Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.16. 00:35


Úgy fest "fiatalításba" kezdünk és leigazoljuk ingyen, bár egy vagyon fizetésért Glen Johnson-t.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.15. 21:23


sebastian írta:Na tessék! Nem csak mi foglalkozunk vele.

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... ni-2376665

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
asszem ezt még a szomszéd is hallotta
elképesztő :D
már eleve hogy minek veszi vissza jobbra amikor úgyse éri utol a védő, de aztán ami jön.... :D :D :D :D :D :D

még jó hogy hétről hétre van egy saját bohócunk :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.11.15. 21:17


Sanabria tegnap kezdokent jatszott Peru ellen a nagyvalogatottnal egy felidot. Golt nem lott. Az osszefoglaloba bekerult egy nem tul szerencses mozdulata. Mindjart az elejen:

http://m.youtube.com/watch?v=wQydBHrKqiw
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.15. 20:13


Na tessék! Nem csak mi foglalkozunk vele.

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... ni-2376665
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.15. 11:54


szuzsolt11 írta:bár kissebb termetre de van olyan erős.

Nem értek egyet. A Bayern ellen látszott, hogy mennyire felemészti a folyamatos fizikai kontakt, felőrlődött szegény és ott a középpályán próbált mindig megindulni.

Tuti, hogy Tottit, eszembe sem jutna Ibrát.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.15. 00:23


Virga írta:Bony fasza, de gondolom 15 millió fonton alul nem adják. Naxo kevés a PL-be nálunk azért simán kezdő lehetne. harmadikat nem ismerem.
Destroval nem a góljainak száma a baj. Hanem az, hogy néha olyan érzése van az embernek, mintha csak 10-en lennénk a pályán. Sajnos nem olyan erősek az előkészítőink, hogy folyamatosan helyzetet teremtsenek neki

Bocs nem Monreal hanem Moreno. 27 éves Shaktarban focizik, ha jól emlékszem.

Jost for fun.
Januárban megszerezzük Ibrahimovicot és úgy alakul h a Bayern ellen játszunk a BL döntöjében. Totti lenyilatkozza, hogy akármi lesz utolsó meccse. Kit kezdetnétek? Csak egyiküket lehet. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.11.14. 23:21


Amikor Totti játszik szerintem akkor tulajdonképen 4-3-1-2 nyomjuk, Totti hátrébbról osztogat. Destrot ha valaki ad érte 20at simán el kell adni, bár szerintem olyan nem lesz, 15 körüli összegért is eladnám, fölösleges, kéne egy normális csatár, de kérdés akkor mi lesz Tottival, bár szerintem semmi kezd minden második meccsen mint kb most. Amúgy Destro helyett én kipróbálnám középen Iturbét, nem az a posztja de szerintem többet érne sokkal, gyorsabb, cselezni is jobban tud, bár kissebb termetre de van olyan erős. Mondjuk ha el akarjuk adni Destrot akkor muszáj játszatni.
Yangát én bírom szerintem jó fogás volt, stabilan hozta a meccseit eddig, mondjuk először égnek állt a hajam mikor hátul sokszor cselezett nem rúgta el egyből de eddig nem volt gáz belőle.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.14. 21:13


feree80 írta:bexarás, yanga kezdő a fransziáknál

Kiszorította Varenot..... :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.14. 20:23


Egy húron pendülünk,Phoenix. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.14. 20:23


bexarás, yanga kezdő a fransziáknál
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.14. 20:20


zsolti írta:Én az utolsó mondatodat érzem 5-6 éve,Phoenix.
És így most Totti ellen beszélek.
Vele fix ékben nem leszünk bajnokok.

Hát Totti már nehezebb kérdés, az a baj h 4-3-3 ba nem illik bele, mert ott elől , középen egy nagyon gólerős csatárnak/előkészítőnek kell lenni pl. Messi , vagy ha nem ő, akkor valamelyik szélsőnek kell gólerősnek lennie pl C.Ronaldo, Robben... De ugye itt mindenki csak előkészíteni tud...Totti egy 4-3-1-2 vagy 4-3-2-1 be tudnám elképzelni...De ez egy nehéz kérdés...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.11.14. 20:05


Én az utolsó mondatodat érzem 5-6 éve,Phoenix.
És így most Totti ellen beszélek.
Vele fix ékben nem leszünk bajnokok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.14. 20:01


Virga írta:Bony fasza, de gondolom 15 millió fonton alul nem adják. Naxo kevés a PL-be nálunk azért simán kezdő lehetne. harmadikat nem ismerem.
Destroval nem a góljainak száma a baj. Hanem az, hogy néha olyan érzése van az embernek, mintha csak 10-en lennénk a pályán. Sajnos nem olyan erősek az előkészítőink, hogy folyamatosan helyzetet teremtsenek neki

Meg olyan lassú és statikus a mozgása h nem is értem h lehet így csatár....semmi robbanékonyság, nulla kapuérzék, hát a cselezést meg inkább hagyjuk...hát a bayern ellen amikor mehetett volna a kapura és két.lépésből beérte a hátsó védő aki elvileg lassabb egy csatárnál...hát nekem ott volt a pont.Vége. Nem kap tőlem több esélyt...:) Nem kell és kész....
Legalább nem hazudtolta meg magát a klub, Batistuta óta képtelenek ide hozni egy normális centert, Adriánoval és Nondával meg Carew val az élen, és mostmár idesorolom Matyit is....
Amég ezt a posztot nem oldjuk meg nem lesz scudetto...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.14. 14:31


Bony fasza, de gondolom 15 millió fonton alul nem adják. Naxo kevés a PL-be nálunk azért simán kezdő lehetne. harmadikat nem ismerem.
Destroval nem a góljainak száma a baj. Hanem az, hogy néha olyan érzése van az embernek, mintha csak 10-en lennénk a pályán. Sajnos nem olyan erősek az előkészítőink, hogy folyamatosan helyzetet teremtsenek neki
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.14. 14:02


POnt Destrora költöttünk 10-15-öt a padra. :D
SZerintem nem akarjuk eladni Destrot csak max ha rinyál akkor, de akkor is 20 millió körül lehet az ára. A felsorolt hármas egyike sem ér ennyit. Tehát megint csak pluszban jönnénk ki és sokat nem gyengülnénk. A felsorolt hármas meg többnyire padozik csapataiban (kivéve Ba Galta), de amikor játszanak akkor jól játszanak. Destro amikor játszik se játszik mindig jól. Amúgy van megint egy hármas név. Bony, Monreal, Konoplyanka.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.11.14. 10:38


http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... sa-2376313

Cerci a Totti féle eljárást gyakorolta, amelyet bevetett Balotellivel szemben.....

Felrúgta mint kotlós a .....................art.... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.11.14. 10:29


meg is jegyeztem ennek kapcsán, h. láthatólag ideges Rudi a meccs (bayern) miatt 8ez más volt, mint a szokásos extravaganciája). és mint kiderült, meg is volt rá sajnos az oka :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2014.11.14. 07:53


Totti4ever írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/roma-garcia-40-millio-forintnyi-birsagot-balhezott-ossze-2375983

Hát én azt a fényképezős storyt még mindig nem értem..
Azt minek kellett egy sajtó tájékoztatón , aminek lényege a felvételek készítése miközben válaszol
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2014.11.14. 01:15

Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.13. 23:16


Gabris írta:
fogkefe1 írta:De nem alóla adogatják el mivel padoznak.


Dehogynem. Szerinted Garcia nem számít azokra az emberekre akik padoznak? Attól hogy valaki nem rendszeres kezdő, attól még a csapat teljesértékű tagja. Egyértelművé tette 100x, hogy szüksége van rá, tehát alóla adnák el. De megközelítem máshonnan: Szerinted Garcia örülne, ha Destro helyett egy hónapok óta sérült Borriello és egy 18 éves Sanabria lenne az egyedüli lehetősége centerposztra? Arról a játékosról beszélünk, aki nem rendszeres kezdőként is a házi gólkirályunk 2. éve.

Strootman továbbra sem nyilatkozott semmit, azért ezt még mindig szögezzük le. :wink:

Azt mondom, hogy egyikük eladása sem reális januárban. Aki akar azzal fogadhatunk is. :wink:

Nem azt gondoltam, hogy adjuk el a játékosainkat és ennyi. Csak azt, hogy van jelenleg egy olyan erős csapatunk akik már felvették egyszer a harcot a Cityvel és megruházták a Moskvát. Így is jók vagyunk, csak erősödhetünk. Ha Destro eligazol nem gyengülünk semmit, mivel 1, hoznak heylette más valakit, 2, 1 meccsre gondolok most nem hosszútávra. Tehát pl, ha Juvét megverni ugyanúgy lenne esélyünk. (sőt nélküle még több is) Ő az egyetlen csatár a csapatban, Boriello és Sanabria nem fognak pályára lépni idén, ha eligazol, akkor elhozzuk, Ba-t vagy, Gomist vagy Remyt akárkit. De bárkit hozunk, ő sem lesz kezdő, mivel ha pl. BL döntőt játszanánk, Totti lenne a csatár.

Strootman akkor most nyilatkozott vagy nem? MErt valaki a fórumról mondta, hogy nyilatkozott, alapból nem olvasok híreket.
Az ő elengedése viszont más tészta, akkor nyílván gyengül a csapat, de bebizonyította a csapat, hogy nélküle is jó, tehát ha adnak érte 50 milliót elengedném. Vele se vernénk meg aBayern-t, de nélküle döntetleneztünk a Cityvel, az 50 millióból meg olyan védelmet lehetne összeállítani.

Ő egy jollyjoker. Nélküle is nagyon erősek vagyunk, ha marad nyerünk, ha elmegy, akkor meg megint csak jól járunk, ha visszafordítják a pénzt. Win-Win szitu.

Amúgy szerintem senki nem fog eligazolni télen, max Strootman, Cole és Urby. Meg Ucan és Paredes és Sanabria kerülhet kölcsönbe.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.13. 19:55


pedig yangát igenis a padra hozták, az már más kérdés, és yanga nagy szerencséje, hogy astori, castan rendre sérült, plusz manolas is bajlódik olykor sérüléssel, ha mindenki egészséges lenne, kizárt hogy ennyi szerepet kapott volna.
most ott tart, hogy ennyi játékperccel a háta mögött simán el lehet dönteni, hogy akkor megvégyük vagy sem.....nekem továbbra sem tetszik a mozgása, bár tény hogy test test ellen kiváló, vagyis bója, kevésbé mozgékony csatárokkal elbánik, de mozgékony emberekkel már nem....
emellett ami a legdurvább, mikor előre rúgja a labdát, mikor látom a mozdulatot, olyan eszetlennek, ügyetlennek látszik, mintha fel sem nézve, mégis többnyire embert talál a passzaival....

no ez jó kis kácsa, olaszba nem jön, az 100 :wink:
http://www.express.co.uk/sport/football ... ate-Latest
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.13. 19:44


Először is üdv itt!
A bwin-nél 1,02vel lehetne fogadni arra, hogy Trigó rögtön küld neked privit :)

it's done :D
Remélem megfogadtad F.Totti! :D

És üdv nálunk Ferenc10!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.13. 18:07


garcia amennyire használja paredest, sztem simán megköszönjük neki a 2 éves itt tartózkodást, vagyis kölcsönt, és megy vissza a bocába, ergó amennyit játszik, az alapján 100 hogy nem fogjuk megvenni.
(mondjuk az edzés munkáját csak garcia látja).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.11.13. 17:53


Ha kifizetnek érte a nyáron 100 milliót, akkor esetleg elgondolkodnék, de így télen, bagóért kizárt dolog. Gyakorlatilag az egyetlen klasszis játékosunk, a posztján minimum top 3-as. Az sem hatna meg, ha tényleg menni akarna, ugyanis felnőtt ember, aláírt szerződéssel. Attól még, hogy amerikai a tulaj, ez itt nem a Disneyland, ahol mindenki álma valóra válik, ha csak nem a Roma az természetesen. :D Benatiát sem adtam volna el, hanem kivágtam volna Primaverába 1 hónapra, aztán ha bocsánatot kért mindenkitől, visszajöhetett volna. Franco Sensi mondta azt hiszem Candálnak anno, amikor bejelentette, hogy távozni akar, hogy vagy marad és játszik rendesen, vagy ő lesz Róma legjobban fizetett kertésze. Candela állítólag annyira megijedt, hogy még szerződést is hosszabbított. :D Nem tudom, hogy igaz-e vagy csak urban legend, de Pallottától is ilyen hozzállást várnék el.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.13. 17:17


Igen az lenne a legjobb, hogy ha Strootman maradna és akkor máris erősödtünk, mivel március óta nem játszik, de én eleve úgy számolok, hogy megy. Ha lenyilatkozta, hogy menni akar, ne maradjon.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég