Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 17:43


feree: akkor így érthető :wink: persze nem baj ha valaki ezeket is figyeli, sőt...
csak látom ahogy ezt a szívedre veszed
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 17:41


antunes nincs asszem ő volt az első, akinek felbontották a szerződését, amúgy marquinhosra visszatérve, igaz 18 éves, de azért volt annyi esze, hogy mielőtt eljött rómába, meghosszabbította a brazil klubjával a szerződését, vagyis előrelátó volt arra az esetre, ha nem jól sülne el számára ez a római kaland.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.20. 17:35


semmi. elkopiztam csak .
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 17:33


az az igazság a számvitel területén mozgok, szal nehéz a számoktól, összegektől függetleníteni magam. :)
tényleg nem akarom túlspirázni, de vhol "egészségtelen" dolog, hogy ami "bejön", azért fizetünk, vagy hogy nem is keveset, ami viszont "kimegy", az meg ingyé megy.
tipp, okaka valszeg lemondott a hátralevő fizujáról, gondolom, uis mikor elment a parmába kölcsöönbe szerz.hosszabbított vele a klub a közös tulajdon reményében, szal több éves szerződéssel a háta mögött én kizárom azt a lehetőséget, hogy a roma neki is felbontotta volna a szerződését, vagyis lemondott arról a jövbeli pénzről, és ingyé ment, szvsz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.08.20. 17:32


Antunest már láttam többször emlegettétek, mint bal bekk. Javítsatok, ki, de szerintem ő már nincs nálunk és igazából sosem volt alternatíva

Osztom feree álláspontját, castan, burdi kevés lesz középső védőnek, főleg, hogy előbbinek sincs seria a tapasztalata. DDR-t lehet párszor látjuk még hátul.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.20. 17:29


soprano_p írta:nem láttam az egész videot , de klubmeccseiből nincs bejátszás ha jól láttam?!
amit láttam leginkább bal-közép hátvéd. jó lesz balzaretti mellé/helyére. Balzaretti Castan Antunes meg ő rotálódhatnak 2 esével akár vagy ahogy kijön
így belegondolva 18 éves a gyerek Romagnoli val 2en középen 35 évesek !! egy hazai meccsen "gyengébb" csapat ellen
fel lehetne állni :
STEKELENBURG
DODO - ROMAGNOLI- Marquinhos - TADDEI

ENDERSON FLORENZI PJANIC

LOPEZ

LAMELA BOJAN

Nem nagyon játszott a klubcsapatban :D
Azért ez elgondolkodtató... :S
Ki az az Enderson?? Lemaradtam valamiről? :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 17:21


én soha egyetlen videót nem nézek meg játékosról előre
1-2 meccs megnézése után simán látható mit tud (lásd Angel :( )

feree: Greco ér valamit, a másik kettő semmit. Nagyon ki vagy akadva, hogy ingyen mennek el tőlünk az látható, de komolyan számít neked az a kieső 1-2 milla amit pl Rosi-Okaka párosért kaptunk volna? Én pl nem vagyok gazdasági igazgató hogy emiatt aggódjak. A klub tudja mit csinál, ha szerintük ez így jó, vagy ez a járható út, akkor biztos igazuk van. A lényeg nekem az hogy ez a két senki elment. Okakát sajnálom emberileg, Rosit meg úgy se.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.20. 17:07


nem láttam az egész videot , de klubmeccseiből nincs bejátszás ha jól láttam?!
amit láttam leginkább bal-közép hátvéd. jó lesz balzaretti mellé/helyére. Balzaretti Castan Antunes meg ő rotálódhatnak 2 esével akár vagy ahogy kijön
így belegondolva 18 éves a gyerek Romagnoli val 2en középen 35 évesek !! egy hazai meccsen "gyengébb" csapat ellen
fel lehetne állni :
STEKELENBURG
DODO - ROMAGNOLI- Marquinhos - DE ROSSI

ENDERSON FLORENZI PJANIC

LOPEZ

LAMELA BOJAN
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára soprano_p 2012.08.20. 17:29-kor.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 16:53


én továbbra is szkeptikus vagyok, ha burdi és castan lesérül, marad a 17 és 18 éves gyerek?! egyszerűen nem hiszem el, nem azt mondom hogy nem méltóak a roma mezre, mert nem ez a jó szó, sokkal inkább tűnik a vezetőség amatörnek,felelőtlenne, ha ezt a 2 gyereket hagyja meg tartaléknak.....
persze ez csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni. :) azért remélem nem üt vissza, és nem szívjuk meg....

hopppáré
http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTQxNTg1
ez vmi hatalmas, a roma örömmel kommunikája a nagy semmit, vagyis ingyé eladta okakát a pármának, jobban mondva lemondott minden jogáról a játékossal kapcsolatban, na a bajok itt kezdődnek, mikor egy okaka, greco, rosi kaliberű gyerekért - akik igenis megfizethetőek a serie a közép és kicsapatainak - nem kapsz pénz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 16:46


Veszélyes gyerek, az előretörései után lyuk lesz a védelemben, gondolom De Rossi dolga lesz odazárni. Pozitívumként tekintendő a hosszú lábaira, elég jó a megelőző szerelésben, magasságából adódóan a fejpárbajokat nyernie kell. Jól oszt hosszú labdákat ballal kár, hogy ezt Zemannál nem gyakorolhatja :D Kicsit olyan Mexes- féle piroslapkirálynak nézem első ránézésre. Lucióra emlékeztetne, ha lenne rajta még 10 kiló izom. Agresszív, harapós, sok szabadot kap majd az ellenfél róla, főleg olaszhonban, ahol színészi alakításokkal van tarkítva meccs. Nagyjából ennyit szűrtem le a videó alapján.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2012.08.20. 16:39


blint63 írta:A hazai meccsekre már most lehet jegyet venni bármelyik fordulóra előre, és ha ezt ma valaki online megteszi, utána a szurkolói kártyások 30, a többiek 20% kedvezménnyel vásárolhatnak az ott árult cuccokból.



köszi szépen.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.20. 16:31


reaosns(Roma bella) írta:magabiztosnak tűnik, gyorsaságából kifolyólag mindennek utána megy. igazi védő mentalitás: úgy örül egy jó szerelésnek mint egy csatár a gólnak


Szerintem ez a gyerek fejben eldöntötte, hogy mindig és mindenkor uralja a pálya hátsó 1/3-át. És ahogy látom van annyira agresszív, hogy meg is tudja csinálni. PERSZE!!!! Tudom, hogy ezeken a videókon korosztálybeliekkel játszanak, de a mentalitás sok mindent elmond. Lehet, hogy el fogják nyomni, bár a videón sem láttam nagyon test-test elleni küzdelmeket, mert egyszerűen lefutott mindenkit, s így szerelt. Egyébként ahogy megnéztem 71 kg a srác, és eléggé szálkás izomzatú. Kérdés, hogy ha megtömegelik, akkor mennyit veszít a gyorsaságából....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.20. 16:21


magabiztosnak tűnik, gyorsaságából kifolyólag mindennek utána megy. igazi védő mentalitás: úgy örül egy jó szerelésnek mint egy csatár a gólnak
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.20. 16:09


sebastian írta:Megnéztem ezt a videót az új szerzeményünkről...

http://www.youtube.com/watch?v=F7V32uhK ... re=related

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Én addig nem írok semmit.....:D

Nézzétek meg ti is..:D


Az ilyen videókból nagy tanulságot nem lehet leszürni, de kiindulási pontnak jó.
Nem rossz a srác, bár első ránézésre is azt mondtam meg ezután a videó alapján is azt mondom, hogy el fogják nyomni a csatárok, meg kell erősödnie mindenképpen. Forza neki meg persze a csapatnak is :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.20. 15:52


Megnéztem ezt a videót az új szerzeményünkről...

http://www.youtube.com/watch?v=F7V32uhK ... re=related

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Én addig nem írok semmit.....:D

Nézzétek meg ti is..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.20. 15:35


Minden szerelés után hogy magyaráááááz és integeeet:)) -Vagy szúnyogot hajt?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.08.20. 15:17


calderoni írta:Ennek a brazil gyereknek sokat le kell tennie az asztalra, hogy befogadjam. Nagyon tezsvír színe van. Rossz, bicskás borsodi cigány. Mellesleg van vagy 40 kiló, mit akarnak ezzel a mocsári szúnyoggal? :evil:


A videó elején a mocsári szúnyog a brazil U-17-es csapat kapitányaként veszi át a VB trófeát. Szikár, de annál agresszívabb védő:
http://www.youtube.com/watch?v=F7V32uhKrqw&feature=related
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.20. 14:07


A hazai meccsekre már most lehet jegyet venni bármelyik fordulóra előre, és ha ezt ma valaki online megteszi, utána a szurkolói kártyások 30, a többiek 20% kedvezménnyel vásárolhatnak az ott árult cuccokból.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2012.08.20. 13:48


Srácok!

Mi ez a Szuper hétfő akció amit az FB nyomnak ?Nem értek angolul annyira...Ma lehet olcsóbban jegyeket venni?
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 13:39


egy biztos, ha DDR elmenne, ZZ már rég tudja kit akar a helyére - már ha akar egyáltalán
de az is biztos hogy a kapott pénznek a felét sem forgatjuk vissza játékosokba
Bojan ne menjen! Perrotta meg lehet belenyugodott, hogy lejár edzésre, meccsen max percek, de felveszi a nagy pénzt. Nem lehet elvárni hogy minden focista úgy gondolkodjon, hogy kiöregedve is focizni akar! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 13:18


soprano_p írta:próbálom elképzelni a legerősebb roma t.


tegnap majd hogynem azt láttad... :)
ennél a védelemnél meg kpályánál sztem nincs jobb, ebbe belegondolva a cseresor a védelmen gyenge és qrva tapasztalatlan, és azért a kpályás cseresor is lehetne erősebb. :|
nemcsak belső védő kéne, hanem biztos ami biztos egy destro terzino is, jobb szélső védő, de lehet Sab másképp gondolja.....

pletykálnak egy mexes bozsant cserét, legalább annyira légből kapottnak tartom, mint a boris-cassano csere ötletét.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 13:02


Balzaretti cseréje Dodó, Pirisé Taddei.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.20. 12:55


ha jól értem akkor a kezdő védelmünk : Piris , Burdisso , Castan, Balzaretti ( RIGHT / LEFT Back et írnak rá )
és cserére , középre Marquinhos és Romagnoli ?
Balzaretti cseréje lesz Antunes ? PIRIS nek ki lesz a cseréje??
José Rodolfo Pires Ribeiro Dodô centre back ?

nem kellene még 1 védőd igazolni jobb oldalra?

próbálom elképzelni a legerősebb roma t.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.20. 12:44


calderoni írta:Ennek a brazil gyereknek sokat le kell tennie az asztalra, hogy befogadjam. Nagyon tezsvír színe van. Rossz, bicskás borsodi cigány. Mellesleg van vagy 40 kiló, mit akarnak ezzel a mocsári szúnyoggal? :evil:


Ez a mocsári szúnyog állítólag, olyan gyorsan indul meg támadáskor, amilyet még ZZ papa karrierje során nem látott. Ha elég gyors vagy, akkor nem kell súlynak lennie..Nézd csak meg Messi-t.. Sztem vas ággyal együtt van 60 kg maximum. Viszont nincs mit elnyomni, mert utol sem érik..:DD Ennyi. Viszont ha ez a szúnyog hozzá tud tenni érdemben a támadásokhoz, akkor Ámen...:D Borsodi vagy nem? Majd meglátjuk.:D Reméljük jobb mint Bácsi Sanyi volt..:DD Vagy Pisont Úr!!!:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 12:36


Holnap 3tól DDR sajtótájékoztatót tart, talán okosabbak leszünk....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég