Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.12. 20:02


Szerintem meg nagyon jól csinálják, télen is csdak erősödni fogunk. Ígérnek nekünk egy kapust és egy fullbacket. Kérdés, hogy Strootman helyére jön e valaki és, hogy Destroért bejelntezik e valaki.
Tehát eladunk egy játékost, akit már mindenki elfelejtett, hogy a csapatban van és egy padozót akit senki sem marasztal. Ellenben hozunk kezdőket. Szerintem erősítés. DDR, Pjanic vagy Castan, tuti nem igazol el télen.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.12. 19:35


amúgy az hogy garcia romája előrébb lépjen, fejlődjön, sztem felesleges várni, számolni vele, legalábbis addig míg a kulcsjátékosokat eladod, és hozol helyettük újakat.....
szal bármennyire is sarkosan nézzük, igenis pénzkérdés, hogy egy csapat tud e előrébb lépni, fejlődni.....nézzétek meg rubentust, ugyan kulcsjátékosaikat megtartották, de nincs pénzük újabb kulcsjátékosokra, ergó nem tudnak ők se előrébb lépni, nyilván a blre értem
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.12. 16:29


fantasista76 írta:
fogkefe1 írta:De mondhatok magyar plédát is. Horváth Feri csodát csinált Pakson, a bajnok csapattal viszont megbukott.


A Pakssal is megbukott, az elején szaladt a szekér, aztán sokáig nyeretlenek maradtak, majd dobbantott...

Akkor mondok külföldi példát. Zeman, Pescara csoda, Roma bukás.

F.Totti írta:
fogkefe1 írta:De azok az emberek viccnek is rosszak, de még ők is bemerik küldeni a fiatalokat és ők is magyar!!! létükre tudják mi az a terhelés én néha pihentetik a legjobbjukat. Ezek alapok.

Most akkor ha Tóth Bálint és Véber Gyuri tudja az alapokat, Garcia nem. Tóth Bálint és Véber Gyuri jobban építi be a fiatalokat, mint Garcia, akkor jobb edzők vagy sem? ;)
fogkefe1 írta:Rudi feje fölött meg nem rezeg a léc...

Szerencsére nem rezeg, de nem is ezért van teljesítménykényszerben. Egyszerűen azért mert az ő posztja ezzel jár. Mindig mindenkinek.

Véber és Tóth tudja az alapokat(ahogy te fogalmaztál), Rudi nem tudja az alapokat, de Rudi tud olyat, amit ők nem. Ami sokkal nagyobb plusz, mert nem kötelessége beépíteni a fiatalkoat és folyamatosan rotálni a csapatot, de érdemes.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.12. 11:04


Destro annyira rossz, hogy már a mi Marconk is lenyilatkozta, hogy kulcsjátékos lesz, ha felépül a sérüléséből xD.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.11.12. 08:55


Hát én évek óta nézem wengert, és kb olyan 2 éve imádkozom, hogy mondjon le. Nagyon szeretem az öreget, és a szakmája egyik legjobbja volt, de nála is előjött ez ami ZZ-nél, hogy nem hajlandó változtatni a dolgain. Szép focit játszik az arsenal (trigo sicc! :D), de nincs meg az átütő erő. Amúgy azért is fontos a bl továbbjutás, mert könnyebben meggyőzhetőek a nagy kaliberek. Ha már arsenal: poldi elégedetlen. Ha adnak 10 millát meg őt odaadhatnánk nekik destrot :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.12. 02:16


Wenger öreg, örüljön hogy még nem pelenkában ül a kispadon. Nekünk nem kell. :D De amúgy egyetértek, hogy ő kb az a szint. Bár szerintem jobb kicsit Garciánál (már csak a kora miatt is talán), viszont soha nem jönne ide. Vagy olaszba egyáltalán. Legalábbis így érzem.
Sabatini meg az Isten. Ő választja ki maga mellé az edzőt, nem az edző őt! :D :D :D Értem?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.11. 23:37


Ja és Wenger. Nem tudom, hogy váltana-e ekkorát ennyi idősen, de igen. Ő kb. Garcia kaliber, más előnyökkel és más hátrányokkal. Érdekes alternatíva lenne, de igen valószínű, hogy soha nem fogjuk megtudni mire menne nálunk.
Szerintem ha csak az edzői képességeket nézzük, akkor emberünk jobb és még jobb lesz, de abban már nem vagyok ennyire biztos, hogy jelenleg egy Garcia+Sabatini duó jobb, mint a Wenger+Sab duó lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.11. 23:31


fogkefe1 írta:De azok az emberek viccnek is rosszak, de még ők is bemerik küldeni a fiatalokat és ők is magyar!!! létükre tudják mi az a terhelés én néha pihentetik a legjobbjukat. Ezek alapok.

Most akkor ha Tóth Bálint és Véber Gyuri tudja az alapokat, Garcia nem. Tóth Bálint és Véber Gyuri jobban építi be a fiatalokat, mint Garcia, akkor jobb edzők vagy sem? ;)
fogkefe1 írta:Rudi feje fölött meg nem rezeg a léc...

Szerencsére nem rezeg, de nem is ezért van teljesítménykényszerben. Egyszerűen azért mert az ő posztja ezzel jár. Mindig mindenkinek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.11.11. 21:56


fogkefe1 írta:De mondhatok magyar plédát is. Horváth Feri csodát csinált Pakson, a bajnok csapattal viszont megbukott.


A Pakssal is megbukott, az elején szaladt a szekér, aztán sokáig nyeretlenek maradtak, majd dobbantott...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.11. 21:53


Lehet egyedül vagyok vele, de én valahol még reménykedek abban, hogy Strootmant meghatja a szurkolók felé irányuló szeretete, mert abból azért valljuk be jócskán volt része az elmúlt pár hónapban és hogy nem hiába kapta meg azt a 6-os mezt, így marad. Csak akkor akarok Kevin elvesztésébe belegondolni, ha ott ül LvG mellett a sajtótájékoztatón.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.11. 21:42


Igen, nekem is álom lenne, mondjuk ha valaki akkor Sabatini képes idehozni csak úgy értem, hogy ő már képviseli azt a szintet, hogy egy angol élcsapatban kezdő legyen. Tehát 20 millió alatt nem igazán eladó, plusz nagy fizetés is kell neki.
Amúgy arról van e valami hír, hogy ha Strootman eligazol akkor veszünk e helyette középpályást, vagy inkább a szokásos négyesünkkel játszunk egész évben.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.11. 21:32


Azért a Wolfsburgnál bőven nagyobb csapat a Roma. Simán előléphet egy Strootman effektus, ráadásul a német farkasok lépéskényszerben vannak a szerződés lejárta miatt. Részemről a remény hal meg utoljára, a Balanta, Santon, Rodriguez, Adriano 4-est nézegetik nagyon, ha az eddigiekből indulunk ki, akkor Adriano lesz, de James lenyilatkozta, hogy erre a posztra komolyabb összeget szánna télen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.11.11. 20:50


Ti csak az olasz focit nézitek amúgy?
Ricardo Rodriguez ücsörögni a padon. :D :D :D :D
A világ legjobb balhátvédje. Sosem fog ideigazolni.

Arsene Wenger. Egy baj van vele, hogy nagyon öreg. Most már lassan évek óta folyamatosan rezeg a léc a feje fölött, bár lehet a kora miatt már nem rúgják ki, de ha aakrna, felőlem simán jöhet. Egy hibája van, nem tud cserélni (Rudi se) Azon kívül simán jobb edző és nem látom akadályát miért nem jönne. Az az ember nem fél beküldeni a fiatalokat, sőt kezdeti őket.

F.Totti írta:
fogkefe1 írta:....

Ezek akkora edzői tévedések, amik nálam kiverték a biztosítékot, ilyet Véber György vagy Tóth Bálint nem csinálna, pedig nekik kettőjüknek nincs annyi tudása mint egy molylepkének.


figyu, tényleg nem akarok feszültséget kelteni, de ha ez a zárómondat nem valami "költői" túlzás akart lenni, akkor nagyon tévúton jársz.
Vannak Garciánál jobb edzők. Malac, Klopp, guardiola, Spec one, van gaal, conte, de szerintem még Spalletti is előrébb tart jelenleg és valószínű Capello sem esett nagyon vissza. De ők az abszolút top kategóriát jelentik. számunkra ugyan úgy elérhetetlenek, mint a top játékosok. Garcia a mostani Roma szintjén igenis egy nagyon jó edző. Lehet felsorolni hibáit, de melyik játékosunknak nem? Kikaptunk a Bayerntől? Sokan jártak és fognak így járni. Elb@szta a római meccset így lett 7 nem ide. Fáj, de nem nullázza ki azt a másfél éves munkát. Becseréli a belgát egy lefutott meccsen? Na ennél nagyobb hibát, soha ne kövessen el sem ő, sem egyetlen játékosunk. Rohadt boldogok és eredményesek leszünk.

Ha van kedvetek még rágni a témát, akkor mondjatok olyan edzőt, aki eljönne hozzánk és egyértelmű upgrade Garciához képest. Spalletti örök kedvencem, de róla sem merném egyértelműen állítani. Prandelli megint csak határeset. Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok.


Ez itt már off, de igen nyílván túloztam. Ez hogy nem esett le?
De azok az emberek viccnek is rosszak, de még ők is bemerik küldeni a fiatalokat és ők is magyar!!! létükre tudják mi az a terhelés én néha pihentetik a legjobbjukat. Ezek alapok.
Rudi feje fölött meg nem rezeg a léc. Jövöhónapban akkor sem rúgnánk ki ha minden meccsünket elveszítenénk. Nincs rajta teher vagyis nem kellene, hogy legyen. Első három hely, bl harmadik hely, kupa elődöntő. Ennél többet papíron nem lehet várni. BL halálcsoport első év, a kupa rizikós. A bajnokságban meg a miénk csak a harmadik legerősebb keret, Trigo is sokszor írta, de én is megerősítem, ahol egy Mertens áll be előre, azt a csatársrot úgy en bloc kicserélném a mienkére. Max a középpályánk erősebb, de Hamsikkal és Jorginhoval az sem gyenge nekik, sőt.

Amúgy F72. Van példa a felvetésedre.
Mourinho kiscsapattal nyert bl-t, majd középcsapattal is, meg nagycsapattal bajnokságot.
De mondhatok magyar plédát is. Horváth Feri csodát csinált Pakson, a bajnok csapattal viszont megbukott.

Trigo, sorry most már észrevettem, csak azt a topicot nem igazán látogatom.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.11. 20:21


aeser írta:Azzal a fiatal brazil gyerekkel akit balhátvédnek akartunk aztán megsérült, most mi van? Nem ugrik be a neve.

Ingyen leigazolta a Real. Abner a neve amúgy.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.11. 18:49


Trigoria írta:
F.Totti: pü ment.


Válasz is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.11.11. 18:21


Ha van kedvetek még rágni a témát, akkor mondjatok olyan edzőt, aki eljönne hozzánk és egyértelmű upgrade Garciához képest. Spalletti örök kedvencem, de róla sem merném egyértelműen állítani. Prandelli megint csak határeset. Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok.
Én nem tudok jobbat, aki eljönne. Akkor sem tudtam, amikor idejött. :) Igaz nem is nagyon figyelek nemzetközileg mostanság.

F.Totti: pü ment.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.11. 17:23


Azzal a fiatal brazil gyerekkel akit balhátvédnek akartunk aztán megsérült, most mi van? Nem ugrik be a neve.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.11. 15:27


Ne legyetek ennyire negatívak :D. Amúgy 2016-ban lejár a szerződése, szóval 20m-ba biztosan nem fájna. Nálam továbbra is ez az álom kategória (+darmian a jobb oldalra)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.11.11. 14:56


mcsabi írta:Állítólag figyelgetjük Ricardo Rodriguez-t. Szóval most imára kulcsolódik a kezem, hogy ezt a transfert valahogy verjék végig, mert 2 évig, lenne egy rohadt jó bal védőnk, aztán úgyis elviszi valamelyik nagy klub 30-40 milláért.

ha jól emléxem, ez a 20 millás gyerek, vagyis korábban ennyiért aták volna, szal kizártnak tartom hogy ekkora vagy e közeli pénzt áldoznánk érte....

a barcás adrianoval semmi gondom nem lenne, ha jó lenne a szíve, meg vagy 3 évvel fiatalabb lenne.
áll. iránta is érdeklődünk :D :D :D ingyenben gondolkozva
http://www.transfermarkt.de/stephan-lic ... ieler/2865
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.11. 14:43


Ezkiez? A svájcinéger csávó? A mostaniaknál jobb, de beszél-e olaszul? Ucan lelkének jót tenne az érkezése, mert úgy már nem ő lenne a legdrágább játékosunk a padon :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.11.11. 14:20


fiatal, ez csak Sabatini partizán akciója lehet, tuti nem egyeztetett Garciával. Kispadra jönne ücsörögni :)
A jelenlegi körülmények szerint...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8108
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.11.11. 13:52


Állítólag figyelgetjük Ricardo Rodriguez-t. Szóval most imára kulcsolódik a kezem, hogy ezt a transfert valahogy verjék végig, mert 2 évig, lenne egy rohadt jó bal védőnk, aztán úgyis elviszi valamelyik nagy klub 30-40 milláért.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2014.11.11. 12:53


F72Quadraro írta:Érdekes kérdés ez a ki is a jó edző...


Persze, minden relatív és nem is kizárólag az eredmények alapján érdemes ítélni. Totálisan szubjektív válaszok is érdekelnek :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.11.11. 12:44


fogkefe1 írta:Van ez a taktikája, beküldi a legjobb játékosokat (nem az adott legjobbakat), hanem papíron a legjobbakat és ennyi, lesz a mai lesz. A meccseken általában már semmit nem tud változtatni, néha azt se tudja mit csináljon, aztán beküldi szokásosan a három legjobb cserét ennyi.

Hogy is került képbe most Spalletti? :) Szóról szóra az ő jellemzése.
Bár Spallettinél leginkább csak egy csere volt, Mancini le a 67. percben. És milyen pofákat tudott vágni századszorra is :)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.11.11. 12:27


Érdekes kérdés ez a ki is a jó edző... ki a top, ki kinél jobb. Mivel sosem lehet kipróbálni, hogy más éppen mit kezdett volna adott csapattal, játékosokkal, környezettel. Nagyon szubjektív sok dolog szerintem. Capello nyilván nagy név, mindent tud a szakmáról, jó pszichológus. Ennek ellenére sokan a nyakába varrnak két elbukott bajnoki címet (2001/02 és 2003/04), ahol a kritika szerint az akkori játékosállománnyal nyernie kellett volna magasan mindkét bajnokságot.

Akiket top edzőnek hívunk, a top klubok élén, top fizetéssel, top lehetőségekkel, top játékosállománnyal. Kíváncsi lennék az egyik ilyen top edző nem a Chelsea, Real Madrid, Bayern München kispadján ülne, hanem a Bresciát kellene feljuttatni az első osztályba, vagy a vajon sikerülne-e nekik. S a Brescia kispadján ülő mester nem nyerne-e bajnokságot és nem lenne-e top edző a Bayern München kispadján? Meg feltétlenül össze sem lehet hasonlítani egy edző és elődjei munkáját, hiszen közben jelentősen változik a játékosállomány is. Bajnok lettél? Batistutával, Montellával és Cafuval lehet, hogy másnak is sikerült volna, Annonival és Fonsecával más is csak 5. vagy 6. lett volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég