Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.03. 13:05


Az Inter úgy tűnik megszerezte Alvarezt az Arsenal orra elől 12millió euróért, és ha már szóba került Marchisio a Milán közel 20 milliót fizetne érte a Juvénak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.03. 12:18


Szerintem jöhetne, brazil válogatott és valaki kell pizza helyére, ott van Simplicio, ő arra pont jó lenne, hogy helyettesítse Melot amíg el lenne tiltva, mert gyakran előfordulna... :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.03. 11:36


12millió+felipe melo?
akkor már inkább csak a 12millió
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2011.07.03. 11:30


Hunszi írta:Vucinic mostmár tényleg úgy tűnik, hogy nem fog maradni. A goal.com szerint kerte a csapattól, hogy tegyék eladó listára.

Ekőzben értesülések szerint a Juventus 12 milliót adna érte plusz egy játékost a Claudio Marchisio, Mohamed Sissoko, Felipe Melo hármasból.

Marchisio + 12 millió s mehet tőlem, össze is csomagolok neki.


12M és Felipe Melo = Vucinic <-- azonnal aláírnám
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.03. 09:21


Vucinic mostmár tényleg úgy tűnik, hogy nem fog maradni. A goal.com szerint kerte a csapattól, hogy tegyék eladó listára.

Ekőzben értesülések szerint a Juventus 12 milliót adna érte plusz egy játékost a Claudio Marchisio, Mohamed Sissoko, Felipe Melo hármasból.

Marchisio + 12 millió s mehet tőlem, össze is csomagolok neki.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.03. 00:04


Trigoria írta:Tetszik Sabatini határozottsága, egyértelmű kijelentései, tökössége. De legfőképp az hogy E/1-ben beszél és nem MI-ként.


Valaki végre úgy viselkedik, mintha fontos lenne a CSAPAT. Kíváncsi lennék DDR valós helyzetére. Szerintem nagyon elvesztett mindent kb. 2 éve, remélem őt is összetudják rakni, ha máshogy nem pofozni.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.02. 23:54


Tetszik Sabatini határozottsága, egyértelmű kijelentései, tökössége. De legfőképp az hogy E/1-ben beszél és nem MI-ként.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.07.02. 23:42


KriSSz írta:Sabatini keményen beszélt Menezről:D http://asrnews.netai.net/2011/07/02/sabatini-de-rossi-es-vucinic-is-marad/


A PSG 12 és 15M euró között fizetett volna tavaly nekünk, és 2M eurót Meneznek (nálunk most 1,15M a keresete). 5 éves szerződést kínálnak 2M6év most is, és azt mondják Menez menni akar hozzájuk. Szerintem azonnal el kell adni!

A franciák gyakorlatilag tényként kezelik a vételt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.07.02. 21:36


Én nem izgulok, ha az első héten nem igazoljuk le az új csapat gerincét, csupán 1-2 játékost. Minek sietni? Most zajlik a Copa America. Amint vége van, szinte a szomszédban, Kolumbiában kezdődik az U20-as VB. Lehet, hogy ez még fontosabb a jelenlegi igazolási politikát elnézve. Szerintem ott fillérekért lehet tehetségeket foglalózni. Sabatininak vissza sem kell repülnie.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.02. 20:09


Ez így reális lenne, de minek ebbe belevonni De Rossit? Anélkül nincs 35 milliónk?


Van de ha tényleg 40 millónk van akkor 1 játékosból kimeritettük a keretet, és ha De Rossi tényleg nem akar hosszabítani akkor reális az, hogy most eladjuk mert itt nem holmi pár milliócskát vesztenénk mint pl Mexesnél
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.02. 19:55


A mostról beszélünk nem pedig a majdról, most reális ez a 50-70-es összehasonlítás!


én is a mostról beszélek. benne van az árban, hogy lehet-e belőle pénzt csinálni a későbbiekben.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.02. 18:58


Xaba írta:Csak az a baj, hogy Curci is akkor kezdett el jól védni, amikor elment tőlünk. Ki fogad, hogy az lesz, hogy elmegy s megszállja valami, s csúcsformában lesz


Ettől nem tartok, Doni csak cserének kell Reina mögé, jó ha néhány ligakupa meccsen védeni fog.

tomm írta:csak mig pastorét tovább lehet passzolni pár év múlva jópénzért, derossit már nem


A mostról beszélünk nem pedig a majdról, most reális ez a 50-70-es összehasonlítás!

"A Radio Mana Mana információi szerint a Roma 35 millió eurót és két fiatal játékost ajánlana a szicíliai klubnak Pastoreért."


Ez így reális lenne, de minek ebbe belevonni De Rossit? Anélkül nincs 35 milliónk?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.02. 18:26


Ha Pastore 50, akkor DDR 70 legalább..Már egy befutott sztárfocista


csak mig pastorét tovább lehet passzolni pár év múlva jópénzért, derossit már nem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.02. 17:17


feree80 írta:Köbö nullára komoly, a channel4ről fordították, a cím beszédes, csak annak szól, hogy minnél többen elolvassák, de igazából nulla az egész.
Amúgy meg ki szűrne a kpályán, ha nem lenne De Rossink. :?:
(mondjuk az önmagában lol hogy egy De Rossiból nem tudnánk megvenni Pastorét, lol).
Különben ahogy korábban írtam, a 25 milla nem jó camparininek, sőt csak casht akar, akkor erről ennyit, mindenesetre kibaszottul rühellem ezt a piócát, mivel Alvarezzel már nem tud bosszantani, most Lamelára van ráizgulva, sztem direkt csinálja.(ja, korábban még Bovot akarta nagyon beprotezsálni az öblítőkékekhez, na ezért mondom hogy direktbe egy marha).

Hát tényleg, most már mi az, hogy mi az hogy???? Ha Pastore 50, akkor DDR 70 legalább..Már egy befutott sztárfocista (ha leszámítjuk idei csapnivaló formáját, és az embertelenségeket, de szerintem jövőre ismét láthatunk valamit, egykori önmagából. Nem lehet minden szezon jó, de én szerintem jövőre príma lesz!)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.02. 17:14


ForzaRoma24 írta:Várjá' Dóóóóóóni, várjá meg, viszem a tollat h aláírhasd!!!!! :D :D

:))) Én akartam:DD

Csak az a baj, hogy Curci is akkor kezdett el jól védni, amikor elment tőlünk. Ki fogad, hogy az lesz, hogy elmegy s megszállja valami, s csúcsformában lesz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.02. 16:14


Köbö nullára komoly, a channel4ről fordították, a cím beszédes, csak annak szól, hogy minnél többen elolvassák, de igazából nulla az egész.
Amúgy meg ki szűrne a kpályán, ha nem lenne De Rossink. :?:
(mondjuk az önmagában lol hogy egy De Rossiból nem tudnánk megvenni Pastorét, lol).
Különben ahogy korábban írtam, a 25 milla nem jó camparininek, sőt csak casht akar, akkor erről ennyit, mindenesetre kibaszottul rühellem ezt a piócát, mivel Alvarezzel már nem tud bosszantani, most Lamelára van ráizgulva, sztem direkt csinálja.(ja, korábban még Bovot akarta nagyon beprotezsálni az öblítőkékekhez, na ezért mondom hogy direktbe egy marha).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.02. 16:10


Na neeee, hát ekkora barmok is csak mi lehetünk, ha ez igaz!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.02. 15:34


köszi, barátian hangzik, de nem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.02. 13:58


Érdekes hírt olvastam: Mivel De Rossi elutasította az egy éves szerződéshosszabítást (4,5 milló euró) így lehet ha eladjuk a Chelseanek ezért cserébe ők elállnak Pastoretől és így az eladásból befolyt pénzből leigazolhatjuk őt. De Rossi piaci érteke 35 milló euró.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.02. 12:01


ez nem is hangzik olyan rossz üzletnek s ha 25milliót adnánk értek akkor bebizonyosodna hogy nem 40millónk van átigazolásokra
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.02. 11:53


Múltkor írtam, ha a három argentinből(Pastore, Lamela, Alvarez) egyet el tudna hozni Sab, nagyon boldog lennék, Alvarez kilőve, most per pillanat az Inter tűnik befutónak(állítólag 12 M elég lehet a megszerzéséhez), Pastore sokba van, talán ismét Lamela irányába kellene próbálkozni.

Dícséretes hogy Sab próbálkozik, de ugyse adja ennyiért...
ITALY/ ROMA, Plan for Pastore

Source: Radio Manà ManÃ

According to our sources, AS Roma sporting director Walter Sabatini is planning to approach Palermo chairman Maurizio Zamparini with the following offer for Argentine international Javier Pastore : 25 million Euros plus forward Stefano Okaka on loan and midfielder Matteo Brighi on a permanent basis.

As previously reported, Zamparini's asking price for Pastore is 50 millions.

Különben 100%, hogy jövő héten hivatalosan lesz új érkező, vagyis igazolás(bejelentés). :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.02. 11:29


Vagy épp Guardiola, én spec nem is tudtam, hogy nálunk játszott, szintén csak egy évig... am spanyol edzővel, és stábbal szerintem is más lehet, már ha jönnének spanyolok ahogy beharangozták, de eddig nem úgy néz ki (a videotonban bezzeg már vagy 6 spanyol is van :) ).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.02. 10:02


talán spanyol edzővel most más lesz a helyzet :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.07.01. 20:07


Tudom, hogy csak kötözködés, de a hírek között el van írva Sabatini neve (gondoltam szólok). Nincs baj a spanyolosítással szerintem, fiatalok jöjjenek minden mennyiségbe (max majd felajánlom magam fordítónak is a vezetőségbe :P ). Ha Doni lelépne az egyik nagy álmom teljesülne,óriási buli lenne itt a fórumon :D Pásztor jönni akar? Jöjjön csak, ha van rá elég pénz, Krkic meg ha hétfőn nem jön, megsértődöm rá :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.01. 20:04


Scrym írta:Vagy hihetetlenül új, eredményes arculatot viszünk a Seria A-ba, vagy iszonyat nagy lebőgés lesz ez. Nagyon remélem az első, annak kell lennie, a sok rossz után itt az ideje a jónak! Cél a BL hely, utána meg irány a Scudetto. Csak igazoljunk már valakit le, hivatalosan. Mondjuk Bojan legyen az első!!!


Miért a középút esélytelen? :)
De ne legyen az..., am egyenlőre nem is igen spanyolítunk, egyenlőre csak ez az Angel a biztos érkező, de ez lehet a legjobb út, spanyol edzőnk van, spanyol a stáb, értenek a spanyol játékosokhoz, és mostanában messze a spanyolok uralják a világ futballt, ehhez nem kellet nagy ész, kitalálni ezt az új irányt... ha pölö magyarítani kezdett volna el benedetto és sabatini, na akkor meglepetten és érdeklődve szemlélném az eseményeket...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég