Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.10. 12:59


Köszönöm a hírt, Aquilani. :)
Ülök, ja. :)
Nincs vele bajom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.01.10. 11:24


Zsolti, remélem ülsz... :D

"KÖZEL MOURINHO HOSSZABBÍTÁSA? Egyre több forrás ír arról, hogy közel a megállapodás Friedkinék és José Mourinho között a folytatásról. A calciomercato.com egyenesen arról ír, hogy már január végén bejelenthetik a hosszabbítást, amely 1+1 évre szólna. A második év a klub opciója lenne, illetve automatikusan hosszabbodna a szerződés 12 hónappal, amennyiben a csapat a 2024/25-ös idényben elérné a Bajnokok Ligája-szereplést jelentő helyek valamelyikét.

Ami az anyagiakat illeti, megértve, hogy a klubnak a megszűnő adókedvezmény miatt sokkal többe kerül az új megállapodás, Mourinho enged jelenlegi nettó fizetéséből. A hír még nem hivatalos, de rímel a korábban megszellőztetettekre, miszerint a klub 1 évre hosszabbítana, az edző pedig legalább 2 évre írna alá."

Espresso Romano hírlevél részlet
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.09. 21:37


Jaja.
Mert benne van a pakliban.
Ha már most menni akarna a Kölyök.
De tuti nem akar.
Viszont nyáron lesz szerintem nagy mozgás a keretben.
Szerintem ők nem lesznek: Rui, Smalling, Kumbulla, Spina, Celik, Renato, Paredes, Abraham, Dybala, Lukaku.
Mondjuk ez azért kemény lenne. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2024.01.09. 21:36


Ez meglehet, de ugye te januari kivasarlast kerdeztél.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.09. 21:28


Köszi! :)
Nekem az az érzésem, hogy kéz a kézben fognak távozni vagy maradni. De nyilván nem télen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2024.01.09. 20:49


Szerintem ennyi sérülés mellett csökken az esélye a kivásárlásának. Mou távozása pedig számítana szerintem, de az is befolyásolná, hogy ki lenne az új edző.
(Válaszoltam. :) Amugy annyira pörgött a másik topic, hogy senki nem vette észre, hogy ide írtál... gondolom.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.09. 15:53


Szerintetek van rá esély, hogy Dybalát januárban kivásárolják? Mennyiben függhet az ő sorsa Mourinhóétól?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.07. 12:36


köszi danikov, ez szép volt

Én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ha iderángatjuk Gipsz Jakab mesteredzőt, akkor ugyanebből a keretből, ugyanilyen körülmények és célok mellett jobb eredményt ér el
erről mi sem vagyunk meggyőződve (bár szerintem 1-2 hellyel előrébb lennénk), de pont ezért akkor jöhet olyan edző, aki tizedennnyi fizuért hozza ugyanezt, de újra focit láthatnánk, idióta kommunikáció nélkül.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 12:27


Hát ez óriási volt, danikov. :) Köszi!
Ám az A-verzió hazugságokon és csúsztatásokon alapul. Ez a bajom vele.
Sokkal jobb eredményt elérő edzőnk nyilván nem lesz. De nekem már az is elég lenne egy 6. hely mellé, ha mondjuk a jelleme/kommunikációja LE-, Garcia- vagy Fonseca-féle lenne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.01.07. 07:41


Zsolti írta:Mourinhónál pedig egyet tudok még elképzelni, amiért szeretik a játékosai. Hogy az öltözőben egy másik ember van.


Sztem van ebben ráció. Csak nem feltétlen működik mindig és minden körülmények között. Én itt két dolgot látok keveredni: van egyszer az ún. ostromlott erőd, amikor mi, mint közösség támadás alatt állunk, és meg kell védeni a várat. Lásd még: ellenünk fújnak, hülye a bíró, a szövetség, a mindenki, de mi kitartunk. Ennek elvileg az lenne a célja, hogy az összetartozást meg a kohéziót növelje a közösségen (=csapaton) belül, ezért van sztem az, hogy akár a tulajoknak is beszól néha, mert bizonyos szempontból ők is kívül vannak.
A módszer egész jól el tud működni, ha jól csinálják (féloff: élőben élvezhetjük 2010 óta kishazánkban).
Viszont ebben benne van az is, hogy bent mi mindig jól csináljuk, csak a körülmények miatt nem megy.

Itt jönne be a másik koncepció, amikor leoltja a csapatot. Ugye a kettő elvileg ellentétes egymással, de lehet benne szintén ráció, ha a közösség tagjait az motiválja, ha megsértik őket a saját büszkeségükben, és még jobban odateszik magukat ezáltal. Elvileg nála jobban senki nem ismeri a közösséget, tehát még akár benne lehet, hogy ez a cél, de mivel ez kollektíve elég kétélű, lehetnek járulékos veszteségek (Pelle).

Szóval menedzsment vagy pedagógiai szempontból nem teljesen hülyeség, amit csinál, HA tudatosan használja ezeket a technikákat, és előtte jól mérte fel, meddig mehet el egy közösségben.

Meg persze van az az opció is, hogy tényleg egy nárcisztikus f.szkalap, és amit én itt visszafelé megpróbáltam megfejteni, az neki szakmailag meg se fordul a fejében. :D

Vérmérséklet és szimpátia szerint sztem mindenki tud választani, és továbbra is inkább az A-opció mellett vagyok a tudatosságot tekintve, de az viszont nem jelenti azt, hogy ez a megfelelő módszer arra, hogy eredmény legyen. Eredmény alatt értve a pontokat, kupákat, de a szerethetőséget és a játékot is.

Azon meg megint el lehet vitatkozni, hogy az eredményvektorban, ha bármelyik paraméter nem megfelelő, akkor a módszer rossz vagy ennyit tudunk.
Én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ha iderángatjuk Gipsz Jakab mesteredzőt, akkor ugyanebből a keretből, ugyanilyen körülmények és célok mellett jobb eredményt ér el (Spal => Rudi => Mazzarri). De ha tudunk, hozzunk ilyet, én csak azt mondom, hogy sztem nem tudunk. Nekem hasonló érzéseim voltak Zeman meg LE esetében, aztán sose lett igazán jobb.

Ha már Sarri: qvára irigylem amúgy a Laziót ebből a szempontból, mert az ott évek óta tényleg a sz.rból várat tipikus esete, és vhogy mindig megcsinálják, de különösebb koncepciót nem látok ott sem, inkább sorozatos kifutott eredményeket.
Nálunk van hosszú távú vízió, de sztem abból indultak ki itt már sokan (kb Sensiéktől kezdve), hogy mi nagycsapat vagyunk, csak most épp kicsit kiestünk a ritmusból. És hát vagyunk a lóf.szt. Meg kellene nézni, hol a helyünk, és onnan kitűzni a célt. Mint az Atalanta. De ők sem nagycsapat, mi meg azt érezzük (velem együtt), hogy mi meg azok voltunk/vagyunk.
Újabb féloff: kicsit az az érzésem, mint az angolokkal, osztrákokkal, meg kicsiben velünk, magyarokkal kapcsolatban, hogy azért, mert egyszer voltak valakik, még akkor is azzal a mindsettel nézik a világot, mikor már fele-harmad-tizedakkorák. Csak mi mikor voltunk valakik? :)

Remélem, nincs karakterlimit, mert akkor feleslegesrn pötyögtem :D
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 06:53


De Zemannal "csak" taktikai, szakmai gondok voltak. Képtelen volt védekeztetni a csapatot. Na az a része szörnyű volt valóban.
A félpályáról kaptuk a gólpasszokat.
És hát Tachtsidis...Igen. :) Viszont nem sokat padozott miatta DDR. Egy hónap lehetett.
Mourinhónál pedig egyet tudok még elképzelni, amiért szeretik a játékosai. Hogy az öltözőben egy másik ember van. És az a másik elmondja a SAJÁT hibáit, lelkizik velük, biztatja őket. És előre megmondja nekik, hogy a sajtóban egy öntelt, nárcisztikus valakit fog alakítani. De ennek meg mi értelme lenne? Hogy manifesztálódik ez a félrevezetés bajnoki pontokban és továbbjutásokban? Egyáltalán kit kell félrevezetni? Az újságírókat és az ellenfelet?
Ha pedig az öltözőben is olyan, amilyennek mi látjuk, akkor lehet bármilyen őszinte és közvetlen, sokáig nem bírnám elviselni a jellemét, az tuti.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.06. 22:38


ez jó végszó volt
nem is kell mindenkinek egy véleményen lennie, ez így van jól
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 22:11


Olvastam, de mar nem emlekszem pontosan mit irt. De akarmit is, a jatekosai szeretik, javareszt utolag is. Ha olyan szupergaz ember lenne, akkor tobben fikaznak, legalabb utolag.
De amugy en is utaltam a nyilatkozatai alapjan mindig is, nemigen olvasom oket. Nem arra vagyok kivancsi, miket mond.
A csapat szerethetosege nekem akkor tunt el, amikor monchi ugy cserelgette a jatekosokat, mint mas a zoknit.
En zemant utaltam annyira, mint ti mou-t. En akkor tepkedtem a hajam. Meg most is rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy ddr helyett azt a falabu gorogot jatszatta az oreg.

De nem akarom tovabb vedeni, nekem aztan tenyleg mindegy, higy megy vagy marad, igy is ugyis nezni fogom. De azert jo lenne, nem valami kozepszert vagy annal is gyengebbet hozzanak, hanem valaki ertelmesebbet.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.06. 21:42


ha elolvastad F72 hsz-ét akkor miért kérdezel ilyet, hogy "és'"?
MINDEN de MINDEN bajom (bajunk) abból van, hogy ő ilyen személyiség!
Kurvára nem érdekel az eredményesség a Romával kapcsolatban elég régóta. Az annál jobban (ami Zsoltit is), hogy elvesztettük azt a szerethető csapatot, azt a karakterű csapatot, azt a focit, akinek régóta drukkoltunk. És ez (szinte) kizárólag Mounak köszönhető.

Edzonek legyen jo, ne lelki tarsnak.
de nem az

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... os-2996887
Pinto utolsó képe?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 21:10


Mou narcisztikus. Es? Fredsy mercury buzi volt, steve jobs meg egy hiresen vilagi nagy paraszt siten tudja milyen szemelyisegjegyekkel. Azert a queent rendszeresen hallgatom, az apple termekeit meg hasznalom. Ha jol tudom olaszorszagban a torti viccel voltak a rendor viccek. Ez miert erdekes? Edzonek legyen jo, ne lelki tarsnak. Az a felesege dolga....

Akkor legyen az anyukam az edzo, mert o tenyleg nagyon jo szivu.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.06. 21:05


tomm írta:
ebből a 2,5 éve tartó toporgásból, egy helyben járástól, ettől a gyötrelemtől, vergődésből, kínlódásból elég már


Szerinted. Szerintem meg nem toporgas. Persze mihez kepest. Az, hogy bejutunk a bl-be, ahonnan aztan kizugunk, nekem semmivel nem tobb, de inkabb kevesebb, mint egy el-donto. A bl-negyeddonto az mas, de az se volt osszessegeben elorehaladas. A kovi evben repult edf es semmi kulonosebb hozadeka nem volt.
Nem mondom, hogy hu de jo, nem mondom, hogy nem cserelnem le mar tegnap ancelottira, de nem latom, hogy miert lenne jobb pl mazzarival a 8ik helyen allni es 0-0t jatszani a monzaval!?


figy voltunk már a fax minden oldalán, de idehozták 8 millás fizuért, mert eredményes edző, ok, 1 év konfetti, pipa, bajnokság 6.hely, második év uefakupa döntő, ok, pipa, 6.hely, de ez a mostani?! igen nálam az az eredményes ha bejutnánk a bl helyekre, de ezért is lett hozva, nemde?! de ha nem is jutunk be, baxki még az uefa kupa helyekért is vért kell izzadni?! nem is lesz meg. :| :wink:
szóval oda akarok kilukadni, ha tudom hogy nem lesz bl, nem lesz uefa hely, akkor ahhoz nem kell 8 millás edző, a görcsös, eredmény centrikus játékával, ami már nem az, max csak mou hiszi hogy az, akkor inkább jöjjön x, és az az x is hoz mondjuk egy 7-8 helyet, de legalább élvezem, ha már eredmény nincs, legalább játék, látvány, szórakoztatás legyen, nekem ez sokkal elviselhetőbb. :wink:

és igen, qrvára kellene pénz ehhez a sporthoz, ami nincs, 25 éve szurkolok a romának, tudom hova szeretne tartozni, és ott is maradni, vagyisa roma nagy csapat akar lenni olaszba, és az is maradni, de qrvára nem az, és pénz nélkül nem is fog odakerülni, nehogy ottmaradni, 25 év tanulsága. :wink:

amúgy mit nem adnék egy olasz kupa győzelemért, de hát az se lesz meg.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.06. 21:01


Tomm nem tolja.
Ő csak védi a túlaradó szeretettől, ez az igazság. :)
És egy Roma-fórumon valszeg neki van igaza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.06. 22:00-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.06. 20:40


átfordult a fórum :)
régen Zsolti tolta mindig a Mou-ellenes írásokat (és segítettünk neki többen:)))
most tomm tolja a Mou-melletieket

nyilván maximálisan, 100%ban eric hszével értek egyet, de én mostantól egyszerűbben ezt fogom mindig írni, ha Mouról bárki pozitívat mond, és úgy érzem reagálnom kell:
Re: Aktuális meccs
HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: kedd dec. 19, 2023 21:06

(ez az a hsz, miben F72 a nárcisztikus személyiségzavarról beszél Mouval kapcsolatban, és aminél nem létezik tökéletesebben passzoló elemzés a palira)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.06. 20:09


én viszont nem Mou ellen vagy mellette szólaltam fel, hanem rámutattam arra, hogy igen, sok edző CSAK nagycsapattal tudott bármit is villantani.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.06. 20:09


Az előző 3 helyéről szezon közben küldték el, ez szerintem többet jelent, minthogy toronymagas esélyesként megnyerte a MU-val az EL-t.
És tökmindegy mit nyert korábban, nem azért utálom, mert nem elég jó edző ide, mert 3ik éve nincs játékunk, mert a bajnokságban közel se hozza ki azt ami a csapatban lehetne.
Ezekért is elküldeném a klubtól, de ezek miatt nem utálnám.
Azért utálom, mert egy egoista, önző, beképzelt f*szkalap (ilyet lehet már irni?), akinél mindig más a hibás, meg se fordul a fejében, hogy valamiről ő tehet, hogy a folytonos keretfikázással meg a kiscsapatos védekezős taktikával kb leépitette egyes emberek önbizalmát, és az egész klubot degradálja a nyilatkozatival. Nem érdekel, hogy sokan imádják Rómában, hogy állítása szerint ő is imádja Rómát, egyszerűen káros a klubnak, úgyhogy minél előbb mennie kell.
Mégegyszer mondom, nem érdekel hol mit nyert korábban, azt nézem, hogy mit csinált itt, és az nem jó irány.
És mondjuk Mazzarival valószinűleg nem, de ha mondjuk Sarrit nevezik ki helyette (amiről pletykáltak is) akkor most könnyen lehet hogy BL-ben vagyunk, annak ellenére, hogy nem Dybala a húzóember hanem mondjuk Pellegrini vagy Zaniolo.
Persze ez feltételezés, de ha Sarri a Laziot BL-be vitte, akkor minket is oda tudott volna vinni, a 2szeres BL győztes sztáredzőnknek meg esélye sincs már 3ik éve erre.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.06. 20:04


Te nagyon korrektül véded Mou-t, tomm.
Meg Ferkosz is.
Miattatok szar érzés nekem is szidni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 19:44


En csak a teljes es folyamatos elutasitas ellen szolalok fel. Meg, hogy az el-dontot (ha mar a konfettit bonsainak tekintjuk) vagy meg se emlitik vagy szinte nullanak tekintik.
Es azert mou nem csak a ket bl-t nyerte es nem csak husz eve.

Ne jojjon mou helyett mazzari, de ha jon en ot sem fogom fikazni es a csapat ellen drukkolni, a most mou-t barkire lecserelok 90%aval ellentetben. Es ezt tudom, csupa nagybetuvel.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.06. 19:22


de most ezzel akkor arra érvelsz tomm, hogy ha nem lehet ifjú edzőtitánunk, akkor jó a kiöregedett, már kb idejétmúlt alkalmatlan? Azért a kettő között széles a merítés még :wink:

de nem latom, hogy miert lenne jobb pl mazzarival a 8ik helyen allni es 0-0t jatszani a monzaval!
ezt honnnan tudod, hogy ez lenne? Ha ez lenne is azonnal cserélném amúgy, de nem ez lenne. Ráadásul NEM TUDJUK mi lenne, csak azt tuidjuk, hogy Mouval mi van. És ami van, az rossz. Kérdés kinek rossz kinek nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 19:10


De legalabb mellette elment a foci. Az utobbi 20 evben ki volt az az edzo, aki a foci elott volt, hogy el tudott mellette menni?! Repulj el leverkusenbe es gyozd meg xabi alonsot, hogy jojjon ide. Eskuszom a talpadat csokolgatom egy oran keresztul es ha szuletik meg egy gyerekem erikkartmennek fogjak hivni!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.06. 18:53


tomm, a Porto bl győzelme 20 éve volt, de az Interrel is 14 éve nyert BL-t. Mourinho mellett elment a foci, nem tudott lépést tartani vele. Jópár éve semmi keresnivalója sztár csapatnál.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég