Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.12.28. 12:56


feree80 írta:ja és gervinhoval és ha a másik oldalra hoznánk egy jó szélsőt, sztem simán lehetne a szélső hátvédeket tehermentesíteni, azaz qrvára nem lenne már arra szükség, hogy alapvonaltól alapvonalig futkározzzanak és rosszul adjanak be, azt majd megoldják a szélsők!.....


A szélső hátvédek nem azért futkároznak fel, mert rosszak a szélső támadóink, hanem hogy legyen ember, aki gólt rúg. Ha a szélső támadó ad be, akkor ott csak Destro és a másik szélső lesz - esetleg egy felfutó középpályás. Ha a védő, akkor +1 ember és több variációs lehetőség a betörésre is (lásd Maicon rövid passzok utáni befutásai).

Szerintem sem lesz nagy mozgás. Középpályára lehet, hogy jön valaki, mert ott elfogyhatunk. A fiatalok... Hát ez a terület a patthelyzet. Igazából semmi értelme nincs, hogy a padon üljenek, mert be úgy sem állnak (Garcia csak agyonnyert meccseken dobja be őket lásd Ricci legutóbb. Romagnoli 0 perc, Jedvaj 0 perc, Caprari talán 5 perc. Taddei többet játszott, mint ők együttvéve.) Ha fiatal játékos lennék, nem jönnék a Roma-ba - most éppen az argentín aperturát nyerő San Lorenzo két tinicsatáráról írogatnak: Villalba és Correa.
Valaki írta itt, hogy most nem azokat az időket éljük, hogy fiatalokat nevelgessünk. És való igaz, azt akkor kellett volna, amikor a középmezőny borítékolható volt, pl. AA idején. Csak hát minden edző eredményorientált és meg akarja mutatni. A fiatalok ebbe a filozófiába nem passzolnak. Sajnálom, mert így semmi értelme primaveranak, Hagi-akadémia szerződésnek vagy spanyol másodosztályú csapat fiókcsapatként való használatának. Nem is értem mire ez a birodalom építősdi...

Szóval menjen Romagnoli, Caprari, akár Jedvaj kölcsönbe. Nem valószínű, hogy visszatérnek. (Jedvaj szegény... 5 milláért jön ambíciózusan, de inkább hozunk egy Heitingát.) Szerintem Sab papa felejtse el a fiatalokat, Garcia úgysem használja őket. Legyen primavera, adjuk el őket fél millákért, aztán majd 3 év múlva visszavesszük őket a középcsapatoktól 5-6 millióért vagy többért...

A kupában való kiemelés sem kedvez a fiatalok játéklehetőségének és az sem, hogy nem rendes bajnokságban játszanak (mint Mo-on vagy Spanyolországban - a Serie C-ben lehetne egy csapatunk). Garcia egyébként azt jól csinálja, hogy a hazai primavera meccseken játszatja a padozókat. Destro is szállt már be, legutóbb pedig a Jedvaj - Romagnoli belső párossal álltunk fel.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.28. 12:15


Legyen neked igazad. Most nagyon kellene a 3 pont.......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.28. 11:35


mélyebb a keretük, ezért úgy tudják uralni a bajnokságot, ahogy 2 éve, de a pályán alig erősebbek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.28. 11:29


Tomm lehet, h igazad van, de ehhez az kellene, hogy gyorsak legyünk és a friss igazolások már a Bundaplázában is Rudi rendelkezésére álljanak!!! Nyilván nem ők lesznek a kezdők, hiszen nem ismerik még a játékrendszert, ami ugye Totti-ra épül, de azért a második félidőre vagy a hajrában beszállhatnak. Pár ha Pastore biznisz sikerül, akkor ő szerintem igen csak kezdeni fog....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.12.27. 21:12


a legfontosabb lenne sztem egy pjanic-szintű középpályást, és azzal tudnánk is tartani a lépést a juvéval. be lehet a bosnyákot is vetni elöl, tehát több fronton is segítség lenne
ennek egy kivételes mercatonak kelle lennie, mert kb 25 millio eurónyira van a scudetto (ez persze költői túlzás)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.27. 19:26


a januári mercato általában nem arról szokott szólni hogy qrvára költennénk a mánét, szal én inkább low cost vagy kölcsön játékosokra számítok.
Nálam
a kapus poszt és a védelem alap, ezzel a védelemmel ki lehet húzni év végéig, persze burdi helyére jöhetne egy olcsóbb, gyorsabb, fiatalabb belső védő, de ha az argentin marad, nálam elfér erre az uccsó fél évjére...hiába pedzegetik ezt a szélső védő posztot nálam az is alap, van 4 ember oda, olyanok amilyenek, sztem szintén ki lehet velük bekkelni az év végét, én a kpályára hoznék embert, parolo és pastore, nálam tökéletes lenne......előbbi low cost, utóbbi kölcsönbe.....
naiggolanos pletykákat nemigazán értem, hacsak nem strootman(nyári) utódját keressük, mert akkor aszondom oké......ez a feles dolgog amúgy qrvára nem tetszik, ilyenből nem szoktunk jól kijönni
meg hoznék egy szélsőt, olyan futóbolond gervinho típusút, menez sztem kilőve, állítólag a bundások közel vannak hogy leszerződtessék, cercit meg tuti nem adja el most cairo.......szal fene tudja kit, de oda hoznék egy embert....
ja és gervinhoval és ha a másik oldalra hoznánk egy jó szélsőt, sztem simán lehetne a szélső hátvédeket tehermentesíteni, azaz qrvára nem lenne már arra szükség, hogy alapvonaltól alapvonalig futkározzzanak és rosszul adjanak be, azt majd megoldják a szélsők!.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.27. 18:27


Isten ments :D még a Cagliariban sem tud kimagasló teljesítményt nyújtani, nemhogy itt :D Astori, Agazzi, Sau kellenének maximum és még talán Borriello helyére Pinilla
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2013.12.27. 18:15


Ha végkiárúsítás van a Cagliarinál én rárepülnék egy akciós Ibarbóra. Egy 5 milliót megérne :)
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.12.27. 15:08


Astori ha jönne már lehetne 3 védős taktikában is gondolkodni.
De a viz sem folyna le rólam, amikor Castan helyén Burdi játszik. Nyilvánvalóan Jedvay és Romagnolli kárára menne, de ha ez az ára annak, hogy 17 meccsen 7 gólt kapjunk, akkor gondolom a többség azt mondaná: legyen.

Régebb azért más volt, amikor a BL hely rég esélytelen volt... szivesebben elnéztem volna a mi ifijeink játékát, mint azokét, akik a pályán voltak...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.27. 15:06

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.27. 14:11


astori még így is drága lenne csere belső védőnek, szal ha burdi lép, én inkább ebben a heitingaban hiszek, már mint hogy esetleg lesz belőle vmi, ha meg burdi marad, akkor meg ráérünk kerni belső védőt a nyáron.....
pastorét kéne qrvára erőltetni, elvileg kölcsönbe el lehetne hozni, de fél serie a akarja :( ilyen feltételekkel

aki valszeg megy januárban az romagnoli, caprari páros, vhová külcsönbe, marquinho iránt tán a gernoa érdeklődik, meg kérés hogy ez a boris spörsz/napoly vonal mennyire komoly......

jah és még szóba hozták de cegliét is a romával, néhány éve örültem volna ennek a hírnek, de most már nem, inkább dodo nézném év végéig, hogy hogy játszik és fejlődik.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.27. 13:52


éppen azért startoltunk rá, mert Cellino mindenkit ki akar paterolni a csapatából áron alul (múlt héten volt egy kifakadása, hogy akár már másnap mehet mindenki amerre akar)...

így viszont inkább Astorira kéne rámozdulni


Trigo fegyelmezése miatt itt a link is :D

http://www.azzurri.co.hu/index.php/item/2511-cellino-kiakadt-szabad-a-vasar-a-cagliarinal
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.27. 12:51


dimarzio aszongya,hogy.....
Roma joins race for Cagliari’s Nainggolan
Articolo pubblicato venerdì 27 dicembre 2013 alle 12:20 - Calciomercato, Inglese.
nainggolan

Roma is the latest team to join the race for Radja Nainggolan, Milan is also negotiating to acquire the midfielder, Cagliari has agreed to sell him but now the question is to whom. Roma is also making efforts to land him, this morning a meeting was scheduled between the giallorossi’s sporting director Sabatini and Cagliari president Cellino, who is leaving for Miami today. They are negotiating on the basis of 7.5 million euro for a co ownership. Roma had tried to acquire Nainggolan in the summer, and they are competing with Inter, Milan and Juve who are still very interested. This is a 4 horse race with Roma looking to make the decisive blitz.

így én nem venném meg, felesbe semmiképp, bár olyan rossz a kapcsolat cellino és a roma közt, hogy sztem nem is adná el nekünk.....másik fele meg csillagászati lenne az tuti, ha esetleg mégis....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.27. 12:40


Nem ismerem annyira a belgát, de kinézet alapján valami oszi mentalitású játékodnak gondolnám, olyanra meg akkor sincs szükség, ha 100x jobb ddrnél
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.27. 10:13


továbbra is tartja magát az a pletyka, hogy kölcsönvennénk pastorét januárra, hatalmas húzás lenne sabatinitől, az tuti....
cerci meg bármennyire is szeretne a romában (újra) játszani, tuti hogy nem fogjuk most megvenni, mert cairo nem fogja eladni, úgy hogy marad a nyár, bár kérdés hogy mi igaz abból, amit néhány napja a gazzella lehozott, vagyis hogy nyáron érkezni fog iturbe......

keveset játszik, kölcsönbe egy fél évre őt is el tudnám képzelni(őt nem pletykálták még, de ismeri a calciot)
http://www.transfermarkt.de/en/gaston-r ... 23742.html

ja és a cds megint előhozakodott naiggolan nevével :) sztem nem ez a típusú kpályás kellene, nem mellesleg drága is, viszont megnéztem a whoscored oldalon és a belga ddrrel összehasonlítva nagyságrendekkel többet szerel a belga
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.26. 18:29


Nagyon elegantos az biztos. De nekem nem teccik pld. , h. ne olasz, hanem ilyen hígfos giccses ami zene megy alatta. Meg, h. nincs benne semmi igazi Roma . Nyilván kb u.ilyen fogadást csinál az összes nagy klub.
de ez legyen a legnagyobb bajom... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.26. 13:41


http://www.youtube.com/watch?v=naYue4DW ... e=youtu.be
bevallom, végül is tetszik, amit az amcsik csinálnak
persze lehet eddig is mindig ilyen hangulatú események voltak a klubnál , csak mi nem láttunk bele, de amit mostanában látunk az tetszik tényleg
jó a hangulat (naná, hisz jó helyen állunk), meg odafigyelnek mindenre/mindenkire
egyedül a címerváltoztatás amit kifogásolok (de azt nagyon), a többi viszont tetszik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.25. 14:51


4 olasz csapat venné kölcsönbe pastorét januárban, a milan(minek nekik ez a típus?), napoly, fio és a roma.....
paroloért adnánk 2,5 millát közösbe, ha bradleytől megválnánk pölö fulham v cardiff
ntep francia gyerekre meg tán dobtunk 4 millát, de a csapata 6 millát akar, asszem cds-be volt benne.....
meg ezt a capouét szeretné állítólag garcia a spörszből.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2013.12.25. 14:24


Maiconra hirtelen azt hittem Henry :D
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2013.12.25. 13:51


Trigoria írta:Benatia úgy top10-es jelenleg ahogy van

karácsonyi üdvözlet a klubtól:
http://www.youtube.com/watch?v=IzFzjlkh ... e=youtu.be


Gervinho fejfedőjén a felirat: Gervinho.
Szimpatikus
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.25. 11:44


Annyira várom a mercato híreit...Nem is lehetne szebb karácsonyi ajándék mint, hogy, olyan igazolások jönnének a télen akikkel megcsapnánk a bundásokat!!! Simán benne van szerintem. 3 jó igazolással szerintem verhetőek.

1, Pastore
2, baloldali bekk
3, Menez vagy Cerci a gyerekünk és partiba is lennénk velük szerintem....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.25. 02:34


Benatia úgy top10-es jelenleg ahogy van

karácsonyi üdvözlet a klubtól:
http://www.youtube.com/watch?v=IzFzjlkh ... e=youtu.be
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.24. 19:07


Az a top100-as lista, ami nem Tottival kezdődik nem mérvadó :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csembörsz Dátum: 2013.12.24. 17:33


Már biztos láttátok, de lehet nem:
http://www.theguardian.com/football/ng-interactive/2013/dec/100-greatest-footballers-2013

5 játékosunkat is a TOP100-ba sorolják: :D
31. Feri
38. Daniele
62. Strootman
81. Pjanic
87. Benatia

és Boldog karácsonyt mindenkinek!!
Csembörsz
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013.11.02. 16:41

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.24. 15:28


nagyon szép karácsonyi ajándék lenne, ha egy kicsapott kölykünk hazatérne
fura, hogy nálam jobban ember nem utálta, de mostanság torinos Cerci mez megvételében gondolkodtam már egy egy pillanat erejéig :D :oops:
igencsak jót tenne a jobbszélünknek


bradley passzhatékonyságára meg tojok
nála közelebbpasszoló nincs a földön, persze ez a dolga, de akkor is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 79 vendég