Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.03. 19:16


Dybala 30 milliós kiváárlási ár van, egy City vagy akármi helyében most megvenném. Abból a srcából lesz valaki. Mondjuk egy Pastore :D
Amúgy Palermoban nagyon értik a dolgukat. Mondjuk igaz Pastorét Sab kukázta, de ki találta Dybalalát? 18 évesen 10 millióért vette meg a Palermo. Mi negyed ennyiért veszünk fiatalokat, sőt Sanabria a Barca legnagyobb tehetsége fájt 4,5-be...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.03. 18:08


UFFICIALE: Roma, Florenzi si lega al club giallorosso fino al 2019 :!: :)
neto nem hosszabbít a fioval, ez hivatalos, úgy hogy sanszos hogy jövőre ő lesz a kapusunk :S

Roma, resta viva l'idea Pasqual: l'alternativa è Baba dell'Augsburg
erre a babára meg azt mondják qrva jó játékos, ergó akkor nem fogjuk megvenni, mert tuti hogy sokba fája.

és állítólag nagyon közel vagyunk ezequiel ponce leigazolásához is, argentinok tutira veszik, hogy hozzánk igazol.....
van még pletyka jackson martinezről, dybaláról, de ezekre tömören ennyi komolyság, valóságtartalma :arrow: :lol: :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.03. 16:09


még hogy nem ittak mi? :D :D :D
tetszik az ilyen hangulat a csapatnál, imádom az ilyen videókat nézni :)
és az ilyenekért kell De Sanctis meg Borriello a csapatnak :D :D
és még a zene is k.rva jó:
https://www.youtube.com/watch?v=yI1-RERFJMs


Ibra nemet mondott:
http://www.90min.com/it/posts/1711551-r ... _aid=35121
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.03. 13:47


Szerintem majdnem mindenki ott volt, mert Strootman látszik az egyik képen és utána Pjanicnak és Strootmannak mintha lenne közös képe. De lehet az már másik nap. Na meg Cole-nak és Holebasnak is van közös képe, teht lehet ők is ott voltak csak a zenés mutatványban nem voltak benne. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.03. 13:23


nem hinném, hogy elutaztak volna. 1-én 1/2 3-kor már edzés volt....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.03. 13:16


Az nem volt ott aki hazautazott a családjához. Így aztán arról is megtudhatták hogy üres a kecója aki nem twittelte ki.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.03. 13:08


az össze olasz ott volt (kivéve DDR...) + Naingolan, Ucan, Paredes.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.01.03. 10:13


Ezek azért jó jelnek tűnnek számomra.Kik nem voltak itt? Az afrikaiak és a muszlimok, érthető okokból.
Ja,meg Cole. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.01.02. 20:59

MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.02. 20:39


feree80 írta:
fogkefe1 írta:Sab papa ha elsózza a felesleget akkor nagyon megdícsérem.
Amúgy Strootman nem tudom mennyire hiteles a forrás, de a bleacherreport szerinti nyilatkozata Strootmannak azt sejteti, hogy lelép. Destro is távozhat. Kb ők ketten. Ja és a Leverkusennel 10 millióban állapohatunk meg Jedvaj árában. Az azért szép summa lenne érte, duplájáért menne el.

akkor eladjuk destrot januárban?
:)

völler nyilatkozott, irreális jedvajért a 10 milla, szal akkor ezzel ez is eldőlt, a németeket nem lehet levenni mint a hülye angolokat.

hát akkor ez a gyerek kuka(mármint ne adjuk el), mivel másfél éve 4,5 millióért jött. Transzfermarkt szerint 6,5-öt ér és nem is tudom 19 évesen nem akarnak érte 10-et adni? Akkor térjünk vissza rá nyáron vagy jövőre.

Amúgy az a baj, hogy nem látom Destro utódját. Mármint nyílván Jackson Martinez álom nem fog jönni. Olcsóbban pedig kit? Denis? 3 gólt lőtt idén kétszer annyi játszott perc alatt mint Destro. Bergessiot megvette 3 millióért a Samp nyáron, erre nem is játszatják. 20 perceket ha kap meccsenként, gól nélkül áll.
Vagy messzebb kell nézni és megint Finnbogasson vagy valaki hollandból?
Destro-Fáraó cserébe viszont szerintem mindenki benne lenne, igaz eddig a Fáraó negyed annyi gólt lőtt mint Destro.

Szerk. Dybala jó lenne, 2 és fél éve folyamatosan játszik a Palermoban. 20 millió körül hozható lenne.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fogkefe1 2015.01.02. 21:01-kor.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.02. 19:50


fogkefe1 írta:Sab papa ha elsózza a felesleget akkor nagyon megdícsérem.
Amúgy Strootman nem tudom mennyire hiteles a forrás, de a bleacherreport szerinti nyilatkozata Strootmannak azt sejteti, hogy lelép. Destro is távozhat. Kb ők ketten. Ja és a Leverkusennel 10 millióban állapohatunk meg Jedvaj árában. Az azért szép summa lenne érte, duplájáért menne el.

akkor eladjuk destrot januárban?
:)

völler nyilatkozott, irreális jedvajért a 10 milla, szal akkor ezzel ez is eldőlt, a németeket nem lehet levenni mint a hülye angolokat.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.02. 19:21


Sab papa ha elsózza a felesleget akkor nagyon megdícsérem.
Amúgy Strootman nem tudom mennyire hiteles a forrás, de a bleacherreport szerinti nyilatkozata Strootmannak azt sejteti, hogy lelép. Destro is távozhat. Kb ők ketten. Ja és a Leverkusennel 10 millióban állapohatunk meg Jedvaj árában. Az azért szép summa lenne érte, duplájáért menne el.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.02. 17:16


Semmi gáz, 7 év múlva összeáll a Totti, C. Ronaldo, Messi csatársor :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.02. 15:18


:DDD Úgylátszik már mindenkinek feltűnt, hogy bármeliyk ingyenhozható nyugdíjasra rárepülünk. :D
Amúgy tényleg Garcia nyártól mehetne a New York City FC-hez. David Villa, Lampard tuti megy oda, elviszik még Gerrardot, Ibrát, Cole, Terry, Agger, Cech, DDR, Glen Johnson, Boriello. Aztán egyből bajnokok is. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.02. 14:18


CALCIOMERCATO. Per il futuro di Gerrard c'è anche la Roma

nyihahahaha, ez ugyé viccc :) :) :)
amúgy pont azt akartam írni amit mcsabi is írt
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.01.02. 13:54


Amerikába megy. Garcia vajon szokott álmodozni ilyesmiről? Ott összerakhatná 35-ös átlagkorú álomcsapatát.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.02. 12:36


Gerrard elhagyja a poolt év végén. Remélem Sabi most nem kapcsol :D. Bár mókás lenne egy Gerrard, Ibra, Totti xD
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.02. 11:13


De még ez sem lenne baj! Jó üzletet csináltunk Lamelából is meg Marcosból is. És ők bizony megkapták a maguk lehetőségét, mert olyan színvonalon nyomták. Én azt nem értem, hogy miért nincsen kommunikáció Sab és Rudi között!

-Figyelj Rudi! Találtam egy ilyen srácot! Pénzt tudnánk belőle csinálni. Ez a klub elvárása is felénk. Ha elhozom akkor tudod játszatni? Van olyan minőségű a gyerek?

V1:
- Sab! Hozd el, mert látok benne fantáziát és a kupasorozatokban tudom hasznát venni a srácnak, s talán a kis csapatok ellen is bevethető lesz, míg a sztárjaink pihennek.

V2:
-Sab! Ne hozzál ide senkit, mert úgy sem fogom játszatni, hiszen te is tudod, hogy magasak az elvárások és most nem fér bele, hogy próbajátékot biztosítsak egy-egy lehetséges tehetségnek, és azért, hogy a klub pénzt adjon érte, ráadásul csak a padot koptatja felesleges.

És ha megbeszéltek valamit, akkor Rudit számon kell kérni!

Azt viszonylag nehezen tudom elképzelni, hogy Rudi megkérdezése nélkül hozzanak ide bárkit is és varrják az ő nyakába...Tehát valahol elcsúszik a kommunikáció vagy nincsen számon kérve Rudi.

S ha ez az egyesület filozófiája, hogy találjunk tehetségeket és adjuk tovább őket Európának, akkor Miért nem szólnak rá Rudira felvállalva a felelősséget, hogy játszassa a fiataljainkat sűrűbben. Különben nem, hogy az értékük nem nő, de még csak a nevüket sem fogják ismerni....:( Aztán mehetnek valahova valami bartell keretein belül.

Ez így nekem nem kerek...Nagyon nem... Közben meg Destrot hitegetjük mindennel, hogy maradjon. Most leírom ide. Tetszik, tetszik! Nem tetszik, nem tetszik! Egy kiöregedett Drogbával többre mennénk, mint a idióta állandóan a törpesapkája alatt vigyorgó, kerti törpe Matyival!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.01.02. 10:12


mcsabi írta:10000 csodagyereket is igazolhatunk, ha rudinál egyik se játszik és mindegyiket valami üzletbe bevonva tovább is adjuk az első adandó alkalommal (lásd n. lopez, ucan...)

igen ez így van. ez a klub politikája, olyan ajax 2.0 butított verzió. azzal a különbséggel, hogy meg se próbáljuk kinevelni, kukázunk dél- amerikából. nyilván üzleti alapokra van helyezve minden. olcsón, venni drágán eladni. lásd Lamela, Marcos...nem rossz az ötlet olyan szempontból, hogy ez biztosítja anyagi hátteret, plusz a BL- szereplésben bíznak. a dolog ott fut vak vágányra, amikor ezek a 17 éves "új messik" ülnek a padon. így senki nem látja őket. ők ugródeszkának használják a Romát, azért jönnek európába, hogy majd a realban, cityben stb. játszanak. egy Romából mindezt könnyebb elérni, mint egy San Lorenzoból, a vezetőség pedig pénzt remél belőlük. az ASR még mindig nem célállomás.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.02. 09:59


Bebaszcsizv kifordult a bokája? Engem már nagyon irritál a jelenléte! Sárga mellényt rá és ha keményen eddz, de csak akkor a SUD elött szedheti a labdát! Kb ennyire tartom!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.02. 03:35


akkor tévedtem a carpival kapcsolatban...
ha destroval végigpadoztatja garcia a szezon 2dik felét, akkor nyáron még 15 millát se kapunk érte, nem mintha most bárki is akarna érte ennyit fizetni, ráadásul tán meg is sérült?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.01. 23:29


Rudinak elment az esze??? Nem lehet ennyire vak! Vagy ennyire csórók lennénk, hogy nem tudunk hozni egy épkézláb csatárt a helyére?? Ez egy picit vicc kategória ha igaz....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.01. 22:39


a kapitány szervezésében majdnem a fél keret (Destro, Florenzi , De Sanctis, Nainggolan, Astori, Iturbe, Borriello, Balzaretti, Paredes) együtt szilveszterezett - de csak szolídan, mert du. már edzés volt
http://roma.repubblica.it/sport/2015/01/01/news/il_capodanno_dei_giallorossi_alla_festa_di_totti-104129801/

Castan meg otthon lábadozik :D
http://romanews.eu/it,a136757/Il-Capodanno-Di-Castan-Dopo-Tanta-Sofferenza-Finalmente-Un-Po-Pace


egyébként azt írják, hogy Reudi meggyőzte destrot, h. szükség van rá, úgyhogy ne akarjon sehova menni, maradjon nyugodtan a seggén (a kispadon.... :lol: )
és állítólag a MU mellett a Real is érdeklődik Strootman iránt. (lehet licitálni.... :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.01. 22:03


Mercato open...Mára vártam az Ibra bejelentést.... :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.01. 19:44


10000 csodagyereket is igazolhatunk, ha rudinál egyik se játszik és mindegyiket valami üzletbe bevonva tovább is adjuk az első adandó alkalommal (lásd n. lopez, ucan...)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég

cron