Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 22:42


fradista romanista írta:amúgy továbbra is Mancini a fő cél, csak hát neki négymilliót kéne fizetni

Továbbra is tartom, hogy egyszer volt jókor jó helyen és ezért lett felkapott. Persze ott van a neve mellett 3 scudetto, de egy ellenfél nélküli bajnokságban szerezte őket, mert szerettük ugyan a spalletti féle csapatot, de azért gyengébb volt a keretünk (mégis jól meg tudtuk szorongatni őket, ami azért sok mindent elárul). Nem hiába esett ki 2005/06-ban a Villareal-lal szemben a legjobb 8 között, 2006/07-ben a 16 közt a Valenciától kapott ki (mi a lyont vertük és jutottunk a 8 közé), 2007/08-ban ismét 16 közt a liverpool ellen (roma beaprította a realt :roll: )
Aztán jött a City, ahol lehúzott 4 évet, felvásárolták neki a fél világot mégis egy bajnokságnál többre nem vitte. A Bl szereplése ott is egy nagy nulla volt. A Wigan elleni kupadöntőt meg nem tudom ki látta, de egy kieső csapatot nem tud megverni, az kb olyan, mintha velünk feltörölné a padlót egy serie b-s csapat.
A lazio-s múltat és azt, hogy pont ő irányította azt a csapatot, amelyik elvitte az orrunk elől a scudetto-t nem is említem.
Szóval összegezve én nem tudom mit látnak ebben a paliban. Bevallom amúgy valamiért szimpatikusnak tartom a felsoroltak ellenére is, csak szimplán nem hiszem, hogy kétszer annyit érne mint Blanc és így kétszer annyit ki tudna hozni ebből a csapatból. Azt se gondolnám, hogy az ő jelenléte miatt Rooney-ra vagy Higuain-ra vadásznánk. És főleg mivel a citytől jött, ahol általában csak kész játékosokat vásároltak neki, alkalmasabbnak tartom Blanc-t arra, hogy a fiatalokat beépítse a csapatba.

Kicsit sokáig írtam, feree megelőzött, de látom valaki egy véleményen van velem Roberto-t illetően
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.04. 22:13


2 napja? vagy mikor volt a tüntetés, az egyik drapin vmi ilyesmi volt laziok takarodjatok ki romából......szal még elég friss lehet sab, baldi,pali triumvirátosnak, szal kétlem hogy komolyan gondolnák mancsinit.

aki meg sztem a nevéből él meg, amit játékos pályafutása során szerzett meg, szamárlétrát nem kellett neki megmásznia, szal elég jó csapatoknál volt, viszonylag pont jó időben, fio, lazio, inter, meg arabus sziti, nem tom elfelejteni, mikor telesírta a sajtót, hogy az araboktól nem kap pénzt, az addig is brutál kerettel rendelkező sziti megerősítéséről, az más kérdés, hogy meg csak annyit hozott ki belőlük, holott az a keret sztem egy jó edzővel többre volt hivatott.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.06.04. 22:07



Ilyeneket jó olvasni :)

Trigoria írta:

hát nem tudom, egész Európa el van ájulva Lamelától, csak épp mi nem, akik látjuk hétről hétre
lehet épp ezért :wink: :)

Na ez az...

DDR- meg 10 körül biztos nem engedik el. És jól is teszik... azt hiszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2013.06.04. 23:08-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.04. 21:57


mindenképp blanc
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.04. 21:43


A La Repubblica szerint a franciák elsiették a bejelentést Blanc-ról. Sabatininek továbbra is fenntartásai vannak, hogy ő mennyire passzolna a Romá-hoz. Különben u.ilyen elvi megegyezés hasonló feltételekkel Rudi Grciával is történt.
Holnap lesz Trigoriában egy csúcstalálkozó a mindenféle rangú vezetőkkel, akkor várható majd döntés.
amúgy továbbra is Mancini a fő cél, csak hát neki négymilliót kéne fizetni
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.04. 21:31



hát nem tudom, egész Európa el van ájulva Lamelától, csak épp mi nem, akik látjuk hétről hétre
lehet épp ezért :wink: :)

Manciniben egyetlenegy pozitívum lett volna, hogy olasz. Slussz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.04. 21:28


állítólag de rossi távozik rómából, valszeg cselzi lesz belőle, a kérdés hogy a 10,12,15,17-18 millából mi igaz, vhogy nekem a 10-12 tűnik reálisnak.....persze egyelőre csak pletyka.....

mondjuk ezt a wallacet se tudom hova tenni, köbö 1 éve pletykálnak róla, tudtommal a cselzi igazolta le de nincs munkavállalásija vagy mi fene? 1 év alatt nem tudta megszerezni? áll. sabatini nagy nagy szerelme a srác....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.04. 21:23


bennfentesek szerint Blanc és Mancini között döntött a vezetőség és azért nyert a francia mert neki nincsenek nagy igényei igazolás téren, viszont a laziós kért volna minőségi erősítést vagyis egy csendes mercato elé nézünk :|
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 20:38


Hát amennyiben rajtam múlna el dél-amerikaiasítanám a keretet, ha lenne elég zsetonunk az én 4-2-3-1-em így nézne ki:
----------------------Rafael----------------------
Rhijn--Marcos--Alderweireld--R. Rodriguez
---------Paulinho--------DDR/Bradley----------
Lamela---------Totti/Pjanic-----------Bernard
-----------------Destro/Ferreyra----------------

Lopezt megtartanám Lamela cseréjének és több lehetőséget adnék neki, tőlem cserébe jöhet az uruguay-i haverja is, aki a kupában szerepelhetne Pjanic/Totti helyén. Valamint még a hátvédekhez Vrij-t hoznám, vagy Wallace-t, de az előbbi tud belső védő poszton játszani ezért maradnék nála. Ha Rhijn meg nem jönne össze, akkor Corchia. Természetesen ezek csak azok az emberek, akiket szóba hoztak velünk. Ferreyra helyett mondjuk szimpibb lett volna aubameyang, de ő annyira esélytelen, hogy nem is írtam be. Mondjuk muszáj lesz egy gólerős csatárt elhoznunk, mert Mario Gomezt most már a fióval is boronálják és még ha el is megy jovetic ne feledkezzünk meg arról, hogy ott van nekik még Rossi. Egy Rossi - Gomez csatárkettős akiknek Ljajic adja a labdákat meg több mint félelmetes.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.04. 20:09


sebastian írta:Akkó a villából nem lehet elhozni ezt a Benteke nevű spílert????

Esélytelen. Jobb mint Osvaldo, sőt még Destronál is. Bár remélem nem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 20:05


mcsabi írta:No még egy utolsó pletyka. Szóval a Rami, Benatia, Rafael trióról már sokat beszéltünk, de a következő Ronaldinhonak kikiáltott Bernardról még nem nagyon. A srác a támadó szekcióban, annak is a bal oldalán bevethető (tehát tökéletesen illene a 4-2-3-1-es taktikánkhoz Marquinho helyére), ráadásul a maga 20 évével pont Sabatini zsánere. A napokban kezdtük el őt is figyelni, akit érdekel egy kis ízelítő videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=Sb05QPFhqp4 Jah és a legjobb, hogy spanyol útlevele is van :)


Nekem tetszik ez a srác!!! Oszi helyett jöhetne is!!!!

Nem kívánok senkit megsérteni, de ez a Bernerd Gyerek többet rakkol a pályán 6 perc alatt, mint Oszi az egész idei szezonban.....:/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2013.06.04. 20:11-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 19:59


Akkó a villából nem lehet elhozni ezt a Benteke nevű spílert????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 19:54

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 18:58


Napi összefoglaló:
Végre egy olyan napot tudhatunk magunk mögött, ami után nem kavarognak a fejünkben edzők ezrei, szimplán egy név kezd kitisztulni az összes közül, ez pedig Laurent Blanc. Ez a név pedig az elkövetkezendő pár órában akár hivatalossá is válhat, így úgy tűnik Sabatiniék sikeresen abszolválták Pallotta kérését, mely szerint 24 órán belül találjanak egy edzőt. Az egyetlen kérdés, hogy miért nem lehetett ezt korábban. Izgulnunk tehát nagyon nem kellett, hisz reggel óta csak az ő nevével volt tele a sajtó, aki Deschamps-ot is megtalálta pár szó erejéig, aki hivatalos megerősítés híján óvatosan nyilatkozott, de szerinte mindkét fél elégedett lehet.

Azért nem lenne Roma a Roma, ha egy csavar ne lenne a történetben. Ez pedig Monsieur Blanc jobb kezének a személye. Egészen eddig Candela tűnt az egyetlen biztos befutónak, azonban a nap végére úgy tűnik a korábbi Napoli és Parma játékos Alain Boghossian veszi át Andeazzoli feladatkörét.

Az átigazolási pletykákat illetően, úgy tűnik nem csak Baldiniék, de az újságírók is az edző kérdésre fektették a hangsúlyt mivel sok morzsát nem szórtak elénk.

Egy biztos, tegnap még ugyan nem lehetett tudni, de ma már egyre több helyen írják, hogy Stekelenburg 4,5 millióért hagyja el az olasz fővárost. Ami a pótlását illeti, remélhetőleg Rafaelt gyorsan leigazoljuk, mert egyre gyakrabban tűnnek fel olyan nevek, mint Sorrentino illetve Julio Cesar. Szerencsére az előbbihez a Palermo eléggé ragaszkodik, utóbbinál pedig az Arsenal tehet óriási szívességet azzal, hogy leigazolja az orrunk elől a veterán kapust.

Marquinhos kérői közé csatlakozott nem túl nagy meglepetésre a Real Madrid is, ám a 20 m-s ajánlatukat lazán elutasítottuk. Mr Perez, ennél csak van több is abban a pénztárcában. Ezért az összegért talán elküldjük Marcosunk cipőit, hátha abban magára találna Sergio Ramos.

Végül ami a De Rossi vonalat illeti, nem igen történt változás a tegnaphoz képest. Hol cáfolnak, hol biztosra mondják hogy megy, gyanítom ameddig nincs méltó és reális jelölt a pótlásra vagy valami eget rengető összeg nem érkezik a leigazolására, addig maradunk teljes tudatlanságban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 18:54


10M€-t nem adnám el. Akkor inkább padozzon, amíg magához nem tér!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.04. 18:47


http://www.forza-roma.com/71865/il-chel ... r-de-rossi

10 millió euro ddr-ért? nade hozé! ezt vissza se utasitanám...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 18:22


Én inkább a veretes amcsi társaság mercato-jára vagyok rettenetesen kíváncsi!!!! ;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 17:51


feree80 írta:amúgy nem rómából nyilatkozták, de meg jött amit vártam, egy site aszongya 2dik választás volt a romának blanc :lol: én ezt is kétlem, mindegy, azért vannak annyira józsanak hogy nem elsőt írtak, már ezt is meg kell becsülni....

Mivel ott volt Allegri, nem tagadhatták le.
Viszont még amit bejenthetnének lassan azok a jövő évi mezek. Égek a kíváncsiságtól, hogy milyen lesz
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.04. 17:26


mcsabi írta:
feree80 írta:amúgy elég betegek és perverzek lehetnek a szurkerek romában, uis nem csak a romanews szavazásán nyert mancsini hanem a gds szavazásán is, ez nagyon perverz, brrrr.

Amúgy mi a bajod Blanc-nal? francia bajnok (2009), francia Ligakupa-győztes (2009), francia Szuperkupa-győztes (2008, 2009), az év edzője a Ligue 1-ben (2008, 2009), majd felépítette a darabjaira esett francia válogatottat, komoly fiatalitást is csinált a csapatban és kivezette őket az eb-re. Az hogy összesorsolták őket a spanyolokkal már nem az ő hibája, tőlük kikapni nem szégyen. Ezen felül olyan felállásban játszatja a csapatait, amelyik illik hozzánk.

Máshol olvastam és van benne ráció, hogy Osvaldo-t rohadt nagy hiba lenne eladni. Mivel Balo és Sharaawy mellett az egyetlen épkézláb csatár, ha valami oltári nagy baromságot nem csinál, akkor jövőre úgyis vinni fogják a vb-re. Ha idén kap esélyt, akkor a maga 15 körüli gólját szerintem ismét hozni fogja, de ha a vb-n is muzsikál az ára szépen megemelkedhet. Főleg, hogy jelenleg még csak 27 éves.


nem tom ,nem jön be, ennyi, de igyekszem a továbbiakban nem hangoztatni. :wink:
ha lesz edző, sabatini rá szabadíthatja blancra és a romára benátiát, rafaelt, meg még igazolhatnánk egy pár komoly, hiteles nevet. :)

amúgy nem rómából nyilatkozták, de meg jött amit vártam, egy site aszongya 2dik választás volt a romának blanc :lol: én ezt is kétlem, mindegy, azért vannak annyira józsanak hogy nem elsőt írtak, már ezt is meg kell becsülni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.04. 17:17


ő nem, de én igen...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.06.04. 17:09


tomm írta:heynckess:
Más klubok szerették volna, ha aláírok hozzájuk, de olyan csapatok, amelyeknél a pénz nem számít, engem viszont az ilyenek nem érdekelnek.


tehát nyugodtan jöhetne/jöhetett volna ide. egyébként a bayernen és a realon kivül csupa velünk egy szinten lévő vagy gyebgébb csapatokat edzett.

Azért valahogy nem tudom elképzelni, hogy most otthon zokog, amiért rá nem gondoltak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.04. 17:02


heynckess:
Más klubok szerették volna, ha aláírok hozzájuk, de olyan csapatok, amelyeknél a pénz nem számít, engem viszont az ilyenek nem érdekelnek.


tehát nyugodtan jöhetne/jöhetett volna ide. egyébként a bayernen és a realon kivül csupa velünk egy szinten lévő vagy gyebgébb csapatokat edzett.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 16:46


Várok egy szót!
UFFICSÁLÉ...;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.04. 16:29


Én felőlem jó pénzért mehet..Hozzanak az árából egy olyan srácot, aki nem csak a zsugát várja, hanem dolgozik is a pályán alázattal. Én legalább egy hangadóval kevesebb...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.04. 16:24


de ha tényleg akkora paraszt, amekkorának látszik, akkor csak ne rontsa itt a levegőt....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 92 vendég