Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.24. 14:00


http://www.football-italia.net/43166/ce ... oma-return

menez helyett nekem ő is megfelelne. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.24. 12:36


Nem nehéz jól passzolni ha csak 5m-en belül passzol. Amúgy én inkább a védelmébe állné. Jó munkás focista minden csapatban jól jön egy ilyen kaliberű játékos.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.24. 11:38


http://m.cdn.blog.hu/je/jenkifoci/image ... passes.jpg

A tvben ezek szerint csak azt a 8%ot mutatják, mert most akkorát koppant az állam a padlón hogy az hihetetlen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.23. 16:35


Sanabriával az a problémám, hogy ha a Barcának nem kell, akkor nekünk minek?

Virga: én is sírtam :)

Paripánál valszeg benne lehet a titkos záradékban, hogy tilos eladnunk :D
Szerintem már hosszútávban gondolkozik a klub is vele kapcsolatban. Itt fejezi be, és utána a klub nagykövete lesz. Úgyis ezt csinálja állandóan, jóban van mindenkivel, parolázik ott ahol kell. :) Vagy a klub arca lesz :D A szépségkövete :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.12.23. 15:34


Ha arról van szó én Tádé távozása esetén se sírnám tele a kispárnám, de a ménes eladása még Sabatininek is nagy feladat lenne. Viszont amennyiben marad Burdi vagy érkezik a helyére valaki Jedvajt ki kéne adnunk kis tapasztalatszerzésre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.23. 11:37


A negyedik gól remek teljesítmény volt. Az edzéseken rendszerint gyakoroljuk, hogy a másik lábbal próbáljuk elrúgni a labdát...

Ezen csak én sírtam a röhögéstől? :D Imádom ezt a Palit.
Sanabriáról annyit, hogy ha Wengert tévedhetetlennek tartanám, akkor ugrálnék örömömben. Így meg csak pillázok és inkább nem mondok semmit.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.23. 11:35


most eszerint megint úgy néz ki hogy meg lesz......kérdés, hogy mikor és hogy ér e ennyit
http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... et-2953912

(per pill nem az ilyen korú játékosok kellenek erősítésre, hanem kész játékosok).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.12.23. 00:43


Nem rossz nevek. Ocampost van szerencsém ismerni jó kis srác, tehetség lehet még belőle valaki. Hatalmas impactet nem hozna, de lenne még ehy ember a posztra, sérülés ellen és mélyítenénk a keretet. Pl visszaléphetne Ljajic vagy Florenzi a középpályára néha. Snabria tényleg csak akkor jöjjön ha megy kölcsönbe. Játsszon csak először 5-6 meccset aztán jövőre 20-at aztán meglátjuk mi lesz. Mondanám egyből, hogy nem kéne, de ha Seria A-ba tudnánk kölcsön adni akkor fejlődhetne, ideje még van. Heitinga pedig köszönjük. Híres, jó játékos, nagy tudás minden, de NEM. Ott van a két tini titán a padon. Tessék beépíteni vagy kölcsönadni, 30 éves padmelegítőből nem kérünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.22. 14:01


mai vagy ahhoz közeli pletykák, ocampos, sanabria ha jönne, akkor lehet hogy a hellasnak kölcsön adnánk, paredes inkább a nyáron....heitinga, ha burdi lépne, vagy burdi pénz bartel a sérült paredesért.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.22. 13:47


Én annyira örülök neki, hogy Sabatiniék immáron nem sz'rral gurigáznak... Végre nevek vannak! És Paradesen kívül új kisindiánról nem hallunk.... És ami a leginkább szívmelengető így karácsony előtt, hogy posztokra vásárolunk, olyan neveket akiket el is tudunk képzelni a csapatba...Persze mindannyian tudjuk, hogy a fele csak kacsa, de a másik fele is jól hangzik végre először. Aztán epekedve várom a Mercatot....Nyáron is mi volt??? Nagy csalódás, mert nem igazoltak sem Balza helyére, sem pedig egy vérbeli befejező csatárt. Ám mégis ha a tabellára és a csapatra tekintek, akkor azt mondom, hogy nem csináltak akkora hülyeséget. Gondolom ők már pontosan tudták, hogy kiket tudnak olcsóbban megszerezni a télen és éppen ezért nem is erőltették annyira ezeket a posztokat. Viszont ahol kellett ott nagyot húztak!! De Sanctis, Benatia, Strootman, Gervinho a (köd)...:D életemben nem gondoltam volna, hogy itt lesz belőle valaki, de a mozgása hihetetlen az embernek kell a másik oldalra is egy ilyen ember és a bundások is csak nyomozni fogják a zsugát....:DDD Mindent egybe vetve!!!

VAMOS SABATINI!!!!!!Rajtad a AsRoma.hu szeme....:DDDD Sabatini emotikon???
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.22. 12:14


ha túladnánk rajta, nehéz szívvel, de vhogy csak túlélném :)
(szvsz nem lesz belőle semmi)
http://www.express.co.uk/sport/football ... -Hart-Lane
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.12.22. 00:00


fradista romanista írta:lavezzi hogy jön ide? Ő nem velünk, hanem az interrel kapcsolatban téma


Igen, csak egy cikket idéztem, ami a PSG-ből lehetséges távozókról szólt (Menez - Roma, Lavezzi - Inter) Erre írtam, hogy szerintem jöhetne hozzánk is. És Sebastian-nal egyetértve örülnék Menez fél évének. A srác mindent megtenne, hogy bizonyítson, és nem a Roma szurkolóinak elsősorban, hanem, hogy a VB-re kikerüljön. Nem olyan fiatal már, hogy ha cserepadozik, VB-n sem vesz részt, akkor ne féljen, hogy elfelejtik... Mi egy lehetőség vagyunk neki a "fényben" focira. - Azért ezt milyen jó leírni, és még igaz is!! :D :D

És szerintem Boris nyugodtan menjen, drukkolok neki, de nem hiszem... Dodo is nyugodtan menjen, de drágán, drukkolok neki és hiszem, hogy lesz még jó.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.21. 21:01


tök tetszik ahogy De Sanctis beépült a közösségbe
egyfolytában nyilatkozgat, látszik hogy jól érzi magát, kedvelik őt is a többiek
és most gondoljunk Stekre, és hasonlítsuk hozzá :D (még Zeman mondta talán, hogy Stek nem közösségi ember)
ég és föld
nekünk ilyen kapus kellett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.21. 17:07


a BL a lényeg, az a vonzó max, semmi más
persze ez a Scudetto eséllyel összefügg és fordítva is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.21. 15:34


Lehet en tudom rosszul, de nem kozoltek hivatalos ajanlatot strootmanert, ami utotte volna a mienket. Azert egy igazolashoz ez is kell. Azonban az igaz, hogy Kevin roppant hasznos jatekos, nem almodtam volna ennyire komplex box-to-boxrol. En nem azt mondom, hogy nem lehetunk vonzoak a jatekosoknak, mert gyakorlatilag versenyben vagyunk a scudettoert a juvevel. Raadasul veretlenul :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.21. 12:46


Én nem tudok elfogulatlanul nyilatkozni Menez idejöveteléről, mert egy zseninek tartom!!! Higgyétek el, ha van neki játszótársa aki megérti, akkor vidáman Gervinho szintű játékos!!!! Eltudjátok képzelni azt az állapotot, hogy bal oldalt Menez szlalmozgat míg középen Totti csinál hülyét a védőkből kreatív megoldásaival közben Gervinhonak a (KÖD)-nek keresi mindenki a nyomát??? Szerintem visítoznék a tévé előtt örömömben és körbe körbe futkároznék..:DDD Ha még Pastore is jönne???? Na ez egy szép álom! Ha Sabatini ezt megcsinálja, akkor tavasszal felvarratom magamra Romolust és Remust...Az egyiknek Totti feje lesz a másik pedig Sabatini...:DDDDD De megcsinálom...:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.12.21. 12:39


Virga írta:A realitas szerintem is a harmadik hely. En merek nagyot almodbi, jo lesz iden a masodik is. Pochot en jobban kedvelem, mint a masik ket mar emlegetett parizsit. A kerdesem az, hogy mi a rosseb indokolna, hogy a psgbe gyorsan tovabb allok ujra visszaomoljenek a mar kiprobalt olasz bajnoksagba? (Termeszetesen az ujsagiro kreativitason kivul?) Foleg ugy, hogy gondolom ezek a draga emberek ragaszkodnak a sejk altal kapott fizetesi osszegukhoz. Mi meg fizeteseket probaltunk esszerusiteni a nyaron :)



Mi igazolta volna Strootman ideigazolását a MU-val szemben?? Még is ide jött..GRANDE SABATINI::: :D Ő miatta és a Roma álom miatt fognak ide jönni nagy nevek!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2013.12.21. 12:50-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.20. 23:23


internél is
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... in-2303015
valakinek megjött az esze végre valóban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.20. 23:11


a labdarugó szövetség feljebbvteli bírósága megváltoztatta a curva-bezárásos ítéletet. Egyrészt aránytalnnak (lehet, h. ők is elismerték végre , h.igazából ballotellinek nem a bőrszínével, hanem a f.szságával van a zembereknek baja).....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.12.20. 22:57


fradista romanista írta:baldini csak ne vigye dodócskát sehova. pláne most ne, hogy végre jó úton van, hogy felnőjön a feladatokhoz.



:D :D :D :D :oops: :oops: :D :D :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:



(bocsi :) )
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.12.20. 22:26


lavezzi hogy jön ide? Ő nem velünk, hanem az interrel kapcsolatban téma

baldini csak ne vigye dodócskát sehova. pláne most ne, hogy végre jó úton van, hogy felnőjön a feladatokhoz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.12.20. 22:11


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
mi van? vinné Baldini Dodót is? Hol kell aláírni? De azért verjük át őket egy szép összeggel.
ja most látom feree már szellőztette ezt a hírt

Pastore és Lavezzi nálam azonnal jöhetne
alapvetően Menez is az a szint, de az unott arcát nem óhajtom megint "élvezni"

És elfogadták a fellebbezésünket, tehát nem lesz bezárva a Sud egyszer sem.
végre egy jó hír
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.20. 19:49


romanews aszongy, érdekes egy kezdő lenne 2/2es destro meg totti nékül :) az egyik tuti hogy kezdeni fog, ide a rozsdást. :)
marquinho meg kpályán, végre nem a szélen, hmmmm, megnézném mit alkotna...

PROSSIMA PARTITA: Roma-Catania (Stadio Olimpico, 22 dicembre, ore 15)
SQUALIFICATI: De Rossi, Strootman
DIFFIDATI: Pjanic, Florenzi, Maicon, Ljajic
INDISPONIBILI: Balzaretti, Borriello
IN DUBBIO: Maicon
PROBABILE FORMAZIONE (4-3-3): De Sanctis; Torosidis, Benatia, Castan, Dodò; Marquinho, Pjanic, Bradley; Gervinho, Ljajic, Florenzi

BALLOTTAGGI: Totti-Ljajic/Marquinho-Taddei/Marquinho-Florenzi/Florenzi-Destro
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.12.20. 19:43


Alapvetoen egyetertunk. En csak attol felek, hogy a vezetoseg nem latja ezt... nyaron is rimankodtunk, hogy kell a csatar, de csak nem hoztak. Rank fer az erosites az elso 3hoz is. Remelem nem csak kacsat eszunk mercato alatt es minosegi emberek jonnek. Menez, pastore stb. Kaliberek tokeletesek lennek
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.12.20. 19:18


Virga írta:A kölcsönnél is állni kell a fizetés egy jelentős részét tudtommal :D a párizsiak helyében én legalább is tuti jelentős részét elkérném, mert nekik annyira nem érdekük, hogy kölcsönadják őket.
Lavezzi helyében én is pattannék, Menez és Pastorét nem tom. Statok alapján játszanak azért néha :D

én szoktam az első lenni, aki a transzferek financiális részeit boncolgatja, most is ezt tenném, jobban mondva mégsem, hétvégén meccs, remélhetőleg nyerünk, és a 2dik helyen telelünk, ahhoz hogy a bajnokság végén is 1-3ba legyünk igazolni kell, mégpedig olyan játékost aki most, be lehet dobni a mély vízbe, továbbra is mondom pastore és menez kell, velük biztosabb az 1-3 év végén, mint nélkülük.
anyagi oldalt meg ráérünk megnézni év végén, ha a segedelmükkel elérnénk az 1-3 helyek vmelyikét, akkor tuti hogy kamatostul visszahoznák a kölcsönvételük árát. :wink:

menez a bundások vinnék :( és tényleg, bazz lejár a szerződése, így viszont irtózok tőle, vagyis hogy végleg megvegyük... :)
pastore meg ha jó volna a psgbe, akkor nem pletykálnának a távozásáról, se gólja, se gólpassza sincs, ettől függetlenül örölnék egy kölcsönvételnek.
lavezzi sztem nem idevaló, inkább inter.....

felmerült boanaventura neve is, na olyan pjanics pótlónak nem lenne olyan rossz, de az ata kölcsön nem adja, végleg se hiszem, én 8 millánál többet biztos nem adnék érte...

baldini meg alkot, tmw kacsa szerint borist vinnék kölcsönbe, meg dodora is fáj a foga, előbbi természetesen adnám, utóbbiért meg adjon 10 millát és vigye!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: hszabi valamint 99 vendég