Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.28. 14:40


BRÉKING
Krkic már a reptéren van, és megerősítette, hogy immár hivatalos, megy a Milanba.
nagyon sajnálom. (azt meg pláne, hogy így már nem tudok neki jó szívvel sok sikert kívánni....)

nem is értem igazán a dolgot: hogy lehet pont egy konkurrensnek adni???????
vagy annyira biztosak benne, hogy nerm fog ott beválni????????????????

(amúgy az volt róla sokáig a vélemény, hogy most jött el az ő ideje, és hogy éppen, hogy pont neki való lesz ZZ játékrendszere)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 14:31


Közben Pique boldog szülinapot kivánt Bozsnnak és sok szerencsét kivánt neki a Milanhoz....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.28. 13:28


No akkor vegzuk at ujra elolrol, bar a fooldalon volt egy cikk, ami leirta, persze az akkor jelent meg amikor leigazoltuk. Leigazoltuk 12millio euroert. Ezen a nyaron a barcanak LEHETOSEGE van (mert meg tart a huspiac) visszavenni 17 milkaert. Jovo nyaron a Barcanak KOTELESSEGE lesz visszavasarolni 13 millio euroert. Ha viszont Bojannak nagyon jo ideny lenne, akkor a Romanak van egy OPCIOJA miszerint kifizet 28 millio eurot a barcanak (ami ekkor nem fizeti ki a 13 milliot) es ezaltal megvenne Bojant. Ebben az esetben a barca nem tehetne semmi mast mint hogy jo utat kivan Krikicnek.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 13:25


dkban találtam, forrást nem tudok
Barca have an obligatory clause to repurchase the attacker for €13m at the end of the 2012-13 campaign, but it's not yet know how his imminent move to Milan will affect this clause.

amennyire összevették a nadrágszíjat a spanyol bajnokságban igazolásokkal kapcsolatban, meg Bozsan játékát elnézve, a Barca kizárt hogy ki szeretné ezt nekünk fizetni, én ha a helyükben lennék, amint kölcsönadja a Roma a játékost a Milannak, gözerővel megtámadnám a szerződést, keresnék, kutatnák vmi kibuvó után, hogy ne keljen fizetni......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 12:53


francesco írta:
jnzsblzs írta:
francesco írta:És egyáltalán hogy lehet egy eleve kölcsönjátékost kölcsönadni? :roll:

Hatszazkilecvenharmadjara is le kell szogezni hogy jogilag Bojan nem kolcsonjatekos. Csak van egy kotelezo ervenyu visszavasarlasi opcioja a Barcanak. Ergo o most a MI TELJES JOGU JATEKOSUNK. Tehat akar kolcson is adhatjuk. (nem kene)


Köszi, viszont akkor nagyon kiváncsi leszek, hogy ha eladják, mennyit fognak kapni érte.

kölcsön vételről szól a szitu, ne, ne kérdezd, hogy és mint, mert nem tudom.... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 12:51


jnzsblzs írta:
francesco írta:És egyáltalán hogy lehet egy eleve kölcsönjátékost kölcsönadni? :roll:

Hatszazkilecvenharmadjara is le kell szogezni hogy jogilag Bojan nem kolcsonjatekos. Csak van egy kotelezo ervenyu visszavasarlasi opcioja a Barcanak. Ergo o most a MI TELJES JOGU JATEKOSUNK. Tehat akar kolcson is adhatjuk. (nem kene)


Köszi, viszont akkor nagyon kiváncsi leszek, hogy ha eladják, mennyit fognak kapni érte.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 12:21


ide is csak azt tudom mondani mint a dkba, mért hiányzik az nekünk hogy azt a kényelmes poziciót megbolygassuk, hogy most per pillanat még van 2 garnitura támadónk?

Nem igazán értem? bércsökkentés? Sab már 20 millát csökkentett? ennyire fogunkhoz kell verni a garast, hogy még ez se elég?

Akkor menjünk ismét a húspiacra Bozsan pótlóért? hiányzik ez most nekünk, komolyan?
Ez mind olyan kérdés, amit én nem értek.....

De akkor mi maradna

aki alkalmas szélső posztra
Lamela(bár már ebben se vagyok biztos, nem e kp hasznosabb lenne), N Lopez
akit ha nagyon megerőszakolunk alkalmas lehet még szélső posztra, bár a felépítése tipikus középcsatár
Destro, Tallo, Oszi, de uccsónál már visítok a fájdalomtól.
kiköpött center
Oszi, Destro, Tallo, Boris, Totti

Közben minő véletlen, femerült hogy N Lopezt meg a Catania vinné kölcsönbe, persze csak ha ZZ nem számolna velem, azt meg jelen helyzetben kétlem. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2012.08.28. 12:52-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.28. 12:09


bízom benne hogy Zeman tudja mit akar, és tudja kiket akar a csapatban látni
ha elengedjük Bojant, akkor az azért lesz mert nem kell Zemannak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.28. 12:08


francesco írta:És egyáltalán hogy lehet egy eleve kölcsönjátékost kölcsönadni? :roll:

Hatszazkilecvenharmadjara is le kell szogezni hogy jogilag Bojan nem kolcsonjatekos. Csak van egy kotelezo ervenyu visszavasarlasi opcioja a Barcanak. Ergo o most a MI TELJES JOGU JATEKOSUNK. Tehat akar kolcson is adhatjuk. (nem kene)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.28. 12:06


Sajnálnám, ha Borisz itt maradna a szép kis fizujával.
Hátha a vezetők úgy gondolkodnak, ha Borist Sab elpasszolja, akkor valakit lehet hozni a helyére...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 11:58


Ebben az lenne a legnagyobb baromság, hogy nem lenne elég játékosunk a háromcsatáros játékhoz, viszont nálunk maradna Borriello (középcsatár) aki Totti, Destro és Osvaldo mellett nem igen jutna szóhoz és koptatná csak a kispadot. Viszont ha Bojan tényleg megy, akkor ezekkel a játékosokkal több értelme lenne a 2 csatáros játéknak amit meg azért nem értek, mivel Zeman 4-3-3at gyakoroltatott egész nyáron. Nem akarok okostojásnak tűnni de szerintem ez szakmailag rossz döntés lenne a vezetőktől.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.28. 11:36


Ez oltári nagy hülyeség lenne! Nagyon remélem, hogy ennél több eszünk van!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 11:16


feree80 írta:nagyon feszegetik a firkászok ezt a bozsan milan transfert mint lehetőséget......
csak mi jól jöjjünk ki belőle, nekem csak ez számít. :wink:
bár olyan kusza az egész, hogy én már nem is igazán értem, hogy is gondolhatják ezt.....


Galliani nyilatkozott, miszerint ma lezárhatják az üzletet, így Bojan egy évre kölcsönbe kerülne a milanhoz. Azt írják, hogy zeman 4-3-3ba nem illeszkedik bele ami szerintem pont hülyeség mert a barcánál is szélsőként játszott. Ráadásul azt sem értem hogy miért egy közvetlen riválist kell megint erősítenünk és miért nem küldjük inkább spanyolhonba.

És egyáltalán hogy lehet egy eleve kölcsönjátékost kölcsönadni? :roll:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 11:12


nagyon feszegetik a firkászok ezt a bozsan milan transfert mint lehetőséget......
csak mi jól jöjjünk ki belőle, nekem csak ez számít. :wink:
bár olyan kusza az egész, hogy én már nem is igazán értem, hogy is gondolhatják ezt.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 10:23


A margit friss igazolása, Modric első interjújában említi Tottit mint az egyik példaképét. Ilyenkor úgy dagad a mellem egy kicsit 8)
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 09:51


toroszidiszt és jungot ismét elővették a pletykászok, miszerint piris keves lehet egyelőre......mondjuk van nekünk egy taddénk is.......
bozsan tetszik a milannak, de továbbra is él, állítólag ez a malaga vonal......
ha meg akarunk tőle válni, én a helyébe vissza mennék a spanyol bajnokságba, ahol meg tud élni......állítítólag a spanyol visszatérést favorizálja, állítólag

na és közben végre nem délibábot kergetnek pletykaföldön, volt már olyan oldal ami képes volt leírni hogy boris rajtunk marad/hat......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 20:51


a cds is elővette demarcot, egymaga rosszabb volt mint a 2 partjelzője, ők csak a 2 lesgólt meg az elmaradt tizit róják fel neki, na most már én is befejezem a demarcoval való folalkozást, hisz hétvégén úgyis másik bíró vezeti majd a meccsünket..... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.27. 20:44


Gyakorlatilag nem változott sok minden. Tavasz óta már Pallotta vezeti a céget ügyvezetőként. Dibenedetto már csak annyiban volt főnök, hogy ő elnökölte az igazgatótanács üléseit. most már azt se fogja.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.27. 20:10


Hoppá. Ha jól olvasom az angol fordítóval a cikket, Di Benedetto lemondott és a helyére kinevezték James Pallottát.

http://www.laroma24.it/archivio/70733/u ... -roma.html
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 19:40


Trigoria írta:
Egyébként ebbe a Rómába szerintem pont egy Varga féle középpályás kéne aki vissza tud zárni, és meg tudja akadályozni az ellenfél kontráit.
Az pont DDR elvileg

Tudom, tudom :D DDR-re jelen pillanatban szerintem belső védőként nagyobb szükség lenne Castan mellé. Burdi nem fogja bírni az egész évet szerintem. Ráadásul Varga jobb bekket is eljátszik. De az egész csak képzelet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.27. 19:21


Egyébként ebbe a Rómába szerintem pont egy Varga féle középpályás kéne aki vissza tud zárni, és meg tudja akadályozni az ellenfél kontráit.
Az pont DDR elvileg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 17:59


Na Di Mariano szerződést hosszabbított a Leccével..... :)
FElmerült egy két helyen hogy tegnap mért nem Bozsan állt be Lopez helyett, állítólag az a magyarázat, hogy fizikailag még nem volt rendben, készen.....és volt vissza 5 perc a meccsből... :) én meg mindent elhiszek. :)

Közben valami egészen elképesztő pletyka, hír jelent meg spanyolban amit az olaszok is átvettek, vagyis ha a Malaga bejut a Bl-be szerdán(első meccsen asszem 2-0ra nyertek), megvennék Bozsant :O
De hát állítólag tönkrementek, vagy mégsem?!.......:-)

mondjuk az is egy jó kérdés, mi lesz az uru kapussal(az olaszok tényként kezelték hogy jön) azok után hogy kijelentették hogy Stek marad, 3 kapus a kupához meg a bajnoksághoz luxus.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 17:36


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/legiosok/klubot-kereso-magyarok-buzsakytol-varga-jozsefig-korkep-2168185
egy Varga 1,2 milla?
nem hiszem hogy nem férne be atomkezdőnek hozzánk pl, de cserének tuti
ennél csak többért vesszük délamcsi "sztárjait"

Elvileg 2 milliót már ajánlott érte több csapat is, de nem adták. Szerintem 3 millió körül van az az összeg amit elfogadnának.
Egyébként ebbe a Rómába szerintem pont egy Varga féle középpályás kéne aki vissza tud zárni, és meg tudja akadályozni az ellenfél kontráit. Nyilván nem igazoljuk le, de amelyik csapat becserkészi az jó vételt fog csinálni.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.27. 17:02


http://www.nemzetisport.hu/legiosok/klu ... ep-2168185
egy Varga 1,2 milla?
nem hiszem hogy nem férne be atomkezdőnek hozzánk pl, de cserének tuti
ennél csak többért vesszük délamcsi "sztárjait"
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 15:09


kösz Fr

állítólag már ez a Di Mariano biznisz is komplikálódott, eddig csak mi akartuk, de már a nyamvadt milan meg napoly is vinné, mondjuk lehet hogy a gyerek lexarja, mert akár szerződést is hosszabbíthat a visszasorolt Leccével, és ez esetben mondjuk nem a Roma primaverában, hanem a Lecce felnőtt csapatában kergethetné a lasztit, és palérozódna..........

új igazolásról, vagy annak lehetőségéről nem tudok, Boris lökik egyik csapattól a másikhoz, ahány site annyi irányba tart, hol genoa, hol juve, hol fio, hol inter... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 44 vendég

cron