Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.02. 12:54


Lehet kicsit off de Luca elég sokat tett a Rómáért, nagyon sajnálom
Hatalmas családi tragédia érte a 2006-os világbajnok labdarúgót, Luca Tonit és párját, Marta Cecchetto modellt pénteken: halva született kisfiuk. „Életünk legszebb napja lett volna, de a legrosszabb lett. A babánk anélkül hagyott itt minket, hogy látta volna a fényt. Mindenkitől megértést és nyugalmat kérünk, a fájdalom csak az enyém és Martáé” – áll az Al-Naszr 35 éves csatárának közleményében.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.02. 11:37


Hunszi írta: Vucinicet is annó fikázta mindenki, hogy csak 16 gólt lő szezononként pedig ő kellene húzza a csapat gólátlagát de be kell látnunk, hogy ez a nem megfelelő csapat miatt volt mert most 25öt kapart össze a Juvéban...

8 a bajnokságban, 1 a kupában, hol a maradék 16? :roll:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.02. 11:35


Kupába egyet lőtt, szval 9 gól az a 25 :wink:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.06.02. 11:16


Hunszi írta:
francesco írta:Gyerekek, ez tényleg komoly, hogy a real madrid érdeklődik iránta? Hol írjam alá a szerződést :D

http://football-italia.net/19456/agent- ... nt-osvaldo

Vucinicet is annó fikázta mindenki, hogy csak 16 gólt lő szezononként pedig ő kellene húzza a csapat gólátlagát de be kell látnunk, hogy ez a nem megfelelő csapat miatt volt mert most 25-öt kapart össze a Juvéban...


Bajnoki meccseken lőtt 8-at, kupameccseken ilyen szépen alakított? :D :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.06.02. 11:00


francesco írta:Gyerekek, ez tényleg komoly, hogy a real madrid érdeklődik iránta? Hol írjam alá a szerződést :D

http://football-italia.net/19456/agent- ... nt-osvaldo


A padra jó volna...én azt tudnám mondani, hogy tipikus Inzaghi féle játékos aki nem alakít jóformán semmit a pályán viszont aránylag mindig jókor van jó helyen, hogy beleérjen s gól legyen ha ehhez az idéni 11 gólhoz még hozzátud adni legalább 5-8at akkor viszont kiváló volna, és talán most ez a Zeman féle Romában talán lehetséges is lesz uh én azt mondom ne ítéljük el. Igaz, hogy nem mutatott nagyon kiemelkedőt de ki igen? a sérülése ellenére is házi gólkirály és mivel a csapat is leszerepelt így én megvagyok elégedve vele mert a viszonyokhoz képest is legalább letett vmit. Vucinicet is annó fikázta mindenki, hogy csak 16 gólt lő szezononként pedig ő kellene húzza a csapat gólátlagát de be kell látnunk, hogy ez a nem megfelelő csapat miatt volt mert most 25őt kapart össze a Juvéban...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2012.06.02. 11:04-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.02. 10:55


lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után


Minek nekünk még egy Adriano?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.02. 10:31


Egyáltalán nincs itt szükség Ronaldinhora! Már nem olyan jó, mint volt... Szerintem csak középszerű játékos.. és csak egy fiatal helyét foglalná.. Amúgy is a Milanban sem alakított hatalmasat. Nekünk miért kéne? :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.06.02. 10:23


nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.02. 10:00


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2135849


Ronaldinho szabadon igazolhatova fog valni nehany napon belul le kene ra csapni de nagyon gyorsan
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.01. 22:27


világ vicce kategória lenne ez

Juhász meg kősima kezdő lenne a Romában ha nem magyar lenne, hanem mondjuk német vagy olasz nemzetiségű. Kjaert oda vissza veri pl.
De épp pár órája szakadt be a vádlija, bár az őszt már nem befolyásolja (kopkopkop).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.01. 21:46


Gyerekek, ez tényleg komoly, hogy a real madrid érdeklődik iránta? Hol írjam alá a szerződést :D

http://football-italia.net/19456/agent- ... nt-osvaldo
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.01. 20:47


Aldair írta:Juhaszt lekene igazolni 3_4 misiert viheto és jó tartalék vedonek ti mit gondoltok errol?


Juhász menjen csak egy kisebb csapatba, de oda kezdőnek, nem jó a válogatottnak ha padozik!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.01. 13:39


CaPy írta:Rácsekkoltam fészbukon és debreceni szaktársamnak ismerőse. Majd kiderítem hogy ment a próbajáték :wink:


Sok sikert neki! :-) De jó lenne, egy "belső ember" itt a fórumon:P


Trigoria írta:Nem sértődök ugyanis ha visszanézed én sosem mondtam ilyet :wink: (Ráadásul sosem lelkesedtem az amcsikért, sőt...)
De tény hogy voltak akik rettentően örültek az általad említettek érkezésének. Nem is volt baj vele.
De vegyük észre a különbséget! Zemannak leginkább azok örülnek hajukat tépve, akik tudják ki ő. (És ez ragadós a többi szurkoló felé is. :wink:) És ezt az örömöt nem lehet a másikhoz hasonlítani (már akinek volt az). Én egyszerűen tényleg úgy érzem hogy igen, révbe értünk. De még nem merek felhőtlenül örülni amíg alá nem ír.

Óriási a lelkesedés bennünk. Ennyire rossz szezon után ekkora JÓT tud ez kihozni mindenkiből.
És most képzeljük el, mi lenne ha mégis Montella jönne.
Kész, végem lenne. :(


Igazat adok teljesen! Én agyfrászt kaptam volna Montellatól.. Közben eszembe jutott, hogy hol találkoztam én először Zeman nevével.. a wikipedian, Totti neve alatt:
A menedzser, Zdeněk Zeman egy támadó 4-3-3-as formációt alkalmazott, ahol Francesco balszélsőként szerepelt. Totti 30 gólt lőtt Zeman kétéves munkaideje alatt.
Noha nem hívták meg az 1998-as labdarúgó-világbajnokságra, az 1998–99-es idényben megválasztották a Serie A év fiatal játékosának.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.01. 13:15


FRISSSSSSSSSSSSSSSSS!
Baldini nyilatkozott a Roma channel-nek, hogy reggel volt egy tárgyalás Zeman-nal, és már csak néhány részkletkérdést kell tisztázni. Kizárja, hogy bármi meglepő fordulat lenne, a dolog sikerre van itélve,1-2 nap és kész.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.01. 12:19


GrazieRoma írta:Bar megjegyzem, aki ismerte az akkori keretet, vilagsztarok jatszottak a keze alatt, plusz a kesobbi bajnokcsapat eleg vaskos resze.
Aldair, Candela, Tommasi, SuperMarco, Totti, mondjuk volt meg egy Di Biagio, aki az egyik legjobb olasz kozeppalyas volt akkoriban, Paolo Sergionak is volt egy jo eve nalunk...


Grazie Roma, szerintem a nevek közül 2 világsztár van: Aldair és Totti. Utóbbi mellesleg Zeman alatt vált azzá, ugye előző évben még el akarták küldeni a nagy argentin mesternek, Carlos Bianchinak hála.
Aldair egyébként az egyik róla szóló könyvben amikor a pályafutásáról és a Rómában töltött évekről, edzőkkel való kapcsolatáról beszél, akkor megjegyzi, hogy Zemannal játszották messze a legszebb focit, de ha a cseh mester maradt volna még egy évet, ő valószínűleg távozott volna, mert szép játék ide, szép játék oda, azt a nyári terhelést annyi idősen már nem bírta volna...

Candela, Tommasi, Di Biagio Zeman előtt nem igazán voltak senkik, a cseh mesterrel válogatott lett belőlük.
De lejátszanám azzal a csapattal a mostani idényt. Egy 22-23 éves erőtől duzzadó Tottival...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.01. 12:06


giobarath írta:de nem sok edzőt búcsúztatott így a Sud: (sajnos nem találtam jobbat, emlékeim szerint jó negyedórás ünneplés tiszteletkörrel, könnyekkel stb):
http://www.youtube.com/watch?v=DLhkyK_x1S8


Ezen szerencsém volt ott lenni... Gianninitől is ezen a meccsen búcsúzott az Olimpico.

Ez meg egy másik emlékezetes Zeman meccs. Ezután mondta a mister amikor Totti góljáról kérdezték, hogy azt még a nagymamája is belőtte volna. Mellesleg mennyivel jobban tetszettek nekem ezek a Totti gólörömök...

http://www.youtube.com/watch?v=q0sDZbMq ... ure=relmfu
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.01. 11:47


Aquilani írta:Az Inter meg akarja szerezni Bojant. Remélem a vezetőség mindent megtesz, hogy megtartsa, mert Zeman kezei alatt jó csatár lehetne belőle, igaz így se rossz..... http://www.azzurri.co.hu/Inter/Stramacc ... nne-Bojant


Az internek f*sz a seggébe.......Nem viszik sehova...:)))Vagy Barca vagy Róma....Csimpázom nagyon a gyereket. Nem lehet, hogy oda menjen......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.01. 11:46


Aldair írta:Juhaszt lekene igazolni 3_4 misiert viheto és jó tartalék vedonek ti mit gondoltok errol?

én olyat szeretnék aki a kezdőbe jó, nem a padra. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: acelka Dátum: 2012.06.01. 11:45


Remélem hétvégére már tényleg hivatalos lesz :

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... at-2135953
Avatar
acelka
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.06.06. 14:33

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.06.01. 11:38


Az Inter meg akarja szerezni Bojant. Remélem a vezetőség mindent megtesz, hogy megtartsa, mert Zeman kezei alatt jó csatár lehetne belőle, igaz így se rossz..... http://www.azzurri.co.hu/Inter/Stramacc ... nne-Bojant
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.06.01. 11:01


az LE-féle támadófoci nem támadófoci. Attól, hogy többet birtoklod a labdát, még nem leszel támadó. A támadófoci egyik jellemzője és ismérve a sok rúgott gól (és törvényszerűen a több kapott), ami LE-nél nem volt meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2012.06.01. 09:58


az ő támadófocija miben lesz más, mint amit idén láttunk? mert az idén is megvolt, csak a meddő mezönyfölényen és tologatáson kívül nem sok mindenben mutatkozott meg. csak érdekelne, mert én akkoriban még nem voltam Roma-drukker
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.01. 09:40


Szerintetek képes lesz olyan látványos focit hozni az Olimpico-ba, mint azt tette Spaletti????

Nem, mivel Spal kontrafocit játszatott, és a kontra önmagában is nagyon látványosan, pláne ahogy mi toltuk.
Zeman gondolom támadófocit tolat majd. Másképpen lesz látványos, de szerintem kevésbé. Ellenben hatásosabb. Remélem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.01. 08:46


ZZ-t délre várják Trigoriába..... egy aktusra :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.01. 08:11


tomm írta:igazán ránk férne már egy kis öröm. remélem zeman ezt elhozza


Én a Spal korszak alatt szerelmesedtem bele a Gialorossikba...:D Elképesztő volt számomra az a foci. Ha azt a szintet tudja hozni Zeman papa, akkor megint az lesz a legfőbb vágyam, hogy élőben láthassam a csapatot. Mondjuk egy Derbyn...:DDDD

Szerintetek képes lesz olyan látványos focit hozni az Olimpico-ba, mint azt tette Spaletti????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 43 vendég