Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 14:02


reaosns(Roma bella) írta:
feree80 írta:tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:


nekem sem világfájdalmam van, csak azért meg lehet nézni h a napoli pár év alatt hova küzdött fel magát...és mindig inkább olyanokat igazol akik már bizonyítottak valamennyit olaszországban...én csak ezt hiányolom. Cavani óta ők sem durrantottak nagyot a piacon vásárlás terén. Lavezzit konkrétan 6 millió euróért vették meg :D azért érdekes h náluk a vezetés ki tudja szúrni az ilyen játékosokat, valahogy mindig sikerül nekik megfelelően pótolni az embereket. és nem 10 meg 20 milió eurókért

ja felküzdötte magát, csak lassan ők is elérik a korlátaikat, vagyis Cavini keres náluk 4,5 millát :!: nettóba, de valszeg ennek a féreg raiolának nem elég, ő nem más mint pölö olyan férgek ügynöke mint zlatan, balotelli, szal sztem Cavani se sokáig marad Napolyban......azért nélküle ez a Napoly sztem nem blért harcolna......
de ha már igazolások, nyáron elvitték előünk uvinit, a bundások elől vmi brescai csodagyereket, akkor a nagy vargas(ő konkrétan 10 milla felett volt), eddig mind besült nekik, szal igazán nem érzem azt, hogy irigykednem kellene rájuk. :wink:
meg vhogy évről évre kevésbé szimpi ez a csapat nekem :) kezdve az elnökükkel, az edzőjükkel, a kapusukkal, hamsikkal és behramival(pedig volt olyan idő, hogy őt hozzam volna Romába :) ).

meg amúgy is a fiatalítás mellett van a Roma, ez van, nekem nincs ellenemre, sőt ha most nem igazolunk senkit se, az is belefér....bár pedzegetik hogy Sab Caceseret akarná, csak hát hova?! tegnap bal oldalt játszott, oda nekünk 2 emberünk is, nem tud megérem e még, hogy Dodo kezdjen Balza helyén, bár nagyon szeretném. :) jobbon lenne hely, de nálam idáig Piris inkább pozítiv mint nnegatív, szal kár lenne cserére kárhoztatni a paragvájinót :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.01.10. 13:44


feree80 írta:tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:


nekem sem világfájdalmam van, csak azért meg lehet nézni h a napoli pár év alatt hova küzdött fel magát...és mindig inkább olyanokat igazol akik már bizonyítottak valamennyit olaszországban...én csak ezt hiányolom. Cavani óta ők sem durrantottak nagyot a piacon vásárlás terén. Lavezzit konkrétan 6 millió euróért vették meg :D azért érdekes h náluk a vezetés ki tudja szúrni az ilyen játékosokat, valahogy mindig sikerül nekik megfelelően pótolni az embereket. és nem 10 meg 20 milió eurókért
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 12:04


tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.01.10. 11:57


Napoli fél évre kölcsvette Armerot a Udineből ugy hogy év végén 4 millás opciója van rá...na most az mi?? 2015ig van szerződése Udinevel szal azt sem lehet mondani hogy azért ilyen olcsó mert lejár neki. még a legutolsó pletyka szerint is 9-10 millió körül van az ára...transfermarkt 12 millát ír. Ilyenkor kérdem én hogy a mi vezetőségünk miért nem tud ilyen embereket igazolni? akik már bizonyítottak valamicskét olaszhonba...főleg ennyiért.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.09. 23:31


Burdi az edzésen úgy beleszállt szegény Osziba, hogy szétrugta a térdét. Még nem tudni, mennyit kell kihagynia, de vsz Cataniában nem lesz. (inkább lépcsőztek volna , mint tegnap .... :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.09. 23:16


Ennek az lesz a következménye, hogy nagy százalékban meg fog nőni a játékosvándorlások aránya. Ilyen tőzsdeszerűség alakulhat ki... Nem hülyeség, de nem is egy eget rengető ötlet. S ha még online is lehet szerződéseket íratni... az lesz a tuti. Ha jó hacker lennék tuti megszívatnám a világot.
És kihal a sajtó és az átigazolási pletykák... Meg beraknak egy licit rendszert és akkor lesz igazán tökéletes. Mint a Hattrick, csak élőben. :roll:
Jobban belegondolva... nem jó ötlet!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.09. 22:47


talán ideillik:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ze-2206117
érdekes elgondolás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.09. 18:25


Pallotta szavait idézte a la Stampa new Yokrból
idézet: Zeman jövője? Előbb nézzük az edeményeket. Hagyjuk, hogy a pálya beszéljen. meg különben sem én döntök ilyen ügyekben".
persze ezek után rögtön megkezdődött a találgatás, úgyhoghy az egyesület hivatalos közleményt adott ki, hogy nem volt semmiféle nyilatkozat, és ráadásul még azt sem korrekten idézték :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.09. 18:07


Baldini se érti hogy mért kell idegenben kupázni a Fioval, szal már nem vagyok egyedül.
Áll hoznak egy román 96os születésúgyereket a primaverába kölcsönbe, opcióval....
Tallo a Bariba tart, Verre, Piscitella, Crescenzi helyzete meg nem túl rózsás jelenlegi klubjaikban, és Viviani se játszott olyan túl sokat a b-ben....

különben Stek ügynöke tett egy lépést hátra, hogy beszélt e Baldinivel, nem tudom, de most olyat nyilatkozott, hogy nincs mód hogy távozzon Romából, most hogy ezt azért mondta mert a Roma nem engedi el? vagy mert nincs komoly érdeklődő? vagy hogy ennek pont a fordítottja igaz, azt nem tudom.
Mindenesetre ha Steknek kemény a pad, és nem érzi jól magát Romában, és lenne egy komoly érdeklődő, teszem az 5-6 millát letenne érte, én azt mondom menjen.

Marquinhoval kapcs.ban meg megjelent vmi olyan pletyka hogy ő a Gremioba menne, onnan meg egy Fernando nevű DM (ugye ez DDR poszja) jönne, a srác az u20as selejtezőkön van és a transzfermarkt szerint már 5 milla az értéke.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.08. 21:47


ha jól értem, Marquinho a Gremioba igazol 2 millás kölcsönért, plusz ha megváltják akkor még plusz 2 milláért :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2013.01.08. 19:28


Nagyszerű! Állandóan azért rinyáltunk, hogy legyen egy JÓ (direkt nem azt írtam, hogy Number 1, mert azért nem az) kapusunk, meg, hogy "végy egy jó kapust", most meg ennyi, így elengednénk?!?!? :evil: Szerintem ez elég nagy hiba! Végre nem ilyen Donik védenek (védenének), erre ez van. Nagy blödség, ezen most felhúztam magam. De hát a vezetőség, meg Zeman tudja, hogy mit csinál...... mint mindig!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.08. 18:42


pletyka, pletyka állítólag a Bayern érdeklődik Oszi után, 100 hogy nem adjuk el, a dkba is mondtam, a Romának sztem az egyik legjobb befektetése lehet nyárra Oszi, továbbra se vagyok maradéktalanul elégedett vele, de hogy jobb a célzókája mint tavaly annyi szent, és hogy fekszik neki a ZZ-i taktika az is szent, szal ha megduplázná góljai számát, nyáron már igen szép pénzt lehetne belőle kaszirozni, meg amúgy is ha most menne, itt maradnák Destroval és őszhajszállak tucatjával a homlokomon. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 14:21


Azon nyomban ide vele!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.08. 14:06

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 13:29


Xaba írta:Ez a "Zeman tavaszos" dologról olvastam. Bizonyos elmélet szerint ez azért van, mert durvák az edzések és a játékosok hozzászoknak, így a bajnokság végén nem olyan kimerültek, mint a többi csapat játékosai. Logikusan hangzott

Itt a fórumon biztosan olvashattál róla nyár végén, ősz elején. :wink:

Stek mehet tőlem. kapusposzton mostanában nekem mindegy kb hogy ki véd. Lobont is tökéletesen megfelelő alternatíva.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.01.08. 12:53


Nagyszerű, az egyetlen értelmes kapusunk lehet, hogy távozik.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... et-2205611
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.08. 12:07


Ez a "Zeman tavaszos" dologról olvastam. Bizonyos elmélet szerint ez azért van, mert durvák az edzések és a játékosok hozzászoknak, így a bajnokság végén nem olyan kimerültek, mint a többi csapat játékosai. Logikusan hangzott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.01.07. 22:55


Zeman mindíg elégedett. Legalább néha mondaná: Igen ezt elrontottam.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.01.07. 22:27


Kissé ellentmondásos kijelentés miszerint az eredmény ellenére elégedett volt a játékkal Zeman. Ez azt jelentené, hogy nem szeretne és nem is fog változtatni ezen? :shock: (a védelemre gondolnék)

A másik pedig Destro-val kapcsolatban, hogy kapkodott. :shock: De miért kapkod, azt tudja valaki? Tényleg nem bántásból mondom, de ráférne a csapatra egy pszichomókus, mert ennyire hullámzó teljesítmény okát a fejekben kell keresni. Meg ez a szöveg, hogy Rómában nehéz dolgozni, ugyan már hol könnyű, ez nem kifogás. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy ez a keret képességeit tekintve a maximumot nyújtja a bajnokságban, ez van, attól még mindig imádom a csapatot.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 21:42


Persze, hogy nem! Én a gp -t emelném ki. Azért az nem mutat túl jól. Én most nem elítélni akarom őt, csak mondom :P Életemben nem láttam focizni (legalábbis úgy, hogy emlékezzek a nevére), tehát... áh... én nem is szólok bele inkább :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 20:49


Xaba írta:Hát nem is tudom... 1500 perc alatt 1 gól és 1 gp a statisztikája.
Nem is válogatott... Jobb középcsapatoknak tökéletes! Akkor jöhet, igaz?

Egy jobb bekknem nem a gólrúgás az erénye. Szerintem :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 20:47


Tudnék mondani vagy tízet is, ha lenne sok pénzünk :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.07. 20:36


Piris speciel tegnap a jobbak között volt a teljesítményével. Lassan jobb, mint Rosi, ez már erény. :)

Jungot ne alázzuk le látatlanban. 22 éves, 17x-es német U21-es válogatott és a felnőtt keretbe is behívták, igaz sérüléshullám miatt. Egy másodpercet nem láttam játszani, de gondolom - mint a németek általában - harcos, sokat fut, végigteperi a meccset. Hogy a labdával milyen barátságban van talány...
Nem sok 30 éves játékost fogunk igazolni, ehhez társul az is, hogy relatíve ismeretlenek. Mondjuk a Bundásliga 4. helyezettjénél kezdőnek lenni és válogatott német keretben lenni nem mindenkinek adatik meg...

Mondjatok egy jobb bekket, aki klasszis (vagy szimplán minőségi), nem valamelyik BL élcsapatnál játszik és eljönne Romába bogyózni. Ja, és EU útlevele jó lenne, ha lenne...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.07. 19:48


De miért nem lehet minőségi játékost vásárolni? 1x kell csak!! Komolyabb pénzért, de megérné...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 19:37


Hát nem is tudom... 1500 perc alatt 1 gól és 1 gp a statisztikája.
Nem is válogatott... Jobb középcsapatoknak tökéletes! Akkor jöhet, igaz?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 50 vendég

cron