Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.30. 18:49


ami a linken van, azt mindet tudjuk róla :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.30. 18:32


És mit tudunk róla?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.30. 18:29


sztem meg számít, drága nekünk a padra, asszem 1,5 év van még a szerződéséből

a calciomercato szerint leigazoljuk ezt a gyereket, gyakorlatilag dodo2 féle üzlet lesz abból a szempontból - márha igaz - hogy a gyerek sérült, 2014 április végére jósolják a felépülését, és állítólag 5 millába fog fájani (bexarás, csak beváljon)

http://www.transfermarkt.co.uk/en/abner ... 73455.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.30. 16:44


Hány évre szól Boris szerződése? Most fél év mínusz semmit sem számít. Nyáron lenne 4 középcsatárunk, de még ha nem is lenne Boris akkor sem a padon üldögélős kaliber Finnbogason. Ilyenkor lenne jó elhozni és lepasszolni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.30. 16:27

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.30. 16:24


3 középcsatár van a csapatban. Nem mondanám, hogy nem örülnék neki, de inkább egy hasonló tudású szélsőt vegyünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.30. 16:04


Finnbogason ügynöke megerősítette, hogy csevegett Sabatinivel. Érdekelne mire menne a serie a-ban a srác.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.30. 01:34


Off:
LudusMagnus írta:Sziasztok!
Elnézést hogy más a témával jövök.
Nincs még számlaszám ahová a felajánlást be lehet fizetni?
Esetleg van már csak az én figyelmemet kerülte el?
Köszi a választ.

Egyelőre nem kell befizetni, mert van egy csapat, amely egyelőre ingyen csinálja az új oldalt (folyamatban van).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.29. 21:26


Azért gondolom jedvaj nem lenne túl boldog, ha kölcsönadnánk a varazdin-nak fejlődni. Ennél kicsit acélosabb fiókcsapat is jöhetne, ahonnan tehetséges fiatalokat tudnánk szerezni. A horvátok és a belgák tele vannak tehetségekkel, nem ártana onnan vadászni vagy esetleg egy francia csapat.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.29. 21:17


nem állunk rosszul fiókcsapat illetően :D

2013-as adat szerint a következő csapatokkal állunk kapcsolatban:

AMC 98, Aris (görög). Brooklyn Italians (amcsi), capistrello, cava dei selci, fiano romano, futura (finn), L'Aquila, Palocco, Pescara, san cesareo, santi pietro a paolo, sporint r. pomezia, varazdin (horvát), villanova, vis mascerata

nagyon sokáig volt pl fiókcsapatunk: bellizzona, dinamo kijev, siena, lecce, modena, reggiana
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.29. 18:14


Ez rendkívül jó ötlet lenne. A Speziára szavaznék én mert ott van Okaka Chuka és ő az egyik kedvencem. xD
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.29. 18:10


mondjuk a mercato mellett azt is pletykálják, hogy sab fiókcsapatot keres angliában :) udinének van ilyen a watford és a granda, a lazionak is van, csak olaszban asszem a salerno....

nem biztos hogy rossz ötlet lenne, de én mindeképpen olasz csapatot keresnék, azért ha meglesz a bl, ez a csapat azzal igen magasra teszi a mércét, értsd jövőre a bl hely meg a blben helytállás a cél, szal ahogy nőnek az elvárások, úgy kell a keretnek is jónak lenne, és ez hatványozottan igaz a kölcsönadott saját nevelésű játékosokra is, szal qrva jó teljesítmény fog ahhoz kelleni, hogy vki is a csapatnál maradhasson......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.29. 17:38


paredes non eu-s, ezért nem tudjuk leigazolni, vagyis nincs ilyen státusz már a keretben, hacsak sab be nem szerez megint egy ilyen babu féle emberkét, olaszból, majd rögtön el is passzolja olaszon kivülre... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.29. 17:37


Bradley eladását én is csak abban az esetben húznám meg ha Mavuba jönne a helyére...

Taddeinek a nyáron is voltak kérői, csak Rudi nem engedte el!! :D

Cerci esetében Barcásat kéne játszani, azaz behisztizni hogy a mi nevelésünk és várni ameddig kiharcolja hogy áron alul eladják, mondjuk ehhez kell Cerci is hogy más csapathoz véletlenül se menjen
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.29. 17:26


Taddei biztos nem fog menni. Nem is szeretném. Valaki írta, hogy amire használjuk arra tökéletes. Amúgy meg Perrotta tipikus esete. Egy Regginában vagy Novarában Seria B-ben kb az összes csapatnak kellene, a múltja, tudása miatt, akár legyen az fzikai vagy szellemi, de ő inkább kimaradna ebből és szeretett klubjából vonulna vissza. Szimpatikusfelfogás nagyon kedvelem ezért, ezért Roma a Roma. Bradley-t semmiképpen sem adnám el. Kb az egyetlen értelmes csere a csapatban középpályára. Akkor adnám el ha Cabaye vagy Nainggolan jön, de még akkor is megfontolandó, nem rinyál, nem hisztizik, dolgozik, brusztol keményen, védekezésben 5-ös. Akiket eladnék az Marquinho és Marquinho. Ő teljesen felesleges. A többiekkel nincs gond. Boriello még mehetne kölcsönbe de ha nem az sem baj, elég motivált volt ősszel kb jövőre is max 5-6 meccsen léphetne pályára. Burdi megy nem, tökmindegy. Nyáron biztos megy. Helyettese lenne, meg hoznánk is még ingyen Heitinga is csak padozik. Rami a Milanba megy. Alderwiereldnek örülnék, de esélytelen. Akit mindenképp hoznék az egy gyors szélső, mert Ljajic eléggé hullámzó, meg valljuk be önző és néha kevés, Florenzi pedig egyáltalán nem kezdő kaliber. Gólerős igen, de elég sok suta megmozdulása is van. Romai nevelés szeretem, ne adjuk el, de legyen inkább ő a következő Tádé, kezdőbe egy masszívabb játékos kellene. Cerci, Menez, Pastore, stb... Ami pedig szerintem még létszükséges lenne, hogy valahonnan kaparincsunk egy LB-t Balzaretti és Dodo sem hosszútávú megoldás. Persze még most kibírjuk, de jövőre valamelyik kupába édeskevés lenne mindkettő.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.29. 17:13


Én szerettem Cerci-t, de ezután a félév után irreálisan sokat kéne érte fizetni ráadásul szerintem olyan rizikós lenne mint Lamela a Spursnél.
Parades-re viszont le kéne csapni, mert a fio is elkezdte nézegetni, nem lenne jó, ha lemaradnánk egy nagy tehetségről (akit 1 év múlva hatalmas haszonnal tudnánk eladni angliába :lol: )
Ami pedig Sabi bácsi angliai útját illeti, remélem Capoue-t hozza és Heitingát nem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.29. 16:57


kérdés bradleyvel kapcsolatban az, hogy az amcsi tulajok rábólintanak e az eladására, ha igen, sztem belőle lehetne látni némi pénzt, de csak akkor ha az az 1-2 angol csapat érdeklődése komoly, olaszba biztos nem, mert csak kölcsönvennék.....hozzátenném sztem bradley per pill az amerikai válogatott legjobb játékosa.
burdit és táddét se passzolnám el, asszem ez az uccsó félévük, szal nem oszt vagy szoroz, hogy távoznak e, vagyis igen, mert ha burdi megy, akkor venni kell vki a helyére....
marquinhot ha viszi a genoa, tuti hogy kölcsönbe viszi, nem akarnak azok fizetni érte, talán opció azért lesz, fene tudja....
borist mindenképpen passzolnám, nyilván kölcsön, mert olyan hülye klub nincs aki meg akarná venné....
caprari és romagnoli tuti kölcsön.....

én parolot, pastorét és cercit hoznám. :wink:
(bár sztem pont szélsőt nem fogunk igazolni :( ).
vhol olvastam, hogy pastore fizuját meg sokkalja sabatini köbö 4 milla körül lehet, sztem most nem kéne ezt sokkalni, ha év végén benne leszünk az 1-3ban, akkor már visszahozza a fizuját. :wink:

mondanám hogy hozzuk kölcsönbe lamelát, de sztem ő nem illik ebbe a 433ba, szal ha lamela nem, pastore nem, egy kicsit féélek hogy csak naiggolan, parolo lesz belőle, azzal sztem nem vagyunk bentebb, mert egyik se pjanics típusú.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.29. 16:37


Én részemről Marquinho, Borriello és Burdisso távozására látok esélyt. Az első kettő egyértelműen nem ebbe a csapatba illik, bár ameddig borisunkon látszott, hogy szeretné megmutatni, addig nálam marquinho ugyanazt a színtelen szagtalan játékot produkálta, ami szerintem mindig is jellemezte a római pályafutását (ő nálam a muszáj távoznia jelzőt kapná, nehogy rajtunk rohadjon mint Taddei). Burdisso meg már nem mai gyerek, nagy a fizetése, ahhoz hogy padozzon, pizza-hoz hasonlóan szerintem egy másik csapatban már el kéne kezdenie a levezetést.
És ha már szóba került, Tádé egyrészt régóta itt van, másrészt öreg, szerintem nincs az a csapat aki jelentkezne érte és az ügynöke se nagyon keresgél új csapatot, 5 meccsenként meg 10 percre tökéletes és még mosolyt is csal az arcunkra.
Bradley-t viszont én megtartanám mert egyrészt nem helyettesíti rosszul DDR-t (jó nem olyan multifunkcionális, mint az új Dani, de ami a posztjából adódó feladata azt rendesen elvégzi), másrészt annyi pénzért, amennyiért túl tudnánk adni rajta nem igen tudunk hozni a padra embert.

A kiket hoznék listát inkább kihúztam, mert rengetek nevet el tudnék képzelni, bár nagyrészük teljességgel esélytelen. Arról meg fogalmunk sincs, hogy most mennyi zsozsót akarnak invesztálni a csapatba.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.29. 16:10


én akiket eladnék:

Bradley, Marquinho, Taddei, Burdisso, Borriello végleg; Romagnoli, Caprari, Ferri kölcsön

akiket hoznék:

Mavuba, Martin, Roux, Debuchy, Menez (legalább kettőt közülük)


más:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20131228-felidoben-vittek-korhazba-borinit.html?sec-5
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.28. 22:37


Büttnerről is szó van. Nem is tagadta a menedzsere.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.28. 21:47


Az, hogy Borist veglegesen elpasszoljuk alomkategoria szerintem. Burdival az a nagy helyzet, hogy egy baromi jo vedo volt, de ilyen keves jatszott perccel nagy kockazat elvinni barkinek.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.28. 20:39


http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789

kérdés mi igaz belőle, de burdit ma összehozták a sevillával, néhány napja meg a fioval, szintén ilyen kacsaszerű hogy boris iránt van érdeklődés a napolytól :o a spörsztől és whutól......ettől már csak az jobb, hogy állítólag a samp kölcsönvenné a 3/3as destrot a szezon végéig. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.28. 20:11


hát Lamela nem csak a PL-ben nem állná meg a helyét, nagy szerencsénk volt hogy Baldini belezúgott és elvitte, mert itt is ritka gyenge volt... 100x inkább Gervinho, Menez vagy Cerci mint a "mindenkibe belevezetem és csak egy lábbal tudok bármit is csinálni" Lamela...
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.28. 16:10


Én tudtam nagyon jól, hogy a PL-ben nem fogja megállni a helyét...

Okos döntés volt legyen az az apu vagy bárki is.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.28. 15:21


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... nt-2304025
Sok sikert Erik! (Én már nem fizetnék érte semennyit a Roma helyében.)

Garcia egyébként azt jól csinálja, hogy a hazai primavera meccseken játszatja a padozókat. Destro is szállt már be, legutóbb pedig a Jedvaj - Romagnoli belső párossal álltunk fel.
Ezt köszi, hogy mondod. Én nem tudtam, nem figyeltem ezt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég