőttit.
Szegény Lopeznek nem sok helye van a csapatban. Középcsatár posztra ebben a felállásban van elég ember.
Marquinho több szerepet kaphat, hiszen a csatár mögötti 3-as alakzat egyetlen alternatívája. (Amennyiben Tottit nem ide vonják vissza.)

A puding próbája az evés. Addig meg csak gyakoroljanak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.02.03. 10:33


KIrugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D Kirugták Zemant! :D
Hú de utáltam ezt a pacákot.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 10:31


sztem ez a barca akkor is sikeres lenne,ha az anyósodat ültetnéd le a kispadra...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 10:23


Amúgy nagyon drukkolok Andreollinak, hogy végre a háttérből előállva is bizonyíthat. (ez beválni látszik a Barcánál is szegény Villanovával....)
Azt írják róla, hogy megszállott taktikai elemző, videóbuzi :D. (gondolom Zdeneknél ez a tulajdonsága nem sokat számított...)
a várható 4-2-3-1 nálam ideálisan így néz ki:

a védelem nagyjából adott
DDR - Bradley
Pjanic - Lamela - Marquinho (Florenzi)
Totti (Osvaldo)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.03. 10:21


ha vucsi, menez, mexes marad, egy emberként szidja a fórum a vezetőséget, hogy miért nem rugdalták ki őket.
elég megnézni a statisztikájukat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.03. 09:13


Én is emléxem. (pld ezért is örültem a legazolásának nagy naívan, bár józanabb pillanataimban már akkor is voltak balsejtelmeim)
Szóval a múklt miatt tényleg örültem kicsit. De az a helyzet, hogy ezzel is az történt, mint sok minden mással. Sok dolog van az ember múltjában, amit visszahozna, de sajnos nem megy. Egy dolog a nosztalgia, és másik a jelenlegi körülmények/képességek/lehetőségek, teljesítmény.
(Tottit mondjuk érdekes módon pont ez a nosztalgia inspirálta , valószínűleg csak rövid távon, de az más tészta...)

És ebben a tekintetben szvsz kapott az öreg épp elég türelmet (felállítása tehát inkább a jobb későn, mint soha kategória...), de a kevés pozitívum mellett sajnos túl sok volt a negatívum.

Nem neheztelek az öregre, csak sajnálom, hogy belerángattatott ebbe a kalandba.
Tőle az előélete alapján nagyjából azt lehetett várni, amit hozott. A vezetésre annál inkább haragszom. Állítólag éles szemű , a futballhoz értő szakemberek. Nekik tudniuk kellett volna, amitől sok laikus is tartott, és végül bekövetkezett. De ahelyett, hogy a LajosHenrik-féle balul sikerült kisérlet után végre a csapatépítés hosszabb távú szempontjainak valóban megfelelő edzőt hoztak volna ide, ZZ kinevezésével szúrták ki a szurkolók szemét , rövid távon erősítendő az új tulajdonosi kör és vezetés elfogadottságát. Ez szemfényvesztés, kalandorság volt, valljuk be. Szerintem ezért jogos elsősorban a vezetéssel szembeni vattenézés, és nem azért mert végülis felállították, vagy mert történtek hibák pld a játékosigazolásoknál vagy nem költöttek el még pár milliót.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.02.03. 08:41


ASR!
Mcsabi!
Óriási like nektek! :wink:
Bár ASR-nél ez az ovis-fikás párhuzam kicsit kilóg az írásból,mégis jó volt olvasni,hogy egyesek tényleg szömorúak Zeman menesztése miatt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.02.03. 07:38


én is sajnálom Zemant, de elsősorban azért mert én még emlékszem a régi zemanos Rómára is.
Persze lehet szidni az amcsikat is, de azt azért tudni kell, hogy ha valaki pénzt tesz valamibe azt szeretné kamatostul viszontlátni. Sajnos a mai foci úgy működik, hogy a bl szereplésért nagy pénzeket lehet leakasztani és az egyébként is gazdag rendszeres bl szereplő csapatok még gazdagabbak lesznek, akik kimaradnak, még jobban lemaradnak.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.03. 03:54


ASR: ritkán írsz de akkor jót :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2013.02.03. 01:11


Ha lenne lehetőség áthúzni egy mondatot, ezzel a szösszenettel szívesen megtenném:

ForzaRoma24 írta:Köszönjük Zeman, ülj le egyes...... szakmailag elég felkészült edző voltál...




Sajnálom Zemant, nem tartott sokáig az utolsó esély, kár érte... ahhoz képest, hogy nyáron mekkora örömködés volt Romában (és itt is), elég kevés időt adtak neki. Legalább ezt a szezont, mert szerintem ez így méltánytalan a vezetőktől!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.03. 00:54


Régóta szurkolok már a csapatnak, de bevallom az első ZZ korszakból kimaradtam. Viszont azoknak az írásai alapján akik már akkor is roma szurkolók voltak, csak elképzelni tudom mennyit tett értünk az öreg. De mivel csak az utóbbi 10 évben lettem szurkoló, csak racionálisan tudok hozzáállni, nincsenek meg a régi szép emlékek.
Sajnálom azt, hogy akkor teljesen száműzték a serie a-ból és nem kapott lehetőséget más nagy csapatoknál. Úgy látom, hogy most nem volt képes felnőni ehhez a feladathoz, vagy legalábbis nem tudott nagyban gondolkozni, mi sem bizonyítja ezt jobban tacsi, toro leigazolása, akik tökéletesen illeszkedtek volna a csapatba pescaraban, de nem nálunk. Scudettot nyerni nem lehet ilyen emberekkel, ahogy anno nem lehetett Tonettokkal meg Rosikkal sem. A középpályánk nulla, De Rossi egyszerűen képtelen kiverekedni magát a magánéleti problémáiból (másnak már tényleg képtelen vagyok betudni ezt a lélek nélküli játékot, hisz a csapatot állítólag imádja), Florenzi még túl fiatal, Pjanic az egyetlen, akire lehet építeni. Ha elhozták volna Sissokot és még valakit, akkor nem átjáróház lenne a középpályánk és talán pontos passzokkal lehetne felépíteni a támadásainkat.
Másrészt viszont mintha lenne egy bizonyos fokú üldözési mániája és a Moggi évek nem múltak volna el nyomtalanul és ez sajnos nem lett hasznára. Mondom mindezt annak ellenére, hogy a juvét idén is segítik a bírók, de ugyanezt lehet látni a barcánál is.
Viszont ezek ellenére is azt mondom, hogy kirúgni őt olyan volt, mintha egy csata kellős közepén hátba szúrnánk a vezérünket és odadobnánk az ellenségnek. Rossz nézni, ahogy a Moggi félék csámcsognak rajta és jelenleg el se tudom képzelni milyen érzés lehet ez most neki. Voltak jó elképzelései és egy minimális kontrollal most nem ez lenne. Többek közt ezt a Stek dolgot nem lett volna szabad hagyni ennyire elharapózni és De Rossit is régen valami mentális vizsgálatra kellett volna küldeni. Én megértem, hogy az edző szóljon bele az igazolásokba, de ehhez viszont sajnos nem volt orra, Sabatininek meg sok jó elképzelése van, azokat kellett volna elhozni, akikre ő gondolt, pl most akkor itt lenne még egy rolando is és ZZ feladata meg lett volna ezeknek a játékosoknak a beépítése.
Így viszont most olyan mint felébredni egy szép, sok reménnyel kecsegtető álomból és szembenézni a kegyetlen valósággal, hogy az ilyen edzőkeringőkkel csak az értékeinket fogjuk elveszteni minden győzelem nélkül. Ha nem találnak végre egy biztos pontot, akitől nem scudettot várnak az első évben, akkor marcos, lamela, pjanic és a többi tehetséges fiatal vonatra száll és meg se áll torinóig, barcelonáig vagy milánóig.

Zemannak meg köszönök minden mosolyt, lelkesedő percet, amit okozott és kívánok neki minden jót és sok sikert.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2013.02.02. 23:55


Csalódott vagyok, és nagyon mérges! Óriási hiba volt Zemant elküldeni! Pont azok támadták hátba, akik a jelenlegi körülményekért igazából felelősek. Azok, akik kitalálták azt is, hogy teljesen új csapatot kell építeni fiatal, még be nem futott tehetségekre alapozva. Nem értem, mire számítottak. Egyből Lionel Messi-k fognak rohangálni a pályán? Baldini és Sabatini persze ráveri a balhét Zemanra, pedig nekik is mérlegelni kellene saját munkájukat, és annak "gyümölcsét". Az amerikaiak is elmehetnek a francba! Akkor, amikor a csapatnak a felkészüléssel kellene foglalkozni kivitetik a csapatot haknizni, mintha közönséges bohócok lennének egy vándorcirkuszban. Ennél nagyobb ostobaságot akkor sem csinálhattak volna, ha direkt akartak volna ártani a csapatnak.
A nyolcadik helyen van most a Roma. Ez egyáltalán nem jó, nem azt mondom, de még nagyon messze a bajnokság vége. Amúgy ki mire számított? Egy teljesen újjáépített csapat új edzővel rögtön simán nyeri a bajnokságot? Ne már! Nem tetszik, hogy sok szurkoló nem áll a csapat és az edző mellé. Emlékszem néhány éve a juventus oltári nagy gödörben volt. A szurkolók még meg is ütötték az egyik játékosukat (ha jól emlékszem Zebinát). De kijöttek a gödörből, és meg lett az eredménye a sok szenvedésnek. Erre mi kezdünk mindent újra és újra elölről. Én a hibát első sorban a vezetésben látom, és csak utána részben Zemanban. Néhány játékost szélnek eresztettek, pedig a stabil teljesítményű régebbi "öreg" játékosok mellé kellett volna fiatalokat szerződtetni, nem pedig fiatalítani ész nélkül. Mexes, Vucinic, Ménez, Greco, Brighi stb.
Ezek után a kupában se számítsatok túl sok jóra! Már az is kisebb csoda lenne, ha az interrel sikerülne egy döntetlen a visszavágón...
Csak ritkán szoktam a fórumba beírni, és ha írok se különösebben szeretek mások hozzászólásaival foglalkozni, nem szeretnék feszültséget generálni. Elfogadom, hogy mindenki, aki a csapatnak szurkol jót akar - hiszen egy a célunk - , csak kicsit másképpen gondolkodunk, más elképzeléseink vannak. De néhány Zemannal kapcsolatos hozzászólás kiverte nálam a biztosítékot, emiatt nem tudok elmenni szó nélkül ez mellett. Most nem fogok idézi senkit, mindenki gondolja át, mit írt. Sokan írtak róla rendkívül tiszteletlenül. Első olvasatra haragudtam rájuk, de már nem haragszom, átgondoltam az érveiket. És arra jutottam, hogy néhányuk akkor, amikor Zeman már a Roma kispadját koptatta még az oviban csücsültek, és azt sem tudták, hogyan kenjék szét a képükön a fikát. A kritikusok másik fele meg csak pár éve szurkol a csapatnak, így nem emlékszik arra a dicsőséges időszakra. Nincsen ezzel semmi probléma, ez nem szemrehányás akart lenni! Minden szurkolónál elérkezik a pillanat, amikor valamiért elkezd egy csapatnak szurkolni. Én személy szerint örülök minden Roma szurkolónak, csak át kellene gondolni néha, hogy írjon -e kommentet olyan időszakról és ember cselekedeteiről, amiről és akiről lövése sincsen. Szerencsésebb lett volna, ha nem teszik meg néhányan. Lehet halkan is örülni, és tekintettel lenni azokra, akik most inkább sírnak (főleg kínjukban a hülye vezetés és tulajdonosok miatt).
De nézzünk előre. Ki lesz majd hosszútávon az edző. Elhangzott itt fabio capello neve. Nekem speciel róla egy alantas kurva jut eszembe, aki koszos, rongyos erkölcstelen, velejéig romlott, és nagyon undorító. El kellene gondolkodni azon, mit művelt akkor, amikor elkezdett süllyedni a hajó, és hogy hogyan távozott.
Laurent Blanc. Én kihagynám, nem tartom különösebben jó edzőnek. Akkor már a Várhidi Péter is jobb lenne.
Nekem most nincsen olyan jelöltem, akiben biztos lennék, hogy jó választás. Spalletti nem fog idejönni, az biztos. Neki örülni tudnék, nagyon szerettem, bár szerintem ezzel a gárdával nem tudná ott folytatni, ahol abbahagyta. Tuti, hogy ő is nagyon szenvedne. Az egyik barátom szerint ideális lenne a Roma kispadjára Mourinho, úgyis kiáll a szekere rúdja a realtól. Ő egy nagyon jó szakember, de komolyan gondolkodnom kell rajta, hogy emlékszem -e akkora parasztra a labdarúgás történetében, mint amekkora ő. Materazzit simán űbereli, pedig ő nem volt semmi.
Összességében nem tudom hogyan tovább, a vezetőség lépésének köszönhetően ez az idény azt gondolom elúszott minden szempontból. Jó lett volna legalább az el indulást elérni, de azt hiszem ez sem fog menni, és ezúttal a kupa sem fog összejönni. Persze nagyon remélem azért, hogy most én tévedek, és még ebben a szezonban minden jóra fordul.
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.02. 22:49


Természetesen Mogginak is ki kellett nyitni a pofáját ez ügyben.

“More than another Coach, Baldini would need a new Calciopoli-style situation to turn the table upside down.

Ha a hozzá hasonlók nem kerültek volna a foci közelébe, akkor most nem ott tartana az olasz futbal, ahol tart. Az meg hogy van képe ZZ-ről nyilatkozni, akinek a karrierjét kb tönkretette a mocskos pénzével és gusztustalan eszközeivel számomra érthetetlen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.02. 21:04


Viszont én továbbra is azt olvasom, hogy ideiglenesen van csak AA:

Andreazzoli is only a caretaker manager awaiting talks for a replacement, as Marco Giampaolo, Laurent Blanc and Walter Novellino have been mentioned.

Ezekkel a kiszemeltekkel viszont nem tudok mit kezdeni... Giampaolo, akit még egy Cezena is elküldött vagy Novellino, aki javarészt Serie C-s és B-s csapatokat edzett... Ezek közül még Blanc talán a legnormálisabb döntés, de rá se mondanám, hogy nagy fogás lenne.
Ha valamit tényleg nyerni akarunk, akkor Löw, Pellegrini, Aragones vagy valami hasonló kaliber kéne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.02. 21:03


de az az 1 vereség! tipikus romás-ranieris..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.02. 21:02


Általános igazság, hogy az idő megszépíti az emlékeket. Pár év múlva erre is úgy fogunk emlékezni, hogy "ZZ mester, akivel a legtöbb gólt rúgtuk a bajnokságban" !
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.02. 20:43


Jó ez a 4-2-3-1, csak már négy játékos lenne, aki nem konyít a védekezéshez, az eddigi három helyett. Ami észrevehető volt az elmúlt 1,5 hónapban a játékunkon, hogy elmaradt az, ami az idény első szakaszában nagyon is jellemző volt ránk, letámadás az ellenfél térfelén és abból könnyű labdákkal helyzetek kialakítása. A megfelelő játék elengedhetetlen feltétele, hogy a csatárok már megkezdjék a védekezést, illetve , ha labdát veszítenek, akkor próbáljanak meg visszazárni. Sajnos ez néunk nem, hogy a csatároknak nem megy, hanem a szélső hátvédeinknek sem. Piris, Balza, vagy Dodo mire visszaérnek, már Goiko a hálóból veszi ki a labdát. Könnyen kiismerhetővé vált a játékunk, csak a szélső hátvédek helyére kellett indítani a gyors csatárokat és már remeghettünk, hogy gólt kapunk. Ez így ment szinte minden kisebb csapat ellen és nem próbált meg ellene tenni Zeman sem.

Szóval valóban voltak látványos meccsek, de több volt az olyan, amikor rajtunk szórakoztak az ellenfelek. Én megmondom őszintén akkor is élveztem a Roma meccseit, mikor Ranieri volt az edző, az adrenalin akkor is megvolt. Igaz, nem a 6., hanem a scudettoért harcoltunk, de sz.r volt :S
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég