Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.17. 19:03


vhogy én is így érzem, ZZ-vel szurják ki a szurkolók szemét, és legyünk boldogok... :evil:
kezdük gagoval, nem vettük meg, lehet magyarázatokat keresni, nem volt jó, nem ért annyit, találtunk fiatalabbat, szebbet, jobbat, de nyugodtan ide vehetjük azt is nincs pénzünk. :wink: vagy itt van borini e hó 19-22 között le kéne rendezni a közös tuladonú játékosokat, és ide tartozik borini is, egyszerűen hihetetlen, hogy továbbra sincs megegyezés, korábban azt pletykálták meghosszabbítanánk a közös tulajdon, de kérdem én, ha most nem tudunk/akarunk érte 6-7 millát kipengetni, akkor jövőre mondjuk egy jó szezonnal vajh hogy fogunk?! :o
a másik, van új tulaj, akkor azt nem értem, mért nem megy minden olajozottan, mért van az hogy csak kinkeservesen tudunk egyezségre jutni bárkivel? ha egyáltalán jutunk..... sztem nincs pénz, jobban mondva, a banknak van pénze, az amcsik meg bábúk, oszt csokolom, de majd az idei mercato erre választ ad.... :wink:
ténleg szép dolog ez a fiatalítás, nekem is tetszik, de ha ezt csak azért helyezik előtérbe, mert nem bírják fizetni az öregeket, vagyis sokba vannak, és a fiatalok csak azért jönnek, mert olcsók, és az eltartásuk, bérezésük is olcsó, akkor ne pofázzanak a scudettóról, majd csak úgy 10 év múlva....amúgyami tényleg betette nálam a kaput, az az, hogy az arábia sziti meg a mu reversében kell kutakodni két olaszért, egyszerűen érthetetlen, egyáltalán mért pletykálnak róluk, ilyen játékosok a primaveránkban is vannak, csak használni kell őket. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.17. 19:02


Egyébként arra kérte a főnököket, hogy a keretszűkítés jegyében első körben szabadítsák meg a következőktőL: Borriello, Pizarro, Guberti, Jose Angel, Greco, Brighi
perfect :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.17. 18:24


és lehet még így is jól fogunk járni azzal, hogy ZZ jött és akko nem fog érdekelni ez a befektetős része a dolognak. Legalábbis engem :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.06.17. 18:16


Xaba írta:De mondjuk az érem másik oldala, hogy nagyon úgy néz ki, hogy nincs pénzünk (még most sem) és hiába veszünk 1 30misis játékost.. mert az csak 1 játékos.. és az összes többin Taddei játszik? És ma épp elgondolkodtam, hogy DiB-ék befektetőknek nevezik magunkat.. Na gondolkozzunk csak el, hogy mit is jelent ez? Szerintem azt, hogy pénzt fektetnek be a klubba, amit majd idővel kamatostul kivesznek! És mivel lehet a legtöbb pénzt szerezni? 2 dologra gondolok. 1: Nem költeni sok pénzt. 2: szurkolók, belépő jegy.. + jövedelem, hogy fiatalon vesznek ifiket és majd évek múlva drágábban eladják. Tehát ők nagyon úgy érzem, hogy nem akarnak túl sok pénzt költeni, meg a szurkolók kedvében járni. Ők csak dumálnak erről-arról, egyszóval manipulálnak és a céljuk, hogy a lehető legtöbb pénzt kicsavarjanak a szurkolókból! És azon kísérleteznek, hogy mi kellene az embereknek, hogy járjanak a meccsre. Lesz(rják, hogy nyernek kupát vagy nem, mert tudják, hogy ahhoz BL-ben jelentős mennyiségű pénzt szerezzenek, ahhoz minőségi játékosok kellenek amik drágábbak lennének sok esetben a nyereménynél.


Pontosan, nem érdekli őket, hogy hol végzünk, amég a fiatalokból és a stadionbelépőkből pénzt tudnak csinálni. Kőkemény üzleti vállalkozás lettünk, ez a helyzet. Amúgy szerintem Zemant is a jegybevételek miatt hozták ide, ha egy bazári majmot kedvelnének a szurkulók, azt hozták volna edzőnek. És ezzel nem Zemant akarom fikázni! A szempont az volt, hogy kijöjjenek miatta a szurkolók és olcsón megússzák, sztárigazolások nélkül.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.17. 14:42


sebastian írta:Itt valami félre értés kezd kialakulni!

Én nem azt mondtam, hogy Érett top footbalistákat nem kell ide hozni. Csak arra gondoltam, hogy inkább rájuk költsünk, akik már bizonyítottak, mint Lamelákat vegyünk meg látatlanba 4-5 millákért!!! Költsünk sokat ismert és jó focistákra, közben kölibe hozzuk ide a fiatal tehetségeket, és halásszuk ki azokat akik bele illenek az elképzelésbe és megütik az Európai szintet!! Erre gondoltam én. Nyilván vegyünk 1 király játékost 30 M-ért, mint 30 Kitudja Jancsit, és hátha lesz 4 év múlva valaki belőle.... :scarf: :scarf: :scarf: De ezekkel a másodosztályú vagy lecsengő félben lévő antisztároktól már ki vagyok...Kjaer és társai. Jose Angel...Takarodjanak!!! Pénzt, minőségi igazolásokat, jó játékot, eredményeket, és egy stadiont ígértek....HOL VANNAK EZEK? :flagbig:


Ezzel így egyet értek! De még, ha 4-5 millakért vennék valakiket egy dolog lenne, de Lamella 12 volt.. Oké, hogy bejött nagyjából, de mi lett volna ha nem? A vezetőség mondaná, hogy "pech"...
De mondjuk az érem másik oldala, hogy nagyon úgy néz ki, hogy nincs pénzünk (még most sem) és hiába veszünk 1 30misis játékost.. mert az csak 1 játékos.. és az összes többin Taddei játszik? És ma épp elgondolkodtam, hogy DiB-ék befektetőknek nevezik magunkat.. Na gondolkozzunk csak el, hogy mit is jelent ez? Szerintem azt, hogy pénzt fektetnek be a klubba, amit majd idővel kamatostul kivesznek! És mivel lehet a legtöbb pénzt szerezni? 2 dologra gondolok. 1: Nem költeni sok pénzt. 2: szurkolók, belépő jegy.. + jövedelem, hogy fiatalon vesznek ifiket és majd évek múlva drágábban eladják. Tehát ők nagyon úgy érzem, hogy nem akarnak túl sok pénzt költeni, meg a szurkolók kedvében járni. Ők csak dumálnak erről-arról, egyszóval manipulálnak és a céljuk, hogy a lehető legtöbb pénzt kicsavarjanak a szurkolókból! És azon kísérleteznek, hogy mi kellene az embereknek, hogy járjanak a meccsre. Lesz(rják, hogy nyernek kupát vagy nem, mert tudják, hogy ahhoz BL-ben jelentős mennyiségű pénzt szerezzenek, ahhoz minőségi játékosok kellenek amik drágábbak lennének sok esetben a nyereménynél.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.17. 14:26


én pont azt mondom, hogy 19-20 évesen teljes értékű játékosok, 22-23 éves korukra meg már kifejzetten tapasztaltaknak nevezhetőek. tehát csak játszatni kell őket és rövid idő alatt elérik a kivánt szintet
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.17. 14:24


Itt valami félre értés kezd kialakulni!

Én nem azt mondtam, hogy Érett top footbalistákat nem kell ide hozni. Csak arra gondoltam, hogy inkább rájuk költsünk, akik már bizonyítottak, mint Lamelákat vegyünk meg látatlanba 4-5 millákért!!! Költsünk sokat ismert és jó focistákra, közben kölibe hozzuk ide a fiatal tehetségeket, és halásszuk ki azokat akik bele illenek az elképzelésbe és megütik az Európai szintet!! Erre gondoltam én. Nyilván vegyünk 1 király játékost 30 M-ért, mint 30 Kitudja Jancsit, és hátha lesz 4 év múlva valaki belőle.... :scarf: :scarf: :scarf: De ezekkel a másodosztályú vagy lecsengő félben lévő antisztároktól már ki vagyok...Kjaer és társai. Jose Angel...Takarodjanak!!! Pénzt, minőségi igazolásokat, jó játékot, eredményeket, és egy stadiont ígértek....HOL VANNAK EZEK? :flagbig:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2012.06.17. 14:28-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.17. 13:19


fradista romanista írta:Egyébként arra kérte a főnököket, hogy a keretszűkítés jegyében első körben szabadítsák meg a következőktőL: Borriello, Pizarro, Guberti, Jose Angel, Greco, Brighi


Ha ez igaz.. akkor haleluja! De, hogy Taddeihez ő is mi a f*szomért ragaszkodik.. azt nem tudom felfogni..


tomm írta:
és hiába hozunk el 5.000 fiatalt kölcsönbe, mert úgy sem ütik még 19-20 évesen azt a szintet, hogy eredményeink is legyenek..


pedig pont az a trend, hogy 19-20 évesen be a mélyvizbe, a szintet meg nemhogy, hogy hozzák, hanem majdnemhogy ők a szint, és nem ritka, hogy 22-23 éves játékosok már tapasztalt rókának számitanak
ezért is kéne pl lamelát állandóan játszatni, hogy gyorsan beletanuljon a szakmába, mert láthatóan pikk-pakk beletanulnak, csak játéklehetőség köll nekik


Aha-aha-aha.. s mi lesz amíg 22-23 évesek lesznek? 4 szezonon át fingunk a pórba, hibáztatjuk az edzőt, elküldjük, elüldözzük, kritizáljuk, az anyját csuklásra kényszerítjük? Tehát bedobnak egy évben 10 játékost a mély vízbe, majd 1(vagy 1 se) lesz valamirevaló.. és? Ennek így semmi értelme
1-2 tényleg nagyon ígéretes csókát kellene hozni és további már "tapasztalt 23 éves rókákat". Mert egy edző sem lesz képes ennyire fiatalokkal a taktikáját megvalósítani!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.17. 11:49


Azóta még tárgyalt egyet baldinivel és sabatinivel, és már otthon van Szicíliában nyaralni.
Rutinszerű endoszkopikus koronaér vizsgálatot végeztek, majd az alapján az artériába egy részére egyből be is ültettek egy mesterséges érfalat, megelőzendő egy esetleges trombózist
a sportfutár felszólította, hogy most már tényleg szokjon le a dohányzásól :)
(csak az a baj, hogy a stresszes életmód legalább olyan veszélyes, és az amúgy káros dohányzás csökkenti a stresszt. úgyhogy önmagában a leszokás nem biztos, hogy segítene, ha a stressz marad, sőt.....)

Egyébként arra kérte a főnököket, hogy a keretszűkítés jegyében első körben szabadítsák meg a következőktőL: Borriello, Pizarro, Guberti, Jose Angel, Greco, Brighi
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.06.17. 11:14


Zeman-on kisebb szívműtétet hajtottak végre, remélem ősztől a srácok nem rontják az állapotát és jobbulást neki!

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... at-2140757
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.17. 10:14


és hiába hozunk el 5.000 fiatalt kölcsönbe, mert úgy sem ütik még 19-20 évesen azt a szintet, hogy eredményeink is legyenek..


pedig pont az a trend, hogy 19-20 évesen be a mélyvizbe, a szintet meg nemhogy, hogy hozzák, hanem majdnemhogy ők a szint, és nem ritka, hogy 22-23 éves játékosok már tapasztalt rókának számitanak
ezért is kéne pl lamelát állandóan játszatni, hogy gyorsan beletanuljon a szakmába, mert láthatóan pikk-pakk beletanulnak, csak játéklehetőség köll nekik
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.16. 23:30


Idén +40 misivel zártak..
a város pénzével együtt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.16. 23:00


Trigoria írta:
Aha.. na persze.. tudod mikor? hát az elkövetkező 50 évben tuti nem. Mert ez egyenesen arányos lenne azzal, hogy az elkövetkező 5 évben zsinórban 5 Barca győzelem.
Nekem úgy rémlik, hogy a város segítsége nélkül a Barca sem nyereséges


Idén +40 misivel zártak...

sebastian írta:Kicsit vissza kanyarodva az átigazolási piachoz. Én magam azt jó stratégiának tartom, hogy kölcsönbe hozzunk ide fiatal tehetségeket, egy vagy két évre, elővásárlási opcióval. Természetesen az árat most kell meghatározni. Így kissebb esélyt látok egy lukrafutásra. Jöjjön mindenki, aki az elmúlt 10 oldalon szerepelt. Legalább lesz választási lehetősége ZZ-nek. Aki nem állja meg a helyét az pedig mehet haza az év végén...


persze, ez oké is meg minden.. De ezeken kívül senkit nem igazolunk.. és hiába hozunk el 5.000 fiatalt kölcsönbe, mert úgy sem ütik még 19-20 évesen azt a szintet, hogy eredményeink is legyenek..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.06.16. 22:32


Osvaldo mehet azonnal!!!Pláne 15 milláért...
Túl szép,hogy igaz legyen...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.16. 22:16


németek, olaszok, a real-barca-malaga-t leszámitva a spanyolok érdekeltek a fair-playben, mert nem tudják felvenni a versenyt a sziti-félékkel, ill. mu, bayern gondolom örülne, ha leállithatnák őket... tehát a g14 jó részét inkább pozitivan érintené sztem
nehéz kérdés az biztos...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.16. 22:10


tudtommal másra még soha nem is használták :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.16. 21:56


max mint zsarolási alap :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.16. 21:52


tehát akkor csak a németek mehetnének BL-be kb. Igen Trigo am jól tudod, spanyoloknál marha nagy gázok vannak. Lehet megint előbukkan majd a régi G14 történet?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.16. 21:05


Jaja, a Madrid meg a Barca is veszteséges... tudtommal a MU nyereséggel működik, na meg a Bayern, meg az összes német klubb is.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.16. 20:45


Aha.. na persze.. tudod mikor? hát az elkövetkező 50 évben tuti nem. Mert ez egyenesen arányos lenne azzal, hogy az elkövetkező 5 évben zsinórban 5 Barca győzelem.
Nekem úgy rémlik, hogy a város segítsége nélkül a Barca sem nyereséges
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.16. 20:20


Kicsit vissza kanyarodva az átigazolási piachoz. Én magam azt jó stratégiának tartom, hogy kölcsönbe hozzunk ide fiatal tehetségeket, egy vagy két évre, elővásárlási opcióval. Természetesen az árat most kell meghatározni. Így kissebb esélyt látok egy lukrafutásra. Jöjjön mindenki, aki az elmúlt 10 oldalon szerepelt. Legalább lesz választási lehetősége ZZ-nek. Aki nem állja meg a helyét az pedig mehet haza az év végén...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.16. 20:12


Virga írta:
francesco írta:A legfrissebb hírek szerint Raul Albiol a legújabb kiszemelt.

a sajtó úgy gondolja, hogy nincs átigazolási szezon reál-róma biznisz nélkül? :D


Ne viccelj már.. alap, hogy hozunk onnan valami újabb kiselejtezett játékost.. Hogy is fordul meg ilyesmi a fejedben??


Trigoria írta:
A helyzet javítása érdekében született döntés az UEFA pénzügyi fair play szabályozásának bevezetéséről, ami alapján a 2013-2014-es idényben már csak azoknak a kluboknak engedik a nemzetközi kupaszereplést, akik éves szinten nyereségesek tudnak lenni.
lesz móka :D

Aha.. na persze.. tudod mikor? hát az elkövetkező 50 évben tuti nem. Mert ez egyenesen arányos lenne azzal, hogy az elkövetkező 5 évben zsinórban 5 Barca győzelem.
És a nagy tekintéllyel rendelkező klubbok vezetői nem fogják ezt tétlen nézni.. Ha kell összedobják a pénzt és lefizetik az egész UEFA-t. A háttérhatalmak miatt, ez sosem történhet meg.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.16. 19:37


Trigoria írta:
A helyzet javítása érdekében született döntés az UEFA pénzügyi fair play szabályozásának bevezetéséről, ami alapján a 2013-2014-es idényben már csak azoknak a kluboknak engedik a nemzetközi kupaszereplést, akik éves szinten nyereségesek tudnak lenni.
lesz móka :D


Korrekt. Csak érdekelne, mit fog szólni egy Barka, egy Milán, egy Chelsea vagy egy Man city vezetősé csapat és a drukkerek....Attól tartok, hogy a BL elveszti a tekintélyét így. Ezáltal az UEFA rengeteg bevételtől fog elesni. Így nem fogják meglépni ezt. Főleg ha a ki zárt csapatok elindítanak maguknak egy külön kupát...Mert biztosan csak azért is megtennék, hiszen ki kell elégíteni a szurkolókat....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.16. 19:36


Újra felhozzák az elitklubbok azt a saját BL ötletet, emlékeztek még?, már nem tudom anno miről ment vita, de most is valami ilyenre számítok... mert pölö a Cselzi, meg a M.City sosem lesz nyereséges.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.16. 19:24


A helyzet javítása érdekében született döntés az UEFA pénzügyi fair play szabályozásának bevezetéséről, ami alapján a 2013-2014-es idényben már csak azoknak a kluboknak engedik a nemzetközi kupaszereplést, akik éves szinten nyereségesek tudnak lenni.
lesz móka :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég