Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.13. 23:16


Remélem beperelik, mert ez az igazolásainknak sem kedvez! Nyilván bemutatnak 2-3 papírt és tisztázva van az ügy, de akkor is! Büdös bugyikék senkiházi!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.13. 21:04


pedig de, lotito ennyire rosszindulatú, amúgy meg nem kell ebből nagy feneket keríteni, a roma pénzügyeiről, ffpről köbö annyit tudhat, amit mi is innen a netről, szvsz
amúgy persze hogy nem bírja befogni, nem bírja ki, hogy ne az övé legyen az uccsó szó, szal válaszolt még palottának is :lol: de nem foglalkozom vele..amúgy az az urban legend terjedt róla, hogy ő roma szurkoló, de mivel nem kértek belőle, így a lazio elnöke lett, akit még a saját szurkolói is utálnak :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.01.13. 20:53


Hanem megy a Genovaba s kész :lol: ott most úgyis lesérült minden csatár
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.13. 20:46


Hunszi írta:Újabb források szerint Destro megy a Fioba (ez igaz nem új) és jön helyette Immobile :P



Hihetetlen miket kitudnak találni... :D :D :D :D a fio úgy levan csövesedve,hogy Mutu-t akarták újra leigazolni,de a probajátékon megbukott... a fio sem tudná megfizetni Destrot. Kiváncsi vagoyk miket fognak még kitalálni Destroval kapcs :D

Amugy mennyivel jobb helyzetben votlunk nyáron,míg arsenalrol,meg tottenhamrol volt szó....addig legalább abba biztosak lehettünk,hogy ezek a kérők legaláb fizetőképesek lehettek....volna.....
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.01.13. 20:42


Újabb források szerint Destro megy a Fioba (ez igaz nem új) és jön helyette Immobile :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.13. 20:39


GrazieRoma írta:Nem lattam ezzel kapcsolatban semmit - de ha Pallotta hivatalos club statementet ad ki, akkor azert az komolynak tunik.
LOTITO SZERINT A ROMA PENZUGYI GONDOKKAL KUZD

http://www.asroma.it/en/news/statement_ ... y_13_2015/

Lotito valami olyan pletykakat ereget a vilagba, hogy anyagilag kurva nagy gazban van a Roma.

1) nem zorog a haraszt
2) stadionnal kapcsolatban csomo doksit le kellett adni jobbra-balra (ami uzleti titok) de eljuthatott hozza informaciok
3) az atigazolasi politikank a BL ellenere es hogy jovore is BL-esek leszunk - nem tul biztato
4) nagyon nem talalunk szponzorokat (erdemit)
5) csak akkor igazolunk, ha van bevetelunk es tavozok

Oke, hogy egy rohadt kis senki, de azert csupan rosszindulatbol nem mondana ilyeneket - illetve ezert nem csak elbeszelgetni, hanem BEPERELNI is be kellene Pallotta helyeben, amikor elvileg befektetoket keresunk a nagyvilagban. Ez hitelrontas vastagon... (ha nem igaz) A maganvelemenyem egyebkent az, hogy IGAZ.

Mondjuk volt tavaly is elegge sok tokeemeles a Romat uzemelteto cegben, ami nem jo jel. Ezek a kolcsonok, 50% tulajdonok es ingyen igazolasok Lotitot erositik sajnos. Illetve a viselkedesunk is a mercato-n.
Lasd: http://romanews.eu/it,a137309/Calciomer ... a-Low-Cost
Low cost jatekos, a 30 eves Joao Pereira... Pffff... Jo, persze ez "verpletyka" is lehet.

Ha valaki tudja mit mondott, azt megkoszonom, ha megirja itt.


http://asrnews.netai.net
Ezen az oldalon tudod követni a szócsatát. Szerintem Lotito egyszerűen nem tud mit csinálni, meg kicsit kötelességének érzi, gondolom, hogy szeressék a szurkolók, hogy kötekedjen. Pallotta meg tökösen válaszol megmondja a tutit. Nem kell parázni. Ennyire csak nem lehetnek bénák, hogy megszegnénk az ffp. Mert akkor holnaptól jelentkezek hozzájuk könyvelőnek... :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.13. 20:31


Az egész szájkarate itt található!


http://asrnews.netai.net/category/nyilatkozatok/
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.13. 20:27


mcsabi írta:
Azért írtam, hogy HA....



Nyilvánvalóan nem neked szólt,mert nem te irtad hogy 1000% :D
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.13. 19:32


Ferenc10 írta:
feree80 írta:
mcsabi írta:Ha a bundások elhozzák Joveticet kölcsönbe valami nevetséges opcióval, akkor bármennyire is bírom az öreg Sabit, megyek és lelövöm.

jaja, 1000% hogy leigazolják, de nem csak őt, hanem januzájt, miktariant a dortmundból, szal baxott erősek lesznek :lol:




Miért vesztek minden pletyit készpénznek? Se mikiti se jamuzaj nem fog a juvéban kikötni...Amugy sosem értettem a juvét minek nekik 4 szinte kezdőbe illő csatár előre...szoval a joveticnak van 1 kis esze,akkor nem megy oda...

Azért írtam, hogy HA....
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2015.01.13. 19:30


feree80 írta:
mcsabi írta:Ha a bundások elhozzák Joveticet kölcsönbe valami nevetséges opcióval, akkor bármennyire is bírom az öreg Sabit, megyek és lelövöm.

jaja, 1000% hogy leigazolják, de nem csak őt, hanem januzájt, miktariant a dortmundból, szal baxott erősek lesznek :lol:




Miért vesztek minden pletyit készpénznek? Se mikiti se jamuzaj nem fog a juvéban kikötni...Amugy sosem értettem a juvét minek nekik 4 szinte kezdőbe illő csatár előre...szoval a joveticnak van 1 kis esze,akkor nem megy oda...
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.13. 19:02


Azt hiszem, hogy a FFP az olasz csapatok további leszakadását eredményezi....

OFF:
Akinek van google naptára, az betudja állítani, hogy a naptárban megjelenjen az összes Roma meccs! Király lett mindenhol ott van, hogy seria A vagy Coppa Italia.....:D És minden csapatot be lehet állítani....

ON:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.13. 18:46


mcsabi írta:Ha a bundások elhozzák Joveticet kölcsönbe valami nevetséges opcióval, akkor bármennyire is bírom az öreg Sabit, megyek és lelövöm.

jaja, 1000% hogy leigazolják, de nem csak őt, hanem januzájt, miktariant a dortmundból, szal baxott erősek lesznek :lol:

baxák, most biztos nem :wink: egy snejder kéne nekik, de sokallják az árát, meg egy bal bunkó

azért eléggé pang a mercato, és nemcsak nálunk :wink: :)
asszem a cagliari igazolt vagy 3 embert a minap, de rájuk is fér
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.13. 18:31


Ha a bundások elhozzák Joveticet kölcsönbe valami nevetséges opcióval, akkor bármennyire is bírom az öreg Sabit, megyek és lelövöm.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.13. 16:10


a sud és a nord is bezár 2-2 meccsre, nem tom mi volt az ok, de nyilván a derbyn történt vmi
bocs, már csak 1-1 írnak
empoli elleni meccsre vonatkozik a kupában, a lazio meg a napoly ellen
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.13. 13:05


sztem a szerz.hosszabbítások nincsenek jó hatással a játékosokra, pont az ellenkezőjét váltják ki a játékosokból, mint amit kéne...lásd, de sanctis, maicon, vagy a hétvégi florenzi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.01.13. 11:49


Nem értem ezt a hisztériát Maicon körül.
Néhány hete valaki bemásolt ide egy statisztikát, hogy mennyivel gólerősebb a csapat, ha ő játszik és mennyivel nagyobb százalékban nyeri meg a meccseit.
Azért mert most volt egy rossz meccse még nem kéne temetni. Sz*r volt, ez kétségtelen, de a gólokat nem róla kaptuk. Ilyen alapon ne vegyük meg Nainggolant mert betlizett a derbyn.
Nem tetszik ez a gondolkodásmód.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.13. 11:00


de ez nem elégedetlenséget sugall, csak azt, hogy nyilvánvaló, hogy fizikaliag nem képes végigjátszani egy meccset, és hogy Torosidis nem kielégitő megoldás, ha maicon már lemerült. Ezért kell egy Maicon-helyettes még.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.13. 09:33


http://www.football-italia.net/61089/serie-team-week-18
benne van vrjasko és pasqual is, de vmiért inkább bruno peres tetszene maicon helyére.....

amúgy én sehol nem látom, hogy ponce olaszban lenne?!?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.13. 00:26


mcsabi írta:Ponce megérkezett Rómába. Azért továbbra is hatalmas kérdőjel, hogy mit csinálunk egy csapatnyi támadóval: Sanabria, Berisha, Ponce, Vestenicky, Da Silva, Kevin Mendez és akkor még ott vannak a sajátok is. Arról nem is beszélve, hogy Ucan-nal és Jedvajjal kiegészülve mennyi pénzt dobtunk ki ezekre az ablakon.

Felfoghatatlan, hogy miért szórjuk rájuk a pénzt a helyett, hogy hiányposztra vennénk játékosokat. Kereskedni akarunk velük, semmi mást nem tudok elképzelni. Bár nincs értelme, mert max kölcsönadva lesznek, aztán ha szerencsénk van meg is veszik utána olcsóbban, mint amennyiért mi vettük meg. Egyik játékos se lesz nálunk stabil kezdő, az tuti. Így felsorolva elég durva, hogy mennyi (számunkra fölösleges) játékost sikerült összekukázni. Lehet, hogy a Marquinhos üzletet akarja Sabatini megismételni, hátha bejön még egyszer... :D De az is csak úgy jöhetett létre, hogy kezdőjátékosnak számított Marcos nálunk. Olyan meg biztos nem lesz, hogy kölcsönadunk valakit a Cesenanak pl., ott lehúz 1 szezont, aztán szezon végén kopogtat a PSG hogy megvennék 30 millióért... :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.12. 23:38


Ponce megérkezett Rómába. Azért továbbra is hatalmas kérdőjel, hogy mit csinálunk egy csapatnyi támadóval: Sanabria, Berisha, Ponce, Vestenicky, Da Silva, Kevin Mendez és akkor még ott vannak a sajátok is. Arról nem is beszélve, hogy Ucan-nal és Jedvajjal kiegészülve mennyi pénzt dobtunk ki ezekre az ablakon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.12. 21:03


Nem tudom én nem kockáztatnék, hogy rajtunk marad. Egyszerűen tudom, hogy jó Destro mindig védtem, de neki most nagy szüksége van egy új csapatra. Nálunk már nem fog beérni... Sári lehet, hogy ugyanez. Annyira kell most egy játékos aki képes valami jóra. Ljajictól sose várok sokat, most se csinál mást mint eddig csak most neki összejön. Gervinho idén rossz, Iturbe pedig prospect. Nagyon kellene valaki aki előre viszi a bugit. :D El SÁrinak örülnék.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.12. 20:05


egy az egyben a csere csak azért nem mehetne, mert Destrot többre tartják :) és akkor kérjük már meg az árát. Tudásilag nincs most különbség szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.12. 19:42


feree80 írta:a milanos elsarávi xar, gyakorlatilag azóta hogy balotelli a milan játékosa lett, :) ez már nem most volt, tény hogy elsárávi sérült is volt, de irgalmatlan xar a felépülése óta is......
inkább destro maradjon.

Tudom, hogy az. Több Milanos ismerősöm mondta, hogy azonnal csinálnák a cserét. Csak azt felejtjük el, hogy Destro is szar. 10 perc alatt labdához sem ért. Tudod mit csinál ilyenkor Ibra? Elkéri a kapustól as labdát kis túlzással...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.12. 19:36


amúgy ha mindenképpen el kéne cserélni destrot vkivel a milanból csakis de sciglio jönne nálam szóba, de természetesen az ő teljesítménye is erőteljesen esik vissza :)
tavaly még a real is vitte volna, idén meg már ki is állították, és tényleg esik a teljesítménye
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.12. 18:57


Destro-Fáraó
olasz-olasz
válogatott-válogatott
nem jó - jó volt
nem látom a fejlődését - remélhető a fejlődése a régi szintre

deal
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron