Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 20:18


nem fix, de sztem a romához rafaelt nyugodtan oda tehetjük, igazából az interről tudok azokat akiket írtál, és ezek a nevek elég régóta tutinak is tűnnek.....


amúgy pár név, akinek én örülnék, szó nincs a leigazolásukról, csak nekem tetszettek idén, muriel, quintero, sau, naiggolan, gabriel silva(sztem ha nem idén, jövőre el fogják vinni udinéből), ibarbo, cerci, benatia....így első blikkre....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.05. 20:10


zsolti írta:Ti milyen fix,de még nem hivatalos igazolásokról tudtok?
Inter:Icardi,Laxalt,Campagnaro,Botta
Catania:Leto
Juve:Llorente
???

http://www.betinf.com/italy_transfer.htm
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.06.05. 20:06


Ti milyen fix,de még nem hivatalos igazolásokról tudtok?
Inter:Icardi,Laxalt,Campagnaro,Botta
Catania:Leto
Juve:Llorente
???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11476
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 20:03


amúgy ez hogy nem tudnak megegyezni, megint pallotta hibája, gyak jöttek, láttak, és boldog boldogtalan kineveztek vmilyen igazgatói posztra, szal qrva sok fejes van/volt ennél a klubnál, most isszák meg a levét, hogy nincs meg köztük a közös nevező.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 20:01


zsolti írta:Idétlen kérdés lesz,de mit jelent az,hogy csak július 1-jén nyit a mercato?
Például ha egy játékos eladása hivatalos lesz,mint most Stekelenburgé,és még lenne júniusban egy tétmeccs,akkor MÉG játszhatna a Romában? Vagy júniusban pályára léphetne MÁR a Fulhamben?

2dik mondatod feltételezés, persze jó gondolat, de ilyen nem fordulhat elő, vége a bajnokságnak, onnantól kezdenek el tárgyalni igazolni a klubok.....

mondjuk az is érthetetlen, hogy gyak.februárban belejentették hogy icardi az inter játékosa lesz, ilyet pedig nem lehet bejelenteni, mert ez pölö szabály ellenes, de mégse fogják megbüntetni az intert, nem is értem....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.05. 19:57


feree80 írta:amúgy mi lett a videó konferenciával? :)

bennfentesek? tudnak vmit, hogy ki lesz ma az edző? vagy holnap ki lesz a favorit?

Szerintem rájöttek hogy túl sokan vannak szavazati joggal ezért előbb megszabadultak baldinitől, ami végülis teljesen jogos hiszen ő már ne döntsön a klub jövőjét érintő kérdésekben és holnap talán megszülik végre hogy ki legyen az edző.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.05. 19:55


novak írta:Állítólag Sabatini elsődleges választása Rudi Garcia lenne, de a vezetőség egy nagyobb nevű edzőt akar leigazolni, hogy nehogy megint az elmúlt 2 év hibáit kövessék el.
Meg állítólag Blanc-nak volt valami problémája, ami miatt új edző után kezdett kutakodni a vezetőség.

Ezzel megtudnak őrjíteni. Kit??? Ha Mancini lesz nekik a jobb edző akkor megeszem a kalapom. Heynckest hozzák el nyugodtan vagy Ancelottit. Nincs is szabad edző nagyon aki ide jönne. Kire gondolnak SAF-ra??? Itt is eltölt majd még egy jó 25 évet? Tudom h hosszú még a nyár. De olyan Júl elejére már összekéne hozni a dolgokat, eladni a selejteket, hozni egykét játékost az edző kedvére és megtanulni az új taktikát. Edzőt persze előbb. Kitalálni a szponzort a mezt, stb... Nagyon elvagyunk maradva, te jó ég. És ez csak rosszabb lesz. Most h eltűnt Bladini kérlek Sabi hozz vkit, kérlek. Hétvégére. És ne az legyen hétvégén h még 5 névvel tárgyalnak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.06.05. 19:50


Idétlen kérdés lesz,de mit jelent az,hogy csak július 1-jén nyit a mercato?
Például ha egy játékos eladása hivatalos lesz,mint most Stekelenburgé,és még lenne júniusban egy tétmeccs,akkor MÉG játszhatna a Romában? Vagy júniusban pályára léphetne MÁR a Fulhamben?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11476
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.05. 19:44


MajerKriSSz írta:hivatalos: stekelenburg a fulham játékosa 5,6 millió euróért

Ez egész korrekt, ebből rafaelt plusz még a fizetését is tudjuk állni jövőre. +Megmarad Stek fizetése ami mehet az edzőnek. Ha Baldini adta el ennyiért akkor grat neki. Buktunk vele az igaz. (köszi Zeman) de legalább nem annyit, mint amennyire számítottunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 18:57


amúgy mi lett a videó konferenciával? :)

bennfentesek? tudnak vmit, hogy ki lesz ma az edző? vagy holnap ki lesz a favorit?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.05. 18:54


hivatalos: stekelenburg a fulham játékosa 5,6 millió euróért
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 18:50


267 közös tulajdonlású játékos ügyét kell megoldani jún végén a kluboknak jún.20.22
http://www.gazzetta.it/Calciomercato/05 ... 7954.shtml

mercato ideje meg nyárra és januárra....
dal 1° luglio al 2 settembre 2013(ore 23);
dal 3 gennaio al 31 gennaio 2013 (ore 23);
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.06.05. 17:44


Virga írta: Mindegy csak jojjon mar valaki...

Ilyet kérlek ne mondj! Nagyon megbánnád ezt a mondatot :wink:

novak írta:Az a baj, hogy sajnos megteszik, pedig egy normálisan működő vezetőségben - ahol nincs széthúzás - ha az igazgató vagy micsoda Pallotta, azt mondja, hogy 24 órátok van elintézni ezt az ügyet, akkor arra ténylegesen annyi idő van. Mert amint látszik nem az edzőkön múlik az aláírás.
Itt nyilvánul meg az, hogy nincs igazi vezetője a klubnak, több hasonló rangú ember van, akinek ellentétesek az elképzelései, ez pedig semmi jóra nem vezet.

Ezért jobb a spanyol minta. Ha a szurkolóké lenne a klub, akkor most Pallotta mehetne pallettázni.


mcsabi írta:Az egyetlen bibi hogy pont nála emelkednek a játékos igények drasztikusan

Ezt gondolom Ők is tudják. Lehet kincsesládát bontanak -(haha, ezt persze még én sem hiszem el)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.05. 17:43


Csáó Baldini!
Sabatini Zanzinak fog jelenteni közvetlenül. Már spóroltunk! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.05. 17:36


Kezd már nálam is elszakadni a pohár és betelni a cérna. Kicsit kezdenek lemaradni a srácok. Abból nem lehet kiindulni, hogy a PSGnek Realnka sincs edzője, mert ha nem marad nekik, max kivásárolnak egyet vagy elhívnak egy szövetségi kapitányt. Mindenki örömmel megy oda \{Heynckes}. De mi egy C lassan D csapat vagyunk, messze az A-tól. Vkit mostmár illene elhozni a Garcia, Blanc, Bielsa, Pisont négyesből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.05. 17:14


Arra nem lehet fogadni hogy eltöketlenkedjük az edző kérdést, és ancelotti aláír a madridhoz Blanc megy a psg-hez, garcia a bilbaóhoz, bielsa a santoshoz mancini a monacohoz ranieri visszavonul, nekünk meg nem marad senki? Nem értem ezt a királykodást. Pallotta azt mondta sürgős most meg ő húzza az időt és állítólag ma már nem is lesz edző bejelentés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2013.06.05. 15:52


érdekes hogy Mancinit akarja a nép, a szavazások szerint. de simán hasonló lehet a helyzet, mint Benitez-Napoli "házasságnál". Benitez megítélése meglehetősen rossz a sajtóban az utóbbi időben. Megbukott az Internél, bár Mourinho után ki lett volna sikeres azzal az interrel. de azért mégis csak jó pár nagycsapatnál megfordult. Valenciánál kezdte, ahol a galaktikus madridi éra idején 2 bajnoki címet és egy UEFA-kupa győzelmet nyert csapatával, Liverpoolal BL-cím, BL-döntő, bár bajnokságban csak egy ezüstig jutott. Az internál megbukott, de a Chealse-vel azért csak nyert egy EL-t. szerintem a Napoli jól járt vele, bár én nem szeretem, mint edző. de leeht nem hiába repkednek ilyen nevek, h Torres+pénz=Cavani, sőt Mario Gomez-ről is írnak. ez lehet az ő személyének is köszönhető. Mancinit én szintén nem kedvelem, bár az interes időszaka után, ki kedvelné :D de szerintem ő szintén sokkal jobb edző annál, mint amennyire rossz a sajtója. igaz amilyen csapatokat edzett, azzal nem volt nehéz eredményt elérni (inter,city). de lehet miatta jönnének a sztárok is hozzánk :) majd kiderül
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.05. 15:44


Taxinál én azt olvastam valahol, hogy a bertolaccit visszaszerző biznisz keretein belül megy vissza genoaba
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.05. 15:00


feree80 írta:pont ezt akartam írni, pali is ilyen hülye lenne hogy mancsini 5 millás fizuját játékos eladásokból fedezné? iszonyat...
mancsiniról tudjátok a véleményem, azért ha kinevezik, kiváncsian várom hogy az öregek mondjuk conti, nela, giannini, meg a nem annyira öregek pölö panu vajh mit fognak mondani, vagy egyáltalán lesz kedvük bármit is nyilatkozni ebben az esetben....

amúgy graciával kapcsolatban 1,2 millás fizuról írnak, blanc ennek a dupláját kéri, mancsini meg 5 millát és cavanit ígéri, akarom mondani kéri.....komolyan kezd olyan érzésem lenni, ezek az olaszok még a magyarokon is túltesznek idiotizmusban.

Úgy benne vagyok, ha egyszerre írják alá a szerződésüket Cavanival. Különben ez már túltenne minden hülyeségen.

NSO dícséri Taxit:
PANAGIOTISZ TAHTICIDISZ (görög, Roma, 22) – A görög futballista egy éve még a másodosztályú Hellas Verona tagjaként hívta fel a római vezetők figyelmét, ő pedig ebben az évadban a fővárosiak fiatalítási hullámát kihasználva már sokszor jutott szóhoz a középpályán. Teljesítménye még hullámzó, de hatalmas munkabírása, ellentmondást nem tűrő játéka sokra predesztinálja, nem véletlenül látják benne többen Daniele De Rossi lehetséges utódját.

Vki tud vmi hírt h mi lesz vele? Kölcsönadjuk vagy el. Vhogy eladási résznél nincsen pletyka inkább. Max Pjanic, Marcos és DDR. De ők csak jó ajánlat esetén váltanak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.05. 14:35


pont ezt akartam írni, pali is ilyen hülye lenne hogy mancsini 5 millás fizuját játékos eladásokból fedezné? iszonyat...
mancsiniról tudjátok a véleményem, azért ha kinevezik, kiváncsian várom hogy az öregek mondjuk conti, nela, giannini, meg a nem annyira öregek pölö panu vajh mit fognak mondani, vagy egyáltalán lesz kedvük bármit is nyilatkozni ebben az esetben....

amúgy graciával kapcsolatban 1,2 millás fizuról írnak, blanc ennek a dupláját kéri, mancsini meg 5 millát és cavanit ígéri, akarom mondani kéri.....komolyan kezd olyan érzésem lenni, ezek az olaszok még a magyarokon is túltesznek idiotizmusban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.05. 14:25


már megint ezek a "kiszivárgott" hírek :D
Egy zártkörű megbeszélésről??? Hogyan? Egy felszolgálókislány twitterezett?? Vagy hogy? :D
vagy tudatos kiszivárogtatás, vagy full kamu minden ilyen

amúgy nálam a bedobott QSF lenne a nyerő! Bírom azt a palit. Vagy Colantuono, mert a szíve giallorosso
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.05. 14:20


fradista romanista írta:azért ez ennél bonyolultabb.
jelenleg ott tartanak, hogy mindjárt videokonferenciázni fognak Pallottával, hogy rábólint-e Macinira. Biz hírek szerint eleve ő volt a jelöltje, hiába sokkal drágább a másik kettőnél, mondván, a + költséget majd játékoseladásból ki lehet gazdálkodni.

Az egyetlen bibi hogy pont nála emelkednek a játékos igények drasztikusan
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.06.05. 14:14


Na szabi ne szórakozz már!!! QSF et pedig én emlegettem mindig, valamelyik újság megtudhatta (én spec neki örülnék is). De igazából rajta kivul meg a rudi meg a blanc normalis sztem. Mindegy csak jojjon mar valaki...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.05. 14:13


azért ez ennél bonyolultabb.
jelenleg ott tartanak, hogy mindjárt videokonferenciázni fognak Pallottával, hogy rábólint-e Macinira. Biz hírek szerint eleve ő volt a jelöltje, hiába sokkal drágább a másik kettőnél, mondván, a + költséget majd játékoseladásból ki lehet gazdálkodni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.05. 13:57


novak írta:Amúgy szerintem már Blanc lesz az edző, már csak azért is, mert nála tudunk konkrét ajánlatról, arról nem is beszélve, hogy Deschamp is megerősítette ezt, úgyhogy van vmi tárgyalás tutira. A többi esetben pedig csak ujságírói információk vannak. Azt meg nem hinném, hogy a vezetőség megengedheti magának, hogy tovább húzza az időt az edzőkérdésben és kezdjen újabb és újabb tárgyalásokba.


miért ne tehetnék? most is ezt teszik: volt egy 24 órás határidő, ami tegnap este lejárt. és semmi...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 100 vendég