Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.01. 15:52


Szóval, Balzaretti miért távozik a Palermoból?

Mert megvettük?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.01. 15:12


Trigo, reméljük a legjobbakat:) Borininek is csibész feje volt:D

Szóval, Balzaretti miért távozik a Palermoból?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.01. 13:42


J Angel ingyen is mehetne tőlem, bármilyen pénzt adnak érte, ajándék az nekünk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 13:27


Nekem továbbra is csak az a bajom Balzarettivel, amennyibe kerülne cakompakk a fizujával együtt, de ha letolja a köv.3 évet sérülésmentesen és jól, akkor megérte. :wink: állítólag már át is esett az orvosin, gondolom azért ilyen sürgös, hogy ausztriába már a csapattal tartson, Piris viszont továbbra sem uficsálé?!
Pizza neve felmerült ötletként a tmw, annyi biztos hogy nem lenne neki büdös a Milan meze, szal ha ebből az ötletből vmi komolyabb is kisülne, nem tudnám elképzelni a csileiről hogy elutasítaná őket...
Balzarettivel meg valszeg Toroszidisszel az látszik, hogy egy kicsit komolyabb, tapasztaltabb védelmet próbálunk felépíteni, ami végsősoron nem gáz, de akkor is kellene még egy belső védő, Rodolphoról cikkeznek pletykaként, de kétlem hogy 10 millát adnánk érte... én tovobbra is úgy gondolom Uvini is ott van még Sab noteszében, és most néztem, az olimpián is ott van, de még nem játszott.....

Azért ezzel a kezdővel, meg a mögötte levő paddal, illik megcélozni az 1-4 hely vmelyikét. :) :wink: :wink:

ja és Jose Angel a Benficába távozhat, ha megkapjuk érte a 4 millát, azt mondom jó pénz az....... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.01. 12:41


Kép
csibészes egy feje van, jó és rossz is kisülhet belőle
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.01. 11:58


sztem meg Osvaldot eladni, elég nagy hülyeség lenne...tavalyi gólkirályunk, a gólt és győzelmet pedig sosem kell megmagyarázni. Bojan,Totti,Lamela,Destro,Lopez..azért én még Lopezre nem alapoznék..4en meg kevesen lennének...kell oda még Osvaldo, most valamiért ugy érzem ez egy komoly szezon lenne neki :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.01. 09:48


Wikipédián olvastam:
On 30 July 2012, Roma announced that the club had signed Destro from Genoa in temporary deal for €11.5 million (€8.5 million cash + half of Piscitella and Verre) with option to sign outright for €4.5 million.
Igy azért már reálisabb.
Ha jön Balzaretti akkor Riise után ujra lesz balszélsőnk.
Komolyan mondom pezseg a vérem mikor a csapatnévsort olvasgatom, ez az év nagyon jó lesz :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.01. 09:40


Xaba írta:Nekem most már csupán az a bajom, hogy lassan minden poszton egy szimpatikus játékos van.. (jobb szélen még nincs.. Remélem Piris vagy Nego az lesz)
és akkor.. kit fogok én szidni? Túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen?

Emiatt ne aggódj. A meccs hevében biztos találunk majd olyan embert akit okolni lehet :D
És a cserékről, isten ments esetleg a sérülésekről se feledkezzünk meg..
Engem Osvaldo keretben elfoglalt helye biztosít arról, hogy lesz kit szidni :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.01. 09:27


Nekem most már csupán az a bajom, hogy lassan minden poszton egy szimpatikus játékos van.. (jobb szélen még nincs.. Remélem Piris vagy Nego az lesz)
és akkor.. kit fogok én szidni? Túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.01. 09:25



2:45 nél leveri Cassettit:D
Sajnos Balzarettit annyira nem ismerem, de az olvasottak alapján bizakodó vagyok:) Elég nagydarab játékos, olyan harcos típus. Izmos és mégis nagyon gyorsnak tűnik.
És aminek külön örülök, hogy balbekk.. tehát VÉGRE a vezetőség is látja, hogy siralmasok vagyunk két szélen.
CaPy írta:A második kedvenc csapatom a Palermo. Balzaretti pedig a legjobb játékos ott(talán Hernandez és Miccoli után...), nekem pedig az egyik kedvenc balbekkem. térdre borulok a vez. előtt ha ez igaz:)

Kérdés, hogy miért is jön el a Palermotól? Ha a rózsaszín mez miatt, akkor megértem :P Amúgy is egy ilyen erős játékosnak a mi vérvörös mezünk jól fog állni :D

Örülök, hogy idén nem megyünk európai porondra, mert így több időnk és energiánk lesz a bajnokságra koncentrálni. Bár szerintem rástartolunk a kupára. Jó lenne elsőként viselni az ezüst csillagot:) (10 kupagyőzelem)
sebastian írta:
Hunszi írta:olyan szépen alakulnak a dolgok, hogy tényleg sajnálom amiért nem tudjuk megmutatni európai porondon, hogy mire is vagyunk/leszünk képesek


Én erre azt mondom, hogy persze, de lett egy év fórunk...:D Ha így haladnak a dolgok, és jövőre megvan a kupaszereplést érő hely, akkor nyáron biztosan komolyabb igazolások következnek. Nem véletlenül mondogatom, hogy ez az év vízválasztó év lesz a Róma jövőjét tekintve!!!! Vessetek meg érte, de én nagyon ezt érzem... Örülök Balzarettinek... És hogy még mindig tart a Mercato. Mármit úgy tart, hogy aktívak vagyunk....Jó lenne tudni, h ki lesz a következő érkező, és kiket akarnak mindenképp megszerezni...Érdekes emberek dolgoznak odakint azért...:D Beszélgetünk ilyen, olyan nevekről hónapokon keresztül, majd jön egy név és 2 hét alatt a mienk...Én csak pillázom és pillázom. Azt látom, hogy elhappoljuk a riválisaink elől az embereket. Olyan nevek merülnek fel akiket a Barca és a MU is figyel...Na kérem így tart a Mercato..:DD Csuhéjjjjj..:D Ki akar még jönni????

Egyet értek sebastian
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.01. 08:52


Az a Van der Wiel üzlet csak kacsa volt?
Csak mert nagyon jól mutatna a védelem két szélén egy Holland és egy Olasz válogatott játékos!
Lassan Sabék összehoznak egy bajnokesélyes csapatot.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.01. 07:53


http://www.azzurri.co.hu/Roma/Balzarett ... lyafutasat

Örülök Balzarettinek, biztos vagyok benne hogy jó lesz nálunk. Ja, és üdvözlet a feleségének.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.01. 07:30


scudetto.JPG
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.01. 01:11


Én is tartanám Oszit, házi gólkirály volt múlt évben, ráadásul a 2. Borinit már eladtuk, felesleges zsákbamacskázni, Oszi már bevált.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.07.31. 23:23


Én Rosi távozásának nem örülnék. Ki lesz az a játékos a jövőben, akit bármikor, de különösen a beadásainál szidhatok??? :P (bontok pezsgőt, ha igaz)

Viszont szerintem Oszi maradjon, sőt azt gondolom maradni is fog. ZZ jól ismeri, nevelte már emlékeim szerint, tud bánni vele.

Szerintem lesz meccs az ausztriai edzőtábor idején, ha valaki megtudja, tegye már ki lszi!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.31. 21:11


hát ha már Oszi megy akkor én mondanék egy merészet...Berbatov csak 5millába kerülne
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.31. 20:50


mindegy csak ne az Interbe, amúgy őket most elnézve, kizárt hogy meg akarnák venni, csak kölcsönbe vinnék, úgy meg neeeeeeee.
Amúgy simán kinézem belőle hogy ZZ alapozása után fut egy rohadt jó szezont, és sztem Destronak és Oszinak is jutna elég lehetőség.....:S


Balzaretti
http://www.youtube.com/watch?v=oQ9H9kK2iug
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.31. 20:49


feree80 írta:Vicces lenne Oszival megerősíteni az Intert


Az a vicc, hogy nekik tényleg erősítés lenne, mert Pazzini még nála is bénább. :D Insigne most hosszabbított 2017-ig, Joveticset nem akarják eladni és nem is illik a 4-3-3-ba szerintem. Amúgy felőlem nyugodtan vihetik, ha találunk helyette egy jó szélső csatárt, még csomagolni is segítek neki. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.31. 20:46


feree80 írta:ha megy, menjen a Malagába, van pénzük


OFF: a malaganál nincs pénz, vagy 2 hete volt fennt egy riport hogy a játékosok nem kapják még a fizetést se és valószinü hogy szétszedik a csapatot. sőt..ha nem fizetik ki a játékosokat oda lehet a BL is, de a liga még leküldheti a csapatot a B-be is
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.31. 20:32


Vicces lenne Oszival megerősíteni az Intert, bebaxna, ha megy, menjen a Malagába, van pénzük, vegyék meg, minyimum 15 milla, az alatt szóba se állnék senkivel :P

Amúgy meg ha távozik, megint játékost kellene venni, beépíteni, van épp lég, akit be kell...stb.......szal maradjon csak a seggén, sztem.
Kivétel, Jovetics vagy Insigne jönne, mármint nincs szó róluk, csak az én kivánságlistámon szerepelnek, 0 az esélyünk bármelyikre, főleg mert Destro nem volt egy ólcsójános......

Piris viszont továbbra sincs bejelentve, lehet hogy csak akkor jelentik be, ha Rosi lép?! :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.31. 19:22


Mikor lesz edző meccs???? Valaki segítsen..:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.31. 19:20


Aldair írta:"Federico Balzaretti (born 6 December 1981 in Turin, Piedmont) is an Italian footballer who currently plays as a left back for Serie A club [A.S. Roma]]"

Wikipedia

:flagbig:
egyre jobban várom a bajnoki rajtot :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.31. 19:19

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.31. 19:14


Aki ezeket a 11.5 milliós összegeket mondja az vezesse már le nekem!
Nem rosszindulatból mondom, csak tényleg nem értem :D
(Egyébként mióta számoljuk bele az igazolási összegbe a játékos fizetését?)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.31. 19:07


Hunszi írta:olyan szépen alakulnak a dolgok, hogy tényleg sajnálom amiért nem tudjuk megmutatni európai porondon, hogy mire is vagyunk/leszünk képesek


Én erre azt mondom, hogy persze, de lett egy év fórunk...:D Ha így haladnak a dolgok, és jövőre megvan a kupaszereplést érő hely, akkor nyáron biztosan komolyabb igazolások következnek. Nem véletlenül mondogatom, hogy ez az év vízválasztó év lesz a Róma jövőjét tekintve!!!! Vessetek meg érte, de én nagyon ezt érzem... Örülök Balzarettinek... És hogy még mindig tart a Mercato. Mármit úgy tart, hogy aktívak vagyunk....Jó lenne tudni, h ki lesz a következő érkező, és kiket akarnak mindenképp megszerezni...Érdekes emberek dolgoznak odakint azért...:D Beszélgetünk ilyen, olyan nevekről hónapokon keresztül, majd jön egy név és 2 hét alatt a mienk...Én csak pillázom és pillázom. Azt látom, hogy elhappoljuk a riválisaink elől az embereket. Olyan nevek merülnek fel akiket a Barca és a MU is figyel...Na kérem így tart a Mercato..:DD Csuhéjjjjj..:D Ki akar még jönni????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2012.07.31. 19:07-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron