Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.22. 11:08


FM-be tényleg van erre sansz..... :) :) :) valóságban mindez amit írtál, a nullához konvergál.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.22. 09:51


IlPrincipe írta:Lehet szentségtörés lesz, amit írok, de pl most miért nem merül fel Deschamps neve? Tavaly volt róla is szó, most egyáltalán nem. Mondjuk nem követtem, nem tudom hol és mit csinált az elmúlt egy évben, de Montellánál ő is jobb! Montellát nagyon nem kívánom a kispadra.



Hasonloan latjuk a hejzetett mert nekem is nagyon be jonne ha jovore o ulne a kispadon.
de nalam meg most is Capello lenne a favorit aki szerintem hejere tudna rakni a nagykepu SZTARJAINKAT (lasd:Osvaldo stb)
Mar nagyon varom a fejlemenyeket
de egy valamiben mind egyet ertunk CSAK MONTIT NE
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.05.22. 09:48


Akkor jöhet Zeman + Drogba, illetve a védelmet egy pöttyet megerősítjük. Nagyon nem szükséges, mert ha az előbb felsorolt 2 úriember érkezik akkor úgyis többet rúgunk 1-2-vel mint amennyit kapunk.
Komolyra fordítva: Monti remélem tényleg nem jön, akkor bárki más a jelöltek közül, Drogba lehet hogy nem a leggólerősebb csatár manapság, de benne azért tényleg mindig ott van a veszély, és ha helyzetbe tud kerülni akkor az gól. Oszinak is volt lehetősége bőven. Ha tényleg van lóvé a csapatnál, akkor adni kell neki egy 1+1 éves szerződést (ő sem fiatal már).
Bojannal jók lennének elöl.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.22. 09:12


Deschamps idén kicsit megégett a Marseille-el de tény, hogy nem lenne rossz megoldás. Van egy olyan érzésem hogy Zeman lessz az edzőnk, csak még megvárjuk, hogy végetérjen a seria B, Pescaranak van még egy mérkőzése 27-én. Én örűlnék neki, pörgős kis meccseket látnánk jövőre :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.22. 08:14


állítólag Baldini továbbra sem lelkesedik Montelláért, és vannak még az eddig így-úgy felmerült nekeven (Villas Boas, Bielasa, Zeman) túlmenően is jelöltek. Pld Pea, a Sassuolo és Rodgers, a Swansea edzője.
mindenesetre Sabatini május 13-án Cesenában azt igérte, h. legfeljebb 1 hét - 10 napon belül lesz új edző...... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.22. 07:41


Drogba elhagyja chealset nagyon nagyon le kene ra csapni
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.22. 06:42


nekem meg az egyik cipőm fűzője olyan, mint palacio tincse :D
nem értem Zemanról miért szálltak le, őt már nem akarjuk idecsábítani? őszintén szólva neki örülnék a legjobban
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.21. 23:37


ha a roma hivna, nem hiszem, hogy eltudnák vinni és hogy menne
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.21. 22:55


amugy meg Caprarit lehet vissza sem tudjuk hozni mert a Pescaranak opciója van rá hogy megvegyék 3 évig 1,2 milla...állítólag ilyen is van a szerződésbe ha végleg akarják...és lehet h akarják..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.21. 22:36

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.21. 18:50


reaosns(Roma bella) írta:a 2. gólja Caprarinak nagoyn szép...nekem már akk is tetszett mikor nálunk volt. van lehetőség a gyerekbe..sokal több mint Vivianiba


Egy támadó középpályást ne hasonlítsunk össze egy védekezővel. Caprari feladata a kreativitás, az assziszt és a gól; Vivianinál a helyezkedés és a labdaszerzés. Félreértés ne essék Caprariban van fantázia, csak egy kicsit érnie kell.

Caprari csereember volt a Pescaraban. 14 meccsből 7-szer kezdett, mind a hétszer le is cserélték. 14 meccsből 3 gól nem rossz kiegészítő emberként, de a Crotonéban a 21 éves Florenzi kicsit többet alkotott idén: 34 meccsen 11 gól és 2 assziszt - azt hiszem őt sem lenne hülyeség visszahozni.
Stoiannak sem volt rossz szezonja a Bariban (28 meccs, 5 gól, 2 assziszt). Antei is játszott 19 meccset a Grossettoban, bár 20 éves védőket nem szokás még a padra sem ültetni.

Én visszahoznám Bertolaccit Greco helyére, egy idényre csereembernek - csak kipróbálni. Grecoért valami alamizsnát is kapnánk egy Parmatól, Genoatól vagy Fiorentinától, ráadásul Bertolacci annyit biztos tud, mint Greco.
A másik Crescenzi, aki végignyomta a szezont a Barival, JOBB BEKK(!) és 18-szoros U21-es válogatott. Nem tudom idén miért engedtük el és nem játszattuk Rosi, Taddei, Perrotta, Cicinho, Cassetti és még isten tudja ki helyett.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.21. 16:49


CaPy írta:Palacio ...kozsó féle játékos...


Áááá, de miért kozsó? :) , nem is elöl hordja a tincsét mint kozso anno.
Ilyen tincse mint Palacionak van, Lamelanak is volt, 10 éves kora körül (nekem is, szintén 10 éves korom körül).
Steven Seagal-nak is volt, csak ritkán fonta be, de az egyik filmjében úgy hordta.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.21. 16:36


állítólag a Pescara tulaja azt tervezi hogy megveszi Caprari felét, megtehetik, ráadásul még kontraopciónk sincs rá(de gáz?!), vagyis ha a Pescara megvenné, nem tudnánk rögtön visszaboltolni.....
Állítólag Sab nem kérte, kért infókat Verrattiról a Pescarától......

Pizza meg ne jöjjön, de gáz!
ezek alapján J.Sergio, Brighi és Boris is visszatérhet, no itt és akkor viszont komolyan remélem hogy Sab átnyúl majd a leendő edző(valszeg Monti feje felett) és megszabadulunk mindtől........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.21. 15:57


Egy edző elment, és Pizza újra kinyitotta a száját... :evil:
nem szeressem az ilyet

Mancini folyamatosan a segítségemet kérte és arról faggatott, hogy a Románál mit hogyan csináltunk 2010-ben az Interrel szemben. Úgy érezte, hogy a hatalmas tapasztalatommal segíteni tudok neki és úgy tekintett rám, mint egy csodatevőre.
Még szerencse hogy nem hallgatott rá, és bajnokok lettek. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.21. 14:04


Mi van ha csak azért adtuk kölcsön Pizzarot és Boriellot, hogy lelkileg felkészüljenek a bajnoki címre? :D :D :D (persze nem gondolom komolyan nyugi)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.21. 12:27


slider írta:Úgy néz ki, hogy Palaciót viszi az Inter. Fellélegezhetünk, ha összejön. :D


Yessss....Lesz az INTERNEK egy KOZSÓJA..:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.21. 11:54


Úgy néz ki, hogy Palaciót viszi az Inter. Fellélegezhetünk, ha összejön. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.21. 11:36


Pizarro nyilatkozott, hogy a nyáron visszatér a Roma keretéhez és szeretné itt befejezné az európai karrierjét.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.21. 10:10


Juan mehet isten hirevel de ez a gyerek Thomas Jaguaribe Bedinellit 9 mecsen 0 gol tamado kozepajas es csatar szoval nem lehet valami nagy penge bar meg csak 19.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.21. 07:06


éhgyomorra ekkora ordas marhaságot! :lol:
Per sbloccare Montella, possibile l'acquisto di Gomez, Barrientos, Lodi o Spolli
vkik szerint cataniát akarunk másolni..... :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.20. 23:43


AVB-nek a Pool ugyanaz az a szint most kb mint a Roma (tulajban, tudásban, helyezésben stb)
amelyik csapat előbb csap le rá, azé lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.20. 23:22


nem semmi. A Toro mellett Zeman Pescarája is feljutott az A-ba. A capitano már gratulált is az öregnek.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.20. 21:36


a 2. gólja Caprarinak nagoyn szép...nekem már akk is tetszett mikor nálunk volt. van lehetőség a gyerekbe..sokal több mint Vivianiba
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.20. 21:13


Elég fura, hogy néhányan elkezdték ezt a Di Matteot ajnározni, annyit ért el mint Avram Grant, ok nem annyit, mert Di Matteonak volt olyan szerencséje, hogy Terry nem játszhatott és így nem csúszhatott el a 11-esnél, ezért nyert BL-t Matteo, Grant meg nem...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.20. 21:08


Caprarinak 11 meccsen 3 gólja van, 18 éves, nem mondom azt, hogy vissza kell hozni, mivel sztem még 1 évet tovább pallérozódhatna Zeman kezei alatt a Serie A-ban, de ismerve a Romát, sztem az lesz, visszahozzuk, kevés lesz, majd kölcsönadjuk ismét vhova, még véletlenül se oda, ahol megtalálta a helyét/számítását, de ne legyen igazam......
Továbbra is tartom, több van benne mint Vivianiban.
http://www.tifosando.it/sampdoria-pesca ... -da-pozzi/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég