Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.13. 19:25


cejas írta:Egyre világosabb, hogy valamit nagyon nem jól csinált Sabatini a kölcsönökkel. Caprarit fél évre adta kölcsön aztán most imádkozhatja vissza a Pescaratól. Az elég jó szezont letudó Florenzi feléért másfél millát és Pettinarit akarja a Crotone. Borini felét pedig botorság volt megvenni, ha nem vesszük meg a másikat.
Ha úgy gondolták, hogy Caprari ér valamit, akkor miért adták oda a felét egy millióért a Pescaranak? Saját magunkat sz*vatjuk azzal, hogy vissza kell vásárolni a saját tehetségeinket, mármint ha akarjuk...

Neme olvastam a kacsát, de Florenzi visszahozatala mért lenne nehéz?! van kontraopciónk, szal ha a Crotone megveszi felét, mi meg utána élünk az opcióval, ennyire egyszerű ez. :wink:
Caprarit én se értem, hogy mit is akarunk/akartunk vele, bár megjegyzem, bármennyire is bonyolultnak, nem egyszerűnek tűnik ez a közös tulajdonlás, a másik klubnak pont ígg fűződik érdeke ahhoz hogy játszassa a más csapat(Roma) játékosait, mint ha csak kölcsön venné....
Borinit tudtommal meg akartunk venni, sőt úgy emléxem, januárban a Roma azt kommunikálta hogy megvettük, de jött a Parma válasza, hátrább az agarakkal, csak a felét.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.13. 19:09


Tényleg elég tré egyelőre ez az Eriksen, bár ha hinni lehet a pletykáknak, maradna még 1 évet a hollandoknál......
Ilyen éhenkorászokat meg mint Flamini(money) és Dossena qrvára el kell felejteni. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.13. 19:06


cejas írta:Ez az Eriksen srác elég gyér eddig az EB-n. Hiába "Roma szurkoló" - ez zéró eddig... Jó hogy nem vesszük meg! :D

hát azért 20 éves, kölök még,engem sem győzött meg eddig ne aggódj, csak azért én a 18 gólpasszos statot nem írnám le ilyen gyorsan, de sokkal többet vártam tőle, folyamatosan hátrafelé játszik, nem szóltak neki, hogy ő irányít? :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.06.13. 18:29


Egyre világosabb, hogy valamit nagyon nem jól csinált Sabatini a kölcsönökkel. Caprarit fél évre adta kölcsön aztán most imádkozhatja vissza a Pescaratól. Az elég jó szezont letudó Florenzi feléért másfél millát és Pettinarit akarja a Crotone. Borini felét pedig botorság volt megvenni, ha nem vesszük meg a másikat.
Ha úgy gondolták, hogy Caprari ér valamit, akkor miért adták oda a felét egy millióért a Pescaranak? Saját magunkat sz*vatjuk azzal, hogy vissza kell vásárolni a saját tehetségeinket, mármint ha akarjuk...

Kadlec és Gebre Salissier, a csehek két szélső védője azért olyan mély nyomokat nem hagyott bennem. Főleg az utóbbi jobb hátvéd helyére van egy olasz és egy francia u21-es válogatottunk. Nem hiszem, hogy a cseh-etióp minőségibb lenne. Egyre inkább látszik a kis pénzből halászás. Viszont akkor a fiatalokból kellene meríteni és a középszert hanyagolni, ill. egy-két nagyobb igazolást bezsebelni - ennek több értelme lenne.

De Rossi szerintem csak ideiglenesen játszott középhátvédet. Jól olvassa a játékot, jól helyezkedik és a labdakihozatallal sincsenek gondjai. Ideális a technikailag túlképzett viszont alacsony és törékeny spanyol támadókkal szemben. Más lenne viszont a helyzet egy jól fejelő erőcsatárnál, mert azt már nehezebben venné fel mind test-test elleni, mind fej játékban.

Ez az Eriksen srác elég gyér eddig az EB-n. Hiába "Roma szurkoló" - ez zéró eddig... Jó hogy nem vesszük meg! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.06.13. 17:45


fradista romanista írta:Hogy mik vannak....
A Milan-nál Berlusca lánya, barbika nekiállt rendet csinálni. Vágni akar a költségeken egy cseppet. Ennek keretében összerúgta a port Galliani-val, akit le akar cserélni. Ráadásul a helyére a Roma főnökét, Fenucci-t szemelte ki, őt akarja elcsábítani :D


Inkább az apját kellene leszoktatnia a kurvázásról, meg a kenőpénzekről, jó sokat megspórolhatnának. Továbbá jobban tenné, ha Pato fitetéséről is szakmai alapon döntene és nem az orgazmusai után fizetne neki. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.13. 16:44


Hogy mik vannak....
A Milan-nál Berlusca lánya, barbika nekiállt rendet csinálni. Vágni akar a költségeken egy cseppet. Ennek keretében összerúgta a port Galliani-val, akit le akar cserélni. Ráadásul a helyére a Roma főnökét, Fenucci-t szemelte ki, őt akarja elcsábítani :D

https://www.google.hu/search?q=barbara+berlusconi&hl=hu&client=firefox-a&hs=auq&rls=org.mozilla:hu:official&prmd=imvnso&source=lnms&tbm=isch&ei=87TYT9vJCYPIsgaqqcTDDw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CEgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=912
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.06.13. 13:45


bigg írta:Mire gondolsz, arra hogy sok csapatnál volt?

igen + úgy látom vissza-visszatér korábbi csapataihoz. a wikiről van a lista és ott látok egy 4-3-3 at mutató mágmestáblát is...
ez már a mi felállásunk is lehet ?

más : én a trialfootball on követem az átigazolási híreket : pl http://www.tribalfootball.com/articles/ ... ni-3235621

hol lehet többet megtudni a roma ról , ami nem forum hanem valamivel hivatalosabb ? vagy a többi európai nagycsapat ( chelsea, man untd, barca , city ..stb..) mellett
a roma érdeklődése "eltörpül" ??

üdv
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.13. 13:37


Mire gondolsz, arra hogy sok csapatnál volt?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.06.13. 13:24


--> nem akarok szpemmelni,de ez azért nem mindennapi :

Teams managed
Years Team
1981–1983 Palermo (youth)
1983–1986 Licata
1986–1987 Foggia
1987 Parma
1988–1989 Messina
1989–1994 Foggia
1994–1997 Lazio
1997–1999 Roma
1999–2000 Fenerbahçe
2000 Napoli
2001–2002 Salernitana
2003–2004 Avellino
2004–2005 Lecce
2006 Brescia
2006 Lecce
2008 Red Star Belgrade
2010–2011 Foggia
2011–2012 Pescara
2012– Roma
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.13. 10:37


Szóba hoztak minket Flaminivel, 28 éves védekező középpályás. Hát nem tudom, a Milánban nem sok vizet zavart. :roll:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.06.13. 01:09


Xaba írta:Én is LE mellett voltam végig, és vagyok most is! Kissé szkeptikus vagyok ZZ-vel kapcsolatban, DE mivel mindenki ilyen meggyőzően érvelt, ezért kissé meggyőztetek:) Remélem jó lesz! Ami Borinit illeti,

Én is LE mellett voltam, de nagyon örülök ZZ-nek! Kb. akkor lettem nagy Roma szurkoló, amikor edzőnk volt. Addig csak szerettem a csapatot. Akkor elkezdtem minden lehetséges ponton nézni a Roma-t. Tehát ZZ okozza ma is a családi csend kéréseket minden héten legalább 110 percre! :)
Borininek meg maradnia kell itt. DDR szerintetek végig hátul játszik majd az EB-n? Én ennek nagyon örülnék, végre itthon is békében érezhetném a 65 gólt lövőcsatárok mögött a kapunkat...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.06.12. 23:56


Miért ilyen komplikált az olasz piac ???! Nagyon tudnak idegesiteni ezek a közös tulajdonban lévő játékos, kötelező opciós kölcsön játékos, opció a fele tulajdonára kölcsön játékos... ilyen marhaság is csak olaszban van...
Van ugyebár egy nagyon ügyes fiatal középpákyásunk, Florenzi aki most kölcsönben volt Coronteban. Opciójuk van a felére amivel élni is akarnak csak azért hogy aztán sokkal több pénzért visszaadják Romának... jó hogy minket mindenki hülyére vesz....
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.12. 19:07


Én is LE mellett voltam végig, és vagyok most is! Kissé szkeptikus vagyok ZZ-vel kapcsolatban, DE mivel mindenki ilyen meggyőzően érvelt, ezért kissé meggyőztetek:) Remélem jó lesz!
Ami Borinit illeti, ő akkor tarolt, mikor Oszi sérült volt..... .. "ha érted mire gondolok".. :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.12. 17:59


Zemanról én addig nem mondok semmit amíg el nem telik 2 hónap, LE-t itt védtem folyamatosan, hogy de majd jó lesz meg mittomén pozitívkodtam, mostanra tanultam a dologból, majd meglássuk :) Borini meg egyszerűen kell, nem értem ha jól teljesít és van benne potenciál miért kell elherdálni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.12. 16:25


francesco írta:
Xaba írta:Ha Borinit nem veszik meg, valakit nyakon verek..


Akkor én is.


Én is...;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.12. 15:32


Xaba írta:Ha Borinit nem veszik meg, valakit nyakon verek..


Akkor én is.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.12. 15:20


Ha Borinit nem veszik meg, valakit nyakon verek..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.06.12. 14:55


Igen, kicsit én is úgy érzem, hogy túlzott ez az optimizmus, viszont ez a rengeteg eredménytelenség és sz*r játék után kell már jönnie a jónak is. Én valamiért nagyon bízok most! Mondjuk lehet pofára esés lesz, de akkor már tényleg nem tudom ki tudna segíteni a csapaton. És most ezt mégegyszer leírom, én az élvezhető, hajtós fociról beszélek! Nem Scudetto-król meg BL-ekről álmodok, csak végre CSAPATOT szeretnék!!!
:ultra: :ultra: :ultra:
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.12. 14:46


Zeman kezét lassan már aranyba öntjük, teszem hozzá hogy látatlanul... :cry:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.06.12. 11:06


Szimpatikusak Zeman nyilatkozatai. Határozott, lényegre törő, magabiztosnak tűnik, remélem a csapatunk is ilyen lesz! ;)
Nem Scudettoról álmodozok, de végre szeretnék focit látni, és nem csak egy, illetve fél meccs erejéig! És amire mindenképp nagyon vágyok (vágyunk), sok rúgott gólra! ;)
Azért Borini maradhatna, nem szeretném ha még kevesebb olasz lenne a gárdában. Meg aztán még lehet is belőle valaki Zeman keze alatt.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.11. 21:19


feree80 írta:
fradista romanista írta:Zeman még a múlt heti sajtáján erről azt mondta, hogíy ő DDR-r továbbra is a középpályán képzeli el, de a megfigyelők szerint DDR tegnapi teljesítménye azért megfontolásra késztetheti.

Azaz igazság, én annyira nem örülök neki hogy a védelem közepén játszik, neki a kpályán a helye, deha abból indulok ki, hogy még fiatal korában támadó kp-t játszott, majd belső kpályást, utána Dm-et, meg a védelem előtt vmiféle regista szerepben, szal azért átfut az agyamon milyen lenne hosszú távon egy Burdi, DeRossi belső védő páros..... :)


Hmm... tehát egyre hátrébb szorul... Jövőre kapus lesz? :lol: :lol:


bence írta:Zeman azt mondja, hogy visszaállítja a dupla edzéseket. Akkor ezek szerint eddig napi egy edzés volt? Megszakadhattak a játékosok....
És csodálkoztunk, hogy miért nem tud a csapat tartósan jól játszani.

Azért nem egyik napról a másikra.. És a keményebb edzés, szerinted jót tesz. Így fejlődnek majd a fiatalok, jó fizikumuak lesznek, bírnak egész meccsen futni.. De én az eddigi nyilatkozatokból úgy veszem észre, hogy a taktikánk kontratámadás lesz..

calderoni írta:
feree80 írta:ahogy innen a távolból meg tudom ítélni a fio helyzetét(pláne pradéval :D ) sztem jobban tette volna ha marad a cataniánál, de majd a köv.szezon eldönti. :wink:

én se értem miért előrelépés ez számára, kb. ugyanaz a szint, csak a Catania lényegesen motiváltabb csapat.

Háhá, honnan veszed, hogy előre akar lépni egyáltalán?:)))

erről ez jutott eszembe:
Isten óvja a Királyt !

Állati jó:))

Amúgy vajon DDR-nek van beleszólása, hogy hol akar játszani:)) ?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.11. 20:42


és vajon ki tudja hogy miről beszéltek? többen ültek ott mint ők ketten? elmondták miről beszéltek?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.06.11. 20:11


fradista romanista írta:állítólag nagy hallgatások között nosztalgáztak egy keveset, a capitano mesélt a caspat idényéről, és megdumcsizták ZZ ötletét, hogy mint régen nála, most is a támadó trió bal szélén játsszon majd Ferkó. már csak azért is, mert középen több rugást kapna, amitől meg szeretné óvni.


erről ez jutott eszembe:
Isten óvja a Királyt ! :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.11. 19:34


Félreinformálsz!
nem vacsiztak, ebédeltek! :)
mégpedig itt: http://www.checcoscapicollo.it/

állítólag nagy hallgatások között nosztalgáztak egy keveset, a capitano mesélt a caspat idényéről, és megdumcsizták ZZ ötletét, hogy mint régen nála, most is a támadó trió bal szélén játsszon majd Ferkó. már csak azért is, mert középen több rugást kapna, amitől meg szeretné óvni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.11. 18:30


Trigoria írta:Ez nálam azt jelenti, hogy itt is ott is fog játszani. És nem baj ez.

A két edzésről meg nehogy az legyen a vége, hogy Feri haza se jön Miamiből :D


Szerintem azt jelenti, hogy kp-t szeretne vele játszatni, de várjuk meg az igazolásokat.
A hírek szerint Ferivel tegnap már volt egy romantikus két órás vacsorája Zemannak. Amolyan baráti...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég