Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.07.05. 20:33


Eddig nehéz optimistának lenni.
Most vagy van elnökünk vagy nincs!
Eddig olyan frenetikus igazolásaink vannak, mintha még mindig fillérekből gazdálkodnánk.
Csak megy a szarkavarás és a dumaláda, de eddig nem történt lényegi dolog.
Mondjuk ebben eddig is erősek voltunk, mármint a szájkaratéban.
Szóval az a lényeg, hogy nehéz optimistának lenni.
Úgy hogy pesszimistán szemléljük a történéseket, aztán reménykedünk, hogy a végén kellemesen fogunk csalódni :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 19:04


én is optimista vagyok, lépésről lépésre látszanak haladni a dolgok, bár valóban húzzák mint a rétestésztát, én egyelőre nem látok okot, hogy fölöslegesen idegesitsem magam.
persze, lehet, hogy rosella2 lesz, de kétlem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 18:28


Holnap jobb kedvetek lesz, meglátjátok nem fogtok mindent ilyen sötéten látni, vagy ha nem holnap remélem hamarosan mert elég lehangoló olvasni ezt a sok, szerintem indokolatlanul pesszimista hozzászólást.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.05. 18:11


Miért van erről a két új vezetőről nagyon nagyon rossz gondolatom?
Mármint nem magukról róluk, hanem hogy kellenek IDEIGLENES vezetők...
Egyik felmondja ezért(?) a leccei állását... gyanús ez nekem

amíg a tulajdonosi vizsonyok nem lesznek egyszer s mindenkorra kristálytiszták, addig kakikavarás marad. Kezdek kételkedni abban h DiB bácsi tényleg átveszi a klubbot.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 17:32


http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... manchester

nagyon gyorsan cseréljük el mottaval egyetemben menezre vucsira meg egy kis pénzecskére.
bónusznak adjuk taddeit :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 17:23


Alejandro Martinuccio, nem tudok róla semmit, amx annyit hogy a Penarolban tolja, állítólag SAb figyelte/figyeli persze hogy a firkászok szerint, no de az milyen már, kacsafalván azt beszélik előszerződést kötött a Palmeirassal, most akkor nem vonzó neki Európa, neadjisten a Róma? persze nem tudhatjuk, hogy komoly volt e firkászok & SAb érdeklődése...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.05. 17:13


OFF : A real már 5 öt igazolt.
A Juve is elég sokat (mármint számban, és összegben)

Mi mikor?:-S
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.05. 17:12


feree80 írta:Állítólag, állítólag, állítólag Sab ismét felvette a kapcsolatot a Riverrel, 10M adnánk Lameláért ők 12et akarnak(felek, hogy ez megint csak szófosás a firkászoktól, de nem legyen igazam).
Amúgy meg jó lenne tudni, hogy mi alapján döntenek arról hogy egy ifistát támogatnak, gondoznak, megtartanak a Rómánál, ezt most Broscoról jutott eszembe, hivatalosan visssza kellett volna hogy térjen, mert visszavettük, de akkor most mégsem?
Komolyan felmerül bennem, hogy lehet hogy a tehetség nem elég, 16-17 éves korban már jó menedzserre van szükség, hogy a játékos talpon maradjon? plusz az jutott eszembe, van Curci, Okaka, Greco, Cerci, GAlloppa,Rosi gyakorlatilag ők mind a 2004-05ös bajnok primaverából vannak, azóta senki de senki nem tudott megragadni a SErie A szintjén, lehet hogy előfeltétel a Románál az, hogy aki megnyeri a primaverát, arról gondoskodunk, a többiről nem??? tényleg nem értem, Brosconak volt köbö 30 b ligás meccse, ennek a Negonak vagy mifene, kevesebb van, ugyanúgy b-be, mondjuk franciába, rá számítanánk, Broscora meg nem...érthetetlen dolgok ezek, jó lenne mögéjük látni.
(mondjuk annak idején Freddivel csinálták meg uezt, akkor se értettem, most se fogom...)


Hát ezt tényleg én sem értem. Ezt talán csak a keleti bölcsek tudják. Szerintem már sosem fogjuk megtudni
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.07.05. 15:57


Milyen lehet az, amikor lenyomsz 6-8 évet a Roma korosztályos csapatainál, nem is rosszul, hisz' válogatott vagy korosztályodban, csak azért, hogy ha majd "nagy" leszel, végre a Serie-A -ban is a FARKASOKNÁL játszhass, és lóf@xt kapsz, nem játéklehetőséget, még csak nem is számolnak Veled, menj kölcsönbe, de lehetőleg úgy, hogy vissza se gyere...
Siralom, ahogy az átigazolási bohozat-politikánk is...
A buzikékek miért tudnak rövidre zárni gyorsan igazolásokat, mennyivel csábítóbb a sötét oldal, mint a Giallorosso???

Nem értek semmit ... :evil:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 14:20


Állítólag, állítólag, állítólag Sab ismét felvette a kapcsolatot a Riverrel, 10M adnánk Lameláért ők 12et akarnak(felek, hogy ez megint csak szófosás a firkászoktól, de nem legyen igazam).
Amúgy meg jó lenne tudni, hogy mi alapján döntenek arról hogy egy ifistát támogatnak, gondoznak, megtartanak a Rómánál, ezt most Broscoról jutott eszembe, hivatalosan visssza kellett volna hogy térjen, mert visszavettük, de akkor most mégsem?
Komolyan felmerül bennem, hogy lehet hogy a tehetség nem elég, 16-17 éves korban már jó menedzserre van szükség, hogy a játékos talpon maradjon? plusz az jutott eszembe, van Curci, Okaka, Greco, Cerci, GAlloppa,Rosi gyakorlatilag ők mind a 2004-05ös bajnok primaverából vannak, azóta senki de senki nem tudott megragadni a SErie A szintjén, lehet hogy előfeltétel a Románál az, hogy aki megnyeri a primaverát, arról gondoskodunk, a többiről nem??? tényleg nem értem, Brosconak volt köbö 30 b ligás meccse, ennek a Negonak vagy mifene, kevesebb van, ugyanúgy b-be, mondjuk franciába, rá számítanánk, Broscora meg nem...érthetetlen dolgok ezek, jó lenne mögéjük látni.
(mondjuk annak idején Freddivel csinálták meg uezt, akkor se értettem, most se fogom...)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.05. 14:00


tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Nézd meg az U17-et, ott is 1et találsz! Németből :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.05. 11:56


Sahin már nem németben tolja tovább és amúgy is török válogatott...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 11:30


Kösz, mondjuk camparini egy nagy szarkeverő, múltkor lenyilatkozta, hogy Alvarez aláírt az ágyúsokhoz, azóta ismét megnyilvánult, most meg az Interhez, és különben ki ő? játékosügynök vagy bennfentes? nem csak egy outsider, aki talán(de max szájjal) érdeklődött Alvarez iránt, Pastorét meg sztem nem fogjuk leigazolni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.07.05. 11:22


feree80 írta:
slider írta:Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:

ezt hol olvastad? amúgy meg ha az Inter elhozza Alvarezt 12-13 milláért, qrvára nehezen hiszem el hogy Lamelára kell 20 milla, szal én aszondom SAb csakazértis próbálkozzon a Rivernél egy 10 millás ajánlattal...


http://asrultras.hu/main.php?menu=men_h ... i-kitalalt!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.05. 11:16


slider írta:Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:

ezt hol olvastad? amúgy meg ha az Inter elhozza Alvarezt 12-13 milláért, qrvára nehezen hiszem el hogy Lamelára kell 20 milla, szal én aszondom SAb csakazértis próbálkozzon a Rivernél egy 10 millás ajánlattal...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.07.05. 11:14


OFF

tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Német válogatott kerettagok: Dennis Aogo, Serdar Tasci, Jérôme Boateng, Sami Khedira, Mesut Özil, Piotr Trochowski, Marko Marin, Lukas Podolski, Miroslav Klose, Cacau, Mario Gómez

Csupa ária német :D Hányinger...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 10:56


tomm írta:nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.


Nem a válogatottakra gondoltam, csak hogy németben sok török focizik aki ott is született... gondolok itt a két Altintopra, meg a Nuri Şahinra (bár benne nem vagyok biztos, hogy német)... az egy dolog, hogy ők török válogatottak. Ezt pölö mi is megjátszhatnánk, minek akadémiákra költeni ha németben már úgy is vannak? :P

Ha Kjaer is meglenne, akkor a védelmet már össze is rakták Sabatiniék, eddig csak elméletben persze, gyakorlatba is kéne önteni...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.07.05. 10:40


Olyasmit olvastam, hogy Alvarez ügynöke és a Velez csak azért kötött velünk előszerződést, hogy feltoránázzák az árát. Sosem akarták eladni nekünk, illetve sosem akart idejönni. Ugyanaz az ügynöke Alvareznek, mint Pastore-nak és Sabatini állítólag nagyon berágott rájuk. :evil: Így utólag örülök, hogy ez a gerinctelen tapló nem igazolt hozzánk. :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.05. 10:02


Arról cikkeznek, hogy nem tettünk le Kjaerről. Én szurkolok, mert nagyon kell egy belső védő, miután Loria szabadon igazolható és bármikor lecsaphat rá a Chelsea, a Real Madrid vagy akár a Mahacskala is. :cheer:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.07.05. 10:00


bigg írta:Ja, Jose Angel bal oldali védő, jobbra pedig Nego jön, szóval észre venni némi csapatépítést... Stekelenburg kéne még + egy középső védő mexes helyett és akkor azt lehetne mondani, hogy hátul meg vagyunk.

Clichy feka?, azt hittem ő a ritka fehér francia spílerek közé tartozik, mexesen kívül már nem is nagyon van ilyen, ez olyan mint a németeknél, ott már csak a törökök fociznak lassan... a franciáknál meg a fekák. Vajon mit szólna Hitler ehhez az új európához, most rasszizmus nélkül csak gondoljatok bele... nem is lett volna világháború, mindjárt az elején belátta volna hogy itt értelmetlen erőlködni és már a háború elején fejbe lőtte volna magát. :)


nagyon nagy off lesz, de ugyan mit szólt volna, az a kis szerencsétlen bajszos akinek, afrikai, arab, üzbég, bosnyák meg ki tudja milyen ss alakulatai voltak...ja meg zsidó nője...kissé képmutatás volt magas fokon, plusz csatlakozom ahhoz amit tomm is írt a németekről és hozzá teszem, ha a franciákat nem zavarja (a többséget) akkor engem miért zavarna az, hogy sokad generációs bennszülött színes bőrű franciák szerepelnek a a válogatottjukban...viszont azt jó látni, hogy a nevek repkednek még mindig, de nem történik semmi, csak az arconpörgés megy a sajtóban is..meg mindenhol :)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 01:04


nem akarom védeni a németeket, de jelenleg 1 törökük van: özil. ill. időről időre 1-1 feka beköszön. viszont ezek is mind németországban születtek, nem honositottak, mint pl thiago motta az olaszoknál, ráadásul majdnem mind fiatal.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10290
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 00:10


Ja, Jose Angel bal oldali védő, jobbra pedig Nego jön, szóval észre venni némi csapatépítést... Stekelenburg kéne még + egy középső védő mexes helyett és akkor azt lehetne mondani, hogy hátul meg vagyunk.

Clichy feka?, azt hittem ő a ritka fehér francia spílerek közé tartozik, mexesen kívül már nem is nagyon van ilyen, ez olyan mint a németeknél, ott már csak a törökök fociznak lassan... a franciáknál meg a fekák. Vajon mit szólna Hitler ehhez az új európához, most rasszizmus nélkül csak gondoljatok bele... nem is lett volna világháború, mindjárt az elején belátta volna hogy itt értelmetlen erőlködni és már a háború elején fejbe lőtte volna magát. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.04. 21:12


Jose Angel :) remélhetőleg jön is és be is válik
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.04. 20:07


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... a-2084582/

Ou:( Pedig jó lett volna oda egy ember Riise helyére. Bal szélen mindig jó játékosunk volt. Chivu, majd Riise.. de most már kellene valaki Riise helyére is.. Amúgy tisztelet neki! Tavaly is azt hiszem 2 meccsen nem volt pályán..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.04. 11:59


Feltornásznám 7 milláig és vigyék isten hírével, Okaka nem tehetséges, nem tom miért csak kölcsönbe akarjuk adogatni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 62 vendég