Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 14:55


marco24 írta:Ok, 1 év után dobbanthat.

De. 20 milliós kivásárlási ár, azaz 1 év alatt kereshetünk rajta 14-15 millát. Ez a worst-case-scenario.


Hát azért van ennél lényegesen rosszabb kimenetel is. Pl ha a 6 milkás fizuja miatt Zaniolot nem akarjuk 4M-mel megdobni és ezért lép le.
De a háttérben zajló dolgokról úgysincs ppontos infónk, így felesleges találgatni. Csak azért írtam be vmi negítvat, mert olyan ritkán van, hogy egy döntés legrosszabb kimentele a kockázat nélkül megkeresett 14-15 milka. Gondolhatod, hogy ezt Dybala ügynöke illetve a többi potenciális kérő sem hagyná ennyiben :)
Szerintem elég vékony jég ez a kontraktus ha messzebre is nézünk, mert ha megéri a teljesítménye a 6 milkát, akkor lesz potens kérője, aki kiröhögi a 20M kivásárlásit. Maradni pedig csak akkor fog egy kisebb presztizsű klubnál, ha tényleg faszán érzi magát a városban és a csapatban. De Dybala valamiért olyan csávónak tűnik, akiről ezt el tudom képzelni. Reménykedjünk, de mindenek előtt most örüljünk :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.07.18. 14:19


Neki is könnyebb, ha nem abban a mezben kell kiszaladni a pályára, miközben tiszteletet mutat a klub történelme iránt. Duplán okos húzás.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 14:08


egyetértek marco24
És Abraham is amit átélt a busz tetején az EKL után, hát ember legyen a talpán aki innen eligazolna most a hülye angolokhoz.

https://www.romanews.eu/esclusiva-rn-dy ... XD8tabIXdk
hatalmas pirospont ha nem viszi a 10-es mezt (vagy nem azonnal :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.07.18. 13:15


Ok, 1 év után dobbanthat.

De. 20 milliós kivásárlási ár, azaz 1 év alatt kereshetünk rajta 14-15 millát. Ez a worst-case-scenario.
Másrészt neki tényleg kiscsapat vagyunk. Ha bejön amiért igazoltuk, akkor eszébe sem fog jutni, hogy elmenjen. Abraham nemet mondott PL megkeresésekre (MU-ra is állítólag), mert nálunk lenni most jó. Ahogy Totti mondta, itt egy Scudetto felér 10-zel a Juventusban. Ok, még nem lehet, hogy nem idén jutunk el ide. Most felvázolt neki Mourinho, Pinto és Friedkin egy projektet. Ha azt látja, hogy ez a projekt megvalósul, az történik, amit ígértek, olyan szerkezetben kell játszani, ami fekszik neki, akkor minden adott lehet a hosszabbításhoz. Ha még egy sikeres VB szereplés is bejönne ősszel, akkor ez végképp javíthat a morálján.

Még valami. Szerintem 15 év múlva nagy szó lesz, hogy együtt játszottam Zanioloval.

Hú de fényesen látom most a jövőt. Szerintem most mi vagyunk az egyik legizgalmasabb feltörekvő projekt a top bajnokságokban.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.18. 12:53


F.Totti írta:A BM pedig közben elvitte De Ligtet. Most jöhet a Save Nicolo projekt.

A Dybala szerződésban 20M a kivásárlási ár???! Az akkor konkrétan egy egy éves szerződés.

Igen, ez a hír járja Twitteren. Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy akkor ő csak úgy jön ide, ha meg van esélye a dobbantásra, ha fut egy jó szezont.
Egyből azt mondtam ez egyéves sztori mint te, de ha megszereti itt a közeget lehet marad majd...

Mondjuk ezek után nem veszek Dybala mezt pedig már rendeltem volna. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 11:29


F.Totti írta:A Dybala szerződésban 20M a kivásárlási ár???! Az akkor konkrétan egy egy éves szerződés.

Konkrét számot nem olvastam sehol, csak azt, hogy kap egy menekülési lehetőséget az első év végén egy viszonylag alacsony kivásárlási záradékkal. Viszont hasonlóan Tammyhez, itt is 6 havonta kapni fog az ügynök (és Dybala?) 500e eurot, illetve ha kitölti a 3 éves szerződést, akkor a végén +3m és elvileg van opció a +1 éves hosszabbításra.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.07.18. 11:11

feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 11:10


mcsabi írta:Közben az is kiderült, hogy Dybala viszi a 10-es mezt.

:( nem örülök, nagyon nem, de ha ez kellett ahhoz hogy jöjjön (márpedig tuti ez is), akkor egye fene
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 10:54


A BM pedig közben elvitte De Ligtet. Most jöhet a Save Nicolo projekt.

A Dybala szerződésban 20M a kivásárlási ár???! Az akkor konkrétan egy egy éves szerződés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2022.07.18. 11:10-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 10:50


Közben az is kiderült, hogy Dybala viszi a 10-es mezt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 10:45


A BL helyezéshez egy kapus-Mancini, Smalling, Ibanez- Spinazzola, Matic, Pellegrini, Zalewski- Zaniolo, Dybala - Abraham csapattal (kezdő szintű csere Frattesi, Cristante, KArsdorp, SES) még egy valami szükséges. Egyetlen egy. egy közepes teteje/jó alja edzői hozzáadott érték. Az viszont elengedhetetlen.
Oké, hogy a védelem nem kiemelkedő, de csapatvédekezéssel ez bőven kompenzálható. Előrejátékban pedig a Spina, Zalewski, Pellegrini, Zaniolo, Dybala, Abraham hatos olyan ütős, hogy az Intert leszámítva közelében nincs csapat. Ha ezt így összerakják Friedkinék, akkor nincs mellébeszélés, nincs másra mutogatás, Mourinhonak dobogóra kell vinni a csapatot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.07.18. 10:00


Dybala Pintoval a gépen (amit Friedkin vezet), már úton van Portugáliába. 10:20-kor már spanyol légterületen voltak, hamarosan leszállnak... Ez már elég konkrét. Mondhatni eldőlt.
Bízom benne, hogy Zaniolo is marad és akkor már csak egy-két dolog kell ahhoz, hogy tényleg óvatosan, de akár arról is beszélhessünk, hogy BL (és Scudetto?)...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 09:37


Ha még aktuálisnak nem is mondanám, de a Dybala rajongók készülhetnek. Nagyon nyerésre állunk. Mára várható a bejelentés.

Amúgy, így az mcsabi által linkelt hírrel együtt én is örülök neki. Ha marad Zaniolo, akkor jöjjön az argentin. Nem feltétlenül látom akkora erősítésnek, de reméljük, hogy visszatér a korábbi formájához. Pontosabban reméljük, hogy állandósítani tudja a jobb formáját. Kétségkívül zseni, de 2018 óta igazából csak felvillanásai vannak. Pedig mikor először láttam a Palermoba, szinte áramütés volt a csávó. Igazi művész. Az első juvés szezonja után pedig azt hittem, hogy top5 játékos lesz hosszabb távon. Messze nem futotta be ezt az ívet, de nekünk ettőlmég baromi nagy erősítés. Persze csak akkor, ha marad Nicolo is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.07.18. 09:03

feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 09:02


https://laroma24.it/rubriche/la-penna-d ... li-in-meno
Nagyjából jó összefoglalása annak, amibe a Nicolot kedvelők tudnak kapaszkodni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 08:55


feram89 írta:Elvileg de Light is elkelt , vagyis Szanics azt ìrta twitteren.

Le vygaok maradva rendesen. :) Úgy látszik ezek a DS-ek, ügynökök vasárnap a legaktívabbak.
70+10 misi volt de Ligt, annak a fele a pótlására fog elmenni, a fennmaradó másik része az kérdőjeles. Di Maria ott van nekik, nem kell még egy bal lábas támadó.

Egyelőre örülök Dybalának. :) 3 évre jön, 6 misiért (gondolom a bónuszokkal együtt, de ez nem egyértelmű). Totti csak meggyőző érveket mondhatott neki. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 08:48


Elvileg 40-et rögtön tovább is utalnak Bremerert. Jó lenne, ha Nicolo-ra már nem maradna pénzük, mert szerintem a srácnak 15-20+ gólos szezonja lesz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.07.18. 08:41


jazon írta:
feram89 írta:Elvileg Dybala hivatalosan is a mienk, Friedkin vezeti a gèpet amivel repül az edzőtáborba :D

Az igen! :)
Akkor már csak de Ligtre kell figyelni, hogy elkel-e, és ha igen, utána mit lép a bundás.


Elvileg de Light is elkelt , vagyis Szanics azt ìrta twitteren.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 08:36


feram89 írta:Elvileg Dybala hivatalosan is a mienk, Friedkin vezeti a gèpet amivel repül az edzőtáborba :D

Az igen! :)
Akkor már csak de Ligtre kell figyelni, hogy elkel-e, és ha igen, utána mit lép a bundás.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.07.18. 07:53


Elvileg Dybala hivatalosan is a mienk, Friedkin vezeti a gèpet amivel repül az edzőtáborba :D
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 07:50


fogkefe1 írta:Közben a Skysports szerint Dybala 2 lehetőség közül választhat. Roma vagy Napoli. Ha igaz, hogy novemberben egy évi 10 milliós fizetést utasított vissza, mert inkább ment volt Spanyolországba vagy valamelyik manchesteri csapatba, akkor nagyon úgy néz ki, hogy lefelé fog bukni.
Ssky szerint mi 4.5 milliót + bónuszokat ajánlottunk neki, a Napoli ajánlatát nem tudom.
Juve szurkolók szeretik ezt hangoztatni, meg azt, hogy az ügynökei -akik az ő rokonai- a ludasak. Most megnéztem, októberben a Juve szóban megállapodott vele 8+2 misiben, aztán később visszatáncoltak, és kevesebbet ajánlottak, aminek köszönhetően mondta azt, hogy akkor viszlát. (A kisebb ajánlat mögött lehetett az, hogy Vlahovicot leigazolták télen, és szűkebb lett a pénzügyi keretük.)

Jobb helyeken egy szóbeli megállapodás annyit ér, mint egy írásbeli nálunk. Szerintem inkább volt a klub az, aki hülyén viselkedett. A Juvénál lévő DS Monchi magasságokat hoz lassan, elnézve az utóbbi évek tevékenységét: rakat túlfizetett padmelegítő, főleg a középpályán, akiktől képtelenek szabadulni (bár nagyon ajánlgatták nekünk is őket). Az egyik értéküket hagyják ingyen elmenni, a másik komoly értéküket meg eladják, mert kell a pénz.

Dybala iránt a PL-ből érdeklődnek, de itt akar maradni, így szűk a szóba jöhető klubok listája. Az Inter még mindig túltelített (Alexis S-nek 4 misit ajánlottak, hogy elmenjen, de ő -nagyon helyesen :D- maradna), a másik milánói klub meg nem tudom, mit csinál, mással foglalkozik.
Ezért vitte le az igényeit 6 misire. Amit mi is, meg a Napoli is hajlandó megadni (utóbbi teljesen, mínusz a képjogok).
Nálunk mint ha lenne egy 4,5 misis fizetési sapka, ezt nem is lépnénk át ezzel a 4,5+1,5-el. A bónuszok állítólag könnyen elérhetőek, és azért nem árt, ha vannak, mert Dybala sérülékeny.
Tegnap délután megvolt a tárgyalás, az ajánlat már a kezében, most nála a labda.
A mi projektünk szerintem meggyőzőbb + Totti és Mou is személyesen igyekezte meggyőzni már.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.17. 23:09


https://scontent.fbud6-4.fna.fbcdn.net/ ... e=62DA06B3
:DD
mondjuk nem lett egy szép tetkó
amúgy jól áll neki a lebarnult bőrhöz a rövid tüsi őszes haj
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.17. 21:59


snatch írta:Szerintem Zaniolonak sosem volt a fejében a Juventus... Ezt legalább annyira határozottan ki lehet jelenteni, mint hogy oda akart menni.

de hát köztudott tény, hogy juve-drukker sn
mindegy én letojom, remélem jön, Zaniolo remélem marad, de lesz ahogy lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2022.07.17. 18:35


Hú de igaz…
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.17. 14:02


Igen, innen találgatni tudunk, például F.Totti írta, hogy a Romához közeli újság erőlteti ezt a "Zaniolo to Juventus" sztorit közben twitteren azt olvastam, Zaniolo emberei a háttérben "pusholják" az átigazolást. Most nem tudjuk mi az igaz. Az tuti, hogy Pellegrini 15 percet dumált vele az egyik edzés után, majd kapott egy csk karszalagot a kövi bari meccsen, szóval lehet maradásra fogják bírni. Plusz a héten azt olvasom, hogy évi 4 milliós fizetést fogunk elé tenni nemsokára...

Közben a Skysports szerint Dybala 2 lehetőség közül választhat. Roma vagy Napoli. Ha igaz, hogy novemberben egy évi 10 milliós fizetést utasított vissza, mert inkább ment volt Spanyolországba vagy valamelyik manchesteri csapatba, akkor nagyon úgy néz ki, hogy lefelé fog bukni.
Ssky szerint mi 4.5 milliót + bónuszokat ajánlottunk neki, a Napoli ajánlatát nem tudom.

Nekem kisebb álom lenne ha jönne, mindig is szerettem a játékát. Egy Abraham -Dybala- Zaniolo- Pellegrini négyes elől nagyon nagy dolgokra lenne képes szerintem. Totti és De Rossi kapott volna ilyen társakat...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég