Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.09.01. 20:38


off:
csak a miheztartás végett mutattam , nyugi :wink: nem vitát generálva
csak mutatva, hogy nem egyesek érzékenységét sérthette, hanem a fórumét és annak szabályait,... ami pont azért lett hozva, mert az ilyen sérti a fórumozók érzékenységét :)

amúgy csak halkan mondom, hogy nem rémlik, hogy valaha is szellemi fogyatékosnak hívtunk volna bárkit is itt
(frissítés: visszanéztem kereséssel :D , és egyetlen egyszer fordult elő hogy annak hívtunk valakit, slussz. Legalábbis a még elérhető hsz-eknél.)

Meg Pallottáék kaptak persze, de van egy határ... de ez játék a szavakkal, érzeni kell, mi fér bele és mi nem. A több évtizedes rutin... :)
Mindenesetre ha szembemegyünk a fórumozás etikettel, és ezt valaki szóvá teszi ("sérti őt") (mint most eric, majd snatch), akkor visszavonulót fújunk, mert igaza van.

és híve vagyok a kulturált társalgásnak, szóval igyekszem.

akkor ezt meg is beszéltük, király :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 19:43


A 20-as ajánlatot visszadobták, 30-at kértek érte. :) Ebből lett a bónuszos, klauzulás turbózott kompromisszum.

Ezt senki nem tartja be, mert nem is lehet. Mit kapott itt Pallotta, Monchi, Nzonzi vagy akárki, amikor elfogyott a türelem? Hogy lehetett volna szó nélkül hagyni a rendszerszintű csalásokat? De elég egy rosszabb meccs, csak vissza kell olvasni. Persze értem, hogy valami egészséges egyensúly szükséges és híve vagyok a kulturált társalgásnak, szóval igyekszem.

"... Továbbá más csapat szurkolóinak, játékosainak, vezetőinek, illetve az AS Roma játékosainak, szurkolóinak, vezetőinek sértegetése tilos."
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.09.01. 18:55


20 misi??? Sadiqért????
Néha nagyon furán áraz a piac :)
mondjuk nézem Almeríában 79 meccs 40 gól az nem rossz. De én nem látom bele a foci nevű sportot a csávóba. :)



SPQR írta:Bocsánat, erősen fogalmaztam. Rosszul menedzselt egydimenziós futógép, erkölcsi gátlások nélkül. Elnézést, ha bárki érzékenységét megsértettem volna.

"... Továbbá más csapat szurkolóinak, játékosainak, vezetőinek, illetve az AS Roma játékosainak, szurkolóinak, vezetőinek sértegetése tilos." :wink:
(by Fórumozási Etikett
viewtopic.php?f=2&t=95)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 18:19


Kis színes. Sadiq barátunk 20m + 6m bónusz + 15% a jövőbeli eladásból összegért igazolt a Real Sociedadba. Sabatini nem fogott nagyon mellé.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.09.01. 18:02


Valenciába megy szerencsére gyorsan találtak neki csapatot. Elvileg helye is lesz ott, mert Gilt akarták leigazolni a Spurstől de nem jött össze, így viszont kellett nekik egy támadó. Viszont mivel sima kölcsön 15 milliós vételárral (opció), ezért meg lett neki hosszabbítva a szerződése 2025-ig, hülyén nézne ki, ha a sok kölcsön után lejárna. Amúgy kemény a srác tolta így Hollandiában, Olaszországban, Németországban, Franciaországban és most Spanyolországba megy. Egy jó év után talán elviszi egy PL csapata 8-10 Misi körül. Bár sok esélyt nem látok rá. Annyira sztárnak indult, de valahogy sehol nem vált be eddig.

Végülis ebből jól jöttünk ki. Elvileg télen jön Solbakken ingyen majd, Shoma sajnos marad a Bologna ajánlatát nem fogadták el. Az hogy marad nem bánom, csak azt bánom ha nem kap lehetőséget akkor felesleges, de így hogy a Fáraó kiesett talán kap majd perceket. Lesz esélye bizonyítania.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2022.09.01. 17:03


Azert ne menjunk el szo nelkul azelott hogy milyen szepen nez ki a tabella!

Meg ha csak ideinglenesen is, de gyonyoru! :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.09.01. 16:33


Ugyan kicsit off, de mégis ide tartozik, szóval a játékosok szellemi kapacitásának meghatározása erdekében ajanlom megtekintésre a Figo-filmet a Netflixen. :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 16:28


Én meg a klubnak drukkolok és nagyon dühös leszek, ha azt a középső védőt miatta nem mertük bevállalni a bevétel hiánya okán vagy az ffp-t szívjuk meg.

A hírek szerint megy kölcsönbe Valenciába, opció vagy kötelezettség nélkül.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.09.01. 16:14


Nem az érzékenységgel van a baj, csak nem értettem honna jött a dolog. Én kifejezetten sajnálom, és szurkolok neki, hogy találja meg a helyét.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 16:03


Bocsánat, erősen fogalmaztam. Rosszul menedzselt egydimenziós futógép, erkölcsi gátlások nélkül. Elnézést, ha bárki érzékenységét megsértettem volna.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.09.01. 15:46


SPQR írta:Mindenki hibás, de különböző mértékben. A kérelmet a Fulham adja be, nekik kellett volna a legpontosabb információkkal rendelkezni. Az ügynökség a Raiola-féle bagázs, számtalan angliai biznisszel és klienssel. A "korrektségükről" csak az elhunyt miatt nem emlékeznék most meg. A legkevésbé nekünk kellett ismerni a szabályokat, és kész helyzet elé is a klub lett állítva.
És mindezek mellett neked sikerült Kluivertet szellemi fogyatékosozni. Gratulálok
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 15:36


Mindenki hibás, de különböző mértékben. A kérelmet a Fulham adja be, nekik kellett volna a legpontosabb információkkal rendelkezni. Az ügynökség a Raiola-féle bagázs, számtalan angliai biznisszel és klienssel. A "korrektségükről" csak az elhunyt miatt nem emlékeznék most meg. A legkevésbé nekünk kellett ismerni a szabályokat, és kész helyzet elé is a klub lett állítva.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.09.01. 15:04


Mindenki hülye volt itt. Az eladó és a vevő is érdekelt lett volna abban, hogy ellenőrizzék a munkavállalási kritériumokat. Mindkét esetben sokszáz fős cégekről van szó. Kluvert meg az ügynöksége pedig csak 2-3 ember. Szóval ha így nézzük, akkor a klubok még nagyobb fogyatékosak. Persze lövésem sincs kinek a feladata ezt ellnőrizni, de meglepne ha a Fullhamnak nem lenne erre kialakult metódusa.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 14:31


Az infók értelemszerűen hiányosak, de minél kevesebb az idő, annál nagyobb a klub kockázata, ami a vételárárat diszkontálja. A hírek szerint egészen pofátlan ajánlat értkezett még pár napja.

ericcartmen írta:Ezt nem értem, vagy hiányosak az infóim, de egy hónapja nem engedte volna a klub a fulham-be? Mit nyertek volna az utolsó pillanatos transzferrel a bizonytalaságon kivül?
És szerintem sem lesz ettől senki szellemi fogyatékos, sőt játékintelligancia miatt sem (és szeritnem nem is helytálló, egyszerűen csak nagyon fiatalon került hozzánk)
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 14:26


Meglátom azokat a neveket, hogy Coric, Kluvert, Nzonzi, Pastore, Bianda, rögtön idegállapotba kerülök. :)
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 14:23


Azért le lehetett volna csekkolni, mekkora eséllyel kap munkavállalási engedélyt és két árnyalattal korrektebben tárgyalni a klubbal. Ez nem valami szerencsejáték, ahol rossz volt a lapjárás. Még mázli, hogy a kölcsönügylet miatt meg lett hosszabbítva a szerződése 2024-ig, így kisebb potenciális bukó.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.09.01. 14:07


Ezt nem értem, vagy hiányosak az infóim, de egy hónapja nem engedte volna a klub a fulham-be? Mit nyertek volna az utolsó pillanatos transzferrel a bizonytalaságon kivül?
És szerintem sem lesz ettől senki szellemi fogyatékos, sőt játékintelligancia miatt sem (és szeritnem nem is helytálló, egyszerűen csak nagyon fiatalon került hozzánk)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.09.01. 13:34


Ettől még nem szellemi fogyatékos. Volt egy tervük, nem jött be.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 13:04


Az ügynökével okosan kitalálták ezt az utolsó pillanatban úgyis elengednek a Fulhambe stratégiát, de játékintelligencia tekintetében is helytálló.

ericcartmen írta:Miért szellemi fogyatékos?
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.09.01. 12:53


Miért szellemi fogyatékos?
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.09.01. 12:31


Jaja, egyre valószínűbb, hogy rajtunk marad ez a szellemi fogyatékos. Talán Shomurodov mehet, ha érkezik értelmes ajánlat.

Hunszi írta:Pedig esélyes...holnap este zárul a piac, és eddig sem kapkodtak érte.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.08.31. 20:37


fogkefe1 írta:Valaki olvasta amúgy hogy SES és Kumbulla sérülése mennyire komoly?

Mindkét játékosnál a bal combizom sérült, október 2-án az Inter ellen már rendelkezésre fognak állni.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.31. 19:00


Közben José ilyet szól, nagyon szeretett volna egy védőt, de már valószínűleg nem fog jönni, ezért Vina vagy Karsdorp lesz a szélső CB pár meccsen.... Most komolyan ott van Tripi 20 évesen és nem mer hozzányúlni? Srác helyében januárban kérném, hogy adjanak el. Persze mindig benne van, hogy rossz az edzésen és ezért nem meri játszatni... Vina sajnos harmatgyenge volt nálunk tavaly a szélen, Palmeirasban jól tolta viszont, mondjuk az másik kávéház.

Nagyon úgy néz ki azért, hogy Shoma és Vina velünk marad, illetve Kluiverttel nem tudom mi lesz, ha el akarjuk adni akkor azért csak le kellene ültetni a padra. Rossz üzenete van annak, hogy a csapat közelében sem lehet.

Valaki olvasta amúgy hogy SES és Kumbulla sérülése mennyire komoly?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.08.31. 16:29


SPQR írta:Kluivert nem kapott munkavállalási engedélyt Angliában. Nehogy a nyakunkon maradjon...


Pedig esélyes...holnap este zárul a piac, és eddig sem kapkodtak érte.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.08.31. 12:59


A legtriviálisabb megoldás az lett volna, ha a válogatott meccsek 30%-án játszik, de többdimenziós a dolog és egyáltalán nem egyszerűek a szabályok.
Ha valakinek van kedve legózni: https://worldfootballindex.com/2020/12/work-permits-premier-league-post-brexit-english-clubs-efl-libertadores/

fogkefe1 írta:Igen, pontosabban az FA utasította el mondván, hogy nem látogatta a Roma meccseit. Nekem valami ilyesmi jött le. Mondjuk elmúlt időszakban Lipcsében és Nizzában is járt, aztán idén amikor visszajött valóban nem ült a padon, de ez elég nagy hülyeségnek hangzik.
Valszeg ez valami Brexites baromság, de nagy pech, mert nekünk nem kell, így fizethetik a bérét....
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron