Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.30. 20:16


Komolyan, Shomuval úgy vagyok, mint anno Baptistával, túl sokat nem tett le az asztalra, de valahogy mégis szimpatikus :D szóval remélem, hogy összejön neki a Speziai kaland.

Zaniolo pedig a Lipcsénél alig ha kapna jobb ajánlatot nyáron, szóval remélem, hogy ha tényleg ajánlatot tesznek, akkor el is megy.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.30. 19:37


Uzbeg baratunk megy tiszta kolcsonbe 1,5 m-ert fel evre Speziahoz.
Vina is fel ev kolcson 750k-ert fel evre es 15 m vasarlasi opcioval.
Erkezek a Leedstol Diego Llorente.
Zaniolo fel evre kikerult a csapatbol, de bejelentkezett erte a Lipcse es a Sevilla is ( Monchi ledolgozhatna egy kicsit a tartozasabol )
Ha lelepne , allitolag Tadic-csal es az Ajax-szal mindenben megallapodtunk, ha utolso pillanatban fogadja el valamelyiket , akkor is tudunk meg lepni...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.30. 19:33


Hát kezelni még csak ezután kell valahogy.
Kábé úgy képzelem, hogy DDR azt kéri tőle, hogy a pályán hajtson, mint az állat. Amúgy meg annyit ihat meg cigizhet, amennyit nem szégyell. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.01.30. 17:09


Ninja alairt a SPAL-hoz a B-be. Most mar DDR iranyitasa alatt nyomja!
:D
Meg kell nezzek egy meccset toluk :D

Ugy latszik DDR -nek mas az ertekrendje. Ezt jo latni, h kepes kezelni a Ninja fele kraktereket
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.30. 13:57


A Bournemouth csak összehozott egy transzfert velünk :D Vinát viszik, a helyére mi hozzuk Diego Llorrentét a Leedstől.


...és a nap poénja. Az Inter Skriniart Maguire-vel akarja pótolni :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.01.28. 15:36


Azt, hogy nagy csapatba vágyik azt én sem olvastam, azt elrontottam, csak azt olvastam, hogy többéves 3 millió fölötti fizut szeretne. Mi pedig kevesebb pénzben és évben gondolkodunk. Amúgy védő létére még nem idős, lehet benne jó pár év, de annyira lassú ő is. Ha hirtelen még lassabb lesz, akkor azt nem tudja már majd ésszel kompenzálni. Ha most kivennék a védelemből fájna, de ha nyáron távozna szerintem lenne idő beépíteni masvalakit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.28. 15:07


fogkefe1 írta:
Smallingra visszatérve, ha ennyire nagy csapatba vágyik, menjen csak.

én nem olvastam semmit erről, simán dzeko vagy mikhatarian esetet látok benne, sztem inter lesz ebből, 30 felett a roma gondolom nem akar adni neki annyit amennyit keres, gondolom évre is többet kérne, itt jön az inter
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.01.28. 14:47


Negatív reklám is reklám.

Amúgy nem egyszerű a szezon, 1 forduló után Wijnaldum esik ki, most már olyan hírek vannak, hogy márciusban játszhat először, mire formába kerül kb május, tehát sokat nem értünk így vele sajnos.
Most pedig féltávnál Zaniolo esik ki. Sajnos én sem látom Angliában a srácot, megértem, hogy nem fogadta el az ajánlatot. Úgy néz ki félév szünet neki, aztán nyáron apróért Milan vagy Juve elviszi szerintem.
Szóval 2 kulcsjátékost veszítünk, közben Dybala sem volt vagy 1.5 hónapig. Karsdorp is megsértődött.

Nem egyszerű a helyzet, nagyon nem.

Smallingra visszatérve, ha ennyire nagy csapatba vágyik, menjen csak. Képtelen 4 védős rendszerben jól muzsikálni, 5 védősben közepén jól érzi magát, mert neki kell a legkevesebbett gyorsan mozognia, de ha 1-1- be kerül valakivel már nem olyan beton. Egy olyan csapatba amelyik támad és rákontráznak ott milyen lenne? Nem látom őt máshol, kicsit olyan ez mint Mikhitaryan esete nekem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.01.28. 14:34


Hamar, akkor ez inkabb szegyen a csaptra nezve. Jobban mutatna juve mezben
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.28. 13:34


Na ez kifejezetten jó párosítás. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.28. 12:15

Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.28. 11:54


Smalling 33 éves. Egy-egyben már idén látszik rajta a kor. De 3 védős felállásokban jelenleg bőven BL matéria. Jövőre még beférhet egy a miénknél jobb csapatba is. De én nem látom rajta, hogy egy-másfél évnél hosszabb ideig is az erősségünk lenne.
És jó védőt elvileg könnyebb találni. Olyat is, aki 4 védős rendszerben is használható. De persze attól hogy könnyebben pótolhatónak látom, még örülnék ha maradna.

Egyébként szerintem azért menne, mert hazavágyik. A PLben simán lesz csapat, aki elviszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.01.28. 07:02


Nálam Smalling érinthetetlen. Nem értem miért akar menni... Több pénz? Vagy BL? Ő nagyon nagy veszteség lenne.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.27. 22:49


off:
ezért is fogalmaztam úgy, hogy Szobi inkább odavaló, mert a fő skillje (amit írtál is, labdával és rugótechnika) inkább odaillik, mint a nézők által láthatatlanabb Pellegrini-erősség. És én nem tartom annyira jó kapitánynak. Ahhoz nem elég "hangos". Persze lehet, a háttérben erős személyiség. De ez tényleg szubjektív és erősen off, pláne hogy kedvelem Pellét, szóval jah, ne is hasonlítgassuk inkább, bocs :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.27. 22:41


Szoboszlai labdával jó, labda nélkül nagyon messze van a top csapatokban elvárt szinttől. Pellegrini letámadásban a csapat agy. Ő a kapcsoló és a vonatkozási pont. Plusz egy igazi kapitány. Nagyon más karakter mint Dominik. Össze nem szívesen hasonlítom őket, mert sértő lenne. :)

Smallingban viszont egyetértünk. És őt azért viszonylag simán lehetne pótolni.

(Közben meg az állam leesik Arteta hogy összerakta ezt az Arsenalt)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.27. 22:03


Smallingnak lesz komoly kérője, mert valamiért a világ jobbnak tartja mint én :)
de Pellegrini? na őt is jobbnak tartják (F.Totti pláne), de nem tudom elképzelni egy topcsapatban

sőt, lehet durvát mondok ezzel, de Szoboszlait jobb játékosnak tartom Pellegrininél, vagy ugyanolyannak, de inkább topcsapatba való szvsz
https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... tt-2936883
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.27. 21:05


Szerintem ha BL-be jutunk, akkor Smalling még meggondolja magát, és marad, de ha megint csak EL lesz, akkor egészen biztosan lelép, és ezen a ponton szerintem akkor már Pellegrini sem lesz biztos maradó. Fiatalabb ő sem lesz, 27 évesen kb. az utolsó esélyei egyike lesz nagyobb csapatba menni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.01.27. 18:38


Hírek szerint Smalling se lesz itt jövőre.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.01.27. 16:05


Nálam nagy kedvenc volt Nicolo, de az elmúlt napok után nem fogom sajnálni, hogy elmegy.
Karácsonykor még azt egyeztette Friedkinnel, hogy mindent megtesz, hogy jó éve legyen, amiért cserébe biztosítják, hogy akkor meg is kapja a szerződést. Majd pár héttel később benyőgi, hogy ne nevezzék a Spezia ellen, mert nem szeretne pályára lépni (és később se tervezi Roma mezben). Ezt követően a nagy Juventus szurkoló megegyezik a Milannal, ahol egyes hírek szerint a fizetése 300e €-val lenne több. És most, hogy ez kútba esett, már táncolna vissza. Vajon a fejében hogy néz ki a következő féléves terv? A szurkolók éljenzése közepette megy ki a pályára, miután José a keblére ölelte, hogy mennyire örül, hogy végül maradt?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.27. 11:55


Nem járt, persze, csak Dembelére úgy-e volt kereslet :D Zaniolo pedig csak azt hitte, hogy rá is van.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.01.27. 11:53


Mondjuk a Dortmund szeritnem nem járt rosszul a 100misivel Dembele-ért, de ez más kérdés.

Zaniolot én valahogy nem tudom elképelni angliában, mármint hogy ott sikeres lehet. Egy kiesőjelölthöz meg szerintem nem fog menni, annál nagyobb az egója. Kiváncsi vagyok mi lesz vele nyáron, de gondolom ez a tavaszunktól nagyban függ majd. Egy kicsit padozzon most, SES úgyis egy mecsen meglőtte kb Zaniolo őszi góljait.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.27. 11:45


Szerintem úgy a Karsdorp, mint a Zaniolo hercehurca jó arra, hogy kicsit érezzék a játékosok, hogy van itt egy vezetőség, és nem ők diktálnak.

Igen, buktunk két embert, de muszáj a vezetőség letegye a lábát, különben a csapatnál is divatba jön az olyan hiszti, amit anno Dembele folytatott a Dortumd-al, hogy kiprovokálja a Barcába igazolását. Zaniolo is erre hajtott, csak éppen a "Barcája" elállt az üzlettől, így most vakarhatja a fejét. Én valahogy nem tudom sajnálni az ilyen embereket. Lehet egy távozási szándékot profik módjára jelezi és kezelni, és lehet így...

Zaniolo ott bukott bele ebbe, hogy kicsit többet hitt magáról, és azt hitte, hogy majd egymást fogják leütni a kérők (100%-os vagyok benne, hogy ebben anyuci keze is benne van)...de ez nem igazán jött be, szóval ha megy, ha marad, fejben azért ez a mercato helyre teszi őt rendesen (akkor végképp, ha az angoloknál köt ki, és egy BL-ért hajtó csapatból egy kiesés ellen menekülőbe kerül).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2023.01.27. 11:54-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.27. 11:28


Így világos, de nekem gyenge próbálkozásbak tűnik. Mindenesetre most már remélem megy angliába, aztán ott bizonyíthat.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.27. 11:17


Ferkosz írta:Én ezt nem teljesen értem, hogy ezzel, hogyan akartak odavágni nekünk? Mit befolyasolt ez az egesz, ha nem akrták megvenni? Kölcsönbe nyilvan nem adjuk. Nem értem. A marokkoi dealt sem. Fel akarják az árát vinni? Nem értem mire gondoltok.

Fekosz, a Milan most nem akarta megvenni Zaniolot. Ez tök nyilvánvaló, hisz az alap az volt, hogy csak végleges eladás jöhet szóba. Sőt azzal még mi engedtünk, hogy kötelező opcióba is belementünk volna. Így cashflow probléma sem lenne.
Szerinted komolyan gondolták, hogy belemegyünk egy kölcsönbe, nem kötelező opcióval? Ki az a barom, aki a közvetlen vetélytársának ad oda fél évre egy játékost nulla pénzért? Egyszerűen csak zavart keletettek az ajánlatukkal, hogy ne tudjuk most eladni Nicolot, így lesz esélyük a szerződés lejártakor megszerezni. Leaot bukják nyáron, így egyáltalán nem lesz szélső támadójuk. Mert Messias vagy Saelemakers azért nem az a szint.

Ziyech-re sincs pénzük. Ott mondjuk inkább komlytalankodhatnak kölcsönnel, mert Potternek nem kell az arab és van még 2,5 év a szerződéséből. De 6 milkás a fizetése. Annyit tuti nem fognak fizetni. Valószínűleg mi sem, így csak egymást szivatja a két klub.



@CaptRizzo, egyetértek. Ezt (is) jól intézik Friedkinék. Fasza tulajdonosunk van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.27. 11:16


Így érthetőbb a dolog, bár ha valóban hozzáértő emberekről van szó, akkor hogy lehet ezzel bekavarni? Hiszen még mi is tudjuk, hogy a Milannak nincs pénze. :) Tehát csak kamu ajánlat lehet, nem komolyan zavaró. Na, mindegy. Sajnos most már sehogy sem járunk jó, ha marad.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég