Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.09. 16:56

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.09. 13:39


Akkor azt mondod van remény? :D

Egyébként én pont most kezdek átbillenni bizakodóba. Olyan neveket úgysem tudtunk volna hozni, akik szintet emelnek a csapaton. Mourinho focijához pedig nem is igazán kellenek. Maradjon együtt a mag és építsünk az állandóságra. Oké, mondjuk ez is léket kap ha Matic is elmegy, mert ő és Ibanez kulcsszereplők a védekezésünkben. De egyelőre van egy Ibanez-Nagydick cserénk, ami simán lehet upgrade, illetve egy atomszar formában lévő Abrahamot kell pótolni. Oda tuti jön ember, de még ha nem is jönne, Bellottival vagy egy csatárban játszatott El Shasarawy-val sem vagyunk hátrébb. Kristensen is jobb elvileg, mint Karsdorp (de én ott Celiket játszatnám).

Alapvetően szeretem az állandóságot. Sajnálom Scamaccát és Frattesit, de ha már így alakult, ne kukázzunk kényszerből. A keretünk így is a ötödik-hatodik legerősebb. Az edzőnk pedig a legjobb(an fizetett). A kettő átlagából, plusz az összeszokottságból jöhet a top4.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2023.08.09. 12:15


Ha ez így marad Mourinho tuti látványosabban bedurcizik.
Minden nyilatkozatában a keretre ( ergo a vezetőségre ) fog hárítani és lesz az a pont amikor minden kötél szakad.
Lehet elég lesz hozzá 2 korai nagy cumi és vége a dalnak..
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.08.09. 09:55


Mi meg kiesnenk a ligabol :lol:

Valami terv tuti van. Hanem Mou nem lenne ilyen csendben
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.09. 09:34


Kumbullát végül mennyiért igazoltuk le? 13,5M volt a fix és arra jöhetett 3,5M, vagy nagyon vakon vagyok? Az még mindig csak 17M. Most pedig egy-két helyen közel 30M-et írnak.

Volt valami jákosmozgás is Veronába (Cetin tuti, meg még egy-két primavera játékos), de ők egész biztos nem értem 10+ milliót... hacsak nem trükköztünk az árukkal. Szóval ez a 30 milkás transzferdíj nagyon nagy lufi.
Adtunk érte maximum 20 milkát, de inkább kevesebbet. PErsze most épp 10et sem igazán ér, de még mindig csak 23 éves. Ha például ő kapna egy szezont a kezdőben, lehetne belőle még játékos.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.09. 09:17


Nincs bajom az FFP rendbetételével, inkább csak a jövőképpel. Jövőben elkezdünk igazolgatni, de ha megint lesz 2 Kumbulla szintű igazolásunk, akkor majd 2-3 évig újra jön az ínség? Számomra az a legszomorúbb, hogy gyakorlatilag 2 félrecsúszott 20+ milliós igazolás elég ahhoz, hogy a földhöz szorítson minket 2-3 évre. Ezek az összegek pedig a mai piacon nem is számítanak nagynak.

21/22: -110 millió
22/23: +58 millió
23/24: +40 millió

Jövőben, ha ehhez hozzá tudnánk tenni még +40-et Tammy és Kumbulla eladásából, akkor talán már tényleg el lehet kezdeni valamit (bár azért titkon reménykedem abban, hogy Mou lelép, és az új edzővel Tammy meghatározóbb játékos tud lenni).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2023.08.09. 09:34-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.08.08. 19:43


Én ezt az évet kb akkor engedtem, amikor tudomásul vettem, hogy Mourinho marad. Neki ne igazoljunk nagy pénzért, semmi értelme. Legyen rendben az ffp, jövőre elvileg kiesik a nagy minuszos év Tammyvel, Ruival, meg a többiekkel, aztán majd az új edző kedvére lehet alakitani a keretet. Idén meg ússzuk meg nagy égés nélkül, menjünk rá mondjuk az olasz kupára, azt már úgyis régen nyertünk. A brazil gyerekből talán lesz valami, de valószínűleg úgyis majd csak az új edzővel fog kiderülni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.08. 19:05


igazából ez az amcsik 3.éve, az első 2 szódával elment, de ahogy most állunk, amerre tartunk, qrvára nem tetszik. rendbe teszik az ffp-t, ez mit jelent? hogy akit friedkin igazolt(kumbulla, ekkor még nem volt sperckó) és további játékosok, akiket tényleg mourinho kért, kapott és becsöcsöltek, azok itt ragadnak, mert hasznavehetetlen nudli, nokedli játékosok, a kutyának nem kellenek. ezek itt maradnak a nyakunkon és pinto meg kiárusítja a primaverát, hogy rendben legyen az ffp? ezt jelentené? bravo, hozzá.

az meg a világ vicce hogy papíron a csapat a 9.legtöbb koef.pontot gyűjtötte a világon, de ezt a hajunkra kenhetjük, mert ezzel a kerettel versenyben nem leszünk a 4.helyért. mit 4.hely?! fior is erősödik, jók lehetünk a 7-8.helyre.
De még ezt is bánja kánya, ha mindezt nem zsoldosokkal, hanem saját nevelésekkel, és nézhető[mourinho game over] játékkal érnénk el, kibírnám, de nem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.08.08. 18:40


Jo lenne, ha megosztanak ezt a nagy tervet. Eddig nem latjuk reszleteit sem
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.08. 16:12


Júniusban voltak arról hírek, hogy Pinto felmond, nem lehet, hogy ez megtörtént csak Friedkinék spam mappájába ment az email?
:D :D :D
amúgy én egészen addig vagyok bizakodó a klubbal kapcsolatban, ameddig a vezetőség teszi a dolgát és léteznek :) Mert akkor ők tuti tudják a nagy tervet. :)
Lehet egy ilyen év, hogy nem költünk, eladunk, FFp-t helyrerakjuk. Csak ilyenkor kellene felhozni a fiatalokat (nem eladni) és beépíteni, kipróbálni. Van egy olyan évünk most erre, ami - tényleg nem vicc már - a 8-12. helyről fog szólni.
De erről a Pinto-felmondás lehetőségéről nem beszéltetek eddig, nem hallottam. Az azért sokat rontana az összképen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.08.08. 15:34


Amúgy semmi baj ezzel a mercatoval, legalább szemernyi bizakodás nincs bennem... Ilyenre is régen volt példa. Kőkemény ellenfelei leszünk a Bologna, Empoli és Salernitana csapatoknak.
A csatárok miatt sem kell aggódni, vagy izguli, tavaly voltak, mégis alig rúgtunk gólt, nos, idén nem lesznek, és így is hozni tudjuk majd a semmit.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.08. 14:46


mcsabi írta:Matic távozásával marad 20 játékosunk, ebből 3 kapus poszton. Ez elég sovány még akkor is, ha felhozzuk a két 18 éves ifit, Paganot és Pisillit. Júniusban voltak arról hírek, hogy Pinto felmond, nem lehet, hogy ez megtörtént csak Friedkinék spam mappájába ment az email?


:D

Paredes, Zapata és a brazil kisiindián nekem tetszene. De még egy középső védő is kell. Pisili és Pagano is a pálya közepén hasznos. Ügyesek, de a Volparo, Bove, Tirpi, Tahirovic négyeshez képest szerintem kisebb a potenciál bennük. Faticanti pedig jobb mindkettőnél, ráadásul ő játszott középső védőt is a primaverában. Mondjuk az erős lenne, ha a felnőttben is ott próbálnánk ki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.08.08. 14:33


Matic távozásával marad 20 játékosunk, ebből 3 kapus poszton. Ez elég sovány még akkor is, ha felhozzuk a két 18 éves ifit, Paganot és Pisillit. Júniusban voltak arról hírek, hogy Pinto felmond, nem lehet, hogy ez megtörtént csak Friedkinék spam mappájába ment az email?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.08.08. 13:15


Paredes pótolhatja a távozófélben lévő Maticot.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.08. 12:20


Az újabb név Scamacca Atalantahoz szerződésével, Zapata.

Még augusztus 31-én is csak hírek lesznek, semmi más :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.08.08. 10:58


Nem hittem volna nyár elején, hogy Mou marad ezekkel a feltételekkel.
-Nincsenek igazolásaink
-Nem jött új, tökös ember a vezetőségbe
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.08.08. 07:41


Nagyon csiptem, sokszor csinalt olyat, amit kifejezetten jo volt nezni, de azok a hibak… nem igazan banom, hogy elment, bizom benne, hogy a csereje lofarokra erosodest jelent.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.08. 06:22


Szerintem abból adódóan, hogy egy viszonylag sikeres Romás periódus után senkinek nem kellett, belátta, hogy valószínűleg ennél magasabb szinten nem igazán fog játszani Európában, így úgy volt vele, hogy akkor már legalább pénzt csinál.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.08.07. 20:13


Hat igen. Onnan nem lesz valogatott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.07. 20:08


de 4 évre ki ír alá a teveb.szókhoz???? :D :shock: Kb eladta magát rabszolgának :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.08.07. 18:46


Mindenki annyit ér, amennyit a piac ad érte. Ibaneznek nem volt komoly kérője. Pinto szerintem örül, hogy valaki adott érte ennyit. Ő meg szerintem nem a pénz miatt ment el, maradt volna, de valahogy meggyőzték, hogy rosszabbul jár, ha marad. Sajnálom is, hogy ment, meg nem is. Meglátjuk Llorente hogy tudja majd pótolni
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.08.07. 17:45


30 misi a 24 eves Ibanezert abszolut nevetseges! Raadasul gazdagfoldre ment.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.08.07. 17:31


Hát nekem se tetszik ez a mercato, pedig nem indult rosszul a két ingyen érkezővel, bár őket már szerintem év elején letárgyaltuk, ergo eddig a nyári mercato alatt csak eladtunk..

Elnézve a felkészülési meccseket, biztos, hogy Ndicka-val jobbak leszünk, mint Ibanez-zel? Nekem a brazil kompaktabb játékosnak tűnik, az időnéknti hibái ellenére is.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.07. 17:13


a mezőny első fele is egyre neccesebbnek tűnik a szezon végére :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.08.07. 16:10


Matic is a Rennes-ben köthet ki, mivel ajánlottak neki egy 3 éves szerződést évi 3 misi fizuval. Állítólag 8 milliót kérünk érte, amennyiben távozna.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég