Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.19. 16:21


Stek nem egy vanderSAr kaliber, de még így is bőven jobb Doninál vagy Curcinál, JCesar meg teljesítményben 1 millával biztos nem jobb, szal ha lecserélnénk a hollandot a brazilra, 1 millával több bért kéne fizetnie a vezetőségnek évente, ami ugye nettó, bruttóban pedig 2xese, ennyit szerintem nem ér meg a brazil, bármennyire is jó kapus, különben meg túlsúlyos.

Tegnap még azt pletykálták hogy ZZ számolna Simplicioval, mára meg már a szerződése felmondásáról pletykálnak, vicc, ami Romában folyik :( ez a felbontás gyakorlatilag a 0val egyenlő, igazából nem is fajsúlyos tétel, szal nem neki kéne felbontani a szerződését, hanem a brutál fizut kapókét..... :arrow:
Pizza meg Boris természetesen persze hogy a Roma játékosai......:-)

Közben úgy fest, Sab már a primverába se olaszt igazol...... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.07.19. 16:02


A jövő tehetsége? :D :D Ilyen idősen?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.19. 16:00


Azt gondolom, h Stek-ben megvan minden, ami egy profi kapusnak kell. Ha nem elégedettek vele, akkor talán a kapusedzőt kéne lecserélni. Sztem Stek a jövő hatalmas tehetsége. Vidáman lehet belőle egy Van Der Sar
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.07.19. 15:19


Az elmúlt idény figyelembe véve Lobont semmivel sem mutatott rosszabb teljesítményt, mint Stek. Ki tudja mi lehet a háttérben, lehet, hogy a hollandnak is mehetnékje van, mivel nem úgy sült el a projekt, ahogy azt ígérték. Abban viszont egyetértek Trigoval, hogy csak akkor cseréljünk kapust, ha ez anyagilag megéri, de úgy igazából.

A Rapid elleni meccsre visszakanyarodva, annyit azért le lehetett szűrni, hogy a felkészülés ezen szakaszában most jobban állunk, mint LE-nél, hiszen tavaly augusztus elején játszottak Budapesten és a keddi teljesítményt simán alulmúlták, pedig akkor még EL meccsek is voltak a bajnoki rajtot megelőzően.

Az igazolásokról nem tudok mit nyilatkozni, megvárom az első 5-10 fordulót, annyit talán, hogy még nem gyengültünk, ez is valami.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.19. 15:18


Elmondanám nektek, hogy tavaly Stek-en elment pár pont, és az EB-n se remekelt...
Nem olyan világszínvonalú kapus, hogy kardba kell dőlni itt mindenkinek :D
Én benne lennék a Julio Cesar projektbe, de aki úgy nézett meccseket évekig, hogy Donival kezdődött a csapat összeállítása annak szerintem mindegy :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.07.19. 15:12

KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.19. 14:43


bigg írta:Ne túlozd el, ha De Rossi nem kéne neki akkor megérdemelné, de Stekelenburg szerintem sem egy világklasszis kapus,


nem túlzom el, az oké hogy nem egy Casillas, Buffon, Cech szint de akk is..sztem Olaszba az egyik legjobb képeséggü kapus Buffon és Handanovic mellett nehogy már Cesara lecseréljük. Vele évekre meglenne oldva a kapusposzt ...Julio Cesaral meddig? vagy 2-3 év vagy annyi sem azért ne felejtsük el hogy 34 lesz, Stek meg 29...na mind1. Szerintem ez akkor is egy oltári nagy baromság lenne Zemantól és a vezetőségtől...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.19. 14:23


reaosns(Roma bella) írta:én Zeman miatt megy el mert neki nem kell akkor szo*ja ki Zeman a....azt!


Ne túlozd el, ha De Rossi nem kéne neki akkor megérdemelné, de Stekelenburg szerintem sem egy világklasszis kapus, ha elmenne sem dőlne össze a világ.

De ettől függetlenül meglepett a hír, a kapus posztot megoldottnak láttam, és főleg Cesarra cserélnénk?, érdekes...

fradista romanista írta:Azért amikor jáccott, Lobont legalább olyan biztos pont volt, sőt.


Szerintem nem jó, a Wien ellen minden labdát a 16-os környékére tenyerelt, alap a kapusoknál hogy "ne középre"!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.19. 14:00


persze, legyen lobont az 1. számú kapus!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2012.07.19. 14:07-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.07.19. 13:47


snatch írta:
Levy ASR írta:Ezért védett Lobont?

szerintem szabin van, mint kb az összes EB résztvevő az összes ország csapatában. Amúgy nem láttam forrásmegjelölést, ez nagyon kitaláció szagú.

edzőtábor utáni szabi? mert ott biztosan volt, ha nem is az elejétől
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.07.19. 13:47


snatch írta:
Levy ASR írta:Ezért védett Lobont?

szerintem szabin van, mint kb az összes EB résztvevő az összes ország csapataiban. Amúgy nem láttam forrásmegjelölést, ez nagyon kitaláció szagú.

közben látom, hogy goal.com-on van fent :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.07.19. 13:46


Levy ASR írta:Ezért védett Lobont?

szerintem szabin van, mint kb az összes EB résztvevő az összes ország csapatában. Amúgy nem láttam forrásmegjelölést, ez nagyon kitaláció szagú.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.07.19. 12:45


nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy nyugodtabb vagyok amikor Stekelenburg véd :) abban szerintem egyetértünk, hogy értelmetlen lenne Julio Cesarra elcserélni.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.19. 12:31


altaky írta:Trigo, Steknek voltak kiállításai, volt ami jogos volt, volt ami nem, de mindezek ellenére egy biztos pont volt a szezon nagy részében, jó kapus. Nem értem, miért akar ezen a poszton is változtatni Zeman, remélem marad a holland.


Azért amikor jáccott, Lobont legalább olyan biztos pont volt, sőt.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.19. 12:27


Nalam Stek benne van a az elso 3-ban a Serie A ban.Nagy kar lenne elkotyavetyelni komoly penzt nem kapnank erte mert nem volt jo szezonunk.
Meg amugy is most lesz 30 meg 4-5 evre meg lenne oldva a kapus gond ha meg jon Cesar az max 1-2 ev.nem jo ez sehogy sem
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.19. 12:16


"ilyen a popszakma" , tele érthetetlen, vagy a külső szemlélő számára annak tűnő döntésekkel...
Stek-es történetet én sem értem, max az anyagi vonzata miatt lehet ilyen döntést meghozni, hisz' míg Lajos egy lábbal is jól dolgozó kapust keresett, addig Zeman, ha hinni lehet a hírnevének, "leszarja" a védekezés részét a dolgoknak... ergo, mindegy ki áll a kapuban, egy bizonyos szint felett...
Gondolom az Ő szisztémájánál sem megy fel a kapus minden szöglethez :mrgreen:

Ezért védett Lobont? Curci akkor miért nem jó első vagy neagyúristen második kapusnak? Érthetetlen dolgok...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.07.19. 12:05


Kép
"most mé'?" :D :D
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.19. 11:49


én Zeman miatt megy el mert neki nem kell akkor szo*ja ki Zeman a....azt!
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.19. 11:45


Én sem értem, én is remélem.
Csak annyit mondtam, hogy nem tartom extraklasszis kapusnak, de nagyon jó kapus, és nekünk kifejezetten megfelelő.
Nem tudom amúgy mennyit keres Stek, de lehet itt is kurtítani akarnak. Hátha J Cesar sokkal kevesebbet kér... nem tudom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.07.19. 11:43


Trigo, Steknek voltak kiállításai, volt ami jogos volt, volt ami nem, de mindezek ellenére egy biztos pont volt a szezon nagy részében, jó kapus. Nem értem, miért akar ezen a poszton is változtatni Zeman, remélem marad a holland.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.19. 11:36


nem tartom extra jónak Steket
és bammeg nem is tudtam hogy már 30 éves lesz
Julio Cesarról meg azt hittem öreg, de "csak" 33 lesz

Az a helyzet, hogy ennek fényében azt mondom, ha - ismétlem HA - anyagilag megérné a váltás, akkor - és CSAK AKKOR - nem zavarna a dolog.
Mert ezen pénzt ne bukjunk az hétszentség! Idősebbre cserélnénk fiatalabbat, keressünk rajta!
pláne úgy hogy az Inter meg is akar szabadulni Cesartól, adják ingyen és jöhet :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.19. 11:29


az szuper, ha zeman azzal kezd, hogy a 3 épkézláb emberünk egyikét elküldi. remélem ez csak valami újságírói félreírás, mert hogy lesz messiás így zemanból?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.07.19. 11:21


Stekelenburg a legjobb kapusok egyike jelenleg szvsz, kész őrültség lenne megválni tőle!
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.19. 11:07


mi az hogy nem kell Stekelenburg? meghülyült Zeman vagy mi a franc? Julio Cesar mivel lesz jobb? ha eladják tényleg nem tudom mi lesz itt vagy milyen csapatot akarnak építeni. Ha ez bekövetkezik tényleg kezdem elhinni hogy DiBenedetto lesz a Roma McCabje...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.19. 11:07


ha a ő játszott szélső védőt Rosi vagy Angel helyett.


erről beszélek. az a baj, hogy ilyenek az alternatívái...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég