Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.08.17. 09:53


Ahogy olvasom a hireket Vlahovic drágább lesz, mint Abraham volt, már most 50-60 milliós ajánlatokról irnak, szóval kár ilyenekben gondolkodni.

Engem Florenzi zavar, de nagyon. A Milan 5 millióért kap egy olasz válogatott jákékost. Megbosszulják Bertolaccit, mi meg vígan asszisztálunk hozzá.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.08.17. 09:52


F.Totti írta:Abraham vs Vlahovic. ...... míg Abrahamnak az utolsó már nem sikerült.

Nem ismerem nagyon a srácot, csak amiket olvasni lehet róla...nem volt / lett volna az azért olyan rossz szezon. Chelsea házi gólkirálya 12 góllal ( holtversenyben Wernerrel) úgy hogy 32 meccsen lépett pályára ( Werner 52 ) mert március környékén volt egy sérülése és utána már nagyon ment a szekér a csapatnak, gondolom Tuchel nem akart már belenyúlni. A sérülésétől a BL döntőig lejátszott 23 meccsen összesen 19 percet kapott. Úgy gondolom simán benne volt egy 20+ os szezon, de fene tugyja miért hanyagolta Tuchel. Én bizakodok vele kapcsolatban....
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.17. 09:30


Vlahovic mellett szól, hogy ismeri az olasz bajnokságot, neki nem lesz meglepetés, mint Abrahamnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 09:24


Abraham vs Vlahovic. Úgy tűnik, hogy a szerbet is megvehettük volna annyiért, mint az angolt. Ráadásul neki a bérigénye is alacsonyabb. Mindkettőnek egy-egy jó szezonja volt (ha az aston villás champinship szezont nem számolom Abrahamnél), ráadásul Vlahovicnak az utolsó volt a jó szezonja, míg Abrahamnak az utolsó már nem sikerült. A szerb 2 évvel fiatalabb. Akkor hülyeséget csináltunk?
Egy érvet találok Abraham mellett. Angolként sokkal értéktartóbb, mint Vlahovic. A szerbből könnyen lehetett volna egy második Schick, ha szar szezont fut nálunk idén. Abrahamot akkor is vissza tudjuk küldeni egy angol középcspatnak 30 milkáért, ha tavasztól alig lát pályát. De hiába szól mellette az üzleti logika, mindent összevetve azért jobban örültem volna Vlahovicnak (vagy a még olcsóbb Raspadorinak).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.08.17. 09:34-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.16. 19:31


Srácok!
az ígért tippjáték a bajnokság első 8 helyzettjére:
(Társalgóban megtaláljátok)
viewtopic.php?f=1&t=378

Lehet tippelni a bajnokság nyitányáig! Hajrá!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.16. 19:06


fogkefe1 írta:A válogatott azért szerintem ne azon múljon, hogy milyen szint. Csatlakozzon ahhoz amelyikhez jobban tud kotődni. Persze tudom ez nem ezen múlik, de szerintem így lenne szép.

Amúgy Dzeko góljánál vicc, hogy gyorsan fut? Szerintem olyan csiga lassú H az nem igaz. Látszik, hogy a szív viszi meg tudja, hogy menni kell a labdáért, de nagyon lassú már


Ja, azt én magyarként pont leszarom, hogy a srác inkább lengyelnek vagy olasznak érzi-e magát. Roma szurkolóként jobban örülnék ha olasz válogatott lenne. És szerintem most még korai eldobnia ezt. Ha mélyen lengyel érzelmű, akkor el fogja fogadni a behívót. Minden egyéb esetben kivár. DE mondom igazából ez számomra csak egy infó róla. Olyan kb, mint a cipőmérete.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.16. 16:44


A válogatott azért szerintem ne azon múljon, hogy milyen szint. Csatlakozzon ahhoz amelyikhez jobban tud kotődni. Persze tudom ez nem ezen múlik, de szerintem így lenne szép.

Amúgy Dzeko góljánál vicc, hogy gyorsan fut? Szerintem olyan csiga lassú H az nem igaz. Látszik, hogy a szív viszi meg tudja, hogy menni kell a labdáért, de nagyon lassú már
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.16. 14:58


Zalewskit behívták a polákok a válogatottba. Remélem nem megy és megpróbálja először az olaszt. Simán benne van az olasz válogatott szint is.

marco24 írta:Florenzi menni akar. Ezt egyértelművé tette.

... miután az új vezetés asszisztált ahhoz, hogy Fonseca kib@ssza a csapatból, majd Mourinho látványosan megfeledkezik a létezéséről. Még szép hogy menni akar.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.08.16. 12:58


marco24 írta: Most nem akart menni, ez is tisztán látszott.


Ezzel vitatkoznék. Ha jól emlékszem senki nem mondta, hogy nincs rá szükség, se Mou, se Pinto, se Friedkinék. Kapott egy ajánlatot a sintértől , szólt Mou-nak hogy menne, és ment. Persze nem ragaszkodott hozzá foggal-körömmel Mou, de ez azért érthető egy 35 éves játékos esetében, mint az is , hogy ő elment , hisz plusz egy évre van szerződése, nem is rossz pénzért és mégiscsak a bajnokhoz igazolt. Remélem igazam lesz, mert fogadni mernék hogy vagy Shomi vagy Tammy többet rug a szezonban mint Dzeko.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.16. 12:16


Az előző 2 évben azért akart menni, mert egy inkompetens csávó ült a padon vagy épp teljes ötlettelenség és káosz volt a klubnál. Feltételezem, hogy azért ezt többször jelezte a vezetőségnek. Most nem akart menni, ez is tisztán látszott.
Florenzi menni akar. Ezt egyértelművé tette. DDR nem akart menni. Az is látszott. De azért sem Friedkin, sem a mostani bandából senki sem cseszegethető.

Egyébként 90%-ban elégedett vagyok Friedkinék eddigi közreműködésével. Shomurodov is átgondolt igazolásnak tűnik. Árban is, képességekben is. Ami nagyon hiányzik nekem, a ballaszt elpasszolása... ami még Pinto feladata lenne. Kapust pedig cserélni kellett, mert ha nincs meg a kapus felé a csapat bizalma, akkor gáz van.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.16. 12:00


Snatch, de azért azt te is belátod, ugye, hogy ez már a 4. mercato, amikor Dzeko elment. Mindig a klub dobta volna piacra?Nem. Ő akart menni. Gondolom nem mindenáron, de akart. Aztán mindig maradt. Amióta ment ez a huzavona, nem sikerültek jól az évei nálunk. Ez így egészséges, mennie kellett. Mivel én nem utálom őt, eskü sok sikert kívánok neki az Interben. Ha rúg 20 gólt, nálunk pedig az Abra-Shomu-Mayo összesen 5-öt, akkor sem fogok haragudni senkire a vezetőségből.
Dzekót nem mi üldöztük el, ez a lényeg.
DDR esetében ez már nem biztos, hogy így van.
Flo esetét most hagyjuk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.16. 11:39


mcsabi írta:https://www.youtube.com/watch?v=-gwa6ForvLE&ab_channel=Stade11
Dzeko-t még szerintem soha nem láttam így futni nálunk. Ezek szerint ez edzői utasítás volt, hogy sétálgasson a pályán és ne erőltesse túl magát?

szóval Dzeko béna vénember, sörhasat eresztett, rozsdásak az ízületei...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.16. 10:49


CaptRizzo írta:Sziasztok!
....

Egyáltalán nem volt hosszú és szerintem írhatom a köz nevében, hogy örülünk a kommentednek ;)
Igazából senkinek fogalma sincs mi lesz idén Mourinhoval. Éppúgy lehet egy fasza szezon, mint ahogy hiszti és bohózat. Hazudik, aki bármit biztosra állít ebben a témában. Meglátjuk.
Az viszont biztos, hogy Friedkinék jövője és hozzáállása nem elsősorban az eredményeinken múlik. Ők (és minden újkeletű klubtulaj) befolyást és kapcsolati tőkét remélnek egy csapatvásárlástól. Ha ez összejön, elindulhat az ingatlanfejleszés (ami csak a jéghegy csúcsa), akkor maradnak és költenek is majd a klubra. Mert eredményektől függetlenül lesz üzleti racionalitása. Mourinho leigazolása is pontosan erről szólt. Ha a jövőt akarnák építeni, aprólékos munkával, lassan, de stabilan haladni, akkor Mou lett volna az utolsó edző, akit idehoznak. Ők nagyot akartak dobni, hogy szerepeljünk mindenhol, felkerüljünk a térképre. Ehhez tökéletes választás volt a portugál. A lényeg, hogy nem azon fog múlni a tulajdonosunk költési hajlandósága, hogy BL helyen végzünk idén vagy sem.

Nem feltétlenül az az út ez, amit a legjobban szeretek, de ha már ezt választották, akkor így kell csinálni. Az idealizmust pedig így 2021-re végleg le kell vetkőzni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.16. 10:30


https://www.youtube.com/watch?v=-gwa6Fo ... el=Stade11
Dzeko-t még szerintem soha nem láttam így futni nálunk. Ezek szerint ez edzői utasítás volt, hogy sétálgasson a pályán és ne erőltesse túl magát?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.08.16. 10:20


Sziasztok!

Eddigi sok éves olvavás után rászántam magam egy kis írásra, lehet hogy hosszú lesz, sok minden van bennem :
A korábbi évekkel ellentétben nagyon optimistán várom a szezont, úgy látom teljesen más stratégiát követ az új Friedkin-Pinto-Mou trió, mint az korábban megszokott volt.
Idén nem azt játszuk, hogy el kell adni egy vagy két húzóembert FFP vagy pénzügyi gondok miatt, hanem Mou kijelölte kik akiktől szeretne megszabadulni, illetve kik azok akiket pedig a csapatban szeretne látni. Eddig pontosan az történik, amit Mou megálmodott, jött Patri, Vina, Shomi és most Tammy. Nem olyanok akiket nem kért, ergo velük szeretne és fog tudni dolgozni. Másik nagy pozitívum, hogy megtartottuk a legjobbjainkat ( Zaniolo, Pele, Veretout, Mancini, Ibanez illetve az igéretes fiataok közül se takarítottak nagyon. Dzeko talán az egyetlen olyan, akivel számolt volna Mou, de hát a bosnyák menni is akart, ebben ne kételkedjen senki, mint ahogy az elmúlt pár mercato alatt mindig. Persze az első meccsén gólt lőtt a sintérben ( kérdés, hány ziccert hagyott ki ) de nálunk Shomi az első két meccsén is betalált.
Az utolsó meccsen Karsdorp játéka is tetszett, ha ezt a szintet tudja hozni, akkor olyan nagy baj nem lehet.
Azt látom, mint amit korábban már más is írt, hogy Friedkin Klán elég komolyan gondolja ezt a foci játékot. Tolnak bele most rendesen zsugát ( persze ROMA szinten ) , nekem csak az a kérdés, hogy ha nem sikerül a szezon akkor marad-e a lendületük, vagy visszavesznek.
Sokan írták, hogy Mou már leáldozott, de sokan meg azt predesztinálják, hogy akár a másodvirágzását élheti, mert feküdhet neki az olasz bajnokság. Én úgy gondolom, hogy biztos kopott a mester, de azért a rutin is vastagodott, és valljuk be a "lelki terror"-ban messze ő az első. Ha pár évig, így egyben tudják tartani a csapatot , esetleg mindig egy kis erősítéssel, akkor én látok benne fantáziát.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.16. 09:20


Zsolti írta:Marco, van igazság a gondolataidban.
Ám az Inter állítólag pokoli anyagi helyzetben van, ezért is dobbantott Conte. A Hakimiért és a belgáért kapott pénzt nem tudják játékosokra költeni. Dzeko és Dumfries persze jól hangzik.
De azt ugye nem gondolod, hogy Dzeko képes pótolni az atombrutál Lukakut...?
Szerintem oda még keresnek valami csatárféleséget.


Lehet, hogy az Inter tényleg gyengül. Hakimi nehezebben pótolható szerintem, mint Lukaku. Dzeko szerintem 10 gól felett lesz a szezonban, de a 15-öt is kinézem belőle. Nem véletlen, hogy Inzaghi alatt Immobile is szárnyalt. Van jelentősége az edzőnek is ebben a történetben. Meglátjuk...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.08.15. 20:16


top10 igazolásunk, már mint csak pénzben top10, teljesítményben qrvára nem.

1,) Patrik Schick - 2018 vettük a samptól, potom 42 millióért, 58 meccs 8 gól a mérlege, bravo!
2,) Tammy Abraham - 40 millió pluszért vettük, akkor hogy jövőre jók legyünk ffpbe :mrgreen: felkészül zaniolo és pellegrini.
3.) Gabriel Batistuta - a fiorentinától vettük 36,15 millióért.
4.) Antonio Cassano - 31 milláért vettük annó a baritól, 161 meccs, 52 gól.
5.) Leonardo Spinazzola - 2019 29.5 millióért vettük a juvétól.
6.) Steven Nzonzi - a csúcsok csúcsa, moncsi mocsoládéja, 26,65 millióba került, jó esetben ha még mi perkálunk neki bánatpénzt cserébe hajlandó az arabokhoz menni ingyé, fantasztikus játékos.
7.) Vincenzo Montella - 258 meccs 101 gól a roma színeiben, 1999 a samptól vettük 25,82 millióért.
8.) Javier Pastore - 2018 érkezett 24.7 millióért. 59 meccs 4 gól, bődületes teljesítmény.
9.) Juan Iturbe - a tálentum 24.5 millióba fájt, per pill a görögöknél kergeti a labdát.
10.) Pau Lopez 23,5 millió juró
jó esetben kaphatunk érte az om-től 12 millát [úgyse veszik meg ]
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.08.15. 18:44


Szerintem ott senki nem röhögött. (Abraham egyenesen sírt.) Egyébként sokszor láttam játszani a srácot, és kifejezetten ügyes. Most adom, hogy legalább 15 gólt rúg nálunk. (Persze, ha jól érzi magát.) Egyébként szerintem a 80 milla buyback opció sem gáz, érthető, hogy a Chelsea nem akart még egy Lukaku dealt, illetve ha beválik, nekünk sem rossz a 80, abból azért majd lehet pótolni.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.15. 18:36


Trigoria írta:Szerintem amint bezáródott az ajtó a távozó római küldöttség után, irgalmatlan hangos röhögés hallatszott bentről :D

az tuti, b*zdmeg. ott verték a térdüket röhögés közben. Mindjárt kiírok egy szavazást, hogy eléri e a 10 gólt a srác az első évében, vagy sem. Én a semre szavazok már most, látatlanban.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.15. 18:32


mindent eldönt, hogy befürdünk-e a csávóval vagy sem
mindenesetre sok jót nem várok tőle :(

de hogy ebből a Chelsea jött ki így a legjobban az tuti. Szerintem amint bezáródott az ajtó a távozó római küldöttség után, irgalmatlan hangos röhögés hallatszott bentről :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.15. 15:28


Na legutolsó infó, hogy bónuszokkal együtt évi 4 misit fog keresni nettóban Tammy. Azért így már más a leányzó fekvése. 40+5 millióért jön 5 évre. Szkeptikus vagyok, hogy beválik, lutri szerintem, de amikor Lampard alatt játszott nekem tetszett, illetve szerintem jobb játékos mint Belotti.

Tommnak igaza van, friedkinék nem viccelnek. Csendben építik a csapatot és kész. Jim bácsi meg 7 évig ígérgette a semmit. Friedkinék meg semmit sem ígértek, de papíron éleg kemény pénzügyi döntéseket hoztak, plusz a meccsekre is kijártak tavaly.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.15. 11:28


Marco, van igazság a gondolataidban.
Ám az Inter állítólag pokoli anyagi helyzetben van, ezért is dobbantott Conte. A Hakimiért és a belgáért kapott pénzt nem tudják játékosokra költeni. Dzeko és Dumfries persze jól hangzik.
De azt ugye nem gondolod, hogy Dzeko képes pótolni az atombrutál Lukakut...?
Szerintem oda még keresnek valami csatárféleséget.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.15. 10:42


Van bennem nemi szkepticizmus.

Viszont friedkinektol eleg markans belepo, hogy egy evnyi varakozas utan leigazoljak jozsit 7 millioert, abrahamert kicsengetnek kb 45ot es adnak neki evi 6 misit. Olyba tunik, tenyleg komolyan gondoljak ezt a bajnokosdit, nem csak a levegobe beszelnek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.15. 09:51


Van egy egész jó kis színházi darab, a Körmagyar. Na ez, ahhoz hasonló.

Az alábbiak szerint látom: Inter eladta Lukaku-t a Chelsea-nek horror pénzért. Tele vannak zsével. Erre "megvették" tőlünk (nem egy másik ligából, hanem egy talán közvetlen riválistól) ingyen a legjobb csatárunkat, a helyettesítésére. (Ki fog derülni, hogy mekkora hiba volt ez pár hónapon belül. Mondjuk Dzeko a német és angol bajnoki cím mellé így még az olaszt is begyűjtheti). Ezt követően a Chelsea eladta nekünk az immár 4. számú csatárát a horror pénz tetemes részéért.

Próbálom értelmezni, hogy a hímvessző melyik részén is vagyunk mi, de úgy érzem, hogy nem az optimális pozícióban...
Azt szerettem Petrarchi-ban, hogy az ilyen fantasztikus üzleti ajánlatoknál, amiknél láthatóan hülyére vagyunk véve, elég határozottan megmondta, hogy mindenki mehet a búsba...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.15. 09:28


Igen, legalább ha jó lesz keresünk rajta 40 misit. Ha rossz lesz talán kiment minket egy PL kiscsapat
Elvileg 5 évre jön, bérét 6-ra írják ( még nem hivatalos), szóval azért ez elég brutál.
Mayoral szerintem nem szimpi Mourinhonak, mert most így lett 3 csatárunk, abból 2-t most vettünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég