Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.21. 13:37


ha már valencia és firkászkoholmányok:
Argentin hírek szerint a klub megegyezett Osvaldóval egy 5 éves szerződésről, már csak a Romával kell egyezségre jutni.

írja a valenciaiak szurkolói honlapja. Én meg jól megmondom, hogy ebből az üzletből nem lesz semmi, mivel a spanyol csapat csoda ha 10 millát szán egy csatárra, nem hiszem, hogy Osziért adnak 17et
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.21. 13:15


zamen a legutóbbi inerjújában azt találta mondani, hogy nem érdeklik az olyan csapatok, amelyek csak az ellenfél játékénak a megakadályozására törekszenek - mint pld az idei Chelsea v. a 2010-es Inter.
őersze a frikászok megkérdezték erről murinnyót, aki pőrsze magáhioz méltó módon válaszot: Zeman? ki az? Hol játszik? ja hogy edző? na jó, rákeresek a guglin:) :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.21. 13:01


Na ne... mi lesz, ha már ő se marad ? Már el se tudom nélküle képzelni a Romát. :)
(mellesleg szerintem ZZ is kedveli az ilyen güzüket.....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.21. 12:50


van még egy pezsgő itt melóhelyen a hűtőben :D bárcsak...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.06.21. 12:39


A Valencia érdeklődik Taddei iránt :D
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.20. 22:14


pedig nem állunk rosszabbul, mint a Sensi éra alatt.
hát szerintem épp hogy de, ugyanis akkoriban el voltunk kényeztetve, jöttek az eredmények, és REÁLIS eséllyel akár a Scudettoért vágtunk neki évről évre a bajnokságnak. Most a reális esélyünk rá olyan 5%. Ennyiben, és csak ennyiben nem értek egyet Virgával, a többiben igen.
Ugyanakkor ez sem baj nekem. Csak megjegyeztem, hogy a sorozatos második helyekhez képest jelenleg nem úgy fest a helyzet, hogy ezt tudjuk majd hozni jövőre. De persze még semmi igazolást nem láttunk. Lehet még itt öröm és bódottá.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.20. 15:54


Virga most megaszontad! :)
Még jó hogy végigolvastam a hozzászólásodat, mert nagyjából ugyan ezt írtam volna!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.06.20. 14:21


Szép volt,virga!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.20. 14:15


szerintem túlparázzátok. Egyrészt a védelmen kívül nem középcsapat a keret. Másrészt EB van, lehet előre megállapodásokat kötni, persze, csak vajon kivel kötnek először: Azzal aki érdekelt a BL-ben vagy azzal aki semmilyen nemzetközi tornán nem? Ha majd nyit a mercato lesz igazolás, kaptunk új edzőt ÉS MÉG Ő SEM tudja, hogy hova gondol erősítést. Hogy miért? Mert a játékosok nagy része nyaral vagy a lengyeleknél bulizik. Nem kell pánikba esni, a 7. helyen végeztünk. Nincs óriási hypeunk, mi nem a Juventus vagyunk és nem mellesleg még a csapat kalibere sem hasonlított soha. A többségnek marha negatív a gondolkodása, pedig nem állunk rosszabbul, mint a Sensi éra alatt. Emlékezzetek a kopaszra és Ranierire, nem volt húúde szuper keretünk, nem özönlöttek ide a szuper játékosok sem, mégis azért marha közel voltunk a többiekhez, másodikok is voltunk. Szóval ebből kiindulva nem kell pánikolni, tavaly sem siettük el az átigazolásokat, legyetek türelemmel. A juventus most majd kap egy kettős terhelést, meglátjuk mit tudnak, nem bocsátkozom jóslatokba. A másik dolog, hogy nem véletlen, hogy nem a giuvénak szurkol egyikőtök sem, a két klubbot nem lehet összehasonlítani, mert szerintem ők járnak rosszabbul. Legalábbis abban, hogy mit is képvisel a két klub :) :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.06.20. 12:40


Juventus:Isla, Asamoah es Giovinco...........
As Roma:senki....................................NO COMENT
jovore is egy jo eros kozep csapat leszunk aki harcban lessz 9-10 hejert.
A juvet meg senki nem fogja megalitani ujra.
Nem tudom mi lessz igy de szerintem semi jo na mindegy varjuk a fejlemenyeket.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.06.19. 23:23


Nem mondom, hogy nagyon nagy kedvencem lett oszi, de azért valahol sajnálnám, ha eladnánk. Szerintem Zemannak meg kéne próbálkozni összerázni a bagázst, mert jövőre 99% hogy Bojan megy és akkor itt maradunk egy Lamela, Borini párossal (legalábbis nem hiszem, h Totti 2013/14-es szezont lehúzni végig kezdőként).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.19. 20:45


bigg írta:
feree80 írta:Vki vágja ezt a Borini transzfert, kerep-perec le van írva, hogy 4,6 millába fog kerülni, ugye ennek felét már kifizettük, vagyis van még 2,3 milla, ehhez képest most tán 4 millát ajánlottunk a másik feléért(parma 7et akar, kácsa, kácsa), kérdem én, mi a faxért???


Ha jól emlékszem anno Vucsinics esetében is így zajlott, mármint hogy a második fele jóval áron felül lett a miénk.

perszepersze, de mért van ez? nyilván az hogy egy játékos tényleg mennyibe is kerül, és mennyit keres, üzleti titok, szal amit feltesznek a hiv.oldalra, az csak vmi lecsupaszított xar lehet, sztem, felmerül bennem, hogy lehet nincs is köszönő viszonyban a valósággal... :S de akkor meg mi értelme ennek az egésznek.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.19. 20:42


elveszítik Giovincot, pótolni jó lehetne a kissrác, ha meg visszük, hát akkor adjunk is érte valamit úgy gondolják. EZ amúgy lehet ilyen olaszos módi, hogy emelik a második "felét" :D én azért reménykedek, hogy ha borítékolunk is nálunk marad
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.19. 20:34


feree80 írta:Vki vágja ezt a Borini transzfert, kerep-perec le van írva, hogy 4,6 millába fog kerülni, ugye ennek felét már kifizettük, vagyis van még 2,3 milla, ehhez képest most tán 4 millát ajánlottunk a másik feléért(parma 7et akar, kácsa, kácsa), kérdem én, mi a faxért???


Ha jól emlékszem anno Vucsinics esetében is így zajlott, mármint hogy a második fele jóval áron felül lett a miénk.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.19. 20:22


Vki vágja ezt a Borini transzfert, kerep-perec le van írva, hogy 4,6 millába fog kerülni, ugye ennek felét már kifizettük, vagyis van még 2,3 milla, ehhez képest most tán 4 millát ajánlottunk a másik feléért(parma 7et akar, kácsa, kácsa), kérdem én, mi a faxért???
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.06.19. 16:54


tomm írta:http://www.forza-roma.com/50483/la-roma-vuole-ogbonna-ma-il-torino-spara-alto-22-milioni

ugye ez nem azt jelenti, hogy 22 milliót vagy piscitellát, vivianit és 15 misit adnánk a 6 millióra értékelt obognaért??!!!!


Ennyiért már Mats Hummels a miénk lehetne...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.19. 14:50


Több év folyamatos csökkenlés után végre ismét nőtt a bérleteladás. Tavaly összesen 16800-at adtak el, idén meg már pár nap alatt 20000-nél járnak, és várhatólag meg lesz a 25000 is. a kanyar már teljesen elfogyott. ZiZi-effektus :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.19. 14:45


nem, csak azt, hogy a Tuttosport ezt vélelmezi
(na pont az ilyen cikkek azok, amiket én nemcsak, hogy nem dobok be itt, hanem még el se vagyok hajlandó olvasni :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.19. 14:30


http://www.forza-roma.com/50483/la-roma ... 22-milioni

ugye ez nem azt jelenti, hogy 22 milliót vagy piscitellát, vivianit és 15 misit adnánk a 6 millióra értékelt obognaért??!!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.18. 13:07


?? Miért kéne sajnálni?
Akkor b(szta el a karrierjét, amikor a Sao Pauloból egyből a Realba igazolt, ahelyett , hogy valami kisebbnél kezdte volna. Mi rendesek voltunk vele, mert az elején elég rendesen kapott lehetőséget.. és amikor el akart menni, akkor mi kölcsönadtuk!
Ha cigizik és iszik, akkor ne csodálkozzon semmin! Egészségére! Ő és Adriano, Ronaldinho és a többiek után sikerült teljesen kiábrándulni a brazilokból. Egyikük sem ér semmit..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.18. 12:38


Cicinho alkesz? :D :D :D :D :D :D és milyen őszinte
azért sajnálom szegény srácot, erősen tönkrevágtuk a karrierjét
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.18. 10:16


slider írta:
Xaba írta:De mondjuk az érem másik oldala, hogy nagyon úgy néz ki, hogy nincs pénzünk (még most sem) és hiába veszünk 1 30misis játékost.. mert az csak 1 játékos.. és az összes többin Taddei játszik? És ma épp elgondolkodtam, hogy DiB-ék befektetőknek nevezik magunkat.. Na gondolkozzunk csak el, hogy mit is jelent ez? Szerintem azt, hogy pénzt fektetnek be a klubba, amit majd idővel kamatostul kivesznek! És mivel lehet a legtöbb pénzt szerezni? 2 dologra gondolok. 1: Nem költeni sok pénzt. 2: szurkolók, belépő jegy.. + jövedelem, hogy fiatalon vesznek ifiket és majd évek múlva drágábban eladják. Tehát ők nagyon úgy érzem, hogy nem akarnak túl sok pénzt költeni, meg a szurkolók kedvében járni. Ők csak dumálnak erről-arról, egyszóval manipulálnak és a céljuk, hogy a lehető legtöbb pénzt kicsavarjanak a szurkolókból! És azon kísérleteznek, hogy mi kellene az embereknek, hogy járjanak a meccsre. Lesz(rják, hogy nyernek kupát vagy nem, mert tudják, hogy ahhoz BL-ben jelentős mennyiségű pénzt szerezzenek, ahhoz minőségi játékosok kellenek amik drágábbak lennének sok esetben a nyereménynél.


Pontosan, nem érdekli őket, hogy hol végzünk, amég a fiatalokból és a stadionbelépőkből pénzt tudnak csinálni. Kőkemény üzleti vállalkozás lettünk, ez a helyzet. Amúgy szerintem Zemant is a jegybevételek miatt hozták ide, ha egy bazári majmot kedvelnének a szurkulók, azt hozták volna edzőnek. És ezzel nem Zemant akarom fikázni! A szempont az volt, hogy kijöjjenek miatta a szurkolók és olcsón megússzák, sztárigazolások nélkül.


Hát ja.. ez van.. Nem örülök neki, de nincs amit csináljak ellene.. És persze senki sem ezt várta az új tulajtól, hanem azt, hogy majd nem lesz gond a pénzzel, új remek játékosokat hozunk és a fiataljainknak jobb edzéstervük lesz amivel beépülhet páruk a csapatba:) De ez az ideális eset, ami nekünk most nem jött be. De ha igaz, amit ide leírtunk és tényleg nincs pénzünk akkor az nagyon nagy szívás:( És nem sokkal vagyunk előbbre, mint a Sensi időszakban:S DE legalább a kedvünkben akarnak járni, h menjünk el meccsre :|
Engem nagyon elszomorított az a tény, hogy a cukros bácsink igazából egy pénztelen (remélem értitek, hogy hogy értem..) haszonleső, aki lesz(rja a Rómaiakat, az eredményeket. De bárcsak az lenne az igazság, hogy nem vettük észre a nyilvánvalót! És ezen a nyáron bizonyítás lesz.. Vagy esetleg ezen a nyáron nem lesz nagy vásárlás, mert csak BL-t érő helyt akarunk (csak 3. hely), aztán jövő nyáron a BL-re meg mindenre ráhajtunk, nagy játékosokkal.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.18. 00:03


Sebastian ezzel a hozzászólásoddal a negatív jelzőt csúcsra járattad, pont most amikor mindenki happy, vagy már lecsengett a Zeman okozta örömködés?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.17. 23:12


Én csak azt nem szeretném, hogy egy olyan klub legyünk, aki kineveli a játékosokat, majd jó áron tovább adja az európai top csapatoknak. Tehát egy jó nevű iskolává váljunk. A Róma neve alatt kaszálnának a tulajék, aztán ha megtelt a puttony itt hagynak mindent és koccolnak....

Akkaor fiaim szarban leszünk....:( De ne legyen ez, hanem épüljön egy jó gárda és játszunk sok gólos látványos, szórakoztató focit..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.17. 23:07


fradista romanista írta:Egyébként arra kérte a főnököket, hogy a keretszűkítés jegyében első körben szabadítsák meg a következőktőL: Borriello, Pizarro, Guberti, Jose Angel, Greco, Brighi


Guberti még nálunk játszik?, azt hittem már rég sikerült elpasszolni.

uglykidjoe írta:Zeman-on kisebb szívműtétet hajtottak végre, remélem ősztől a srácok nem rontják az állapotát és jobbulást neki!


Szerintem nem lepett meg senkit, két cigivel az ujjai között mutatkozott be a szurkolóknak, még szerencse, hogy ebből a rutin szívműtétből nem egy Albert féle rutin szívműtét lett. :evil: :S
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég