Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.01.25. 17:08


tuttomercatoweb szerint Marquinho útban van Olaszhonba, hogy aláírja szerződését
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.01.25. 16:35


óóóó a kis galamblelkű erik
és akkor mi van, ha provokálta kiellini?
vagy oda sem figyel rá, vagy lehet riposztolni rendesen, nem kell piroslapozni.
és hiába mondaná valaki, hogy foci közben igy-meg úgy, a grundon lehet csinálni, de neki ez a foglalkozása, rengeteg pénzt kap érte, menjen hapcihológushoz ha nem birja feldolgozni, hogy beszólnak neki, vagy kérjen cserét, de ne a csapatot büntesse. ezen a meccsen még elment, de kicsit ideggyenge a szentem, ezzl meg kezdeni kéne vmit... ez persze a vezetők dolga is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.01.25. 01:57


Tudhatott volna többet is,ha itt fejlődik nálunk!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.01.24. 21:30


szerintem greco azért fostalicska, mert ennyit tud...
sokmindent lehet mondani lajosra, de azt nem, hogy nem bizna a fiatalokban.. ha valakit elenged, akor az nem véletlen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.01.24. 21:13


Persze, hogy meredek! Én Caprariban nem Tottit látom. Nem is tudnám őt látni, hiszen Tottit nem láttam 19 évesen focizni! De az TÉNY, hogy aki elment kölcsönbe, az a b.dös életbe nem jött vissza RENDESEN! De aki NEM ment, abból lett valami! És Aquillani után mindenki elment fiatalon kölcsönbe... Ott van Greco.. 7 évet volt kölcsönben, azért ilyen f*stalicska...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.01.24. 20:43


azért ferit meg caprarit egy kalap alá venni egy kicsit meredek...
de tudod mit? legyen jó napod: nem adjuk kölTSön
egyébként sztem aki kölcsönbe megy és nem tér vissza az nem véletlen....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.01.24. 19:54


könyörgöm térgyen, hogy Caprarit NE ADJÁTOK MÁR KÖLTSÖN!!!! Miért tudja jobban fejlődni egy no-name csapatban, mint nálunk?:O Elherdáljuk most is a tehetségeket?? Nem hiszem el :(( Totti se adták költsön annak idején! Mindig ez van 18-19 éves korukig néha néha fellépnek a pályára, s akkor látják, h tud valamit s adják kölcsönbe, hogy fejlődjenek.. Kérdem én: Ki jött vissza kölcsönből úgy, hogy kezdő legyen? Vagy egyáltalán ki jött vissza? És mondom én, hogy aki itt hagytak és nálunk fejlődött, abból lett is valaki: pl:Totti,De Rossi, Aquillani...
Nincs igazam?:O
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.24. 19:02


Ferike a kedvenc futtballistám voltál vagy és maradsz is, de ezt a válogatottsági témát máár humor szintjén se kéne forszírozni. Egyetlen esetben tudom elképzelni, ha tényleg annyi sérült lesz májusra csatárposzton... akkor igen, de amúgy, nincs már erre szükség!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.24. 18:05


http://www.laroma24.org/
itt vannak hírek, olvassátok, továbbra is tartom, hogy a brazil akkor jön, ha Pizza megy......
Plusz állítólag Sab a fölöstől is próbál megszabadulni....
Caprari holnap a Pescáráé lehet, kölcsönbe...
Antunes vmi görög csapatban köthet ki....
Barusso meg lehet hogy Modena játékos lesz..... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.01.24. 17:32


Ferrante csatár, 16 éves. 173 cm és 64 kg.
És a lényeg: argentín! :-))

10 meccsen játszott eddig a Piacenzában 0 góllal. Sabatini látta, őt tudja...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.24. 14:47


ocampos meg 19 milla, ez olyan mint Pizza a man.szitiben.... :lol:
egy kis realitást ha kérhetnék. :) :wink:

Transfer rumour Roma, Alberti (FIFA): “Marquinho is not ready for the Italian league. Sabatini is targeting Ocampos from River”
23rd January 2012
CALCIOMERCATO.IT – José Alberti, popular Fifa’s agent, has commented on some of Roma’s targets in the transfer market: “Marquinho? I hope they won’t get him: he is not ready to play in the Italian league, he wouldn’t make any difference. Instead I hope Sabatini will go for Partizan Beograd’s midfielder Tomic, even if he is not an EU player. Ocampos? I know Roma have targeted him, the good relationship between Roma and River, after the Lamela’s deal, could help the negotiation”.

én csak az ügynök tetszelgését vélem felfedezni ezekben a mondatokban.....

http://www.soccernews.com/groningen-rej ... bid/87353/

:!: A nap híre, kacsája azért ez, ez mindent visz.;) :) :) :) vajh hol akarja őket megnézetni, megfigyeltetni? :)
http://www.talksport.co.uk/sports-news/ ... -roma-pair
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.01.24. 14:27


Ocamposért tényleg nagyon kemény a 19 millió euró. Viszont kb jobb statja van mint Lamelanak volt :D :P
Jó lenne kicsit alkudozni meg ha Sabatini csinálna valami trükköset és kevesebbért elhozná.

Egyébként:
“Great deal for Sabatini for the future of Roma, he has taken a new young talent from Piacenza. His name is Ferrante, born in 1995; all the biggest Italian clubs were after him. At his age, he has played starter and already scored for his club (Lega Pro division), this is why he’ll cost Roma around €400-500k”

Már leigazoltuk. Máshol is utána néztem, tényleg jónak tartják a srácot. Aztán nem is 19 millió euróba került...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.24. 11:02


Ocamposnál érdeklődött az Inter az akik egy 8 millás ajánlattal rukkoltak volna elő, de miután megtudták h a Chelsea a dupláját ajánlotta el sem mentek tárgyalni...a poén csak az h 16milláért sem adta oda a River, viszont egy 19 millában már kiegyeznének...de ez lehet h csak mind kacsa vagy zsurnaliszta túlzás ami sztem elég valószinü mert ezeket több angol oldalról olvastam össze, sehol nem volt egybefüggően semmi a srácról...meg az 19 millió egy 17 éves gyerekkért aki fél éve játszotta az első meccsét a nagycsapatba bár tény h mindenki nagyon oda van érte mekkora wonderkid ez olyan mintha rá tudnánk valakire sózni Caprarit vagy 15 milláért...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.24. 09:05


reaosns(Roma bella) írta:
feree80 írta:
reaosns(Roma bella) írta:"Marquinho non è pronto per l'Italia.
ez mit jelent pontosan? akk mégse jön?

örülnél neki ha jönne vagy nem? :)


igazából nem tudom...videó alapján jöjjön, de olyat bárkiről lehet csinálni. ha nincs más alternatíva akk jöjjön kölcsönbe hátha bejön, de akk se halok bele ha nem :D azért bízom benne h hoznak valakit a télen jobb vagy bal bunkó helyére...egyelőre nem úgy tűnik h bárki is jönne.


ezt különben egy ügynök mondta, de nem a brazil ügynöke, miszerint még nem áll kész a játékos az olasz ligára. :) nyilván ha ő lenne a játékos ügynöke, ilyet nem mondana, ocampos meg ennek az ügynöknek a párfogója, minő véletlen hogy ő már jó lenne nekünk, 17 évesen.... :) :) mindenkinek maga felé hajlik a keze.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.01.24. 02:28


Ja csak a kérdés inkább, Roma-játékos lesz-e még akkor DDR? :oops:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.01.24. 01:29


Az idei EB-n valami ilyesmi lesz: DDR felíveli a labdát Ferinek, aki sarokkal Oszi elé tálal ő pedig ollózva a bal felsőbe küldi a bőrt. :lol:
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.24. 00:16


mi van itt? Osvaldo nyelve csontig van Feri popijában, aki viszont a válogatottal fantáziál... csuda dolgok vannak :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.23. 22:34


feree80 írta:
reaosns(Roma bella) írta:"Marquinho non è pronto per l'Italia.
ez mit jelent pontosan? akk mégse jön?

örülnél neki ha jönne vagy nem? :)


igazából nem tudom...videó alapján jöjjön, de olyat bárkiről lehet csinálni. ha nincs más alternatíva akk jöjjön kölcsönbe hátha bejön, de akk se halok bele ha nem :D azért bízom benne h hoznak valakit a télen jobb vagy bal bunkó helyére...egyelőre nem úgy tűnik h bárki is jönne.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.23. 21:56


reaosns(Roma bella) írta:"Marquinho non è pronto per l'Italia.
ez mit jelent pontosan? akk mégse jön?

örülnél neki ha jönne vagy nem? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.01.23. 21:22


imrovic írta:Nem tudom mi bajotok van Pizzával sztem igenis van helye a padon sőt és ebben a félig-meddig barcás játékban még nagyon is hasznos lehet...ne feledjük el még van 19 forduló,elég 1 eltíltás+1 sérülés és kész a baj nagyon nincs a középpályára senki mert ugye Viviani nem megoldás.Pizzáról még annyit nagy csapatok ellen még jól jöhet teknikailag nagyon képzett rutinos és jól lát a pályán.Nagyon sajnálnám ha megválnánk tőle az egyik kedvencem.....de nem elfogultsából írtam az előzőket.




Teljes mértékben egyetértek.Mintha én írtam volna.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.01.23. 21:10


Borini mostmar veglegesen a Rómáé, megvettük kb 4.6 milláért... ha belevesszük az 1.7 millát amit fizettek érte a kölcsönvételért akkor összesen 6.3 millió. Viszonylag korekt összeg birom a srácot, van benne lelkesedés nem is kevés, de van még hova fejlődnie.
Nilmar meg úgy néz ki megy vissza brazilba a Sao Paulohoz kb 8 millióért (a mai meccsen már a kispadra se ültették le). Ez elég furcsa... lehet csak kacsa volt az egész érdeklődésünk, 8 milló azért nem a világ. Van még egy olyan elképzelés is hogy beleveszik Casemirot is az üzletbe, igy mondjuk van valami értelme.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.01.23. 19:32


Szerintem is igazad van... olyan Xavi stílusú játékos! Ha valakit, akkor inkább Perrotta kellene menjen.. És nem elfogultságból mondom, de Pizzanak néha tényleg nagyon jól megy. Zseniális passzai vannak.. nehogy már elmenne:( Ha nem lenne jó, akkor miért akarná megvenni a veretlen Juve?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.23. 19:22


"Marquinho non è pronto per l'Italia.
ez mit jelent pontosan? akk mégse jön?

Sabatini állítólag Riverből Lucas Ocampos-t szeretné. tavaly augusztusba debütált az első csapatba 18 meccs 5 gólpassz 4 gól mérlege, 17 éves.
bal szélső... de oda minek
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.01.23. 19:44-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.23. 19:00


Nekünk sztem semmi bajunk nincs Pizzával :) annál inkább lehet a vezetőségnek vagy Lalinak, sok mindent elmond a zebrák elleni keretről hogy abban ismét Viviani kapott helyet nem pedig a chilei...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2012.01.23. 17:34


Nem tudom mi bajotok van Pizzával sztem igenis van helye a padon sőt és ebben a félig-meddig barcás játékban még nagyon is hasznos lehet...ne feledjük el még van 19 forduló,elég 1 eltíltás+1 sérülés és kész a baj nagyon nincs a középpályára senki mert ugye Viviani nem megoldás.Pizzáról még annyit nagy csapatok ellen még jól jöhet teknikailag nagyon képzett rutinos és jól lát a pályán.Nagyon sajnálnám ha megválnánk tőle az egyik kedvencem.....de nem elfogultsából írtam az előzőket.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron