Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.27. 11:12


Én konkrétan arra, hogy egy vicces, elfogadhatatlan és mindenekelőtt megalapozatlan ajánlattal elszarakodtunk egy hetet, 10 napot, Zaniolot beszopatták hogy majd mehet oda, így igazából érdemben nem tudtunk mással tárgyalni, illetve a buta gyerek meg nem akar elfogadni mást mert a nagy milány hívja. És csak telnek a napok és nem adjuk / adtuk el, az átigazolási kapu mindjárt zár, ergo rajtunk marad, nem tudunk erősíteni... ő meg ugye ezek után már nemigen lesz a csapat javára, hacsak nem lesz valami iszonyatos Pál-fordulás.
Ugyanez a marokkóival... tudják hogy szándékunk van leigazolni, de bekevernek, elbizonytalanítják a cselzit és emberünket is, és szépen lepereg a homokóra...
Ferkosz írta:Én ezt nem teljesen értem, hogy ezzel, hogyan akartak odavágni nekünk? Mit befolyasolt ez az egesz, ha nem akrták megvenni? Kölcsönbe nyilvan nem adjuk. Nem értem. A marokkoi dealt sem. Fel akarják az árát vinni? Nem értem mire gondoltok.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.27. 11:04


A Bournemouth -nak december óta új amerikai tulaja van, állítólag Friedkinék jó barátja. Dan nem sokszor szól bele a felszíni dolgokba, de most állítólag az új tulaj Bill Foley és Dan beszélték meg személyesen a Zaniolo dealt.
Állítólag Dan ultimátumot adott Zaniolonak, hogy vagy elfogadja az ajánlatot, vagy "pihi", mivel ő utasította vissza a csapatban való részvételt és ő akar távozni. Mou kivár, nem itélkezik előre...
Szerintem nagyon faszán csinálják / csinálták...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.27. 10:57


Én ezt nem teljesen értem, hogy ezzel, hogyan akartak odavágni nekünk? Mit befolyasolt ez az egesz, ha nem akrták megvenni? Kölcsönbe nyilvan nem adjuk. Nem értem. A marokkoi dealt sem. Fel akarják az árát vinni? Nem értem mire gondoltok.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.27. 10:28


Jaja, ez a Costacurta nyilatkozat egy vicc. Rohadtul nincs pénzük, azaz nem a magas áron bukott meg a deal, hanem azon hogy nem akarták megvenni. Majd pont egy közvetlen riválison fogunk kölcsönnel segíteni. Hülyék ezek teljesen. Utána meg smoke screenel összevissza, hogy magyarázza a bizonyítványukat.
Ráadásul elismeri, hoyg van benne potenciál. Azt pedig illik megfizetni. Ha már most stabil klasszis szintet hozna, akkor nem 30-35M lenne az ára. De Ketelaere-ért vajon mért fizettek 32M-et, plusz bónuszokat? Azért mert olyan sokat segít az idei szezonukon?
Focistának jó volt, vezetőnek bohóc.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.27. 09:36


MIvel a milány nagy szarban van, és nincs igazán lóvé sem, ezért úgy gondolják hogy a közvetlen riválisoknak odavágnak. Zaniolo ajánlat is csak időhúzás volt, ugyanúgy mint a Zíyech-re való rárepülés is.szvsz.
Ferkosz írta:https://football-italia.net/costacurta-zaniolos-price-tag-is-too-high/

Sajnos igaza van. Ráadásul egy jó tavasz után sem menne már fel az ára a szerződése miatt. De a legszebb, higy a Milan már rá is repült Ziyech-re.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.27. 08:42


https://football-italia.net/costacurta- ... -too-high/

Sajnos igaza van. Ráadásul egy jó tavasz után sem menne már fel az ára a szerződése miatt. De a legszebb, higy a Milan már rá is repült Ziyech-re.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.26. 20:31


Hunszi írta:
Trigoria írta:https://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/roma-a-totti-utod-a-pl-egyik-kiesojeloltjehez-szerzodhet-sajtohir-2936573
Az AFC Bournemouth ajánlata ezzel szemben sokkal kecsegtetőbb: 30 millió euró bónuszokkal, hozzátéve, hogy ha az angolok eladják a jövőben Zaniolót, akkor a rómaiak abból a transzferből is kapnának 10 százalékot.
ennél jobb ajánlatot nem fogunk kapni amúgy érte - már ha ez igaz egyáltalán


Igaz, hivatalos ajánlat volt, amivel a Milan nem akar versenyezni, így ők kiszálltak a versenyből. Hát...ebből tényleg az lesz, hogy maradni fog a kölyök, és ha így lesz egy jó időre a padon találja magát.


Lost-lost. Mégse bánnám.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.01.26. 20:01


A Milannál elvileg kijelentették, hogy jelen helyzetben csak kölcsönben tudnak játékost bugázni, szóval ők kizárva.
Nem tudom elképzelni, hogy olasz klub most januárban le tud tenni annyit az asztalra érte, amit a klub elfogad.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.26. 19:59


Trigoria írta:https://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/roma-a-totti-utod-a-pl-egyik-kiesojeloltjehez-szerzodhet-sajtohir-2936573
Az AFC Bournemouth ajánlata ezzel szemben sokkal kecsegtetőbb: 30 millió euró bónuszokkal, hozzátéve, hogy ha az angolok eladják a jövőben Zaniolót, akkor a rómaiak abból a transzferből is kapnának 10 százalékot.
ennél jobb ajánlatot nem fogunk kapni amúgy érte - már ha ez igaz egyáltalán


Igaz, hivatalos ajánlat volt, amivel a Milan nem akar versenyezni, így ők kiszálltak a versenyből. Hát...ebből tényleg az lesz, hogy maradni fog a kölyök, és ha így lesz egy jó időre a padon találja magát.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.26. 19:36


Ez a jelenlegi helyzetben egy jó ajánlat. Azt viszont egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy szivesen menne az angol 18. helyezetthez.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.26. 19:21


https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ir-2936573
Az AFC Bournemouth ajánlata ezzel szemben sokkal kecsegtetőbb: 30 millió euró bónuszokkal, hozzátéve, hogy ha az angolok eladják a jövőben Zaniolót, akkor a rómaiak abból a transzferből is kapnának 10 százalékot.
ennél jobb ajánlatot nem fogunk kapni amúgy érte - már ha ez igaz egyáltalán
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.01.26. 17:36


Amikor ma felköszöntötték , ott volt a csapatban Zaniolo és Karsdorp is, “ munkaruhában” egy öltözőben mindenkivel..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.26. 10:42

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.26. 06:47


Úgy tűnik a Ziyech alku nem is volt akkora kacsa, a Chelsea zöld utat adott a transzfernek...komolyan most már tényleg várom, hogy Zaniolo menjen.

*Közben a Bournemouth hivatalos ajánlatott tett érte, 30M +10% a jövebeli eladásából.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2023.01.26. 12:43-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.01.24. 21:35


Kétségtelen, hogy hatalmas tehetség Zaniolo, de őszintén engem már legtöbbször inkább irritál, mint lelkesít. :-( És sajnos a játéka is, arról nem is beszélve milyen rossz statisztikái vannak.
Szurkolok neki, de én is inkább azok táborát erősítem, akik szerint eljött a váltás ideje. De nevetségesen rossz alkupozícióba hozta a klubot. Bízzunk Contéban!
Pedig én is fiatal - lehetőleg saját nevelésű - olasz játékosokkal teli csapatról álmodok. (Meg persze arról, hogy Mourinhot csak addig tartjuk meg, amíg De Rossi kicsit bele nem lendül :-P)
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.24. 21:27


Mindent leírtatok.
Nekem emberileg nem fog hiányozni. Szakmailag utolsó két év alapján megint nem.
Egy dolog miatt viszont őszintén szurkolok neki: a tehetsége. Mutatott nálunk valamit, ami egy jó 4-3-3-ban kibontakozhat.
Nem hiszem el, hogy csak ennyi van/volt benne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.01.24. 18:55


detto úgy vagyok, mint F.Totti, mindenkit megszeretek, én még azt is, aki alig játszik, nem csak a rendszeresen játszókat. Zaniolo meg abszolút szeretett nálam, a távozása rosszul fog esni. Nem kicsit, nagyon.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.24. 18:02


Lamelát én is sajnáltam, de utólag nem váltotta meg a világot.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.24. 17:57


amúgy ez a 40-50 milla nagyon jól hangzik, de a kutya nem ad érte ennyit, a románál már 30ra igent mondanának, de reálisan ezt az idényt nézve, még annyit se ér.

szezon elején néztem vmi beharangozót, benito mondta, hogy várta zaniolo eladását, dybala érkezte után, hát most utólag igaza lett, nyár többé el lehetett volna adni.

amúgy nekem lamela eladása fájt, zanioloé nem fog, ugyanekkor tartom, még szürkébbek leszünk nélküle.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.24. 15:41

Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.24. 15:05


F.Totti: az utolsó mondat nyilván jogos és mindenkinek szerethető
csak hát ez van.. :(
itt nem az a kérdés, hogy egy Tottit adsz azért el. Én még egyszer mondom, nem látom az AGYI fejlődést Zaniolóban.

https://www.acmilan.hu/2023/01/24/a-mil ... JrNwcmQ-s0
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.24. 14:40


Számomra nem mutat összefüggést a vers utolsó két mondata.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.24. 14:28


Az az utolsó mondat, istenem...
Költészet. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.24. 13:58


Én gyakorlatilag mindenkit megszeretek, aki kicsit többet játszik nálunk. Ha vki fiatal, azt kapásból, plusz ő még ugye olasz is, szóval imádtam.
Fájt látni, ahogy Mourinho leépítette. Vitathatatlan, hogy a jelenlegi szisztémához ő nem kell. De túl sokáig nem lesz ez a játékrendszerünk, ebben biztos vagyok.
Ha elmegy, elveszítünk egy olyan srácot, aki ugyan nem saját nevelés, de nálunk lett játékos. Ritkán nyúlunk bele ilyen sikersztoriba. Mindig van ígéretes fiatal (Calafiori, Antonucci, Ünder, Sadiq, Verde, Capradossi, Tumminello, Nura, Ucan, Sanabria, a két Ricci, de visszamehetünk akár Cerciig), de közülük alig valaki marad nálunk és lesz évekig stabil játékos. Zalewski nagyon remélem ilyen lesz, de rajta kívül kb a DDR, Florenzi generációig kellene visszanyúlni (Ibanez határeset).
A mostaniak közül Darboe-t és Villart már eltökítette Mourinho, mert neki rutinos DM kell. Zaniolo a következő. Belőle lehet nem lesz korszakos játékos, de nem véletlenül 40 milkás az árcédula rajta. Mikor találunk ilyet legközelebb?
Mégegyszer: fiatal, olasz, válogatott és nálunk futott be. Hát nekem nem ér ennyit a mesterünk nézhetetlen egynullás önmegvalósítása.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.01.24. 12:07


Sosem tudtam igazán megszeretni a gyereket, mert látványosan hiányzik belőle az alázat. Dzeko távozása fájt. Az övé nem fog...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron