Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.13. 23:16


NDK? :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.01.13. 21:48


lehet taddei helyére akarja lol
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.13. 20:37


Brazil sajtó szerint a Fluminese áldását adta Marquinho kölcsönvételére.......:S
Ha nem tévedek nagyot, akkor róla lehet szó, kp, de minek? Pizza helyére? :)

http://www.youtube.com/watch?v=V4PwrWfD ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.12. 20:03


4-en, de azt azért hozzá kell tennem h nem sok jó meccse volt még nálunk :( bírom meg minden, de megértem akik fanyalognak miatta, nem nagyon tud bizonyítani...
tegnap se volt jó egyáltalán, volt két nagy mentése, ezen kívül meg kétszer miatta nem volt lesen a fio, mer folyamatosan idegen testként mozgott a jobb szélen, amikor a védőink kifelé jöttek, ő feszt befelé szaladt satöbbi :D de Rositól minden körülmények között jobb :D
Cassettivel mi van amúgy??
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.12. 13:18


francesco írta:én örülök annak, hogy cicinho maradni szeretne, mindig is csíptem őt csak vhogy sohasem jött össze neki. annyira még nem öreg és a jobb bekk hiányposzt nálunk, tádéra meg rosira nem lehet építeni, cassetti-t meg nem favorizálja enrique. de lehet, hogy ezzel a véleményemmel egyedül vagyok :-P


én is szeretem (a) Cicit..szal ketten már tuti :Dxd
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.01.12. 13:07


én örülök annak, hogy cicinho maradni szeretne, mindig is csíptem őt csak vhogy sohasem jött össze neki. annyira még nem öreg és a jobb bekk hiányposzt nálunk, tádéra meg rosira nem lehet építeni, cassetti-t meg nem favorizálja enrique. de lehet, hogy ezzel a véleményemmel egyedül vagyok :-P
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.12. 13:00


hátha tényleg ugy alakulna akkor ez tényleg a legnagyobb példa lehetne hogy milyen egy mocskos pénzéhes elk*rvult sport lett a foci...
remélem ez a pénügyi fairplay kicsit vissza szorítja majd az ilyen dolgokat...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.11. 20:01


LOL ha DERossi aláírna a szitihez, az apját is zsebbe tennék, szal kapna egy ifjúsági csapatot angoloknál, még csak véletlenül se baxogathassa az öreget senki, azzal hogy fia itt hagyta a Romába, ezek az arabok, meg mr.x mindenre gondolnak....LOL
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.10. 15:53


jóhogy imádna itt lenni az a majom mint ...itt valószinü több lenne a fizetése, meg jobbak is lennének a körülmények mint egy Parmaba...nem kell már ő a kutyának sem azért nyalizik ennyira. akk inkább már Maxi Lopez...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.01.10. 12:11


Amauri ne akarjon már ide jönni, nem mehetne inkább mondjuk a Parmába? vagy akárhova máshova? :D :D nem szeretem azt az embert, a vezetőségről meg ezekután el lehetne mondani, hogy ért kp-hoz, a védelemhez már kevésbé és legkevésbé a csatárokhoz :D Amauri egyáltalán a fejelésen kívül tud vmit? :D miért nem Nilmar ha már hozunk valakit?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.10. 11:15


Azért durva, hogy Sergionak mennyire nem jött be ez a leccei kaland, 30on túli játékost nem szokás év közben visszahozni, elküldeni esetleg más helyre, ez a fiataloknál dívik..
Most mégis megeshet, hogy Serio más helyre költözik, és Curci kerül Leccébe esetleg Monti kezei alá....
Pizza meg úgy fest, hogy zebra lesz......persze ez még nem 100....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.09. 14:23


ja, a Pescara vitte volna kölcsönbe....a tegnapi meccsbecserélésekor meg mertem volna rá esküdni, hogy egy jó darabig az lett volna az uccsó meccse a Roma mezében....
Mondjuk ha Caprari marad, akár azt is jelenthetné, hogy nem kell Amauri féléktől tartanom, vagyis nem akarunk igazolni csatárt, de hosszú még a mercato, és Lali bőven meggondolhatja magát. :wink:
Amúgy ha Bozsan tudna hozni rendszeresen a tegnapi formáját, és Borini is felépülne, Caprari nem sok sót enne meg a nagycsapatnál.....(amúgy meg hiába van Tallo és Lopez a primaverában, még a firkászok se tudják elképzelni hogy Lali bármelyikükkel is akaná pótolná Oszit...)
Okakát elvileg a Parma vinné/vitte volna, bár edzőváltás volt, lehet hogy az új edzőnek mások az elképzelései, ha mégis oda menne, Borini elletételezésének akár a része is lehet, emellett Svájcból érdeklődik iránta 2 csapat....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.01.09. 14:02


Ugye csak kölcsönről lett volna szó?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.09. 13:52


frissssssssssssss:
LE megvétózta Caprari Pescarába igazolását!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.09. 13:23


Ez bizony a dolgok szerencsétlen együttállása, hogy a tulajdonosváltás miatt a dolog addig húzódott, hogy az új vezetés már ilyen könnyen zsarolható lett.
Még nem tudom, mi lesz a vége, de akár így, akár úgy alakul,nagyon úgy látszik, hogy DDR-ék roppant antipatikus módon próbáltak/nak meg tőkét kovácsolni a klub bizonytalan helyzetéből. Ha nem ez lett volna a szándékuk és tényleg annyira ragaszkodna imádott klubjához, akkor már kb szeptremberben aláírt volna egy kb Totti-szintű szerződést és már rég elfelejtettük volna ezt az egész ügyet.
De mivel nem ez történt, számomra ő is csak egy zsoldos.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.09. 12:39


aláírna ő, de 10 millás kivásárlási záradékkal (ha igazak a pletyik). :twisted: ezt meg a klub nyilván nem írja alá
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.09. 12:05


Egyszerűen megbocsáthatatlan bűnnek tartom ha egy de rossi kaliberű játékost csak úgy ingyé hagy elmenni a klub, arra hogy a szerződését még nem rendezték, nem mentség a klubeladás, ez egyben a régi, az új és a játékos és menedzsere számlájára írom. Ilyen a mai elpénzesült, elqrurvult világban nincsen, hogy reálisan legalább 25 millát érő játékost csak úgy ingyé elengedjen a klub, mindezt úgy, hogy ezzel jótékonykodjon annak az arab szitinek, akinek gyakorlatilag nem számít, hogy kiért, mennyit ad. Csak megjegyzem, a Roma által kínált 6 millával de rossi a Serie A 5 legjobban kereső játékosa közé kerülne, ha ez neki nem elég, baxameg....
Ha nyerni akar vmit, azt még megérteném, de meddig tartana most aláírni, nyáron meg 25-30 milláért aláírni az arabokhoz...csak hogy vmi jót is tegyen azért a klubért, amely már ezidáig is oly sok jót adott neki..
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.01.09. 09:33


ha az a sok ember, aki mind annál a csapatnál maradt volna, aminek a mezét - címerét megcsókolta, ma már nem lenne átigazolási piac :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.01.09. 05:06


Mindenki aki azt hiszi hogy el akar menni annak a figyelmébe ajánlom ezt 0:30-tól: http://www.youtube.com/watch?v=GueAvdan6fo
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.09. 00:25


Szóval sem mondtam hogy az apja marasztalná bármi miatt is. Inkább úgy értettem, hogy Dani fiam végiggondolta-e hogy mi lesz az apjával ha távozik, és esetlegesen ezt csúnyán teszi. De erre mondtam, hogy nyilván átbeszélték ezt sokszor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.01.08. 23:54


Hát nem hinném, hogy De Rossi papa saját maga miatt marasztalná, elsősorban ő is apa :) imádom, iszonyat hasznos, de ha nem akar maradni, akkor nincs értelme az egésznek. EZ olyan, hogy Totti nem lépett, meg kapta a summát, amit kért és maradt. DDR most fél, hogy vele is az lesz, mint a Capitanoval, hogy nincsenek címek és gyakorlatilag egy klubban játssza le a pályafutását, aminek a rómaiak nagyon örülnek. Ha úgy érzi többre hivatott, sajnos ki kell mondanom, de akkor tényleg menjen isten hírével, a szívem nekem is fájni fog,de ez van, ha nem akar Róma játékos lenni, akkor inkább ne is legyen...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.08. 21:48


sebaj, öröklődhet ez a becenév nálunk :D

DDR nyilatkozata egyértelmű távozásra utal! :twisted:
Ugyanis ha maradna, akkor azt mondá, hogy "maradok biztosan". Miért is kéne a maradást titkolni?
Ellenben mit szokás titkolni? Na erről ennyit...

Nekem ez azért furcsa még mindig egy kicsit, mert vajon az apja mit mond ilyenkor neki? Mert ugye nem mindenkinek az apja dolgozik ugyanannál a klubnál. És egy esetleges csúnya szakítás után az öreg DeRossi is kap majd a jóból... Gondolom ezt átbeszélték sokszor. Remélem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.01.08. 21:26


De kár, hogy Zampa már előtte Borriellonál a Jack Sparrow becenevet :( :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.01.08. 20:50


Bazz, előbb a képet néztem, gondoltam is mi a fene, depp roma-meccsen v hogy kerül ez ide? Utána esett le a szöveg alapján, hogy ez oszi.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.08. 20:35


reaosns(Roma bella) írta:na ne...Boris elment mármeg ő is kezdi...az a szemüveg

Anyan, ez tiszta johnny depp :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég