Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.12.03. 15:46


Ajjaj... Amikor elkezdenek a scudettoról beszélni, akkor általában zakó szokott következni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.02. 14:28


a végén 4-4-2 lesz belőle. Már az öreg Zeman se a régi.... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.02. 14:24


Goicoechea; Piris, Marquinhos, Castan, Balzaretti; Bradley, Tachtsidis, Florenzi; Pjanic, Destro, Totti
Van egy olyan megérzésem, hogy Lopezt ma se látjuk...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.02. 12:46


Szerintem fog játszani Oszi...
Lopez... nagyon örülnék, ha kezdő lenne! Vagy akár ha játszana egy fél órát...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.12.01. 19:33


Elfogynak a csatáraink, csak Totti rendíthetetlen, ki gondolta volna szezon elején. :)
Hogy állunk fel vajon?: Lopez - Destro - Totti
Nagyon kíváncsi vagyok.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.01. 15:39


a Barcát nem lehet hibáztatni hogy alkut alacsonyról kezdi és hülyének néz minket :D
nekünk kezdeni kell 45-ről és a végén szépen megegyezünk 30-ban :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.01. 15:05


A hírek szerint különben a barcelona első ajánlta 11 millió volt, amit mostanra felemeltek 15-re. erről ennyit.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.01. 14:07


Ha nem kell 35-ért akkor marad nálunk és pont. :wink:

zsolti: Offtopicban a témádhoz egy újabb cikk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.01. 14:06


Barcelona? Pjanic? 35 millio? Miről beszéltek?
Még egy viccben sem tudnám elképzelni :)) Pjanic kétségtelenűl kiemelkedő játékos lesz. Most sem rosz, de jobb lesz, ebben biztos vagyok. Viszont DDR is alig üti a 35-t, nem hogy a 21 éves Pjanicunk. Amúgy a Barcelonának biztos nem fog kelleni. Hasonló/jobb saját nevelésű játékosai vannak középpályán. Éppen a minap posztoltam az OFF topicban, hogy a történelem során először 11 saját nevelésű játékossal áltak fel játszani. Vagyis igazából, csak a 21. perctől, de ez most lényegtelen:-j
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.11.30. 21:11


Jaja.
Forza! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.30. 21:06


Egy a lényeg Forza Roma! :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.11.30. 20:34


Bence!
Nyilván nem gondolom,hogy értelmiségi emberek feszítették ki a feliratot,bár nem tudhatjuk.
Ami igazságtalan,az ellen hangot kell emelni.Engem igenis érdekel Palesztina sorsa,a terrorista szomszédállamuk jövője már kevésbé.
A sporthoz pedig igenis van köze ennek az egésznek.Sajnos.Az élet minden területére rátelepszik ez a szemlélet,így a sportra is.Lehet pont az AS Romával is ez történik.Ha Soros Gyuri bácsi lett volna anno az elnökünk,azt nagyon nehezen emésztettem volna meg.Di Benedetto,Pallotta?Franc se tudja...Egyesült Államok...Már rosszul hangzik.Ám felettük még nem törnék pálcát.
(Mindezt csak azért írtam,mert nagyon felhúzott azon hír,hogy vasárnap a Jobbik kivételével mindegyik parlamenti párt fel fog szólalni a hazánkban tomboló antiszemitizmus ellen.Gyomorforgató,képmutató,aljas érdektömegek.Kolbászba velük.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2012.11.30. 21:17-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.30. 20:23


zsolti én nagyrészt egyet értek azzal amit írtál.. DE ami kirobbantotta azt amit írtál azzal nem.
az nevetségesnek tartom, hogy a szurkolók csürhéje belekeveri ebbe a focit.
Hogy jön egy futballmeccshez Palesztina? Engem nagyon nem érdekel (itt használhattam volna csúnyább szót is) Izrael, meg, Palesztina. Ez sport és semmi köze az egészhez.
(Csak zárójelben jelzem meg, hogy ha éppen nem Izraellel állnának hadban, ezek az emberek akik kifeszítik a viva Palesztinba meg stb. feliratokat, a palesztin emberek cigányoznák le.)
ez tényleg nagyon OFF, de talán mégse az mert mint a példa mutatja a sport világát is szennyezik az ilyenek.
De persze ez is csak egy magányvélemény :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.30. 20:09


zsolti: nyugodtan add ki magadból, bár lehet a serie A topicba lett volna inkább való (ha már Lazio), de sebaj
Angol drukkerek meg MINDIG balhéznak ha a kontinensre lépnek. Lehet kivételesen nem voltak hibásak, de valahogy én sem sírtam miattuk.

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... et-2196017
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.11.30. 19:05


Nem volt semmi gond a késelésen kívül. Puszta kézzel is meg lehetett volna oldani. Mondjuk semmire se mentek vele, mert nem azokat támadták, akiket kellett volna. Bár nem sajnálom az angolokat, mert náluk gyökerebb állatokat a Föld nem hordott a hátán. Szapulni meg csak fradista romanista szokta a lazio ultrákat. Nincs probléma velük, egészséges nemzeti öntudattal vannak megáldva. A Roma szurkolóknak se a lazialék politikai beállítottságukkal van bajuk, hanem azzal, hogy rómainak hiszik magukat. Rómát az AS Roma képviseli, Giallo és Rosso, S.P.Q.R., Sangue ed oro, aristocratica e popolare, AS Roma simbolo della Capitale.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.11.30. 17:56


Nem tudom,hogy hogyan kezdjek bele,mert baromi nagy OFF,és lehet,hogy máglyán végzem nálatok.
Szóval...Tudjuk,hogy gyűlölt ellenségeink,a Lazio-szurkolók (akiket én korántsem gyűlölök annyira,mint az északi triót körülvevő miliőt,és most nem a drukkerekre gondolok) nyíltan szélsőjobboldali emberkék.Még véletlenül sem akarok történelmi és ideológiai okosságokba kezdeni (a véleményem persze egyértelmű ez ügyben), de jó volt látni egy bizonyos feliratot a Stadio Olimpicóban.Mint olvastuk-hallottuk,Tottenham-szurkolókat támadtak meg római "állampolgárok" a Lazio EL-meccse előtt.Valószínű,hogy Roma-drukkerek is voltak az elkövetők között.De nem ez a lényeg,hanem a transzparens: FREE PALESTINE. Remélem egyre több szurkolói csoport fel fogja vállalni a véleményét ebben a cionista,bűnöző világban.Persze most büntetés fenyegeti a Laziót.Én maximálisan mellettük állok EBBEN a kérdésben.Nem vagyok rasszista és antiszemita sem. A magam értékrendje szerint legalábbis nem. A baloldal és a liberális jobboldal szerint biztos az lennék.Cigánygyerekeket tanítok,akik nagyon kedvelnek engem,és vannak zsidó barátaim.Felháborító,ami Magyarországon történik.Bárki bármit mond,ami egy picit is sérti a cionista érdekeket,azonnal antiszemitává válik.És hogy pont egy Lazio-felirattal érezzek együtt...Ambivalens.Egész évben szapulni őket,hogy aztán büszkén olvassam a transzparensüket.Baromi fura érzés.
Elnézést,kicsit szégyellem is magam,mert tudom, hogy ez nem politikai,hanem szurkolói fórum.De most CSAK nektek tudom magamból kiadni a dühömet és tehetetlenségemet.Nem vagyok lázító.
Csak egy Roma-szurkoló,aki nem ért a politikához,de nagyon érdeklődő.
Forza ROMA!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.30. 17:08


Azért az tényleg gyanús, hogy a Barca fantáziát lát egy nálunk nem eléggé megbecsült játékosban...

nekem az az érzésem, hogy az összes tavaly meg idén érkezett között Lamela, Pjanic és Marquinhos a három legnagyobb gyémánt, még ha csiszolatlanok is. Ha közülük bármelyiket, akár Pjanicot eladjuk, még mielőtt igazán sikerült volna kihozni belőlük, ami bennük van, azáltal a Roma saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Hogy tudnilliik még arra se igazán alkalmas, hogy szépreményű fiatalok képességeinek a kibontakoztatásához megfelelő keretet biztosítson.

persze, ha akkora spílerek, akkor előbb-utóbb nyilván nem "Roma-szintű" (de utálom ezt a dumát :) )játékossá növik ki magukat, és akkor majd egy igazi sztárcsapatban lesz a helyük, súkyos euro-tízmilliókért. De addig jobb lenne, ha lehetséges lenne, hogy nálunk kamatoztassák a befektetést és növeljék értéküket.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.11.30. 16:43


reaosns(Roma bella) írta:lökjünk oda nekik egy 25 milliót


Kevés az a 25 millió. Sanchezért is kifizettek vagy 40 milliót, akkor mi is nyugodtan lehúzhatjuk őket. 35 alatt szóba sem állnék velük és ha nem csengetik ki, akkor marad. Amúgy én is azt szeretném, hogy maradjon, nem is értem minek ezeknek a marháknak középpályás, tele van vele az agyonsztárolt akadémiájuk.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.11.30. 15:08


remélem h nem adjuk el Pjanicot, ezt sosem értettem amugy hogy mi simán elengednénk 15 milláért gyakorlatilag 0 haszonnal ha beleszámoljuk a fizetését + a vételárát és egyéb költségeket a játékosra. azért annyira nem rossz játékos sőt...egyre több helyen írják hogy egyértelmüen Xavi helyére akarják. ha már eladjuk lökjünk oda nekik egy 25 milliót azt ha kell akkor tegyék ki érte a pénzt ha meg nem akk maradjon. nagyon remélem nem adjuk el én kedvelem a játékát...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.11.30. 09:28


Nekem nagyon tetszik!!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.30. 08:54


nem rossz a maga nemében. csak bár a focink is hasonló minőségű lenne végre :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.11.30. 01:12


Trigoria írta:egész pofás lett a videó


Talán új PR csapat dolgozik, mert ez tök rendben van, szerencsésen nem szakít Roma-val és a régi szurkolói videókkal. A VW sem volt gyenge, bár tipikus buta autós reklám lett. Kb. ezerszer lehetett volna jobban kihasználni a csapat és a város történelmét. Egy klassz stadion design-t is kellene már látni itt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.29. 23:18


http://www.youtube.com/watch?v=p5ZxdxeN ... ture=share
egész pofás lett a videó
a külsőségekre kezdünk odafigyelni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.29. 19:34


hápogna, de tényleg passzol oda a játéka
15 milla szerintem is kevés érte
nem a City ugyan, de azért ha a Barca visz valakit akkor azt nagyon viszi :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.11.29. 19:05


szerintem is passzolna abba a lagymatag sz*r játékba Pjanic, azért fejjük már meg katalánékat ha rákerül a sor, 15 milla...Alexis Sanchezt mennyiért vitték Udinéből? dobjunk még rá, 20 alatt ne adjuk. bár hápog a dolog.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron