Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.03.31. 06:52


Viktor Valdes, Gerard Piqué, Puyol, Iniesta, Xavi, Sergio Busquets, Pedro - ők a kezdők és nem mellesleg válogatottak is többségük világ és europa bajnok! Hejj ha nekünk lenne 7 válogatott spílerünk! Rajtuk kívül Bojan Krkic általában lehetőséget kap, és akkor még 2 saját ifijüket is 5-0-nál általában becserélik.
(Villa spanyol és világbajnok, ilyen sem lenne rossz). Na ezt akár hogy is nézem 7 kezdő, plusz 3 csere saját nevelés (plusz Villa), bocs de elég nagy blődséget mondtál! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.03.31. 06:32


bigg írta:miért csak a barca képes nevelni?!

én most őszintén kérdem, nem ismerem a barca keretét, de kik ott a saját nevelésű sztárok? Xavi és Iniesta gondolom saját nevelések, többi ismert sztár nem annyira. Ja meg a vén Puyol :). Sokkal több nekik sincs, mint a Romának. Ennyi tehetség amúgy tuti van Rómában is, csak ott nem mernek hozzájuk nyúlni, talán mert ott valamit elrontanak fiatalabb korban...nem tudom.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.03.31. 03:21


Már ott tartok, hogy mindegy kivel, csak frissüljön a csapat, vagyis ez így nem igaz, de ezekkel a nevekkel szerintem lehet operálni. Raul olyan típusú játékos mint Inzaghi, szóval még hetven évesen is egy jó csere lesz, ha tényleg jön mellé Podolski, elöl meg is vagyunk (tőlem így mehet Vucinic). Isla és Santana is megér egy próbát, olaszból jönnek, ismerik a ligát. Balzaretti is jöhet, egy darabig jó lesz.

A legfontosabb meg az utánpótlást rendbe rakni, mert rómaiakkal lesz igazi a Roma. Remélem így látják, vagy fogják látni a klubnál is..., miért csak a barca képes nevelni?!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.03.30. 21:40


KriSSz írta:a legújabb név Raúl :D állítólag DiBenedetto jövőre a Totti-Raúl csatárpárost álmodta meg :D


talán az ASR öregfiú csapatot vásárolja meg? Tényleg, van pénze ennek a manusnak azon kívül, hogy részesedést kíván venni? Egyáltalán nem örülök ennek a felhajtásnak, főleg, hogy még alá sem írták a papírokat. Másrészt pedig valóban kellenek új játékosok, de nem csak ezen van mit javítani a csapat körül. Nincs továbbra sem rendes edzőpályánk, miért csak Totti kap személyre szóló étrendet, szerintem a profiknál már az összes játékos szigorú étrendet kell betartson- - ha emlékezetem nem csal, Ranieri ideérkezése után ebben is ígért változtatásokat, mert elképesztő állapotok uralkodtak ezen a téren. Szóval ezek lehet, hogy apróságok, de ahhoz, hogy tökéletesen működjön egy gépezet, fontosak lehetnek. Nagy sztárok érkezését én nem várom, szerintem nem is jönnek, több pénzt kéne kiadjon az amcsi egy játékosért, mint amennyit most a klubba fektet. Lesz egy 15-20 millás játékos és még 3-4 db, frissítésnek, azt kész. azt remélem, hogy a 15-20 millást nem Prade választja ki. Sokan várják Cass, Perr, Tádé távozását, dehát előző kettőnek most hosszabbítottunk egy évet, míg utóbbinak még van minimum két éve az élő szerződéséből. Ki lesz az, aki kivásárolja őket? Talán Donit - ha nem Monti marad az edző - sikerül elpasszolni, meg ilyen Rosi, Loria féléket. Helyettük viszont mindenképpen fiatalokat vegyünk, ne Buffonokat, meg Balzarettiket.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.03.30. 18:51


fradista romanista írta:[quote="mexes94"
Nekem egyébként nem szimpi az új főnök, nézzétek ezt a képet:


"Nyilván szétválik a tulajdonlás és az igazgatás, és nem úgy lesz főnök, ahogy pld Sensi volt. Ő vsz "csak" a tulaj lesz, és a "főnök" az valaki más lssz. Ahogy a Milán-nál is a főnök Galliani, a tulaj Berlusconi (mondjuk dBenedetto remélheztőleg kevesebbet fog belepofázni.- meg különben is az óceán másik partján lesz...)[/quote]"


Ha DiBenedetto csak tulajdonos lesz, akkor ki lesz az elnöke-főnöke a Rómának?
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.03.30. 18:45


A végén Prade mekk-mester még bevásárol itt a hátralévő pár hétben, amíg a klub alkalmazottja. Santana?, Podolski? - sose értett a munkájához.
Nem tudom az új tulajdonos mennyire fog ennek örülni :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 18:27


tomm írta:kÍváncsi vagyok, mi lesz a szóbakerülő legnagyobb összeg. jönnek-e marhaságokkal, mint messi és a többiek...
monsjuk sntana sem sokkal nagyobb hülyeség mint messi


Azt hiszem az Il Romanistaban volt egy értekezés erről, azaz "álmodjunk komolyan!", tehát ne kergessen senki délibábokat és hordjon össze hetet-havat, hanem csak reálisan!
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 18:21


snatch írta:én ezt bóknak veszem ;) :D


8) még szép, hiszen megállapítottam, hogy lehet Rád számítani! :) :P
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 18:18


Trigoria írta:tudom hogy tudod hogy tudom hogy tudod :D
magaslabda volt bocsi :oops: :D
de én csak helyeseltem :wink:


:D semmi gond, bevállaltam. :wink:
persze hogy... semmi egyéb nem történt. :)
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.30. 15:02


dorotea írta:Egészségmegőrzési okokból, lehet, hogy csak 09.01-én kéne újra infókat olvasni, megnézni ki ment, ki jött, ki maradt.


Nem hülyeség! De.. ki tudja megállni? :O
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.30. 14:48


kÍváncsi vagyok, mi lesz a szóbakerülő legnagyobb összeg. jönnek-e marhaságokkal, mint messi és a többiek...
monsjuk sntana sem sokkal nagyobb hülyeség mint messi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.03.30. 14:10


dorotea írta:Annyira tudtam!! :) Ahogy snatch-re lehet számítani olasz válogatott ügyben, úgy .... :D :P

én ezt bóknak veszem ;) :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.30. 13:43


dorotea írta:
Trigoria írta:
Egyszerűen csak üljük meg a lovat
Ühm :D


Annyira tudtam!! :) Ahogy snatch-re lehet számítani olasz válogatott ügyben, úgy .... :D :P

tudom hogy tudod hogy tudom hogy tudod :D
magaslabda volt bocsi :oops: :D
de én csak helyeseltem :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 11:15


fradista romanista írta:Közben vannak azért szkeptikus (bár nyilván érdekvezérelt) hangok is.


Ja, idén fokozottan megy a sz.rkeverés... a nyári 3 hónap különösen szép lesz. Kacsaszezon. Montalitól kezdve az utolsó kertészig.
Egészségmegőrzési okokból, lehet, hogy csak 09.01-én kéne újra infókat olvasni, megnézni ki ment, ki jött, ki maradt.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 11:05


Trigoria írta:
Egyszerűen csak üljük meg a lovat
Ühm :D


Annyira tudtam!! :) Ahogy snatch-re lehet számítani olasz válogatott ügyben, úgy .... :D :P
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 11:03


bigg írta:Ibráhimovics? :D Ugye csak vicceltél? Tegye fel a kezét, aki szintén őt szeretné! :P
Biztos hamar a szívünkbe zárnánk. :x


Szigorúan Balotellivel, csak hogy legyen kivel kungfuzni! :wink: :evil:
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.03.30. 10:39


Ibráhimovics? :D Ugye csak vicceltél? Tegye fel a kezét, aki szintén őt szeretné! :P
Biztos hamar a szívünkbe zárnánk. :x
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.30. 08:41


Közben vannak azért szkeptikus (bár nyilván érdekvezérelt9 hangok is. A fő üzleti napilap pld arról ír, hogy Dibenedetto üzleti körökben ismeretlen és még a bostoni származású római amerkia követ sem ismeri.. (különben rágugliztam, azért annyira nem lehet ismeretlen-.f.r.) és pld csak turstaosztályra szólt a repülőjegye.
Meg hogy mennyivel olcsóbban veszi a részvényeket, mint a tőzsdei árfolyam (pedig ez az ilyen ügylekteknél általában így van - f.r.). Meg hogy lehet, hogy csak stórman, és nem lehet tudni, kik állhatnak mögötte.
És azt is sejteti a cikk, hogy még nem olyan lefutott az ügy, azokat a garanciákat ugyanis még prezentálni kell.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.30. 08:23


dorotea írta:Igen, én is amondó vagyok, hogy ne igyunk előre a medve bőrére.
Amúgy az elmúlt 2 napban olyan 'szentimenti' lettem ( :oops: :) )... minden hibás döntésével és rossz vonatkozásával együtt az elmúlt időszaknak megvolt a maga bája, a maga szenvedélye, a maga satöbbije és ez most végérvényesen elmúlik.
A "Grazie Sensi" fotó-összeállításnak még sikerült erre rátennie egy lapáttal.
Nem akarok nyafogni meg keseregni, csak nem szeretném hogy az "amerikai aranybánya" érkezésével átessünk a ló túloldalára. Egyszerűen csak üljük meg a lovat! 8)


Cappello mondta anno, hogy a különbség a Roma és az olyan nagycsapatok között, mint a pld a Milan, hogy az előbbi úgy működik, mint egy tisztességes családi kisvállalkozás, míg pld a Milan úgy, mint egy szakszerűen irányított komoly nagyvállalat.
Kiváncsi vagyok, hogy ebben milyen változás lesz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.30. 08:16


A közlemény egyelőre csak anannyi részletet közölt, hogy 20 napon belül lesz az alárás, ha Dibenedetto vemutatja a garanciákat. A vétalárat még nem közölték, cxsak annyit - ami már korábban kiszivárgott korábban az amik szándékáról -, hogy az Unicredit által birtokolt észvények 60 %-át veszik meg, a többi 40 %-ra a bank olasz stratégiai befektetőt keres
(a Gazzetta szerint az Unicredit inkább többet adott volna, hogy töbet kapjon, de az amiknek éppen elég volt ennyi is, mondván kell a pénz fejlesztésre is)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.03.30. 08:15


mit nekünk 20 nap, ha már évek óta azt várjuk, halljuk, hogy "már holnap" új tulajdonosa lesz a Romanak... :(

Az idő majd igazolni fogja tán' Di Benedettot, ha nem, na akkor leszünk igazán xarban, mert már abban sem bízhatunk, hogy "majd az új tulajdonos..." :!:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.30. 08:06


[quote="mexes94"
Nekem egyébként nem szimpi az új főnök, nézzétek ezt a képet:
[/quote]

Nyilván szétválik a tulajdonlás és az igazgatás, és nem úgy lesz főnök, ahogy pld Sensi volt. Ő vsz "csak" a tulaj lesz, és a "főnök" az valaki más lssz. Ahogy a Milán-nál is a főnök Galliani, a tulaj Berlusconi (mondjuk dBenedetto remélheztőleg kevesebbet fog belepofázni.- meg különben is az óceán másik partján lesz...)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.30. 08:04


Egyszerűen csak üljük meg a lovat
Ühm :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.03.30. 07:07


mexes94 írta:Cavani is a pletykák között...


Ez jó ötlet...: Montella, Delvechio, Batistuta = Rossi, Boriello, Cavani
Egy kis minőségromlást észre venni, de kezdetnek jó lenne.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.03.30. 01:01


(... érdekes, nem tudom hogyan sikerült a football-italia.net-nek ilyen negatív felhanggal átvennie ezt a Boris szösszenetet...eddig akárhol futottam bele a hírbe ott pozitív kicsengése volt.)

Igen, én is amondó vagyok, hogy ne igyunk előre a medve bőrére.
Amúgy az elmúlt 2 napban olyan 'szentimenti' lettem ( :oops: :) )... minden hibás döntésével és rossz vonatkozásával együtt az elmúlt időszaknak megvolt a maga bája, a maga szenvedélye, a maga satöbbije és ez most végérvényesen elmúlik.
A "Grazie Sensi" fotó-összeállításnak még sikerült erre rátennie egy lapáttal.
Nem akarok nyafogni meg keseregni, csak nem szeretném hogy az "amerikai aranybánya" érkezésével átessünk a ló túloldalára. Egyszerűen csak üljük meg a lovat! 8)
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron