Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.13. 14:07


Destro jobban illik a csapatba mint Borini, a vezetőség és Zeman se hülye, én speciel sose láttam boriniben semmit.
Tehnikailag 0, egy cselt se csinált mióta itt van, Zemannnak szélre két tehnikás játékos kell.
Nagyon gyorsnak se mondanám, ez ugyancsak elvárás lenne.
ahoz hogy centernek használjuk pedig izmosabb és magasabb kellene legyen, ebben jobb Destro.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.13. 13:51


Na ezaz, vannak új játékosaink, szóval többen is vagyunk :D Én Borinit sajnálom nagyon, de ha idehozzák Destrot, remélem beválik, igaz csak 1 szezonnal van több tapasztalata, mint Borininek. Am elég vicces, hogy elpasszolunk egy játékost 14ért, aki 21éves és eddig 30 profi meccs van a lábában :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 13:43


Na ne már!!! :shock:
Ahogy haladnak a kommentek, lassan elértünk a kieséshez, na ne! :roll:
Azt megértem, hogy az átlag fórumozó nem elégedett, de az nyilvánvaló, hogy tavaly óta nem gyengültünk, akkor meg mi a tökömért esnénk ki? Megjegyzem már erősebbek vagyunk mint tavaly.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.07.13. 12:40


Most komolyan kérdezem, veszünk majd épkézláb játékost is vagy ilyen Dodókkal meg Bradley-kkel lesz kiszúrva a szemünk idén is??? Én el se kezdem nézni a szezont ha ez így folytatódik...
Ne szórakozzanak már velünk ez röhej, kik ezek a no name senkik???
Valahogy nem ez volt ígérve!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.13. 12:07


Aldair írta:Csak kicsit ugy erzem magam, hogy Di Benedetto atkurt minket a palankon mert mas dolgokat igert..


Nem vagy vele egyedül. Még emlékszem, amikor tavaly kijelentette, hogy a szűk elitbe akarja vezetni a csapatot, nagy igazolásokat ígért, új stadiont stb. Azóta sok Roma-szurkolót hallottam arról társalogni, hogy ők sem gondolták ám, hogy ez mind igaz, nem csalódtak. Csakhogy szerintem lényegtelen ki mennyit hitt el ebből, amit megígért, az köszönőviszonyban sincs a valósággal és csak ez számít. Szegény Franco Sensi fényévekkel jobb ember volt amerikai barátunknál...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.13. 11:06


azt birom hogy megint dobálóztak nagy nevekkel a nyár elején aztán most tessék...Bradley, Taschtididis vagy ki a tököm, Lucca ....óriási :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 10:45


Trigoria írta:Arra gondolok Borini eladása ügyében, hogy a mostani mercato-n szerintem a klub tervezett egy nagyobb kaliberű eladást, ami részben helyrerakná a mérleget. Mivel eddig ilyen nem volt, ezért MUSZÁJ kapni az alkalmon és eladni az egyetlent, akit el lehet jópénzért, és a szurkolók nem követnek el harakirit tőle. És nagyon úgy néz ki hogy ez jelen esetben Borini kizárólag. Ez persze csak egy megérzés, de ha Zeman akár csak 80-85%-ban tudja őt pótolni egy tizedannyiba kerülő játékossal pl, akkor igent kell mondaniuk rá.


De bazz.. olyan szar a helyzet, hogy minden centet megnézünk? És 10m helyreteszi a mérlegünket? :roll: Hát nem kell folytassam akkor.. Sensi-DiB cseberből vederbe.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.13. 10:29


Én Destro helyet inkább elhoznám Federico Macheda a Man U-bol kölcsönbe opcióval szerintem jobb lenne mint Destro v Borini csak kérdés hogy jönne mert ugye a bugyi kékeknél nevelkedett
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.13. 09:43


a hírek szerint megvan az egyezség Boriniért 12 millába...érdekes.....benne volt nekünk 9-10 millába xD ez komolyan kib*szott idegesítő azért plusz 2-3 milláért eladjuk? ennyire nincs pénz vagy mi a ....? legalább adtuk volna el vagy 15-16 millióért akkor még valamilyen szinten megérteném

egyébént én még azon is nevetek hogy a Tottenham el tudta vinni az ajaxtól 12 millió euroért Verthongent...nálunk is homoríthatna Sabatini vmi nagyobb nevü játékost
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.13. 09:43


idén nyáron tényleg gazdaságosan igazol Sabatini:

Official: Roma sign Jonatan Lucca from Internacional
The Italian capital outfit have secured the services of the promising midfielder, who had reportedly attracted the interest of several clubs across Europe
The 18-year-old has signed a five-year contract with the Giallorossi after the two clubs concurred on a €700,000 deal.
Már az edzőtáborban van a többiekkel.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 09:30


Osvaldo iránt is érdeklődtek, volt valami espanyolos hír, hogy adnának érte 15 millát, meg mintha a valenciáról is lett volna szó, vagy ezek csak kacsák voltak? Az is lehet hogy Zeman ragaszkodik hozzá, mivel anno játékosa is volt.

Meg mintha arról is lett volna szó, hogy Borini árából megvennénk Destrot, ezzel nem hiszem hogy előrébb kerülnénk.

Am Zemannak megvettük azt a görög gyereket, azt nem mondom hogy Borini ezzel létszámfölöttivé vált, de szerintem Zeman effajta okból nem ragaszkodik hozzá.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.13. 08:32


Arra gondolok Borini eladása ügyében, hogy a mostani mercato-n szerintem a klub tervezett egy nagyobb kaliberű eladást, ami részben helyrerakná a mérleget. Mivel eddig ilyen nem volt, ezért MUSZÁJ kapni az alkalmon és eladni az egyetlent, akit el lehet jópénzért, és a szurkolók nem követnek el harakirit tőle. És nagyon úgy néz ki hogy ez jelen esetben Borini kizárólag. Ez persze csak egy megérzés, de ha Zeman akár csak 80-85%-ban tudja őt pótolni egy tizedannyiba kerülő játékossal pl, akkor igent kell mondaniuk rá.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.13. 08:25


Lehet, addig nem lesz eladó, míg nem találnak Ők helyette valakit, aki anyagilag és minőségileg is megéri nekik...
Egyébként egyik mondat üti a másikat, én sem igazán értem, most akkor igen vagy nem :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 08:13


Továbbá:
"Az biztos, hogy most kizárt az eladása, de hosszú még az átigazolási időszak és bármi megtörténhet augusztus 31-ig.

-Mino Grillo.. Ennek mi értelme van? Tehát ez azt jelenti, hogy eladó de csak jó pénzért!?
De, akkor miért mondja ezt:
szükségük van egy ilyen erős játékosra. Nem gazdasági, sokkal inkább technikai döntés volt

Oké.. még talán belefér de miért írja még egyszer, hogy:
viszont még nagyon sok dolog változhat. A tárgyalások jól haladtak a Romával."

Ez most nagyon úgy néz ki, hogy vigyétek a játékost, csak csengessetek ki érte annyit amennyit nem ér... De ha esetleg nem fizetnétek annyit, úgyis vihetitek
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 08:12


Aldair írta:Komolyan nem ertem a vezeteoseget, persze vonzo az ajanlat Boriniert de en akkor sem adnam el. Hasznara lenne a csapatnak elol tavaly nem volt rossz szezonja, ettol meg csak jobb lehet, erre eladjuk a poolnak..

Azert is sajnalom mert olasz es fiatal.

Ha elmegy mindenkepp kell meg 1 csatar is.. igy nem ertem a vezetoseget kit akarnak helyette.. Az atigazolas akiket hoznak es varhato hogy hoznak meg nevesincs senkik.. meg Europaban sem jegyzett jatekosok!

Persze ertem en olcsobb nevesincs embereket hozni Braziliabol mint olasz vagy europai jatekosokat venni. Csak kicsit ugy erzem magam, hogy Di Benedetto atkurt minket a palankon mert mas dolgokat igert..

Ne ertsetek felre en nem kirakati csapatert sirankozok csak normalis igazolasokra. Szvsz az egyetlen igazan minosegi igazolasunk csak Stekelenburg volt Di Benedetto ota. Mert Osvaldot es Kjaert sem igazan sorolnam ide.


Én meg azt nem értem, hogy ha van egy fejlődő képes játékos, akkor miért adnánk tovább? Elvileg az a célunk, hogy fiatalon hozunk játékosokat, itt kikupálódnak és akkor eladjuk őket jó pénzért. Na most ha van egy Borinink, aki fejlődőképes 2-3 év múlva 20m+ felett adhatnánk el és még hasznunkra is válna...
És azért Pjanic meg Lamella sem voltam rossz igazolások. Igaz, hogy anonimuszok,de egész jók!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.07.13. 07:40


bigg írta:Szerintem a hírben szereplő spíler Sebastian Jung, Yung-ot nem találtam.
Ő nem szélső, hanem jobb oldali védő.

Vicces, mert a football-italia-n még Yungként szerepelt a hírben, mostanra már javították Jungnak. Nekem is furcsa volt, hogy egy német hogyan lehet Yung, sokkal inkább kellene Jungnak lennie, csak sajnos nem jártam utána olyan lelkiismeretesen, mint te. Most meg már szinte mindegy is, mert nem eladó.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8103
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.13. 06:40


Trigoria írta:Fanaticnak örülök, mint ősrégi és legfanatikusabb fórumozónknak! :wink:



Köszke!!! :wink:
Egy a lényeg!!! FORZA AS ROMA!!! :lol:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.12. 22:29


Fanaticnak örülök, mint ősrégi és legfanatikusabb fórumozónknak! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.12. 20:59


F72Quadraro írta:Zeman mester felkészülései során 9 x 1000 métert futnak a játékosok (korábban 11 x 1000 méter volt, öregszik a cseh is...).
Az 1000 méterek között 2,5 perc lazítás, utána újabb 1000 méter. A 9., utolsó 1000 méternél bele kell adni apait-anyait... az időeredmények ennél az utolsó, 9. 1000 méternél készültek.
Korábbi nap is Lamela volt messze a legjobb. Totti a korábbi napon 12 másodperccel jobb volt.... az utolsó akkor is a spanyol lett.


őőő... a fentiben egy árva szót sem szóltam!

Trigoria írta:FANATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
ideje volt... :wink:
:flagbig:

A kimondhatatlan nevű T vel kezdődő játékosnak örülsz így? -Ha igen, társulok:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.12. 20:59


Állítólag 13,5 millió + különféle bónuszoknál tart a tárgyalás Boriniért. Valószínüleg elviszik.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.12. 20:57


JOSBOMO írta:A mai 1000 m futás eredménye:
Lamela 2.49
Nico Lopez e Heinze 3.08
Taddei 3.11
Rosi 3.13
Pjanic 3.15
Burdisso 3.15
Romagnoli 3.19
Bertolacci 3.20
Lucca 3.21
Verre 3.25
Marquinho 3.27
Florenzi 3.28
Verre 3.31
Totti 3.33
Borriello e Okaka 3.36
Josè Angel 3.47

Azért Angel elgondolkodható...

looool... EZ MI? pfffff... én 11. es koromban 3,18 alatt futtam le (mondjuk suli rekord egy 12. es gyerekkel) -egyetlen egy edzés nélkül! És most NEM magam fényezem.. Ez szőrnyű..
Hát.. szerintem megyek próbajátékra.. Ha a futás előtt nem fárasztották ki őket, sírok.
Hát nem térek magamhoz.. kérlek valaki nyugtasson meg, hogy ez nem olyan szörnyű, mint ahogy látszik

Trigoria írta:Már megint a bajnoki cím!!!!!!???????????????
Bojan fiam, hát nem tanultál tavaly semmit??? :shock:
Kedvelem a kölköt, de valaki szólhatna már neki, hogy ezt így itt nem kéne :)

Boriniről meg:
Úgy tudni, a Liverpool 10 millió eurót fizetne a játékosért, azonban a Roma 14 milliót szeretne érte kapni.
Ez így korrekt üzletelés, korrekt és reális számokkal. Szerintem.


Bozsán Bojánnak kéne egy hatalmas tasli az ilyenekért.. Oké, tegyük fel a mércét.. de ez után ha 6. lesz a csapat, megverik őt:D
Borini.. ne:( Megkedveltem:-S

Trigoria írta:ne ítéljük el Angelt, lehet sérült kicsit, nem tudhatjuk
Paripa meg ismét bizonyította hogy miért van a keretben :)

nyiiiihaha:))

bence írta:
Igazad van nem tudhatjuk mi van vele. De ő az egyetlen játékos a keretben akivel nem tudok megbékélni :S

Hát barátom.. én nagyon irigyellek.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.12. 20:32


Szevasztok srácok!de rég irtam ide bakky! :) Feljárni szoktam,olvasgatni!!!
Főleg mióta Zeman az edzőnk szal nagyon remélem h a jó öreg Zdenek hozza a formát,megizzasztja a srácokat aztán jöhetnek az eredmények!Csak kell az erősítés és nem ugy néz ki h sok lesz!csak legalább minőségi legyen!!!
Bízok Zemanba és a srácokba!!!
FORZA AS ROMA PER SEMPRE!!! :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.12. 20:08


FANATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
ideje volt... :wink:
:flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.12. 19:20


FORZA AS ROMA PER SEMPRE!!! :lol: :wink: :flagbig:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.12. 18:05


Szerintem a hírben szereplő spíler Sebastian Jung, Yung-ot nem találtam.
Ő nem szélső, hanem jobb oldali védő.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég